نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree206Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش لب

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 194
صفحه 1 از 25 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    53
    پسند کرده
    0

عکس و آموزش آرایش لب

آرایش لبها میتواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم نماید. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت. قبل از زدن رژ لب باید لبها کاملا تمیر باشند. فوندیشن یا پورد معمولا روی لبها هم زده میشود. یادآوری میشود که رژ لب نباید از لبی به لب دیگر زده شود. باید کاملا اختصاصی باشد و در صورت استفاده دو نفر یا بیشتر میتوانید برای پاک کردن آن از گوش پاک کن استفاده کنید. برای انتخاب رنگ رژ لب میتوان آن را کنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با صورت پیدا نمود.
    برای زدن رژ لب، لبها را در آرامش کامل به حالت کشیده و جدا از هم (به حالت لبخند) نگه میداریم.
    با استفاده از مداد مخصوص خط لب، اول لب بالا را میکشیم که از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می یابد سپس لب پایین را میکشیم. رنگ مداد لب را کمی تیره تر از رنگ خود رژ انتخاب کنید.
    بعد از تعیین رنگ مناسب، رژ لب را ابتدا به لب بالا و سپس به لب پایین میزنیم. توجه داشته یاشید که با آرایش ترمیمی درست میتوان فرم لبها را به صورت دلخواه نشان داد.

● هماهنگ کردن اندازه لب و یا فرم دادن به آنها به وسیله آرایش
    ▪ هنگامی که لب پایین نازک است، خط لب را پایینتر از خط معمولی لب میکشیم و آن را با رژ لب پر میکنیم. همچنین کمی وازلین یا برق لب به وسط لب پایین بملید تا آن را برجسته تر جلوه دهد.
    ▪ وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب میکشیم تا پهتر جلوه کند و با لب پایین تناسب داشته باشد.
    ▪ هنگامی که لبهای پایین و بالا نازک هستند، اندازه لبها را در بالا و پایین با مداد لب زیاد میکنیم و داخل خط را با رژ لب پر میکنیم که لبها پرتر به نظر آیند.
    ▪ برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر کننده استفاده کرد. رژ لب مات برای این لبها بهتر از رژ لب براق است.
    ▪ دهان و لبهای کوچک را میتوان با کشیدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد.
    ▪ در فرم دهانی که گوشه های افتاده دارد میتوان خط لب را رو به بالا کشید و فرم دهان را اصلاح کرد.
    ▪ لبهای نامساوی را نیز میتوان با کشیدن خطوط در جاهای لازم یکنواخت نمود.
    برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها میتوان از روش زیر استفاده کرد:
    انگشت اشاره خود را در دهانتان قرار دهید و لبهایتان را ببندید. سپس انگشت خود را بیرون بکشید. به این ترتیب رنگ اضافه رژ لب از داخل لبهایتان پاک شده و از مالیده شدن آن به دندانهایتان جلوگیری میکند.
    sila این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2429
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

Re: روش آرایش لب

تصاویر گام به گام آرایش لب

sila, roonika, Afagh47 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

Re: روش آرایش لب و با تصویر

3 فن ساده برای برجسته نشان دادن لبها:

توصیه*های Bobbi Brown به کسانی که می*خواهند لب*هایشان زیباتر و برجسته*تر نشان داده شود، مخصوصا خانم*های بالای 40 سال.
    بابی براون یکی از مشهورترین آرایشگران و کتاب*های او درباره زیبایی از پرفروش*ترین کتاب*ها می*باشد، همچنین او یکی از مهمترین تاجران در حرفه لوازم آرایش می*باشد.
    سوال: لب*های من بر اثر سالها نازک شده*اند. چگونه می*توانم مانند جوانیم، آنها پرتر و شاداب*تر به نظر برسند؟

پاسخ: اینکه لب*های شما پس از 40 سالگی نازک*تر به نظر می رسند و گویی یک فعالیت رو به ناپدید شدن در لبها اتفاق می*افتد، واقعیت دارد. اما برای پرتر و زیباتر نشان دادن لب*ها من 3 نکته و فن را به شما پیشنهاد می*کنم:

رژلب*های با تن روشن و رو به متوسط، لب*های شما را برجسته*تر نشان می*دهد؛ این کار با کشیدن یک برق لب روی آن بیشتر حالت پری لب را القا می کند. رژلب*هایتان را از نوع کرمی و براق انتخاب کنید، این نوع از رژلب*ها نور را منعکس می*کنند و ایجاد حیله*ای از پرو کلفت بودن لبها می*کند. در انتها، لب*هایتان را بوسیله ترسیم خطی توسط خط لب، در قسمت بیرونی خط طبیعی لب*هایتان، پرتر و پهن*تر نشان دهید. این خط لب را یک درجه تیره*تر از رنگ طبیعی لب*هایتان انتخاب کنید. نکته اصلی در این کار این است که اگر خط لب را خیلی بیرون*تر از لبه اصلی لبتان ترسیم کنید جلوه*ای مصنوعی و احمقانه خواهید یافت پس در ترسیم خط لبتان دقت کنید و اغراق نکنید.

منبع :*****

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

روز لبی که ماندگاری حداقل 6 ساعت داشته باشه معرفی میکنین ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

ستاره جون من تو یه سری از این مقاله های سلامتی خوندم رژلب هایی که ماندگاری بالایی دارن حاوی سرب و یه سری ماده شیمیایی هستن . بهتره مدام تجدید کنی رژت رو به جای اینکه بخوای ریسک کنی . البته نظر من اینه . و اینکه رژ هایی رو بگیری که زیاد چرب نباشن البته اگر لبات خشک نیستن .

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    304
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

re: عکس و آموزش آرایش لب

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_srk_rani
    این رژا که ماندگاری بالا دارن میتونین استفاده کنین ... من استفاده میکنم ... مایع هستن و واقعا ماندگاری بالایی دارن ... من که خیلی می دوستممممممممم ...اگه نشوریش خیلی زیاد میمونه حتی با غذا خوردن هم پاک نمیشه ...

راستی کسی میدونه این رژای حجم دهنده رو از کجا میشه خرید ؟
    یکی از دوستام از این بازاریابی های تلفنی پارسال خریده ...
    خیلی باحاله واقعا یه موادی داره که لب رو تحریک میکنه ... اولش که میزنی انگار لبات برای چند دقیقه سوزن سوزن میشه و بعد باد میکنه ... اثرش دو ساعت بیشتر نیست اما باجاله !! رنگشم بیرنگه ... خیلی خوشم اومد ... یه عالمه گالری لوازم ارایشی نزدیک خونمون رفتم هیچ کدوم نداشتن ... حجم دهنده داشتن ها ... اما از اینا که یه جورایی خطای دید ایجاد میکنه و به خاطر براقیش فکر میکنی لبات حجم داره .... اما اون واقعا لبارو حجیم میکرد ... میخواممممممممممممم
    صبایی من از این حجم دهنده ها خریدم.از هر دو مدل.اون یکی که فقط براق میکنه دوز سوزن سوزن کردنش هم بالاتره ولی اصلا حجم نمیده.ولی یکی دیگه دارم ارزونتر هم خریدم کمتر هم سوزن سوزن میکنه ولی قشنگ لب رو پر میکنه و حجم میده.خصوصا اگه طبق دستور خودش استفاده بشه(یک هفته روزی 3 بار) البته من دیگه قبل از روژ ازش استفاده میکنم و بازم اثرش خوبه.اماااااااااااااااااا ااااااااا هر از گاهی اطراف لبم در واقع روی خط لبهام جوش میزنه.جوشهای تپل.اونم به خاطر همون مواد تحریک کننده و فلفل و ایناست که توش هست.البته من از دیار خودمون خریدم ولی گفتم بدونی علاوه بر حجم دهندگی جوش زنندگی هم داره!!!
    دلتنگی چه معنی دارد؟ دلتنگی معنی ندارد... درد دارد...!

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

خواهرم هم میگه ممل ... میگه مطمئنا چون لب رو تحریک میکنه موادی داره که صدرصد ضرر داره ... اما اخه خوشم اومده من!!!!
    از پروتز خوشم نمی یاد چون هم بسیار خطرناکه هم اینکه دائم لبات اونجوریه و من دوست ندارم ... خوبه ادم تنوع گاااااااااااهی لباشو با این رژا حجم بده ... برای همین دنبالشم ...
    من دو سه بار استفاده کردم از مال دوستم ( من و اون نداریم توو این چیزا :دی ) اصلا مشکلی برام پیش نیومد ... خوده دوستم یکی دو بار بیشتر استفاده نکرده بود ... کلا با رژ مایع مشکل داشت :دی
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

Memoljon جون میشه بگی اون که بهتره مارکش چیه؟
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

صفحه 1 از 25 123411 ... آخرینآخرین