نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree206Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش لب

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 194
صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: عکس و آموزش آرایش لب

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra22
    دوستان عزيز سلام
    رژ لب و رژ گونه صورتي (مارك خوب) مثل عكس ميخوام چي بگيرم؟

مرسي
    من از رژلب کلینیک و لانکوم استفاده کردم و خیلی راضی هستم. ماندگاری و درخشش فوق العاده ای داره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra22
    دوستان عزيز سلام
    رژ لب و رژ گونه صورتي (مارك خوب) مثل عكس ميخوام چي بگيرم؟

مرسي
    می تونید از رژلب لانکوم یا کلینیک استفاده کنید. درخشش و ماندگاری خیلی خوبی داره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کاساندان
    اینکه دقیقاً چه اتفاقی بین طلا و رژ میفته رو نمی دونم و حتی صحت این موضوع رو.فردا می پرسم میگم بهتون.
    البته یادمه بهم گفتن این کارو بکنم ولی نمی دونم برادر جان ایمیل این قضیه رو خوندن یا خودش آزمایش کرد.می پرسم صحتش رو می گم

اماااااااااا در مورد مای،برند معتبری نیست که بخوایم ازش نتیجه بگیریم
    چرا برند معتبری نیست ؟!
    من از همه ی محصولاتش راضیم
    از شامپو بگیرید تا رژ لب
    زندگیتو بباف ...

وبلاگ آموزش قلاب بافی

knityourlife.blogfa.com

Ayshin آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1318
    پسند کرده
    763

ویترین مدال ها

یه کلک آرایشی برای لب

[BLOCKQUOTE]
    استفاده ضربه ای از رژلب راحتترین و سریع ترین راه برای داشتن چهره ای رومانتیک می باشد، لب های خشکی زده اصلا زیبا نیستند، بنابراین لب های خشک را قبل از استفاده از هر رژلبی مرطوب کنید...

استفاده ضربه ای از رژلب راحتترین و سریع ترین راه برای داشتن چهره ای رومانتیک می باشد. اما وقتی باعث چسبنده شدن لب ها می شود کدام محصول برای شما مناسب می باشد؟

اول: لب های خشکی زده اصلا زیبا نیستند، بنابراین لب های خشک را قبل از استفاده از هر رژلبی مرطوب کنید. یکی از کلک های مورد علاقه من استفاده از کرم چشم روی لب ها می باشد، بعد با استفاده از مسواک یا لیف به آرامی آنها را بر روی لب یا پوست می مالیم تا از دست پوست خشک راحت شویم.

رژ مایع: اگر می خواهید ظاهری لطیف داشته باشید از رژ های مایع استفاده کنید، این به شما رنگی زیبا و ظریف و لطیف می دهد. شما همچنین می توانید از از بوم لب هر چقدر دوست دارید بر روی لب هایتان بعد از رژ لب مایع استفاده کنید بنابراین لب ها هرگز خشک نخواهند بود و بیشتر رژ لب های مایع دو کاره هستند و به عنوان برس ظریف نیز استفاده می شوند.

مات کردن: اگر رنگ ماندگار با پوشش کامل می خواهید از فرمول رژ لب های جامد استفاده کنید. بسیاری از رژ لب هاب جامد مات می توانند باعث خشکی شود بنابراین به دنبال نوع کرم مانند و نیمه مات آن ها باشید. مراقب باشید که نوع کرم مانند آن بیشتر در هنگام بوسیدن پاک می شوند.

زنان واقعی از رژلب های ماندگار استفاده می کنند.

رژ گونه: این برای داشتن یک چهره خوب در بعد از ظهر بسیار عالی می باشد و میتواند برای پوشاندن چروک های صورت استفاده شود.

براق کننده: این انتخاب خود به تنهایی می تواند برای استفاده بر روی رژلب مناسب باشد. همچنین می تواند راه بسیار خوبی برای حجیم تر نشان دادن لب ها باشد. اگر می خواهید ماندگاری رنگ لبهایتان طولانی تر شود از سایه های مشخص که به لب های شما حالت براق می دهند استفاده کنید اما این کار را لو ندهید.

مداد: آیا با آراستگی مشکل دارید؟ خط لب بهترین راه برای این است که از ریختن رژ لب به سمت چروک های دور لب جلوگیری کند. برای داشتن یک ظاهر طبیعی، از خط لب بعد از رژ لب و ترکیبات آن اگر با برس رژ لب لازم بود، استفاده کنید. برای داشتن رژ لب ماندگار از بوم لب بر روی لب ها استفاده کنید سپس با خط لب دور تا دور لب ها بکشید.

من پیشنهاد نمی کنم که با کشیدن خط لب خارج از سطح لب آنها را بزرگتر نشان دهید. وقتی می خواهید چیزی را که ندارید ایجاد کنید غیرطبیعی به نظر خواهید رسید. بهترین راه برای بزرگتر کردن لب ها استفاده از برق لب می باشد. سایه های تیره لب های کوچک را کوچکتر نشان می دهد.
    [/BLOCKQUOTE]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

میشه مارک رژ که ماندگاری بالا داشته باشه بهم معرفی کنید.من همیشه با انتخاب رنگ رژ و ماندگاریش مشکل دارم.ایا راهی واسه تثبیت رنگ رژ هست؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    77
    پسند کرده
    12

Wink re: عکس و آموزش آرایش لب

دوستان عزیز برای تست رنگ رژ لب از انگشت اشاره استفاده کنید تا رنگ دقیق رژ را براتون بگه.
    چون ما معمولا تستر را به لب میزنیم خوشمون میاد میخریم میاریم خونه میبینیم اصلن خوب نیست ویا پشت دست میکشیم اونم رنگ را ۳-۴ درجه اشتباه نشون میده.
    اما وقتی به سمت داخلی یعنی طرف کف دستتون روی انگشت اشاره بکشید روژ را همان رنگ روی لبتان خواهد شد.
    ••خدا جونم ممنونتم...

... خدا جونم شکرت** ...

Ayshin آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1318
    پسند کرده
    763

ویترین مدال ها

آموزش براق کردن لب ها
    براق کننده های لب گیاهی را خودتان درست کنیدبرای تهیه این براق کننده فقط کافی است که؛ یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا را با نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و یک و نیم قاشق چایخوری روغن ویتامین ای مخلوط کرده و بر روی لب هایتان استفاده کنید.براق آرایش کردن یکی از سبک های مد رایج برای جذاب تر شدن است.براق کردن لب ها به وسیله آرایش در منزل و توسط خودتان کار سختی نیست، کافی است نکات زیر را به کار گیرید:
    1 – وازلین و روغن ژلاتین براق مخصوص لب آماده سازی این براق کننده لب بسیار ساده است. کافی است شما کمی وازلین و روغن ژلاتین مخصوص را، با سایه ای از رنگ رژلب دلخواهتان مخلوط کنید و آن را در یک ظرف در بسته نگهداری کنید. برای استفاده نیز هر بار مقدار کمی از آن را بر روی لبتان بزنید. به این ترتیب همواره لب هایی براق، نرم و درخشان خواهید داشت
    2 – براق کننده زغال اخته و عسل۱۰زغال اخته تازه را به همراه یک قاشق غذاخوری عسل و روغن بادام شیرین در یک کاسه بریزید، خوب مخلوط کنید و آن ها را در مایکروویو داغ کنید، سپس منتظر بمانید تا سرد شود. سپس آن را از صافی رد کرده و برای آرایش لبتان استفاده کنید.
    3– براق کننده شکلاتی برای لبترکیب یک چهارم قاشق غذاخوری شکلات رنده شده تهیه کنید، سپس یک و نیم قاشق چایخوری کره کاکائو را با نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و یک و نیم قاشق چایخوری روغن ویتامین ای مخلوط کنید، مواد مخلوط شده را در مایکروویو برای حدود دو دقیقه در مایکروویو داغ کنید. در پایان شکلات رنده شده را به آن اضافه کنید. این براق کننده برای لب های شما، می تواند بسیار خوشمزه نیز باشد.
    4 – براق کننده آلوئه ورابرای تهیه این براق کننده فقط کافی است که؛ یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا را با نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و یک و نیم قاشق چایخوری روغن ویتامین ای مخلوط کرده و بر روی لب هایتان استفاده کنید.
    5براق کننده نارگیل و بادامیک قاشق چایخوری روغن نارگیل و روغن بادام را با مقدار کمی از موم عسل رنده شده مخلوط کنید و آن ها را به مدت یک تا دو دقیقه در مایکروویو حرارت دهید. پس از خنک شدن، این ترکیب را بر روی لب هایتان استفاده کنید.
    6 – براق کننده وانیلنصف قاشق چایخوری وانیل را با یک قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا و یک و نیم قاشق چایخوری روغن نارگیل مخلوط کنید، سپس آن ها را به مدت یک دقیقه در مایکروویو تحت حرارت قرار دهید. پس از سرد شدن می توانید از آن استفاده کنید.با روش های فوق می توانید، علاوه بر تضمین سلامتی لب هایتان، آن ها را غنی و زیبا کنید. البته حواستان باشد که هیچ یک از ترکیبات نباید بیش از دو دقیقه در مایکروویو حرارت ببیند، زیرا ممکن است اشعه مایکروویو اثرات سوئی داشته باشد. همچنین اگر به مواد گیاهی خاصی حساسیت دارید، قبل از مصرف هر یک از ترکیبات فوق، آن را به مقدار کم امتحان کنید.
    گلبرگی این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

من اینجا رو تازه پیدا کردم چقدر حیف واسه اسنکه اسپم نشه من از رژلب مارک ایورشه راضیم البه مدل مایع اونو داشتم ، نوبا هم دارم بد نیست.دیگه کلینیک یه دونه داشتم تموم شد اونهم دوستش داشتم.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف