نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree206Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش لب

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 194
صفحه 10 از 25 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

re: عکس و آموزش آرایش لب

ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم
    آیا راهی واسه پاک کردن خط لب تاتو شده وجود داره؟
    یک خانواده خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    * الهه * آواتار ها
    الهــــــــــه
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    205
    پسند شده
    11483
    پسند کرده
    7659

ویترین مدال ها

[JUSTIFY]بچه ها این نوشته mis gold عزیز هست، که چون سایز فونتشون رو بزرگ کرده بودن خونده نمی شد. براتون درستوندمش!

اینکه بدونید رژی که میخرید روی لبهاتون به چه رنگی نباید رو دست تست کنید باید روی انگشت سبابه بزنید چون دقیقا همون رنگی میشه که روی لب میتونید امتحان کنید قسمتی از رژ روی ساق دست یا بر آمدگی داخلی شصت دست بزنید و با رژی که روی انگشت سبابه یا همون انگشت اشاره زدید مقایسه کنید میبینید که یک رژ در دوقسمت متفاوت دو رنگ متفاوت داره و رنگی که روی انگشت سبابه هست رنگ اصلی روی لب

اما در مورد این مداد بیرنگ یا کرم رنگ در آرایش برای بزرگ تر و خوش فرم تر نشون دادن لب بایددور لب رو با مداد روشن خط کشید و کمی انو محو کرد بعد رژ زد کاربرد اصلیش اینه اما برای کارهای دیگه که دوستان گفتن هم میشه استفاده کرد.[/JUSTIFY]
    anjelina این نوشته را پسندیده.
    هوا ســــرد است..

یک استکان چــــــای داغ مهمان من باش..

چای رفاقت من همیشه تــــــــازه دم است.. ♥♥♥

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

جوابی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یک خانواده خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

اون هفته رفتم یه رژ مثلا نارنجی گرفتم اما وقتی اومدم خونه دیدم خیلی بد رنگه نمیدونم چرا این طوری میشه تستراشون با خود رژ فرق میکنه خیلی اعصابم خورد شد
    یه رژ به رنگ نارنجی خیلی خوش رنگ چه مارک و چه شماره ای بگیرم که جیغ نباشه؟
    TARANOOOM

*nasim* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    84
    پسند کرده
    112

عزیزم نارنجی کمرنگ میخوای؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Memoljon
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    Memoljon لااقل عکسش رو بذار
    فاطیما جون شرمنده من هرچی گشتم قوطی رو پیدا نکردم .فکر کنم همین چند وقت پیش انداختمش دور.ولی این عکسش .امیدوارم به درد بخوره.
    پ.ن: راستی اینم بگم که این حجم دهنده کاملا بی رنگه یعنی بود! اگه می بینید ماله من یه کم رنگی شده برای اینه که 1-2 بار روی رژ ازش استفاده کردم و فرچه اش رنگی شد و....!
    ممل جان،میخواستم ببینم این عکس همینه؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

رز لبی که ماندگاری بالایی داشته باشه وخوشرنگ من مارک منهتن رو پیشنهاد میدم خیلی عالیه قیمتش 16 تومانهاصلا پاک نمیشه ارزونترش مارک نوبا خوبه وبرای استفاده روزانه رز مدادی یوب خوبه قیمتش هفت تومانه وبراق وچرب نیست

مامای فریده آواتار ها
    میزان امتیاز
    48
    پسند شده
    4123
    پسند کرده
    4039

ویترین مدال ها

زیبایی را آشپزی کنید – رژ لب دست ساز

شاید شما جزو افرادی باشید که هر روز یکی از مواد شیمیایی خانه خود را با یک جایگزین طبیعی عوض می*کنند. اگر هنوز به جایگزینی محتویات کیف لوازم آرایش خود نرسیده*اید، این مطلب به شما کمک می*کند تا پوست لب*هایتان را با طبیعت آشنا کنید و با رژ لب*های شیمیایی خداحافظی کنید.
    یک چغندر قرمز انتخاب کنید، خوب بشویید و با آب کم آن را بپزید. می*توانید با ایجاد چند برش چاقو به مدت ۲۰ دقیقه چغندر را در مایکروویو بگذارید. ته ظرف شما مقداری آب قرمز رنگ باقی خواهد ماند. با همین روش از دانه*های سرخ انار، توت*فرنگی و آلبالو هم می*توانید، مایعی سرخ رنگ و طبیعی به دست آورید.
    یک ظرف کوچک و تمیز انتخاب کنید و این مایع رنگی را با چند قطره روغن زیتون و پودر شکر مخلوط کنید تا به غلظت رژ مایع برسد.
    می*توانید رژ خانگی*تان را در ظرف مخصوص رژ مایع بریزید. اگر این ظرف در اختیارتان نبود، در یک شیشه کوچک از آن نگه*داری کنید و هربار با استفاده از اسفنج از آن استفاده کنید. روغن زیتون موجود در این رژ پوست لب*های شما را نرم و درخشان می*کند.
    بدون استفاده از یک رنگ*دهنده طبیعی هم می*توانید برق*لب خانگی داشته باشید. برای این کار یک قاشق چای*خوری ژل آلوئه*ورا تازه تهیه کنید. این ژل در فروشگاه*های لوازم آرایشی در دسترس است، اما می*توانید خودتان از مغز این برگ ژل را تهیه کنید. این ژل را با نیم قاشق چای*خوری روغن نارگیل، و مقدار بسیار کمی کرم ویتامین E ترکیب کنید تا مخلوطی یک دست به دست بیاورید. می*توانید با روش بالا رنگ ملایمی به این رژ بدهید و یا مقداری از رژ مورد علاقه*تان را گرم کرده و با این مخلوط ترکیب کنید.
    ممکن است بوی روغن زیتون، یا روغن نارگیل را دوست نداشته باشید. در این صورت یک قطره اسانس طبیعی می*تواند عطر مورد علاقه شما را به رژ خانگی*تان بدهد. مثلا یک قطره روغن نعناع احساس خنکی و تازگی را در تمام روز به شما خواهد داد. یا با یک قطره روغن اسطوخودوس خود را در جنگلی آرام احساس خواهید کرد. بوی قدیمی و آشنای اسانس گل رز هم نه تنها بوی بسیار خوبی دارد، که از سردردهای ناشی از آلودگی و صدا جلوگیری می*کند.
    این رژهای دوستدار طبیعت هیچ فرقی با رژهای صنعتی ندارند، جز اینکه احساس بهتری از زیبایی و سلامت به شما می*دهد. پس همین حالا دست به کار تولید شوید.

منبع
    http://rangirangi.com/
    خورشت كرفس

گیسو خاتون این نوشته را پسندیده.
    بازگرداندن یک رابطه از دست رفته
    مثل ریختن آب جوش بر چای سرد شده است،
    کمرنگ میشود
    کمرنگ

صفحه 10 از 25 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین