نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 769 به 776 از 5366
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

[quote=*SAHRA*]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*SAHRA*":qquav45d
    تو خونه تکونی عید مانتو هامو انداختم دور الان فقط دو تا مانتو مجلسی دارم که همه جا نمی شه پوشید

بچه های شیک پوش به نظرتون الان مانتو مخصوص بهار تو بازار اومده من شدیدا به مانتو احتیاج دارم هفته دیگه خوبه برم بخرم ؟

میشه در مورد مدل و ررنگ هم راهنماییم کنید ممونم
    [/quote:qquav45d]

/quote]

صحرا جان، امسال مانتوهای داخلی که خب ...!! یکی از بهترین گزینه هایی که میتونم بهت معرفی کنم مانتوهای استرچ هست، البته استرچ نخ.. در رنگهای مختلف و البته بیشترشون یه جورایی جلو باز هستند، اگر بتونی خارجیش رو پیدا کنی از نظر جنس و دوخت به نفعت خواهد بود.

به جز این تا اواسط اردیبهشت باید صبر کنی .. البته امسال مانتوهای تکه دوزی شده یا مانتوهایی که قسمتهاییشون نقش دار هستند هم مد هست.. اما واقعا یک جنس و طرح خوبش رو من هنوز ندیدم، میدان محصنی که بودم یکی دومدل دیدم که خب هم قیمت زیادی بالا بود، هم مناسب مصارف زیاد نبود..
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط elijojo
    دوستان من دو روز دیگه خواستگاریمه به نظرتون چی بپوشم بار اولمه وارد نیستم خواهشا کمکم کنننید یک شلوار مخمل کبریتی لوله ای قهوه ای دارم به نظرتون با چی بپوشم ؟ تونیک خردلی دارم که من بهش میگم مانتو (جلوش بسته هست ولی تا روی رونمه از نظر خودم اونو بپوشم با یک شال قهوه ای نظر شما چیه؟ یک کمربند قهوه ای هم دارم از این کشی ها روی تونیکم ببندم یا بذارم بیفته تا انداممو نشون نده؟
    دوست عزیز چند تا نکته در حدی که به ذهن من می رسه.
    1. شلوار مناسب نیست. حتما کت و دامن یا پیراهن ساده بپوش.
    2. رنگ خردلی مناسب نیست. رنگهای ملیح و کمرنگ مناسب ترن.
    3. از نظر گشادی یا پوشیدگی اون چیزی رو بپوش که در صورت وصلت با اون ا راحتی که همیشه بپوشی. مثلا اگه کلا دوست داری لباسهای تنگ تر و بدن نما تر بپوشی از همین روز اول بپوش که اگه انتخابت کردن با این شرایط بری که دیگه حرفی هم توش نباشه. اگه برات مهم نیست که کلا از انتظار داشته باشن لباسهای گشاد بپوشی همیشه ، اون وقت گشاد بپوش. روسریت رو هم جلو یا عقب بودنش رو به این شکل تنظیم کن به نظرم. همین طور میزان آرایش.
    نگارا جان با احترام زیاد به نظر شما،

نظرم اینه که لباسهایی که دوستمون گفتند چندان بد هم نیست، ترکیب قشنگی داره، من خودم هم روز خواستگاریم بلوز و شلوار پوشیدم.. البته شلوارم مشکی بود و بلوزم قرمز!
    فقط رنگ شالت رو یک رنگ روشن در نظر بگیر.. اگر یک شال نازک باشه خیلی بهتره.. حتما هم کفش یا صندل بپوش چون خیلی با شلوار خوش استیل ترت میکنه ..
    این هم برای نگارا است هم الی جان

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط elijojo
    دوستان من دو روز دیگه خواستگاریمه به نظرتون چی بپوشم بار اولمه وارد نیستم خواهشا کمکم کنننید یک شلوار مخمل کبریتی لوله ای قهوه ای دارم به نظرتون با چی بپوشم ؟ تونیک خردلی دارم که من بهش میگم مانتو (جلوش بسته هست ولی تا روی رونمه از نظر خودم اونو بپوشم با یک شال قهوه ای نظر شما چیه؟ یک کمربند قهوه ای هم دارم از این کشی ها

نگارا جان با احترام زیاد به نظر شما،

نظرم اینه که لباسهایی که دوستمون گفتند چندان بد هم نیست، ترکیب قشنگی داره، من خودم هم روز خواستگاریم بلوز و شلوار پوشیدم.. البته شلوارم مشکی بود و بلوزم قرمز!
    فقط رنگ شالت رو یک رنگ روشن در نظر بگیر.. اگر یک شال نازک باشه خیلی بهتره.. حتما هم کفش یا صندل بپوش چون خیلی با شلوار خوش استیل ترت میکنه ..
    این هم برای نگارا است هم الی جان
    سلام دوست عزیزم
    نظر شما که صد در صد بسیار محترمه و بسیار با سلیقه اید. اینی که من گفتم به نظرم برای شرایطی که نمی شناسنشون و یه کم حالت غریبه دارن خنثی تر و بی مشکل تره. من خودم روز خواستگاریم (بعد از n سال دوستی!!!) یه پیراهن مشکی ساتن خال خال سفید نیم کلوش تا زیر زانو پوشیدم که زیر سینه اس هم پاپیون سفید می خورد.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    مرسی سمی جونم

اگر جایی هم بهم معرفی کنید برای خرید مانتو به غیر از هفت تیر واقعا ممنون میشم چون به نظر من هفت تیر اکثرا مانتو ها جنس ندارن با یه بار شستشو کلی از قیافه می افتن

یه سوال دیگه عکس از مانتو استرچ نخی که بهم معرفی کردی داری که ببینم

یه عالمه تشکر از راهنماییت سمی جونم
    صحرا جان، من خودم هفت تیر برای مانتو چندسالی هست که دیگه نرفتم، مینیاتور هم که قیمتها چون خیلی بالاست فقط وقتی میرم که هیچ گزینه دیگه ای وجود نداشته باشه! یکی دوبار تونستم از پنجره پاریس (بالاتر از میدان ولیعصر) مانتوهای خوش دوخت اما ساده گیر بیارم مخصوصا برای محل کارم، اما اونم مثلا 5 بار رفتم تا دوبارش مانتو مناسب یافتم.

پاساژ ونک و خیابان ونک هم علاوه بر کیف و کفش گاهی میشه مانتوهای قشنگ پیدا کرد.

غیراز اون، چندوقت پیش که کوچه مروی رفته بودیم با خواهرک، یک پاساژ جدیدی بود به اسم رضا داخل مروی که خواهرم میگفت اگر دنبال مانتو باشی میتونی اینجا هم یک چیزهایی پیدا کنی

درآخر همه گزینه های بالا کاملا شانسی هست، چون خودت میدونی توی ایران خریدها همه اشون شانسی اند، خودم که سالهاست یا برام از ممالک کفر لباس میارند یا از کسانی که لباس برای فروش آورده اند میخرم..

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

ممنووون رها جووونم قانعم کردید برم یک کت شلوار یا یک کت تک بگیرم از کت دامن منظورتون چه جوریه ؟ دامن بلند یا کوتاه با جوراب؟ بعد من صندل هم میخوام بپوشم پس کت دامن خوب نمیشه چون باید جوراب کلفت بپوشم صندلم جلوش باشه زشت میشه!! نظر شما چیه؟ ضمنا من شلوارم حالت مجلسی داره درسته چسبونه ولی قوه ای تیره و مخملی کبریتی هست ولی اگه بخوام کت تک بگیرم با شولوارم بپوشم باید حتما کتم بلند باشه چون میترسم زیپ شلوارم موقع نشستن یک کم باز بشه :d ضمنا من قدم 156 هست و وزنم 51 به نظرتون خواستم کت و شلوار بگیرم چه رنگی بخرم؟ بعدشم با چی بپوشم شال یا روسری؟ شال ساده یا طرحدار؟

عزیزم اگه نگران زیپ شلوارت هستی اصلا اونو نپوش اون موقع همش دلشوره داری کت تک با مخمل کبریتی یکم پسرونس میتونی یه شلوار مشکی بگیری بقول رییس با بلوز قرمز البته اگه قرمز بهت میاد ولی سعی کن رنگ شاد باشه ببین روسری بهت میاد یا شال فقط هارمونی رنگ یادت نره رنگ شاد و هماهنگ البته بازم بستگی به چهرت داره که بهت بیاد شلوار با صندل قشنگ تره بدون جوراب یه لاک قشنگم بزن اگه رو دست دوست نداری ناخن پاتو بزن
    یه آرایش ملایم
    قد دامنم بستگی به فرم هیکلت داره مثلا به من اصلا نه دامن بلند میاد نه میدی
    خوشبخت بشی مادر
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182