نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 673 به 680 از 5366
صفحه 85 از 671 نخستنخست ... 758283848586878895 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

رنگهای مد سال برای مو : ماهاگونی مسی، ماهاگونی خاکستری، کاراملی خاکستری، مسی طلایی، مسی عسلی، برنز، هایلایتهای کاپوچینو و نسکافه ای سولاری
    - اگر چشمهای روشن و آبی دارید : رنگهای ماهاگونی خاکستری، ماهاگونی یاقوتی شفافیت شما را صد چندان می کند.
    - اگر چشمهای شما قهوه ای یا عسلی است، مهمترین اتنخاب برای شما نسکافه ای برنز- مسی عسلی است.
    و اگر پوستی برنز دارید رنگ کاراملی خاکستری شما را جذابتر می کند.رنگ موهایتان را هماهنگ با رنگ چشم و رنگ پوستتان انتخاب کنید.

من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

2. بانک بند ناف

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11787

[quote=nas-tar-an]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "nas-tar-an":2s1oeu1q
    سلام به خانم های باسلیقه میشه به من کمک کنید من یک مانتو خریدم ساتن بین قهوه ای عسلی که عکسشم میزارم میشه کمکم کنید که براشلوارو کفش و کیف و شال و روسریم از چه رنگ ها و چه جنسی استفاده کنم ؟

بچه ها کسی منو راهنمایی نمی کنه؟آخه می خوام برم خرید
    شلوار کتان قهوه ای سوخته خوکشلتره یا مخمل؟
    [/quote:2s1oeu1q]

عزيزم برا مانتو قهوه اي كه دوستان خيلي اينجا نظر دادن

تو صفحات قبل خود من نظر خواسته بودم كه يكي از دوستان چندتا ست خوشگل گذاشت

دركل از رنگهاي شيري و كرم و عسلي و طلايي ميتوني استفاده كني
    شلوار حتما جين بگير و به نظر من كه همرنگ مانتوت نگير

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=nas-tar-an]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "nas-tar-an":1uvomsvx
    سلام به خانم های باسلیقه میشه به من کمک کنید من یک مانتو خریدم ساتن بین قهوه ای عسلی که عکسشم میزارم میشه کمکم کنید که براشلوارو کفش و کیف و شال و روسریم از چه رنگ ها و چه جنسی استفاده کنم ؟

بچه ها کسی منو راهنمایی نمی کنه؟آخه می خوام برم خرید
    شلوار کتان قهوه ای سوخته خوکشلتره یا مخمل؟
    [/quote:1uvomsvx]

چه مانتوت بامزه اس
    کتان نخر... شلوار لی ازین قهوه ایا که هم رنگ مانتوته بخر... تنگ باشه(لوله ای)
    خیلی به لباست میاد... کتان و پارچه ای سنو بالاتر میبره
    گوش کردن را یادبگیر فرصتها گاه با صدای بسیار اهسته در می زنند

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

.

همیشه شیک و به روزه این آنا خانم

کیفش خوشرنگ و شیک مانتوی خوشرنگ و شال بوربری

>

این رنگ هم که خیلی مد شده خیلی رنگ نازیه >

روسری خوووووووووووووووشگل
    >

خوشتیپ نیست؟؟؟

>

عاشق مانتوشم

>
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به خانوماي باسليقه عزيز
    من يه مانتو سرمه اي عروسكي كمر كش گرفتم با كفش اسپرت مدل حصيري سرمه اي طلايي
    شلوارمم از اين رنگيياي جديده قهوه اي
    حالا شال و كيف چي بگيرم خوبه؟البته شلوار و ميتونم عوض كنم
    ميشه منم راهنمايي كنيد؟

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

رنـگ مـُد امسال (2012 - 1391) چیـست ؟

افراد زیادی می خواهند بدانند که رنگ لباس سال ۹۱ یا ۲۰۱۲ چیست که در پاسخ باید گفت طبق نظر طراحان مد، رنگ امسال رنگ نارنجی مایل به قرمز است. مؤسسه کالرپنتون (Color Panton) رنگ امسال را نارنجی مایل به قرمز یا همان نارنجی به رنگ میوه نارنگی را معرفی کرده است.

"واشنگتن پست" در این باره نوشته است که امسال جهان به رنگی نیاز دارد که از آن انگیزه، انرژی و شجاعت برای اقدام برخیزد به همین جهت موسسه کالرپنتون بر اساس تحلیل روانشناسان خود رنگ نارنجی مایل به قرمز را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۲ یا همان سال ۱۳۹۱ انتخاب کرده است. چون وضعیت نابسامان اقتصاد جهانی و ناامیدی حاکم بر جوامع در سال 2012، رنگی جسورانه و خشن* را طلب میکند؛ رنگ نارنجی مایل به قرمز!

این تن نارنجی، رنگی پرانرژی و جسورانه است و همان انرژی*ای که ما برای دوباره شارژ شدن و حرکت کردن به جلو نیاز داریم را در خود دارد. نارنجی نه تنها رنگی زنده و علامتی انرژی را نیز در خود دارد بلکه نشانه*هایی از قدرت و پشتکار دارد یعنی همان چیزی که باید امسال بین انسان**ها طنین*انداز شود تا بتوان به تغییراتی که چشم انتظارشان هستیم دست یابیم.

مدیرعامل کالر پنتون (لیتریک ایزمن) همچنین گفته است: "نارنجی می*تواند افکار دلگرم*کننده را در ما زنده و به فعالیت تشویق*مان کند تا بتوانیم به سمت هدف*های بهتری که در نظر داریم، حرکت کنیم." ولی لیتریک ایزمن این پیش*بینی درباره رنگ*ها را از کجا می*آورد که زیاد هم بیراه نیستند و خیلی مورد توجه طراحان و مدپوشان قرار می*گیرد؟ تحصیلات و پیشینه لیتریک ایزمن در رشته روان*شناسی است و همین مسئله باعث شده تا او بتواند به*خوبی فرهنگ رنگ*ها را با توجه به مشخصات زمان معنی کند. اما به جز او متخصصان دیگر در این زمینه توضیح می*دهند:*"رنگ نارنجی مایل به قرمز القا کننده امیدواری و خوش*بینی است که در نتیجه پیوند : احساس سرزندگی حاصل از آدرنالین تولید شده توسط رنگ قرمز" و "دوستی و گرما و پختگی رنگ زرد" است.

اما اگر هنوز هم شاید متقاعد نشده باشید که چگونه می*تواند رنگی را تعیین کرد که بیانگر وضعیت یک سال باشد؟ باید بگوییم کارشناسان مؤسسه پنتون هرسال به دنبال رنگی میگردند که تحت*تأثیر صنایع مختلف است. آنها با استفاده از بررسی روند وقایع جهان و نیز روان*شناسی حالت روانی انسان*ها در سال پیش*رو به این تشخیص می*رسند که کدام رنگ می*تواند رنگ سال باشد. خیلی جالب است بدانید که رنگ سال، قبل از اینکه مد، فیلم، تکنولوژی، هنر، طبیعت و حالت*های اجتماعی و اقتصادی را برای افراد قرار بدهد، خودش از آنها الهام می*گیرد. چراکه پیش بینی سالانه رنگ لباس بر اساس نیاز مشتریان و آنچه آنان می خواهند صورت می گیرد و بلافاصله مورد استفاده طراحان مختلف قرار می گیرد.

ذکر این نکته ضروری است که توجه به معرفی رنگ سال، عمدتا مورد توجه جوانان و افرادی است که به دنبال مدگرایی هستند و بر اساس آن رنگ لباس خود را انتخاب می کنند. اما اگر شما توجهی به مد گرایی و رنگ سال ندارید، بهتر است برای انتخاب رنگ لباس سال ۹۱ خود به دنبال رنگ هایی باشید که شما را زیباتر نشان دهد تا بتوانید با انتخاب رنگ لباس مناسب، سلیقه خود را نشان داده و به پوششتان جذابیتی دوباره دهید. در عین حال همین رنگ سال (نارنجی مایل به قرمز) نیز می تواند در رنگ آمیزی و حتی دکوراسیون منزل نیز کاربرد داشته باشد.

منبع: پرشین استار

نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

مامان آریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    262
    پسند کرده
    20

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    خانوما کی میدونه سایه ابرو چیه اگر دارید عکسشو بذارین برای استفاده حتما باید ابرو رو تراشید؟؟؟؟ یا مثه مداد برای ژر کردن ابروهای شخص بکار میره؟؟؟
    سایه ابرو شبیه سایه چشم هست. پودریه
    داخل ابرو وقسمتهای خالی زده میشه و ابرو یکدست ومرتب وپر نشون میده
    ولی با کشیدن دست زود پاک میشه
    من مارک etude دارم دو رنگ داره
    eyebrow cake بهش میگن

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که فقط یک بال داریم.فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم..

somayeh-b آواتار ها
    سمیه
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    480
    پسند شده
    22320
    پسند کرده
    14687

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti honey
    سلام خانومای با سلیقه
    یه سوال فوری داشتم لطفا جواب بدید،من فردا میخوام یه جایی برم واسم مهمه خیلی خوشتیپ باشم
    مبه نظرتون پالتو مشکی رو زانو با کدو یک از اینایی که میگم جورترو شیک تره؟پالتوم فتره
    شلوارام اینان:شلوار جین لوله تفنگی تیره اما نه سورمهای از این برش دارا-شلوار جین لوله تفنگی اما یه کم دمپاش از قبلی راسته تره سورمه ای تیره اونم باز از این برش دارا-شلوار جین روشن (خیلی روشن)از این زاپ دارا-
    شال-آبی نه روشن نه تیره از این آبیای تی تی که پایینش طرحای قشنگ داره-شال سفید-شال بژ باز تی تی-روسری هم دارم اما یه سبز آبی-
    کفش تمام لژ مشکی-کفش پاشنه 3 سانتی-؟

خواهشا بهترینو بگین-من موندم
    اگه دیر نشده من نظرمو بگم شلوار لوله تفنگی اولی که گفتی با کفش پاشنه 3سانت خیلی شیک وبا کلاس میشه وبا شال آبی چون آبی اکثرا به همه میاد امیدوارم نظرم خوب باشه
    السلام علیک یا اباعبدالله (ع)
    السلام علیک یا ابالفضل العباس (ع)

صفحه 85 از 671 نخستنخست ... 758283848586878895 ... آخرینآخرین