نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 57 به 64 از 5366
صفحه 8 از 671 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    دوستان شما برای پاک کردن آرایشتون اغلب از چی استفاده میکنید؟

میشه که شبها با آرایش بخوابید؟؟

چیکار میکنید که اطراف چشمتون یا زیر اون کمتر چروک بشه و صورتتون بدون خط باقی بمونه؟
    من برای پاک کردن چشم از محلول پاک کننده چشم اوریف لیم استفاده می کنم خیلی عالیه
    برای صورت هم از پاک کننده مخصوص پوستهای چرب سینره استفاده می کنم و چون پوستم مستعد آکنه هست شبها همیشه چه با آرایش و چه بدون آرایش استفاده می کنم
    خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی بگو ما هم بخندیم !!!!
    اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری بگو ما هم بخوریم ,,

2. بانک بند ناف
    z.naz آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    82
    پسند کرده
    1

مُد از بین رفتنی است اما استایل جاودان. فقط ذهن های توانمند می توانند استایلی ساده را بپذیرند!

وقتی در مورد مد یا همان فشن (fashion) فکر می کنم، یک بیزینس و صنعت خیلی بزرگ در ذهنم می آید که تمام توجه آن به سودآوری است حتی به قیمت انسانها: انسانهایی که این محصولات را در کشورهایی دور می سازند، انسانهایی که فکر می کنند نیاز دارند که این محصولات را خریداری کنند چون فکر میکنند باید امروزی به نظر برسند. خساراتی که تولید و مصرف این محصولات به کره زمین وارد می کند که دیگر جای خود دارد. همه کمپانی ها و طراحان این تاثیر را تجربه نمی کنند اما خیلی های آنان اینطور هستند.

من خودم هم لباس های روی مد می خرم، طبق مد پیش می روم اما از دیدگاه فلسفی سعی می کنم استایل خاص خودم را هم داشته باشم. وقتی در مورد استایل فکر میکنم، ذهنم متوجه یک فرد خلاق می شود که واقعیت، شخصیت و اعتبار را می توان در آن ملاحظه کرد. در مورد چیزی فکر می کنم که کاملاً تک و منحصربه فرد است، در حالیکه ممکن است از جنبه های دیگر شبیه به چیزهای دیگر هم به نظر برسد. فکرم به چیزی خیلی انسانی، کوچک و البته گرانقدر منعطف می شود.

مد یعنی اجازه بدهیم خرده فروشان، طراحان، مجلات و کمپانی های بزرگ دیگر که تنها هدفشان سودآوری است، محصولاتی را برایمان عرضه کنند که آنها را دنبال کنیم.

استایل یعنی میل خودتان را وارد کار کنید، الهام و اندیشه خودتان را دنبال کنید، و دیگران را با خلاقیت و اعتماد به نفستان تحت تاثیر قرار دهید.

مد یعنی اجازه بدهید بقیه به جای شما فکر کنند.

استایل یعنی در مورد همه چیز فکر کنید. سوال کنید و ریسک کنید. صادقانه به خود نگاه کنید. نترسید، و در چارچوب زندگی خودتان تجربه کنید.

مد یعنی چیزی که فصل به فصل تغییر می کند. توسط بیزینس های بزرگ هدایت می شود و شما را وادار می کند فکر کنید که باید محصولی جدید بخرید.

استایل یعنی چیزی که رشد می کند، بالغ می شود و در مدت زمان های متفاوت تغییر می کند. تحت تاثیر سن، جنسیت، فرهنگ، ملیت، محل جغرافیایی، علایق، سیاست، مذهب، و عوامل بسیار زیاد دیگر است.

مد یعنی چیزی که به طور انبوه تولید می شود نه چیزی تک، خاص و فردی.

استایل یعنی یک فرد و درست مثل DNA که در هر کدام از ما متفاوت است، در افراد مختلف تفاوت می کند. هیچ دو نفری نیستند که به یک شکل به دنیا نگاه کنند و کمد لباسهایشان را یک شکل پر کنند.

مد یعنی با جدیت به مجلات، هنرپیشه ها، وب سایت ها و هر چیز دیگر که به مسائل ظاهری می پردازد نگاه کنیم.

استایل یعنی کاری که خودمان خلاقانه انجام می دهیم. این مسئله به فردی بودن استایل می پردازد.

مد یعنی با گذر هر فصل تغییر کنیم.

ستایل یعنی دنبال کردن سبک هایی که با شخصیت شما، سنتان، اندامتان، سبک زندگی تان و علایقتان جور باشد.

نظر شما چیست؟ به نظر شما مد و استایل چه تفاوت هایی با هم دارند؟ آیا ایندو یک چیز هستند؟ مد چیست؟ استایل چیست؟

چرا تعریف استایل اینقدر دشوار است؟ آیا به این دلیل است که خیلی شخصی و فردی است؟ عنصر جادویی که بعضی ها را ذاتاً با استیل می کند چیست؟

لباس پوشیدن چیزی فرای سبک هایی است که خودتان را به آنها منحصر کرده اید. مفهومی بسیار بسیار عمیق تر دارد.

منبع نت
    سكوت و صبوري ام را به حساب ضعف و ناتوانی ام نگذار, دلم به چیزهایی پای بند است که تو یادت نمی آید.!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre.m
    راستی خوشکلا کرم دور چشم چی استفاده می کنین؟من فقط واسه مرطوب کردن دور چشم می خواهم نه تخصصی
    زهره جان من یه مدت از دور چشم ایوروشه استفاده میکردم البته بنا به توصیه پزشک ولی چون ما اغلب برای پیشگیری استفاده میکنیم خیلی اثرش رو نشون نمیداد ولی الان دارم از دور چشم اوریاژ استفاده می کنم.
    خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی بگو ما هم بخندیم !!!!
    اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری بگو ما هم بخوریم ,,

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

نقل قول نوشته اصلی توسط huria
    بچه ها من دنبال یه چیزی هستم واسه از بین بردن لک صورت که در اثر استفاده از قرصهای ضدبارداری به وجود اومدن(واسه مامانم)
    یه چیز قوی و موثر
    کسی میشناسه همچین چیزی؟؟؟؟؟
    عزیزم لک صورت مربوط به کبد می شود و هر محصولی هم که استفاده کنی مقطعی عمل می کند. بنابراین باید در صدد پاکسازی کبد باشی تا مشکل ریشه ای حل شود. من خودم در این مورد از طریق طب سنتی اقدام کردم ولی باید صبور بود و اراده داشت تا نتیجه مطلوب عایدت شود زیرا طب سنتی دیر جواب میدهد.در ضمن من کلی هزینه کردم و راهکارهای مختلف را امتحان کردم از طریق پزشکی مدرن که فایده نداشت.امیدوارم موفق باشی.

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11787

راستی خوشکلا کرم دور چشم چی استفاده می کنین؟من فقط واسه مرطوب کردن دور چشم می خواهم نه تخصصی
    من كرم دور چشم ليراك استفاده ميكنم قبلا هم از نيواستاراتا
    اما به نظرم كار خاصي انجام نميدن شايد اگه از همون مرطوب كننده استفاده كني كفايت كنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

من از کرم دورچشم galenic استفاده میکنم قبلا هم نئوستراتا استفاده میکردم به نظرمنم اینا چندان کاری انجام نمیدن از دکترم هم پرسیدم جواب داد اینا فقط موقعی کارسازن که شما هنوز چروک دور چشمتون نیوفتاده درواقع فقط جلوگیری میکنن ولی درمانش نمیکنن.

کرم شب هم اگه بوست چرب یا نرمال باشه باید استفاده بشه برای پوستهای حساس یا خشک فقط باید از لایه بردار استفاده کرد اینا رو دکتر میگه ها من نمیگم
    من از برای شب از کرم ایزولیفت اورباژ استفاده میکنم که یه لایه بردار ملایمه دفعه پیش که دکتررفتم برای روز هم سرم بیو اسپسیفیک نئوستراتا بهم داد خیلی جالبه وقتی میزنم جاهایی که چروک ریز دارن صاف میشن روشم میتونی ارایشتو داشته باشی
    برای دورچشم از پاک کننده دورچشم لیراک استفاده میکنم بدون نباز به شستشو با اب ولی اغلب با شامپو بچه میشورم کل صورتو

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

میدونید حذف نمک چه تاثیراتی در خوش تیپ شدن داره؟؟

این مطالبت با توجه به نوع نمک مصرفی ما که نمک تصفیه هست نوشته شده و برای نمک دریا خیلی هاش اصلا صدق نمیکنه..

* خوردن زياده نمك باعث مي شود بدن آب را در جاهاي غير معمول بدن مثل دور چشم نگه دارد كه سبب پف كردگي چشم مي شود. مصرف زياد نمك به گردش خون زيان رسانده و باعث مي شود رگهاي پوست آبي تر به نظر برسند.

* نمک تصفیه، میزان مایع بدن را واژگون می کند و دائما سیستمهای دفع کننده ی بدن شما را بیش از حد پر می کند، که می تواند در سلامتی شما تاثیر بگذارد.

* وقتی که بدن شما سعی می کنه زیادیه نمک تصفیه شده که شما در معرض آن قرار می گیرین، را سوا کند، برای انجام این کار، آب از سلول های شما گرفته شده، و شما می باست آب ذخیره شده در سلول های خود را برای خنثی کردن کلرور سدیم غیر طبیعی قربانی کنید. نتیجه این، سلول های خشک شده ای می باشند که پیش از موید میمیرند.

* نمک تصفیه شده دارای ید اضافه شده می باشد، که حقیقتا ممکن است در از بین بردن شیوع گواتر کمک کرده باشد، اما بطور معکوس شیوع از کار افتادن قده تیروئیدی را افزایش داده است. (کم کاری تیرویید عامل چاقی، گرگرفتگی، ورم گردن و ....)

* نمک الگوی طبیعی خواب شبانه را بر هم می*زند و سبب می*شود که طول مدت خواب عمیق کاهش یابد و در مدتی که می*خوابد، خواب نیمه عمیق یا سطحی می*شود - همچنین روز بعد منجر به حالت رخوت، سستی، کسلی و خواب آلودگی و در نهایت بیماری*های قلب و عروق و پرفشاری خون را در پی دارد. (خواب خوب اصلی ترین نکته برای داشتن پوست شاداب و جوان است و افرادی که خواب بد و ناکافی در ساعات غیر مفید دارند، به سرعت به سمت پیری پوست پیش میروند)

توصيه مي شود روزانه حداكثر 3-2 گرم نمك مصرف شود. این مقدار نمک به صورت طبیعی در بیشتر مواد خوراکی که در طول روز مصرف میکنیم وجود دارد. اين در حالي است كه مصرف نمك در كشور ما در حدود 10 گرم در روز مي باشد.

[HIGHLIGHT=#f2dcdb]نمک دریا تو ایران هم از دریاچه ارومیه تامین می شه و خوشبختانه تو عطاری های بزرگ می تونیم پیدا کنیم.

[/HIGHLIGHT]
    نقل قول نوشته اصلی توسط benja
    یه فایده دیگه این نمک های دریا در این وقتی سونا میریم میتونیم از این نمک ها برای پوستمون استفاده کنیم

ابتدا ممکن کمی احساس سوزش کنیم روی پوست ولی وقتی از روی پوست می شوریم احساس سبکی خاصی بهمون دست میده
    [HIGHLIGHT=#f2dcdb]

[/HIGHLIGHT]
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط ~آسمان~
    سمی جون ....یه کم اندر فواید سایه زدن به نحو احسن حرف بزنیم .........وای بعضی ها که با بیل سایه رو خالی میکنن پشت چشمشون نه هارمونی و نه سلیقه ای !!!!!!!

سایه بنفششششش با روسری ساتن بنفشششش و رژ جیغ بنفشششششش ......یعنی ته ته تیپ و هارمونی ....

من این مدلی سایه و رنگش رو خیلی دوست دارم اونم نهههههههه توی خیابون ..برای مهمونی عروسی چیزی ...

در آرایش چشم دوتا نکته جادویی وجود داره، سایه و مژه.. البته در کشور ما بیشترین استقبال از خط چشم صورت میگیره، اما سایه و مژه ها هستند که میتونند با کمی تقویت شدن، حالت طبیعی چشم هارو کاملا حفظ کنند و درخشندگی خاصی بهش بدهند

این پست بیشتر به مزاق دوستانی خوش خواهد آمد که عاشق چهره های طبیعی و آرایش محو هستند..

به تفاوت چشمها قبل و بعد از سایه و ریمل توجه کنید.. واقعا عالی و قابل توجه در عین حال کاملا طبیعی هست.

با زدن تنها یک سایه هماهنگ با رنگ پوست و یک ریمل ساده، حالت چهره و نگاه چندین درجه عمیقتر و پر جلوه تر شده..
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

صفحه 8 از 671 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین