نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 561 به 568 از 5366
صفحه 71 از 671 نخستنخست ... 616869707172737481 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

این روزا تو اکثر مغازه ها انواع مانتو و شلوار رنگی مد هست ظاهرا! البته رنگ های خیلی شادی هستن مث صورتی ، نارنجی ، زرد ، آبی و بنفش. خوبه امیدوارم همیشه رنگ های متنوع رو بشه استفاده کرد. مشکی هم رنگ کلاسیک و شیکی هست تو لباس ولی آخه همش تیره یکم شادتر باید از زیبایی ها لذت برد. شال هم رنگ بنفش تیره و سبز تیره خیلی دیدم تو ویترین ها.
    آرزوهایت را بر آورده می سازد ، خدایی که آسمانی را برای خنداندن گلی می گریاند.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

اصلا من عشق این رنگ هام که امسال مد شدن ، از کیفهای رنگی* هم نمیتونم بگذارم!
    و اما مشغول کالکشن گردی بودم که تو سایت ِcoccinelle که برند خیلی* معروفی* واسه کیف و کفشه این مدل*ها رو دیدم.
    البته چیزی که بیشتر از مدل*ها توجهم رو جلب کرد نمایندگی رسمی این برند در ایران بود که خود سایت اونو معرفی* کرده بود.
    مشهد* -مرکز خرید کاسپین مد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

و کتونیهای رنگی (All Star (for 2012

دلم خواست برگردم به دوران دبیرستان(چرا زمان ما این چیزا مد نمی*شد آیا؟)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دوستانی که مد هر فصل رو دنبال می*کنید،
    در ادامهٔ وبگردیهای امشبه من، البته صبح شد تا ترجمه کردم! کاملترین مقاله در مورد هر چیزی که بهار و تابستون ۲۰۱۲ مد هست رو هم اکنون خوندم و اینجا برای شما هم میزارم.
    ببخشید اگه من ترجمه و جمله بندیم زیاد گویا نیست. اما عکسها کاملا منظور رو می*رسونه!!! کنار هر عکس هم برندی که این مدل از اون انتخاب شده نوشته شده.

full skirts (مدلهای دامن کلوش هست اگه اشتباه نکنم)
    این مدل*ها گویا مربوط به دهه ۷۰ بودن که دوباره مرد شدن، بهتره اونهارو یا خیلی* بلند و یا خیلی* کوتاه انتخاب کنید. جالبه میگه با اینکه ما خانوم*ها زیاد این مدلهرو س ک س ی نمی*دونیم آقایون بر خلاف ما فکر میکنند!

wide pants (شلوارهای گشاد)
    این شلوارها هم از همون دهه ۷۰ میان فقط با مدلهای جوان پسند تر ! شلوارهای گشاده فاق بلند تقریبا در همهٔ کلکشین*های بهار امسال دیده شده.

lace (تور)

تور هم تقریبا در تمامی برندها دیده میشه، ممکن یه لباس کاملا از تور باشه یا فقط در قسمتی* از اون تور به کار رفته باشه. انتخاب این قسمتش با خودتونه!

tail dresses (لباسهایی که انتهاشون به شکل دمه ماهی* هست! )
    قدشون بهتره کوتاه تا متوسط باشه، اما میتونید به بلندها هم فکر کنید!

[/url

Floral Prints (طرح گٔل)
    این طرح ها همچنان با تنوع زیادی دیده میشن

Bright colors (رنگهای روشن )
    همون*قدر که بهار امسال رنگهای تیره و مشکی* کمتر دیده شدن، شاهد دیده شدن رنگهای روشنی مثل نارنجی مایل به قرمز، لیمویی، آبی و ... هستیم.

امید وارم مفید باشن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دوستان عزیز بعد از یک تجدید قوا می*خوام پستِ بالا رو ادامه بدم تا همهٔ* trend هایی* که طراحان مد، بهار و تابستانِ امسال در کالکشن*هاشون لحاظ کردن اینجا معرفی* باشه و یک قلم هم جا نمونه !!!

امیدوارم وقتی* که دارید خرید*های عیدتون رو انجام میدید این نکته*ها و*trend ها به دردتون بخوره و خوش پوش تر از همیشه باشید.

Cropped tops
    منظورش بالاتنه*های کوتاه هست،هم با دامن هم شلوار، و ظاهراً خیلی* هم این فصل باب می*شه در اروپا. واسه همین تذکر هم داده به شکم*هاتون حسابی* برسید!

Bra tops

زیر مجموعه*ای از همون cropped تاپ*ها هست به شکل bra (لباس زیر) هم اسپرت هم مجلسی.

Hotpants

طراحان در مجموعهٔ بهار امسال مدلهای متنوعی از شلوارک*ها رو به نمایش گذاشتند.از جین تا چرم، فاق بلند یا فاق کوتاه،گشاد تا خیلی* تنگ!

Asymmetrical hemlines

لباسایی که پایینِ اونها نا متقارن هست.

خوب شاید بد نباشه کمی* از یکنواخت بودن در بیایم و ایده*هایی* که طراحان مد این فصل پیشنهاد دادن رو امتحان کنیم!

که یکی* از اونها لباس*هایی* هست که لبه انتهایی اون نا متقارن یا غیر قرینه باشه. این ایده نه تنها روی پیراهن*ها زیبا می*شه بلکه شکل جدیدی هم به دامن هامون میده.

animal print

نقش و نگار*هایی* از حیوانات در کالکشن*های قبل هم وجود داشته، البته ببر و پلنگ مانور بیشتری داشتند.اما در چند کالکشن اخیر
    طرحهای ببری زیاد ما رو همراهی کردن و حتا کسانی* که در ابتدا به این trend علاقه داشتند کم کم تمایلشون رو از دست دادند.

از طرفی* هم چون سالِ چینی امسال اژدها هست و اونو خیلی* نماد خوبی* می*دونن*های امسال فرصت مانور اژدهاست.

البته دقت کنید در اندازه*های کوچک.

پرنده*ها هم زیاد در مدل*ها یه بهاری دیده شدند.

Boat neck
    یقه*های قایقی

مدلی* که شونه*های زیبای شما رو به رخ میکشه !

پیشنهاد شده در لباسهای رسمی* کمی* سنگین*تر و محتاط تر عمل کنید ولی* در مدلهای اسپرت میتونید یقه رو تا هر جایی که دوست دارید باز در نظر بگیرید.

Chic gloss

آیا دوست دارید در مرکز توجه باشید ؟
    پس این فصل به دنبال این trend برید.

پیراهن*ها ، ژاکت ها،بلوز ها،شلوار ها، و حتا کفشهای برّاق در بهار و تابستون امسال حسابی* خودنمایی می*کنن!!!
    از طلایی* و نقره*ای هم غافل نشید!

Peplum
    نیم تنه زنانه کوتاه

Peplum ها قبلاً در* red carpet ها زیاد دیده می*شدند. و این فصل یک مد محسوب می*شند.
    همونطور که در عکسها می*بینید اونها هم روی پیراهن نشون داده شدند و هم دامن و حتا شلوار! ا

ما مسالهٔ قابل توجهی* که مطرح هست اینه که این مدل باسنِ شما رو بزرگتر جلوه میده. پس لطفا افراد لاغر به سراغش برن !

Pleats
    و اما چین !

چین روی لباس بهار ساله گذشته هم مد بود، تا حدودی در کالکشن زمستان ۲۰۱۱ هم دیده شد و همچنان مطرح هست.
    البته چین*هایی* که بهار امسال دیده میشن مثل گذشته زیاد دخترونه نیستند ! بلکه از اونجایی که حجمشون بیشتر شده برای لباس*های خانومانه مناسبترند!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

خوب دوست جونا حالا دیگه هر کسی* پرسید ازتون امسال چی* مده واسه لباس میتونید اونقدر از مدهای امسال بگید که خسته شه !!!

و اما این مقالات در مورد کفش،کیف،آرایش،ناخن مو و ... هم هست که هروقت وقت کنم واستون عکسها و ترجمشو میزارم. امیدوارم با تجربیات هم هر روز خوش*تیپ تر بشیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negar714
    سلاااام خانومای شیک پوش و با سلیقههههه
    میشه منم راهنمایی کنین؟
    من یه مانتوی میدیه سفید دارم با طرحهای ظریف مشکی
    میخام واسه عید ست کنم؟
    چه رنگایی باهاش ست کنم شیک میشه؟
    کیف و کفش و شلوار و روسری....
    مــــــــرسی

negar714
    امیدوارم پیشنهاد*های من مفید باشه برات.
    گلم اتفاقا سفید و مشکی امسال عید بازم رو بورسه
    میتونی با همین ترکیب رنگ کیف و کفشت و ست کنی. مثلا اگه سپورت بخوای :

یا اگه مجلسی بخوای :

و اما پیشنهاد دیگه من ترکیب سفید و مشکی با یه رنگ دیگه که به اونها جلوه بده. مثلن سرخابی یا قرمزه.
    من اینجا یه ست با سرخابی که خودم بیشتر میپسندم و برات میزارم عزیزم.
    راستی تور روی کیف و کفش یکی از مد های بهار امسال واسه همین این ست و برات انتخاب کردم.

و اما انتخاب شخصیه خودم
    این ستی هست که با الهام از لباس این خانوم مدل به ذهنم رسید و با توجه به اینکه امسال سال رنگ های شاد مخصوصن نارنجی هست و آبی یه کاربنی هم خیلی به اون میاد من خودم عاشق این ست شدم

امیدوارم دوسشون داشته باشی خانومی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz35
    سلام
    از یه نواختی خسته شدم ..می خوام تیپمو عوض کنم که در عین سادگی..شیک باشه و یه کم دخترونه تر باشه ..چون می خوام سنمو یه کم پایین تر نشون بده..در ضمن لاغر نیستم ..تو پرم ..لطفا راهنماییم کنید که کلا چه بلایی سر خودم بیارم...بوووووووووووووس

فرناز جون عزیزم چرا بلا سرت بیاری؟ خب عزیزم یکم اگه بیشتر توضیح میدادی راحت تر میتونستیم نظر بدیم.
    این تیپی که الان داری و ازش خسته شدی چه سبکی هست؟ واسه بیرون میخوای یا تیپ خونه یا مهمونی ؟
    بازم اگه صفحه های قبلو بخونی حتمن کلی ایده به ذهنت میرسه عزیزم.
    اگه هم دوس داشتی میتونی سوالت و جزیی تر بپرسی.

صفحه 71 از 671 نخستنخست ... 616869707172737481 ... آخرینآخرین