نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 49 به 56 از 5366
صفحه 7 از 671 نخستنخست ... 4567891017 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    نرگس خانم پس چی شد این عکس دیزاین ناخن هات ما که دلمان رفت از 5 شنبه تا حالا.........
    بفرمایید اما ببخشید دوربینم کیفیت نداشت
    ایمان زاییده ی ایدئولوژی ارزش دارد ، نه ایمان ارثی یا تقلیدی .

mahbube آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4479
    پسند کرده
    11232

[quote=* ستاره *]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*مرمری*":33za3988
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    دوستان باسليقه
    به نظرتون شيك بودن و خوش تيپ بودن و ست بودن هزينه زيادي نداره؟ مثلا فكر كنيد يك مهماني بعدازظهر براي خانم شيك پوشي كه دوست داره همه چيزش ست باشه: يك پيراهن اسپرت 80 ، يك كفش ست با لباس 60، گيره سر 8000 ، كيف دستي ست 25000 و خرده ريزهاي ديگه...
    يعني ببينيد يك مهموني 3 ساعته عصر چقدر هزينه داره؟!
    گل بانو جان بنظر من اگر حتی این هزینه رو هم در بر داشته باشه که نداره و میشه تقلیلش داد بازم دلیل نمیشه ما هر دفعه که مهمونی میریم همین خرج رو بکنیم اگر همیشه چند دست لباس شیک داشته باشیم میتونیم با چیزهای مختلف ست کنیم و هر دفعه هم هزینه نکنیم.
    به نظر منم اصلا قرار نیست هر بار این هزینه رو بکنیم..مثلا من چند تا شلوار و بلیز و دامن و..خوب میخرم..هر بار یکیش رو..بعد سالها میتونم همینها رو توی مهمونیهای مختلف با هم ست کنم و استفاده کنم...به نظرم اگه توی خریدامون لباسهای شیک و مناسبی انتخاب کنیم و هوشمندانه باشه انتخاباتمون..با هزینه کم و برای مدتها میتونیم خوش پوش و شیک باشیم..[/quote:33za3988]

من هیچ وقت منتظر نمیشم تا یه مناسبت پیش بیاد و برم لباس بخرم...هر وقت جایی لباسی می بینم که خوشم میاد و قیمتش هم مناسبه می خرم و میذارم توی کمدم همیشه هم واسه ی مهمونی ها لباس دارم.... جدیدا هم دور و بر ارزانسراها که می چرخم یه چیزای توپی گیرم میاد که همه تعجب می کنن اگه وقت کنم عکس خریدامو توی تاپیک خودشون میذارم مثلا یه دامن مخمل خیلی خوشمل اسپورت خریدم هشت تومن... یا یه بلوز ساتن ابریشم بته جقه ای خریدم شش تومن ... هر کی می بینه تعجب می کنه. البته خوب لباسای مهمونی رسمی جداست طبعا.
    خدای خوب من
    زندگی به سختی هایش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی....

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    یه چیز جالب
    تو این عکسها کیف و کفش الزاما همرنگ نیستن اما اینجا یه اصله
    درسته، گاهی کیف با لباس یا کمربند ست میشه.. اما اونها هارمونی براشون بسیار مهمه، مثلا تو دوزی کفش به رنگ لباس حتما میخوره.. خلاصه اینکه مد و آراستگی همیشه در رعایت ریزه کاری هاست

مثلا یک لباس قشنگ و تمیز که میپوشی، یک گوشواره ست با اون لباس بندازی.. یا حتی یک انگشتر خوشگل که به اون لباس بیاد دستمون کنیم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ~آسمان~
    من همه صفحات رو نخوندم اما یه عنصر اصلی برای خوش تیپ موندن اینه که آدم حواسش خیلی باید به هیکلش باشه اکثرا اینجا خانمهای متاهل و بچه دار هستن ....به این خاطر میگم که دلیل نداره که حالا بچه زاییده هیکلشو ول کنه ........

درسته بعد از زایمان هیکل بهم میریزه اما بعضی ها دیگه ول میکنن بد تر میشن ......
    اصلا یه آدم چاق شیک نیست چه مرد باشه چه زن .......لاغر هم خوب نیست ادم باید "رو فرم" باشه .اون موقع تازه میرسی به خوش تیپ بودن.اونوقت لباسها هر سایزی باشه روتن می شینه ...
    من معتقدم چاق یا لاغر و یا به قول اسمان عزیز رو فرم بودن بخش زیادیش برمیگرده به همسران ما و همینطور بر عکس

** اگه همسرمون رو این مسئله حساس باشه و به محض اینکه یه کمی از فرم خارج میشیم بهمون هشدار بده خوب ما خانمها هم به فکر میافتیم که یه حرکت مثبت انجام بدیم
    مثلا خودم : همسرمن از زن چاق و بد فرم متنفره و همیشه میگه این قضیه برای مردها مهمه و روی مسائل ج -ن- سی تاثیر منفی میذاره تصور میکنم همینطور که خانمها در مورد همه چی با هم صحیت میکنند اقایون هم با همدیگه ( البته نه همه چی )تبادل نظرهایی دارن خلاصه همسر من به محض اینکه یه کمی از روال خارج بشم سریع گوشزد میکنه در عوض خیلی خانمها رو میبینم که به خوش ظاهر بودن لباس شیک پوشیدن و رو فرم بودن حساس هستن ولی چون همسرشون تو این مسائل وارد نمیشه و دخالتی نمیکنه اونا هم هیچ تلاشی نمیکنند تا وزن کم کنند فقط همیشه دوست دارن چند کیلو لاغر بشن
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0

دوباره به چیزی یادم اومد اضافه کردم اون بالا ...این که آدم بعد از زایمان نباید خودشو ول کنه ......رزماری جان همسرم منم دقیقا همین طرز تفکر رو داره ...از چاقی متنفره خداییش خودشم رو فرمه بخاطر همین کمی اضافه بخورم میگه آهای حواست به کالریش هست !

دقیقا به همسر ادم بستگی داره که چی بگه البته بعضی ها میگن بعضی ها هم نه ! من نظرم اینه که ایراد گرفتن مردی از هیکل خانمش به این معنیه که خانمشو دوست داره و دوست داره زنش اونی بشه که دوست داره وگرنه تذکر نمیداد!.......من نظرم اینه که هر مردی با توجه به این جامعه ای الان توش هستیم سلایقشون مثل هم شده یعنی هیکل مانکنی و رو فرم رو میپسندن و بخاطر همینم هست ماها دوست داریم خوش تیپ باشیم بلاخره ذات هر آدمی توجه و مورد پسند بودن رو دوست داره .......

من پبشنهاد میکنم خانمهایی که اضافه وزن دارن این موضوع رو جدی بگیرن و اگه همسرشون چیزی نمیگه گمون نکنن همه چی مرتبه !!!
    در بن بست ،راه آسمان باز است ، پرواز را بیاموز!

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

دوستان من خیلی از تیپ عروس خانواده سلطنتی انگلیس کیت میدلتون خوشم میاد واقعا خوش تیپه اصلا نمیتونستم که اینجا نگم
    اینم چند تا از عکساش.لباسهاش در عین سادگی خیلی قشنگن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    دوستان شما برای پاک کردن آرایشتون اغلب از چی استفاده میکنید؟

میشه که شبها با آرایش بخوابید؟؟

چیکار میکنید که اطراف چشمتون یا زیر اون کمتر چروک بشه و صورتتون بدون خط باقی بمونه؟

برای پاک کردن چشم که حتما از مایع مخصوص پاک کننده چشم استفاده میکنم برند ایوروشه یه مایع دورنگه ..خیلی خوبه نه چشم میسوزه و نه باعث چروکیدگی میشه چون چربه نبازی به شستشوی با آب هم نداره ......

صورت هم که شیر پاک کن ..من ازسینره صورتی استفاده میکنم خوبه غلظت زیادی هم نداره که توی پوست نفوذ کنه ......

بعدش اگه لازم باشه با face wash هم صورتمو میشورم ...مارک zeniac
    در بن بست ،راه آسمان باز است ، پرواز را بیاموز!

مدیر انجمن
    یاس کبود آواتار ها
    راحله نبوی
    میزان امتیاز
    385
    پسند شده
    7306
    پسند کرده
    1392

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    دوستان شما برای پاک کردن آرایشتون اغلب از چی استفاده میکنید؟

میشه که شبها با آرایش بخوابید؟؟

چیکار میکنید که اطراف چشمتون یا زیر اون کمتر چروک بشه و صورتتون بدون خط باقی بمونه؟
    سمی جو.ن
    من برای پاک کردن چشمم از کرم صابونی مارک" مری کور mary cohr "استفاده میکردم هم برای چشم و هم برای صورت که خیلی خوب و عالی بود.نه باعث سوزش میشد و نه ریزش مژه ها.و پوست صورت هم بعد از استفاده نرم میشد.
    البته قیمتش بالا بود . و اینو از یه آرایشگاهی که وارد کننده محصولات مری کور بود میخریدم.مدتی نیاورده.
    الان هم از چشم پاک کنهایی که توی بازار هست و به قول آسمان دورنگه با مارکهای مختلف که البته من مارک مای رو گرفتم و ازش هم راضیم.
    و برای صورت هم از شیر پاک کن ایوروشه استفاده میکنم.
    این نیز بگذرد......

صفحه 7 از 671 نخستنخست ... 4567891017 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف