نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 545 به 552 از 5366
صفحه 69 از 671 نخستنخست ... 596667686970717279 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر میربون
    سلام به همه خانومای خوشتیپ بچه ها امسال بازم مانتوی خیلی بلند مده

مگه پارسال مانتو بلند مد بود؟ من خودم به شخصه مانتو بلند هم مد بشه عمرا بپوشم. مانتو فقط کوتاه دوست میدارم. پارسال یه مانتو و شلوار خریدم از این نخی گشادا آبی کمرنگ انگده خوشگله. البنه مانتو که چه عرض کنم بلوز بود بیشتر. با کیف و کفش و شال قرمز. جانتون خالی اولین بار که پوشیدم رفتم بیرون برادران و خواهران زحمت کش گشت ا ر ش ا د گرفتنم. دیگه نشد که به پوشم.

من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.80
    مامان سمی جون میشه یه زحمتی بکشی چند تا عکس از این مدل مانتو ها بزاری ؟ ممنون
    عزیزم عکسی ندارم، اما کلا با مانتو آماده خیلی موافق ترم تا دوختن مانتو

نقل قول نوشته اصلی توسط گیتار
    maman somi عزیز اینکه گفتی کتان سوییسی اسم جنس پارچه ست؟؟آخه میخام پارچه بگیرم کتان حالا که شما اینو گفتین میخاستم بدونم اسم پارچه ست؟اگه برم پارچه فروشی میدونه چیه؟ خانمی این تیپ یعنی مانتو کتان (حالا به قول شما سوییسی)قهوه ای یا سورمه ای با چه جنس شلوار وچه رنگش(شلوار) باید ست کرد که به هم بیاد(یادم رفت کفش رو مشکی در نظر بگیرین)؟شال چه رنگی ؟
    ممنون از راهنمایی هاتون
    خانم گل، نمیدونم فروشنده ها هم به همین اسم صداش میکنند یا نه، کلا برای این چیزها 20 جور اسم در میاد، اما یک نوع پارچه کتان هست که چندان ضخیم نیست، براقیتش هم متوسطه، یعنی نه خیلی براق نه مات
    هم سورمه ای و هم قهوه ای و هم مشکی میتونید بگیرید، هرسه رنگ زیاد هست توی بازار.. اما رنگ جنس شلوار برای فصل بهار و تابستان معمولا پارچه ای مد میشه، همین کتانهای رنگی که فصل گذشته ام توی اروپا مد بودند، هنوز هم کاربردی هستند. میشه مانتو رو مشکلی یا آجری انتخاب کرد، شلوار رو سبز تیره و با شال ستش کرد، کیف و کفش هم که بازم بسته به سلیقه رنگش انتخاب میشه هماهنگ با کل تیپ

شال چروک مده امسال هم، خیلی زیاد هم اومده، تنوع رنگی هم بالا ا ا ا ، من که دلم میخواد از همه رنگهاش بخرم، طرحدارش کمتر از ساده اش مده..

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlina_r
    سلام بچه، اجناس عید اومده تو بازار، منظورم تهرانه...؟؟؟؟
    آره خانمی ، توی مغازه ها هنوز کامل چیده نشده، اما اومده . .
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط Hana.s
    سلام به همه دوستای خوش سلیقه و maman somi عزیز میشه لطفا منو راهنمایی کنید
    من یه پارچه کت دامنی دارم کتش سفید با خط های ریز و کم نقره ای هست و دامنش هم نباتی خیلی کمرنگ ، برای تاپ زیر کتش هم از پارچه دامنش گرفتم که هر مدلی خواستم چه با تاپ چه بی تاپ بدوزم
    اگه براتون ممکنه راجب به مدلش نظر بدین
    من 27سالمه تازه ازدواج کردم قدم 158 و وزنم 54 کمر باریک دور با.سن زیااااااااااااد رنگ پوستم گندمی هست
    پیشاپیش ممنون
    نظر من

پارجه کرم دامن و تاپ رو یک پیراهن یکسره آستین حلقه ای تا سر زانو، با برشهای خوشگل و ساده بدوز، کت تک رو با یقه بلند و باریک انگلیسی، برای روش بدوز.
    برای پیراهن زیری یک کمربند باریک یا دوکمره ی قهوه ای یا کرم پررنگ یا نقره ای پیدا کن و از برش زیر سینه کمر بده، که هم بصورت پیراهن تک و هم با کت بتونی بپوشی

** من با خواندن مطلب شما این مدل بلافاصله به ذهنم رسید و گفتم، اما واقعا برای بعضی سوالات چیزی به ذهنم نمیرسه و اونقد فرصت ندارم که بگردم و تحقیق کنم برای تک تک سوالات، به همین دلیل امیدوارم سایر دوستانی که سوال برای مدل لباس و مانتو ..... دارند ازم دلگیر نشوند
    دوستان خوش سلیقه در این تاپیک فراوانند، من خودم از نظر همه دوستان بسیار استفاده میکنم

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

چطور باجدیدترین سبک و بی دردسر موهایتان را فر یا بابلیس کنید؟
    اگرمی خواهید موهایتان را تنها برای یک مهمانی به طور موقت و البته بدون آسیب رساندن مثل استفاده از مواد شیمیایی یا اتوی داغ فر یا بابلیس کنید بهتر است...
    اگرمی خواهید موهایتان را تنها برای یک مهمانی به طور موقت و البته بدون آسیب رساندن مثل استفاده از مواد شیمیایی یا اتوی داغ فر یا بابلیس کنید بهتر است از وسایل پیرایشی بی ضررو سردی که در انواع مختلف در بازار یافت می شود استفاده کنید تابرای تغییر مدل وزیباتر کردن موها به آنها آسیبی هم نرسانید.
    یکی از این وسایل بیگودیهای از جنس پلاستیک می باشد که شما می توانید به راحتی با آنها موهایتان را هم فرریز یا درشت وهم به شکل بابلیس بازدر بیاورید.
    حال برای استفاده از این نوع بیگودیها به نکاتی که شما را در بهترو تمیز تر شدن کار کمک خواهد کرد توجه کنید:
    1-موها خیلی خیس نباشد تنها کمی نم دار باشند و آب آنها گرفته شده باشد.
    2-آنها را با برس خوب شانه کرده و کمی با باد ملایم سشوارصاف کنید.
    3- برای براق شدن و گرفته شدن خورده موها قبل از استفاده از بیگودی کمی کرم مویا کریستال مو لابه لا و روی موها بزنید.
    4- اگر موهایتان خیلی صاف است قبل از استفاده از بیگودی به آن لایه ی موی جداشده کمی فیکساتور یا تافت بزنید.( خیلی کم)
    5-اگر فر ریز می خواهید لایه ها را نازک و از بیگودیهای ریزتر و اگر درشت تر و بابلیس شده از بیگودیهای درشت تر و لایه ها را ضخیم تر بردارید.

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

چند تا از دوستان عزیز مدل لباس مجلسی پوشیده میخواستند، به نظر من این مدل ها هم ایده جالبیه و میشه ازش استفاده دو منظوره کرد:

hobab آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    387
    پسند کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر میربون
    مانتو چطور مده امسال یکی کمک کنه
    دخی جون مانتو بلند مده
    دوستان کیف می خوام بخرم , همچنان از این کیفهای صاف مده آیا؟ براق یا مات؟

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

عزیزان، وقتی سوالی میپرسید، حداقل اینه که قبلش دوصفحه قبل همین تاپیک رو یک مطالعه اجمالی بکنید.. تاپیک تند جلو میره اما مطالب مورد سوال به صورت تکراری پرسیده میشه..

شاید اگر کمی وقت بگذاریم و پستهای قبلی رو بخوانیم، خیلی بیشتر از سوالمون جواب بدست بیاریم.

متشکرم دوستان

** اگر مدل برای مانتو میخواهید حداقل اگر رنگ یا طرح پارچه رو نمیگید، جنسش رو بگید! چون زمانی که پاسخ داده نمیشه، اولین معترض خودتون هستید که چرا کسی به سوالمون اهمیت نداد.

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50195
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

[quote=بنیتا.ر]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بنیتا.ر":1du03xka
    خانوما میشه خیلی سریع جواب منم بدید و راهنماییم کنید.می خوام شلوار جین بخرم اما نمی دونم امسال چه جور شلواری مده؟ تنگ و لوله تفنگی یا دمپا گشاد؟ تیره یا روشن؟ ممنون می شم زودتر اطلاع بدین چون تصمصم دارم فردا پس فردا برای خرید برم.
    هیچکی جواب منو نداد؟!
    خوبه گفتم عجله دارم.ایشششششششش.[/quote:1du03xka]

خانمی منم دقیق نمیدونم چه نوع شلوار جینی امسال مد شده اما هیچ جا شلوار جین دمپا ندیدم که مد باشه بیشتر لوله تفنگی که دمپاش زیپ یا دکمه داره اونم ازین مدلهای زاپ دار رنگ هم نه خیلی روشن ولی اکثرا رنگا آبی روشن بود . بازم بستگی به سلیقت داره عزیزم.
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

صفحه 69 از 671 نخستنخست ... 596667686970717279 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف