نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 473 به 480 از 5366
صفحه 60 از 671 نخستنخست ... 505758596061626370 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

یک توضیحی درمورد شیک بودن در افکار خودم میدم اول..

ببینید، گاهی اوقات هرچه ساده تر و در عین حال متناسب تر باشی شیک تر به نظر میرسی.. لباسهای مارکدار رو دقت کنید، یک بلوز ساده هستند اغلب، اما بخاطر برش زیبا و ترکیب رنگ درست، زمانی که پوشیده میشوند کاملا ماهیت خودشون رو به رخ میکشند.
    من خودم در 90% موارد طرفدار این سبک هستم و به همین دلیل ممکنه پیشنهاداتم خیلی با سلیقه همه دوستان جور نباشه.
    ** یعنی تک بودن درجامعه ما برداشتهای متفاوتی داره، چندروز پیش عروسی بودم، تقریبا 100 جور مدل لباس و مو دیدم.. راستش حتی از یکیش هم خوشم نیامد و نتونستم ایده ای بگیرم.
    آدمها بیشتر عجیب و غریب بودند تا شیک..

نارسیس عزیزم، شما قدتون چندان بلند نیست، اما بخاطر لاغری یک امتیاز مثبت دارید، ضمن اینکه سایز بالاتنه رو معمولی در نظر میگیریم

اول اینکه هم بخاطر قدتون، هم بخاطر اینکه میخواهید لباس پوشیده انتخاب کنید، حتما لباستون بالای زانو یا نهایت روز یانو باشه و بلند نباشه چون حالت مجلسی بودنش رو از دست میده

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10421
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط شيـدا
    يه سوال
    براي لباس شب بلند بهتره مو باز باشه يا جمع و اگه باز باشه بهتره صاف باشه يا فر ضمنا مدل بالا تنه پشت گردني هست

شيدا جون من خودم چون موهام بلند و لخته خيلي دوست دارم كه هر جا ميرم اتو بكشيم و باز بزارم و به نظرم كه خوشگلتره

اما به نظر من شما اگه قراره يه مهموني رسمي بريد و چند ساعتي اونجا باشيد خوب موهاي باز خوبه

اما اگه جشن يا مهموني مربوط به درجه اول باشه مثلا خواهر يا برادر كه مسلما خيلي تحرك داريد چون ميزبان هستيد موي صاف و باز خيلي اذيتتون ميكنه و خيلي زود ظاهرتون رو به هم ميريزه بهتره يا فر كني اگه ميخواي كه باز باشه يا اينكه شينيون كني اينجوري هم مجلسي تر ميشه هم لختي لباست بيشتر مشخص ميشه هم اينكه تا اخر مجلس ظاهرت مرتب هست

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط شيـدا
    يه سوال
    براي لباس شب بلند بهتره مو باز باشه يا جمع و اگه باز باشه بهتره صاف باشه يا فر ضمنا مدل بالا تنه پشت گردني هست
    پشت گردنی = موی جمع

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

این هم یکسری مدل مو برای امسال ..

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

و اینهم لباسهای منتخب گلدن گلاب 2012

برای دیدن سایز بزرگ کلیک کنید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

رنگ سال 91

افراد زیادی دنبال این هستندکه بدانند رنگ سال ۱۳۹۱ یا همون ۲۰۱۲ چیه، با اطمینان کامل بعد از تحقیقات کامل در بازار و نظر طراحان مد داخلی، رنگ سال ۱۳۹۱ شمسی و بهار ۲۰۱۲ تا پاییز ۲۰۱۲ و زمستان ۲۰۱۳ با الویت به ترتیب:

1- نارنجی پرتقالی

2- زرد با ته مایه*های نارنجی

3-آبی کاربنی

رنگ سالی که در ایران هست با خارج از کشور به خاطر شرایطی که از نظر حجاب در کشور وجود دارد کمی متفاوت است ولی این رنگهایی که گفتم به طور قطع با الویت از بالا به پایین رنگهای سال91 است.

همه ساله با آغاز سال نو میلادی علاوه بر طراحان مد و فشن، گرافیست*ها، آرشیتکت*ها و… به نوعی تمام حرفه*هایی که با رنگ و رنگ آمیزی در ارتباطند دوستداران مد و لباس و آنان که همواره خوش پوشی را پیشه دارند در انتظار آن هستند تا رنگ سال را زودتر از سایرین شناسایی کنند، و خریدها و یا طرح*های جدید خود از آن استفاده کنند.اما رنگ سال91 یا 2012 چه رنگی است؟

شناسایی رنگ سال چیزی نیست که متولی خاصی در جهان داشته باشد و رنگ سال عمدتا از بین رنگهایی که طراحان مد مشهور در کالکشنهای سالانه خود استفاده می*کنند قابل استخراج است، هر چند کمپانی و وبسایت Panton به عنوان متولی غیر رسمی*رنگ سال در جهان شهرت دارد.

نکته مهم: بعضی از دوستان اشاره کردند که رنگ سال یعنی یک رنگ، ببینید دوستان هر سال رنگ*هایی به عنوان رنگ سال مطرح می*شود، اما بنا به دلایلی شرکت پنتون که شرکتی که در زمینه ساخت و طراحی و معرفی رنگ*های جدید فعالیت می*کند هر سال یک رنگ به عنوان رنگ سال معرفی می*کنه، مسئله ای که وجود دارد این است که رنگی که شرکت پنتون معرفی می*کند یک موضوعه و رنگهایی که در واقعیت استفاده میشود یک موضوعه دیگر، شرکت پنتون با روابطی که با طراحان مد، کارخانه*های پارچه و شرکت*های رنگسازی دارد این رنگ و معرفی می*کند. رنگ سال 91 یا 2012 که شرکت پنتون اعلام کرده قرمز مایل به نارنجی است .جهان در سال 91 یا 2012 به رنگ خاکستری نیاز ندارد، جهان به رنگی نیاز دارد که از آن انگیزه، انرژی و شجاعت برای تلاش برخیزد.

به همین جهت مؤسسه رنگ «پنتون» بر پایه تحلیل روانشناسان، خود رنگ نارنجی مایل به سرخ را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۲ یا رنگ سال 91 برگزیده است.

«لیتریک ایزمن»، مدیر اجرایی شرکت پنتون که استاندارد رنگ*های لباس و صنایع خانگی را تعیین می*کند، در این باره گفته که این رنگ بر پایه ایده تحرک و ایجاد انگیزه برگزیده شده است.

پیش*بینی هر سالانه رنگ بنا بر نیاز مشتریان و آنچه آنان می*خواهند صورت می*گیرد و بلافاصله مورد استفاده طراحان گوناگون قرار می*گیرد.

مدیر اجرایی پنتون در همین باره گفته است که این انتخاب یک انتخاب سلیقه*ای نیست، ما به نوعی روح زمانه را درمی*یابیم و به همه خواسته*های دور و برمان نگاه می*کنیم.

وی همچنین در این باره افزوده است که مشتری نقشی اساسی در احیای اقتصاد دارد و این نارنجی مایل به سرخ است که آدرنالین تولید کرده و مشتری را به فعالیت بیشتر در راستای خرید تشویق می*کند.

سال*های گذشته هم صورتی گرم، فیروزه*ای و زرد هم بر پایه دلایلی خاص برگزیده شده بودند.

هرچند برگزیدن رنگ سال توسط مؤسسه پنتون، تأثیر بسیار بالایی در تعیین رنگ پوشاک و وسایل دکوراسیون خانگی در کشور*های غربی می*گذارد، اما این بدین معنا نیست که رنگ*های دیگر مورد بی*توجهی طراحان و تولید کنندگان قرار می*گیرد، بلکه بر پایه نیاز مشتری این رنگ، رنگ غالب در طراحی و تولید در چنین صنایعی می**شود.

ذکر این مهم لازم است که توجه به معرفی رنگ سال، عمدتا مورد توجه جوانان و افرادی است که به دنبال مدگرایی هستند.

کمپانی پانتون رنگ*های مختلفی را به عنوان رنگهای فصلی معرفی می*کند و عمدتا در ترکیب*های رنگی از این ترکیب*ها ارائه می*گردد.در عکس زیر رنگهایی که از طرف این کمپانی به عنوان رنگ سال 91 یا 2012 ارائه شده اند مشخص است. رنگی که امسال شرکت پنتون به عنوان رنگ سال معرفی کرده همون رنگیه که در سال ۲۰۰۴ هم به عنوان رنگ سال معرفی شده بود:

برای سال 2012 یا 1391، ده رنگ پیشنهادی عبارتند از:

1- قرمز لاله ای یا کوهستانی(Poppy)

این رنگ به عنوان رنگ سال 91 یا 2012 از طرف شرکت پنتون معرفی شده است. خود شرکت پنتون به این رنگ قرمز مایل به نارنجی می*گوید که ترجمه اش در فارسی می*تواند رنگ گوجه ای باشد.

2- صورتی قرمز دار یا صورتی گل شمعدانی (Geranium)

3- نارنجی پرتقالی (Geranium)

4- زرد قناری (Canary)

5- سبز بوته ای (Grass)

6- آبی ململی یا آبی سفید دار(Tiffany blue)

7- بنفش سنبلی(Hyacinth)

8- سورمه ای جوهری ترجیحا ساتن (Ink)

9- عسلی (Honey)

10- شنی ( Sandstone)
    "انسان نقطه اي است بين دو بي نهايت . بي نهايت لجن و بي نهايت فرشته .بنگر به طرف كدام يك مي روي"

مریم ابانی آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    180
    پسند کرده
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط نازگلک
    دوست جونا در مورد شال و روسری میدونین چی مده؟
    عزیزم هر چی که بهت بیاد اول

بعد روسی از این بلند های چهار گوش نخی ،تقریبا مثل سنتی های خودمون
    با رنگ های فوق الاده شاد و شلوغ ،تقریبا تو این مایه ها

که البته چون باز اولشون بود کمی گرون بودن تو مایه های 50/000t 80/000tبسته به انصاف فروشنده

همه دنیا نمیدیدند منو,من کنار تو تماشایی شدم.....

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    مانتو عید چه رنگی و چه مدلی مده؟؟
    عزیزم من الان چندسالیه که برای عید مانتو نمیخرم. به همین دلیل هم نه دنبالش بودم و نه اطلاع دارم، البته همه چیز اینروزها مد هست و هرچی بیشتر بهتون بیاد رو میتونید به راحتی انتخاب کنید.
    من خوم یک مانتوی سرمه ای بلند کمردار، از چند ماه قبل خریدم و گذاشتم که جاهایی که قراره با مانتو بنشینم از اون استفاده کنم.
    بقیه مجالس هم که همون مانتوهای استرچ و جلوباز مهمونیم رو میپوشم و بعد هم درشون میارم

** امیدوارم دوستانی که اطلاعاتی دارند کمکتون کنند.
    این متن رو نوشتم که بدونید سوالتونو دیدم اما پاسخی براش نداشتم

صفحه 60 از 671 نخستنخست ... 505758596061626370 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف