نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 5366
صفحه 6 از 671 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    2

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    بچه ها راستی این ناخن کاشتنیها چجوریه یعنی زود خراب نمیشه حتی اگه ظرف بشوری و کار خونه رو انجام بدی؟
    فاطیما جون ناخنهای کاشت مراقبت میخواد . خیلی بیشتر از ناخنهای خودمون . اما به این معنی نیست که نشه باهاشون کار کرد .
    من خودم همه کارای خونه رو راحت انجام میدم . تازه اسباب کشی هم کردم باهاشون
    ولی خب خوبیشون اینه که چون باید مراقبشون باشیم همیشه دستکش به دست ظرف میشوریم و بیشتر مراقب دستامون هستیم .
    بستگی به رشد ناخنهاتون هم از 3 هفته تا 5 هفته یکبار نیاز به ترمیم هست که مثل روز اول خوجمل و ناناس بشن
    من از پودر و ژل راضی ترم . پودر برای مشتری اگر خودشون اصرار داشته باشن میذارم اما پودرو وقتی لاک میزنید و پاک میکنید , مات میشه و دوباره نیاز به بافر داره که خب معمولا توی خونه کسی زیاد حوصله نمیکنه و بافی مرتبی نمیکشه . اما ژل بخاطر سطح شفاف , انگار همیشه برق ناخن زدید یا اگرم با طراحی باشه که جلوه اش دوچندانه , همیشه مرتب و آراسته است .
    تازه بعد از لاک هم همچنان براق و زیباست .
    در مورد استحکام هم راستش تابحال موردی نداشتم که بهم بگن مثلا ژل زودتر شکسته اما ناخنهای خودم مواد پودر تنها که کار بشه , خیلی زودتر هوا میگیرن .
    راستی ناخنکار شما با پودر براتون طراحی میکنن ؟ اونوقت دوام طرحتون تا یکماه هست , یعنی تا ترمیم بعدیتون ؟
    درد من تنهايي نيست؛
    بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت؛
    بي عرضگي را صبر
    و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي نامند.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemej00n
    سلام منم خوش تیپم ولی اگه یه 10 کیلویی وزن اضافه کنم !

خوشتیپی اصولا یه چیزی که ذاتیه ! فکر نکم زیاد به لباس ربطی داشته باشه البته نه اینکه نداره خوب خوش تیپی همش لباس نیس! اندام خوب هم هس مگه نه؟
    نه عزیزم هر کسی میتونه خوش تیپ باشه و اصلا ذاتی نیست من خیلی ها رو دیدم که تونستن خودشونو 180 درجه تغییر بدن
    بنظر من اضافه وزن هم مشکلی نداره درسته که بهتره نباشه ولی وقتی باشه و نشه کاریش کرد و یا حداقل تا زمانی که داری روش کار می کنی میتونی لباسهایی رو متناسب با اون بپوشی
    وقتی اضافه وزن دارین و این اضافه وزن کاملا مشهوده بهتره ابدا لباس تنگ نپوشین البته نه لباس تنگ و خیلی گشاد هر دو اینها ظاهر بدی داره
    اگر قد کوتاهی دارین ابدا از شلوار گشاد استفاده نکنید چون باعث میشه قد کوتاهتر نشون داده بشه
    یا مثلا هیچ وقت برای بیرون رفتن از کفشهای مجلسی استفاده نکنیم چون هر چیزی باید متناسب با جایی که میریم باشه اگر تیپ اسپرت میزنیم بهتره کفشمون هم اسپرت باشه
    و در آخر اینکه ممکنه در ظاهر یک شخص همه چیز خوب باشه همه چیز عالی باشه و تحسین برانگیز ولی نوع رفتار طرز راه رفتن طرز صحبت و ... هم خیلی مهمه
    خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی بگو ما هم بخندیم !!!!
    اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری بگو ما هم بخوریم ,,

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    دوستان با سليقه
    به نظرتون اين شلوارهاي گشاد پارچه اي با چه كفشي خوب ميشه؟ پاشنه بلند؟ لژ دار؟ پاشنه تخت و عروسكي؟..........
    به نظره من یه کفشه فوقه عروسکی که روی پارو خیلی کم داشته باشه کفشم تقریبا صاف باشه سرشم گرد باشه
    منم با غزل موافقم البته اگر کفش جلو بسته می پوشی
    ولی من خودم شلوارمو با صندل بندی این مدلی میپوشم
    ولی اگر بخوای با صندل بپوشی باید به ناخنهای پا هم برسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gigily
    نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیم جون
    نقل قول نوشته اصلی توسط gigily
    مانتو واسه بیرون میخوام کلا مدلهایی که میپوشم کلا سنگین رنگینه اما خسته شدم و از اونجایی که دیگه سرکار هم نمیرم میخوام یه تغییری داشته باشم
    گلم اگه سنگین رنگین پوشی برو هفت تیر اونجا هممه این سبکیه اگه مثل من جیگیلی میپوشی برو پاساژ تندیس قیمت هاش بد نیست اما یک ذره تنده
    راستی تو آپادانا دو تا مانتو فروشی هست عالی یکیشون از رو ژورنال میده انتخاب کنی

من که تهران نیستم چه رنگی بگیرم خوبه؟
    گیگیلی جون چون تابستونه بیشتر رنگ روشن بپوشی بهتره
    مثل صورتی چرک
    کرم
    سفید اگر می تونی
    اگر اهل آستین بالا هستی از این مانتوهای آستین بالا بپوش یه کمر هم دارن و بنظرم شیکن البته سعی کن کمر مانوتت خیلی پهن نباشه نازک باشه شیکتره

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    2

مواد کاشت ناخن اینا هستن : پودر تنها / ژل تنها / ترکیب پودر و ژل
    که من بیشتر موافق ترکیب پودر و ژلم
    از نظر قیمت هم تفاوت زیادی ندارن . معمولا بین 2000 تا 7000 , کار ژل گرونتره .
    نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    من بدنم به بعضی مواد حساسیت میده البته نه به هرچیزها ولی درکل به چیزی حساسیت داشته باشم به حال کهیر بروز میکنه .کاشت ناخنم ممکنه حساسیت بده ایا؟بخاطر موادش؟خیلی دوست دارم بکارم ناخنامو

talia جون از شوربختانه نمیشه نظر داد که حساسیت نشون میدید یا نه . اگر خیلی دوست دارید میتونید فقط یک انگشتتون رو کار کنید که هزینه بیخودی نکنید , بعدا دلتون بسوزه . اما حساسیت به اون معنا که فکر میکنید نداریم , معمولا اگر کسی حساسیت داشته باشه ناخنش هوا زیاد میگیره . که معمولا یا مواد پودر یا ژل یا ترکیب این دوتا , یکیشون بالاخره جواب میده
    درد من تنهايي نيست؛
    بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت؛
    بي عرضگي را صبر
    و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي نامند.

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    دوستان باسليقه
    به نظرتون شيك بودن و خوش تيپ بودن و ست بودن هزينه زيادي نداره؟ مثلا فكر كنيد يك مهماني بعدازظهر براي خانم شيك پوشي كه دوست داره همه چيزش ست باشه: يك پيراهن اسپرت 80 ، يك كفش ست با لباس 60، گيره سر 8000 ، كيف دستي ست 25000 و خرده ريزهاي ديگه...
    يعني ببينيد يك مهموني 3 ساعته عصر چقدر هزينه داره؟!
    عزيزم اينايي كه شما ميگي تا حدودي درسته. ولي خوب به طور معمول اين ست لباس رو چند جا ميشه پوشيد. مثلا من براي خودم ميگم: مهموني خانواده شوهر، مهموني خانواده خودم از سمت مادرم، خانواده خودم از سمت پدرم، مهموني دوستانه. بعد هم كفشش رو با يه مانتو شلوار ست مي كنم واسه بيرون از خونه. تازه شوهر من با خانواده پدريش رفت و آمد ندازه وگرنه اونجا هم ميشد استفاده كرد. ميشه يه سري هم تو مهموني خانوادگي دوستاي شوشو پوشيد. تازه اينجوري زياد هم شد. خودم آدم هم خسته ميشه ديگه از لباسش:)))))
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    611
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    بچا من یه نظر میخوام
    من موهام بلنده یعنی تقریبا تا پائینه کمرم تقریبا یه دسته. میخوام خوردشون کنم اما دو دلم به نظرتون این کارو بکنم ؟؟؟؟؟؟؟بعدشم الان موهام قهوی کردم شوشو میگه مشکی کن (رنگ موهای خودم)اما من میخوام تنباکویی کنم به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
    در مورد رنگ موهات باید ببنی چی بهت میاد...میتونی تو تاپیک رنگ مو از باران جون کمک بگیری..ولی در مورد مدل موهات..

غزل جون حالا که یه مدته موهات یه دست و بلند و ساده بوده،چرا خوردشون نکنی؟یه تنوع و تغییر مدلی میشه..برای براشینگ هم خیلی زیباتر جواب میده...به نظر من اینکارو بکن حتما..
    من یه اعتقادی دارم میگم حتی زیباترین چیزهام بعد مدتی تکراری میشن و تنوع لازمه...و گاهی تنوع های بزرگ هیجان انگیرترن...مثلا خودم موهای خیلی بلندم رو با وود به دانشگاه یه مرتبه کردم کوتاه کوتاه!!:)))

فکر کنم همسرتم بپسنده..خصوصا اگه سشوار بکشی...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    611
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heliafar
    خانمها به من هم کمک کنید یه مانتو بلند از این ها که جدید اومده رنگ قهوه ای سوخته گرفتم با چه چیزی ست میشه منظورم شلوار روسری و کیف و کفشه
    قهوه ای همیشه با کرم خیلی زیبا میشه...میتونی با رنگهایی مثل کرم یا زیتونی ستش کنی..مثلا شالت رو از این رنگ بگیر...کیفتم میتونه زنجیر طلایی داشته باشه..با ساعت و دستبند و..به همین رنگ ست میشه و به قهوه ای میاد..

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

صفحه 6 از 671 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین