نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 4,785 به 4,792 از 5366
    مدیر انجمن
    pooneh 007 آواتار ها
    پونه
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    47172
    پسند کرده
    31271
    شیوا عزیز پیشاپیش عروسیت مبارک

ایشالله خوشبخت بشی

شیوا جون چون این مجلس یه جورایی عروسی هم محسوب میشه و پیراهنت هم کوتاهه من با کفش سفید مجلسی موافقم ولی نه اینکه پاشنه اش خیلی بلند باشه کمی پاشنه داشته ولی خیلی هم اسپرت نباشه به نظر من رنگ سفید از همه قشنگتره حالا اگه عکس لباسهات رو هم بزاری دوستان بهتر میتونند کمکت کنند
    Shiva Sh, fahim68 و *Afsaneh* این نوشته را پسندیده.
    خدا تنها تنهایی است که تنها را تنها نمی گذارد

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مهشید71 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3961
    پسند کرده
    4634
    اره عکس بذار منم دوسدارم ببینم
    Shiva Sh این نوشته را پسندیده.

Shiva Sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    5185
    پسند کرده
    11986
    مرسی دوستای گلم برای راهنماییهاتون. :) چشم ان شاء الله صبح میذارم. یه پیرهن خیلی ساده هست. :) ولی من دوستش دارم. نور اتاقم بده وگرنه امشب براتون میذاشتم. ببخشید منتظرتون میذارم.
    *Afsaneh* و مهشید71 این نوشته را پسندیده.
    زنان قوی,
    دردهای خود را مثل کفش پاشنه بلند میپوشند...
    مهم نیست چقدر اذیت می شوند!
    شما فقط زیبایی آنها را می بینید.

sarina82 آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    511
    پسند کرده
    258
    به به شیوا خانم عروس خانم مبارک باشه خانمی انشاالله خوشبخت بشی عزیزم
    ماشاالله عجب قدی داری دختر خوش بحالت ما که به زور کفش پاشنه بلند باید خودمون بلند کنیم
    خیلی مراسم قشنگ وجالبی برگزار میکنی به نظر من یک کفش سفید نانازی مجلسی با پاشنه 5سانتی بگیر
    خوشبخت بشی خانمی
    باقالی پلو

Shiva Sh, *Afsaneh* و سالاری این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    103
    سلام من هفته بعد یه همایش از طرف دانشگاه دعوتم نمیدونم چی بپوشم من تو دانشگاه خیلیییییییی ساده میگردم دلم نمیخواد اینجا هم ساده برم مانتو از هیچ جا گیر نیاوردم میشه کمکم کنید
    مهشید71 این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13821
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva Sh نمایش پست ها
    سلام دوستای با سلیقم. خوبین؟
    دوستان من یه مراسم کوچیکی به مناسبت رفتن به مکه میگیرم که شبش هم از خونه بابام میرم خونه خودمون. یعنی یه جورایی عروسیم هم میشه. :)
    برای این مراسم من یه پیرهن سفید تا روی زانوم خریدم. و بعد از برگشتن از مکه هم مادرهمسرم قراره شام بده که برای اونم یه دست کت دامن سفید و صورتی (کت سفید با گلای صورتی روشن و دامن صورتی خیلی روشن) برام بدوزن.
    الان من میخوام برای این دو تا لباسم کفش بگیرم. موندم کالباسی بگیرم خوب میشه؟ به خصوص با پیرهنم که کاملا سفیده؟ یا همون سفید بگیرم با کت دامنم هم همون رو بپوشم؟

یه جفت صندل سفید شیک و کفش نقره ای و قرمز هم دارم. ولی کفش خیلی مجلسی سفید یا صورتی و کالباسی ندارم.

بعد چون قدم خیلی بلنده (175) اصولا کفش خیلی پاشنه بلند نمیخرم... با این تفاسیر...
    آیا لباس سفیدم رو با صندل سفید یا نقره ای بپوشم و یه جفت کفش کالباسی برای کت و دامنم بخرم؟
    آیا کفش سفید بخرم و هر دو رو با همون بپوشم؟
    آیا کفش کالباسی بخرم و هر دو رو با اون بپوشم؟
    آیا کفش سفید بخرم برای این پیرهنم و کت و دامنم رو با کفش قرمز بپوشم؟

از توجهتون ممنونم. اگه لازم بود بگین عکس لباسام رو هم بذارم. شب خوش
    شیوا جان مبارکه. ان شاالله خوشبخت باشین عزیزم.

هم کفش سفید و هم کفش صورتی با هر دو لباس شما می تونه ست بشه.
    به نظر من چون پیراهنت کوتاه، می تونی کفش صورتی بگیری و توی موهات هم گل سر صورتی کار کنی و یه کیف مجلسی صورتی (کیف های کوچولو منظورمه) هم باهاش ست کنی. اینجوری هم از یکنواختی ِ رنگ سفید در میاد. (بخصوص اگه پبیراهن سفیدت ساده و بدون زرق و برق باشه.) و هم ترکیب زیبایی می شه.

تازه خودت میگی یه صندل سفید داری. دو تا دوتا کفش سفید رو میخوای چیکار کنی؟

موقع خرید حتما سعی کن یه مقدار خیلی کم پاشنه داشته باشه.
    *Afsaneh* و Shiva Sh این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

sepid68 آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    5040
    پسند کرده
    1343
    سلام بچه ها جونیا.میگم شما که جواب اون یکی سوالمو ندادین.میگم من این دو تا لباسو دوختم،چه کیف و کفشی واسشون بخرم؟راستش میخام یه رنگایی باشه که بشه با لباسای بیشتری ستش کرد.وضعیتم جوری نیست که بتونم چندین رنگ کفش مختلف داشته باشم.یه سوال دیگه؟من از گردنبند و گوشواره و این چیزای بدلی اصلننننن دوس ندارم.کلن میونه خوشی با طلا و اینا ندارم.بنظرتون آدم جایی میره زشته که دستش و اینا *** باشه؟نام: CAM00717.jpg نمایش: 424 اندازه: 112.8 کیلو بایتنام: CAM00714.jpg نمایش: 503 اندازه: 105.0 کیلو بایت یه سوال خیلی مهم ترم داشتم.شوهر من کلا با ساپورت پوشیدن من حتی توی زمان کم از خونه تا تالار تو ماشین هم مشکل نداره.من مانتوی خیلی بلند زیاد دوس ندارم.البته مانتوهایی که عروسیا میپوشم تا زیر زانو میشنا.ولی بازم خوشش نمیاد.چه راهکاری هست برای زیر مانتو؟
    سالاری, مهشید71, Shiva Sh و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13821
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سپیده شمال نمایش پست ها
    سلام بچه ها جونیا.میگم شما که جواب اون یکی سوالمو ندادین.میگم من این دو تا لباسو دوختم،چه کیف و کفشی واسشون بخرم؟راستش میخام یه رنگایی باشه که بشه با لباسای بیشتری ستش کرد.وضعیتم جوری نیست که بتونم چندین رنگ کفش مختلف داشته باشم.یه سوال دیگه؟من از گردنبند و گوشواره و این چیزای بدلی اصلننننن دوس ندارم.کلن میونه خوشی با طلا و اینا ندارم.بنظرتون آدم جایی میره زشته که دستش و اینا *** باشه یه سوال خیلی مهم ترم داشتم.شوهر من کلا با ساپورت پوشیدن من حتی توی زمان کم از خونه تا تالار تو ماشین هم مشکل نداره.من مانتوی خیلی بلند زیاد دوس ندارم.البته مانتوهایی که عروسیا میپوشم تا زیر زانو میشنا.ولی بازم خوشش نمیاد.چه راهکاری هست برای زیر مانتو؟
    شما می تونین برای ست کردن کیف و کفشتون از رنگ هایی مثل نقره ای و طلایی و سفید استفاده کنین. توی لباس اولی، اینجور که به نظر میاد از این رنگ ها استفاده شده. برای لباس دومی هم رنگ هایی که گفتم بهش میاد. البته من بیتر طلایی رو برای دومی پیشنهاد می کنم. (خودم عاشق رنگ ها هستم و از رنگ های شاد استقبال بیشتری می کنم. برای همین طلایی رو پیشنهاد می کنم)

رنگ هایی که گفتم معمولا با خیلی از لباس ها ست میشن.
    -----------------------------------------------

اتفاقا استفاده از طلا و بدلیجات باعث میشه که خیلی جاها دستتون برای استفاده از رنگ های متضاد یا متفاوت با لباستون، باز باشه. مثلا گوشواره ، گردن آویز ، گل سر و نگین انگشترتون با کیف و کفشتون ست باشه.

-------------------------------------------------

من خیلی وقت ها لباسمو می برم توی تالار عروسی، عوض می کنم. اینطوری هم پوششم برای از خونه تا تالار مناسب تره و هم اینکه با فراغ بال لباسمو می پوشم.(پوشیدن لباس آنچنان وقتی از آدم نمیگیره.)

گاهی هم لباسمو می پوشم و از روی ساپورتم، شلوار پام می کنم و بعدشم مانتو. هیچ کس متوجه نمیشه که شما از زیر شلوار، ساپورت پوشیدن، ظاهر بدی هم نداره. توی اتاق پرو شلوارو مانتومو در میارم.
    sepid68, Shiva Sh, *Afsaneh* و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

• بانک بند ناف