نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 4,441 به 4,448 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    zahra1393 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    413
    پسند کرده
    597
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloo0oo نمایش پست ها
    دوستای خوش سلیقه ممنون میشم به منم کمک کنید.
    میخوام در مورد مدل موهام نظر بدین موهام بلنده و بنظرتون چه نوع مدل مویی به هردوتا لباس میاد...
    لباس اولی کت سارافونه که تقریبا مدل این لباسه
    فایل پیوست 104655
    و لباس بعدی دقیقا اینه فقط رنگش بادمجونی تیره
    فایل پیوست 104647
    نام: btowlLvCRn7eXHyF.jpg نمایش: 683 اندازه: 104.0 کیلو بایتنام: modl2014.loxblog.com (2).jpg نمایش: 665 اندازه: 53.2 کیلو بایتنام: btowu89IEwNkETk4.jpg نمایش: 624 اندازه: 25.9 کیلو بایتنام: q.JPG نمایش: 656 اندازه: 40.5 کیلو بایت
    Camelia, ماناسهیل, sepide goli و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    سلام خانمای خوش سلیقه من یه کیف خریدم اما اومدم خونه خیلی ناراحتم که زنونه باشه !من 21 سالمه و دانشجوام همیشه کوله میذاشتم گفتم یه کیفم بگیرم برا تنوع که توش جزوه جا شه اینم لینکش
    ...
    کلا تو انتخاب کیف وکفش کتانی همیشه مشکل دارم تازگیا از یه کفش خوشم اومده البته کفش کتونیه مشکی هستش جلوش سنگ مشکی کار شده بشتش هم دانتل هستش یه چیز تو مایه های همین عکس به نظرتون برا داشنگاه بد میشه؟؟؟؟http://mamisite.com/forum/attachment...16ef784df2.jpg
    ویرایش توسط Negara : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵ در ساعت ۱۱:۰۸ بعد از ظهر دلیل: لینک حذف شد. لطفا از سرور مامی سایت آپلود کنید.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    125
    پسند کرده
    487
    عزیزم منم هم سن خودتم دانشجوئم هستم همیشه هم تو این سبک کیف استفاده میکنم با کفشای چرم پاشنه بلند چون چادریم کتونی نمیوشم.این کتونیم قشنگه
    sara23 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    173
    سلام خانما یه مانتوی سبزتیره بادکمه های سفیدگرفتم مدل مانتو عروسکی هست دامنش کلوشه به نظرتون چه کیف وکفش وروسری بگیرم باشلوارمشکی کیف قهوه ای خوب میشه اگه ست بذارید ممنون سبزش به ست زردنمیادچون تیره هست
    پرنسس.م این نوشته را پسندیده.

پرنسس.م آواتار ها
    میزان امتیاز
    348
    پسند شده
    9067
    پسند کرده
    12047
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز18 نمایش پست ها
    سلام خانما یه مانتوی سبزتیره بادکمه های سفیدگرفتم مدل مانتو عروسکی هست دامنش کلوشه به نظرتون چه کیف وکفش وروسری بگیرم باشلوارمشکی کیف قهوه ای خوب میشه اگه ست بذارید ممنون سبزش به ست زردنمیادچون تیره هست
    سلام عزیزم
    نام: 1372157465.jpg نمایش: 559 اندازه: 26.9 کیلو بایت
    نام: image-74C7_50C01CE7.jpg نمایش: 558 اندازه: 40.3 کیلو بایت
    Negara, sepide goli, فرناز18 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3768
    پسند کرده
    3376
    ببخشید که سوالمو نکرار میکنم.میشه منم راهنمایی کنید؟دارم زمانو ازدست میدم و هیچی هم انتخاب نکردم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارای همین روزها نمایش پست ها
    سلام بر ساکنین اتاق سلیقه ی سایت!
    عاقو ما همین روزا بله برون برادرشوهرمونه!
    سوال من اینه که به عنوان عروس اول خانواده(که هنوزم تو دوران عقدیم) باید چی بپوشم؟کت و دامن؟کت و شلوار (که موافق نیستم.)پیرهن مجلسی عایا؟(که به نظر نمیرسه)یا پیرهن اسپرت؟مجلس درحد همون انگشتر دست کردن و شیرینی خوردنه.بزن و برقصی نداره اما چون من تنها خانوم جوون تو خونواده ی دامادم احتمالا برای نشون دادن پیشکشی های خونواده ی داماد میندازنم وسط
    29سالمه.165 قدمه و در کمال شرمندگی 75 کیلو ام.بالاتنه ی پری دارم و حجاب هم دارم.دامن با ساپورت هم میپوشم.اشکال نداره!
    آهان یه سوال دیگه!مجلس شامه.باید از پارچه های مجلسی و مخصوص شب استفاده کنم یا میتونم پارچه ی مات و دخترونه تری بپوشم؟
    (از اونجایی که من همسر برادر کوچیکه هستم ولی عروس که همسر برادر بزرگه میشه از من کوچیکتره میخوام لباسم تا حد امکان دخترونه باشه.رقابت با جاری از الان!)
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    173
    نقل قول نوشته اصلی توسط سارای همین روزها نمایش پست ها
    ببخشید که سوالمو نکرار میکنم.میشه منم راهنمایی کنید؟دارم زمانو ازدست میدم و هیچی هم انتخاب نکردم!
    عزیزم من اگه بودم برای کمترنشون دادن سنم تاحدممکن دخترونه میپوشیدم پیراهن اشپرت دخترونه ترهست رنگهای تیره مخصوصامشکی لاغرترنشون میده من خودم همسن خواهرشوهرم هستم ولی اینقدردختروونه میپوشم که اکثراتفاوت سنی سه چهارسال فکرمیکنندداریم ولی این روبدون که اگه لباس دیگه ای بهت میاد اون روبپوش چون خوشگلی ازکم سن نشون دادن مهم ترهست
    مامان حدیثه و سارای همین روزها این نوشته را پسندیده.

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia69 نمایش پست ها
    دوستاااان لطفا کمکم کنین.پس فردا دعوت شدم مراسم جهاز دیدن.فامیل همسرم هستن.منم عقد کرده ام.چی بپوشم؟؟؟
    سوال دومم هم اینه که مراسم عروسی 2شب هست.یه شب بجای مانتو کت شلوار میپوشم بعد که رسیدم مجلس پیرهنمو میپوشم.واسه شب بعدش بجای مانتو چی بپوشم؟؟؟
    خانمی برای مراسم جهاز دیدن به نظر من بلوز وشلوار بپوشید
    من برای یه مراسم جهاز دیدن یه بلوز حریر صورتی رنگ استین حلقه ای پوشیدم با شلوار کتان کش صورتی از این لوله ای ها رنگهای متنوعی ازش توی بازار هست و یه تاپ مشکی زیرش پوشیدن با کفش پاشنه بلند صورتی
    موهامم بلنده اتو کردم و ساده گذاشتمش
    خواهر شوهرم که اونم هسن خودمه یه سارافون کوتاه ساده نه مجلسی با جوراب شلواری شیشه ای پوشیده بود
    و جاریمم که الان نامزده کت و شلوار سفید پوشید با کفش پاشنه بلند شیری رنگ

درباره سوال دومتون به نظرم لازم نیست دو بار لباس عوض کنی شما هر لباسی که مد نظرتون هست رو بپوشید از این مانتوهای عبایی هست که جنشون حریره دو رنگ مختلف رو بگیرید که قیمتاشونم الان 40 تا 50 تومنه هر شب یکشو روی لباستون بپوشید
    شما وقتی که کت و شلوار بپوشی بعد بری توی مجلس اونو عوض کنی همه منتظرن که ببین چی میخوای بپوشی و حتی اگه شیکتر هم بپوشی بازم خیلی به چشم نمیاد
    sepide goli, الی65, mamane momene و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.