نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 4,401 به 4,408 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    3
    سلام دوستان
    کسی اینجا تا حالا جوراب دست بست اسلیو رو استفاده کرده؟
    من میخوام بخرم آخه دستام پر از جوشه نمیتونم واسه هر مهمونی یا عروسی هی کرم بزنم ولی نمیدونم این جوراب خوبه یا نه.
    کسی تجربه ای داره؟
    لطفا کمکم کنین

somaye.k آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    405
    دوستان وقتی میخواهیم بریم عروسی شب هم قراره لباس دکلته بپوشیم با توجه به اینکه از ظهر به بعد دیگه درگیر رفت و امد و ارایشگاه رفتن و شینیون و این چیزاییم چکار کنیم تو عروسی بوی عرق ندیم?
    برای حل مشکلات همدیگه صلوات بفرستیم.

Nicole68 آواتار ها
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    3311
    پسند کرده
    4191
    سمیه جون فک کنم مام ضد عرق خوب باشه...من رکسونا آبی می زنم...و خب قبلا دقیقا حس می کردم داره ازم عرق می چکه!!!در این حد!اما الان فقط خنکیشو حس می کنم و خبری از عرق نیست!

یکی دیگه هم از چند روز قبل اگه سعی کنید غذاهای بودار نخورید بهتره...غذاهای تند مثل فلفل و ادویه جات و همینطور غذاهای گرم و گوگرد داری مثل تخم مرغ و سیر و پیاز و...و جدیدا کشف کردم قرمه سبزی روی بوی عرق تاثیر می ذاره...

می تونید یکم طبع غذاهاتونو مایل به سردی هم بکنید که تولید عرق خیلی خیلی کم بشه...در حقیقت وقتی طبع به سردی می ره زیاد عرق بو نمی ده حجمشم کم می شه...اما طبع گرم چرا هم عرق زیاده و هم زودی بو می گیره...مثلا لواشک جات و خیلی از عرقیجات خنکن...آبلیمو و...من خودم تاثیرشونو دیدم.
    یکی دیگه هم جلوگیری از عرق کردنه که خودتو خنک نگه دار...تو ماشین کولر بگیر و تو آرایشگاه جلو کولر اینا باش...تند راه نرو و آروم باش و کار زیادی انجام نده که هم باعث می شه عرق نکنی و هم آرایش و شینیونت فیکس می مونه...

چون هوای گرم خیلی تاثیر داره رو حتی آرایش!چندوقت پیش ما عروسی داشتیم و مجبور شدن 2 بار پول آرایش بدن چرا؟چون ساعت 12 وقت داشتن برای باغ و ...(برای استفاده از نور طبیعی!)و نتیجه هم داغون شدن آرایش عروس بود!اونم عروس!!!میکاپ معمولی و اینا مطمئنا زودتر آسیب می بینه!
    پیتزا

Negara, zahra1393, زهره .م و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

می دونم که می تونم

rahil-moshiri آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    255
    آخرین کاری که قبل از بیرون اومدن انجام میدی حمام رفتن باشه. اون روز و روز قبلش هم سعی کن بیشتر غذاهای سبک بخوری و مواد بودار مثل پیاز و سیر هم تو غذات نباشه. از عطاری هم سدر بگیر تو حمام به بدنت بزن باعث میشه کمتر تعریق داشته باشی. بعد از حمام هم از مام و body meast استفاده کن. اون روز هم حتما لباس گشاد و راحت بپوش تو بدو بدوهای قبل مجلس.
    زهره .م و somaye.k این نوشته را پسندیده.

صفورا 71 آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    2124
    پسند کرده
    1476
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عباس نمایش پست ها
    بچه ها نظرتون در مورد مانتوهای مارک دیانا چیه؟؟به نظر من مانتوهاش نسبت به مارک های دیگه ساده تر وشیک تره.ممنون میشم بهم کنید.راستی اگه مارک بهتری هم سراغ دارید معرفی کنید
    کسی تجربه ای نداشت؟؟؟؟؟؟
    دمپخت ماش

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عباس نمایش پست ها
    کسی تجربه ای نداشت؟؟؟؟؟؟
    مانتو اريكا هم خيلي خوش دوخته مدلاش هم شيكه

Mahi site آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    1568
    پسند کرده
    1360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site نمایش پست ها
    دوستان برای زیر لباس دکلته مشکی چسبون می خوام گن بپوشم. گن خودم از این معمولیاس. چون لباسش چسبونه وقتی گنمو می پوشم لبه بالایی گن (یعنی بالای شکم) از روی لباسم پیداست. بنظرتون چیکار باید بکنم؟
    چون کسی جواب نداد یه سوال دیگم می پرسم!
    بنظرتون پوشیدن کفش پاشنه سه سانتی برای عروسی دخترخالم برای من که 29 سالمه خیلی بده؟ می دونم که پاشنه های بلندتر خیلی قشنگتره ولی من با پاشنه های خیلی بلند راحت نیستم. یه کفش پاشنه سه سانتی خوشگل دیدم ولی دودل بودم نگرفتم هنوز. لباسم تا زانو هست. قدم هم 160 هست.

Nicole68 آواتار ها
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    3311
    پسند کرده
    4191
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site نمایش پست ها
    چون کسی جواب نداد یه سوال دیگم می پرسم!
    بنظرتون پوشیدن کفش پاشنه سه سانتی برای عروسی دخترخالم برای من که 29 سالمه خیلی بده؟ می دونم که پاشنه های بلندتر خیلی قشنگتره ولی من با پاشنه های خیلی بلند راحت نیستم. یه کفش پاشنه سه سانتی خوشگل دیدم ولی دودل بودم نگرفتم هنوز. لباسم تا زانو هست. قدم هم 160 هست.
    سلام عزیزم.
    درباره گن که فک نکنم این گن رو بتونی کاریش بکنی و باید از این گن های یکسره بگیری که مثل بادی هستن تا تمام برجستگی ها پوشیده بشه...حالا من زیاد وارد نیستم اما امیدوارم دوستان کمکت کنن
    درباره سوال دومتونم والا هر کسی می تونه هر چی دوست داره بپوشه اما برای خفن شدن باید یکم سختی تحمل کردنظر شخصیه من اینه که مطمئنا پاشنه بلندتر خیلی خیلی بهتره و با توجه به قدتون می تونه روی اندازه ی ساق پاتون تاثیر بذاره و خیلی خوش تراش تر نشونش بده...
    بعدشم لازم که نیست همش پات باشه...بذارش تو ماشین و جلوی در تالار بپوش و برو تو تالار...مثلا من اوایل که دنبال ماشین عروس می خواستم رانندگی کنم کتونیم هم تو ماشین بود...سوار می شدم و کفشو در میاوردم و با کتونی رانندگی می کردم!اما الان راحت با 7 سانت جدا هم رانندگی می کنم پس می تونی یاد بگیری...حالا من کسیم که نمی تونم راه برم زیاد ها!و از راهنمایی جز چندتاکفش مجلسی هیچ کفشی نگرفتم و همیشه کتونی پوشیدم!!پس اگه تمرین کنی این نتونستنت می تونه کنار بره خانمی
    بعدم اگه خوب انتخاب کنی مطمئن باش پات شدیدا توش راحت خواهد بود...
    پیتزا

Mahi site این نوشته را پسندیده.

می دونم که می تونم

• بانک بند ناف