نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 4,313 به 4,320 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mamanilia آواتار ها
    میزان امتیاز
    195
    پسند شده
    6178
    پسند کرده
    5562
    دوستای گلم یه راهنمایی میخواستم یه هفته دیگه قراره بریم مسافرت شهرهای شمالی تا لاهیجان از مشهد دو سه سالی هست مسافرت اینجوری که با ماشین خودمون بریم نرفتم حالا میخوام بدون لباس راحت میخوام تهیه کنم هم برای توی راه که اذیت نباشم هم برای کنار دریا ایده یا نظری یا عکس چیزی دارین برام بزارین الان چی مده واسه اون منطقه من مانتویی ام مشکلی تو حجاب ندارم اما خیلی همی تنگ و کوتاه نمیپوشم ممنون
    دیزی

khorshidkhanooom این نوشته را پسندیده.
    این روزهــــایم به تظاهر می گذرد
    تظاهر به بی تفاوتی،
    به بی خیـــــالی،
    به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست
    اما . . .
    چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"

marzyeh a آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1429
    پسند کرده
    3108
    نفیسه جان شما که تهران هستین میدونین کت حریر از کجا بگیرم برای یه لباس کرم دو بنده میخوام که روش کاملا کار شده با سنگ ممنون ازت
    لوبیاپلو

زندگی یعنی یک سار پرید
    از چه دلتنگ شدی
    دلخوشهیاا کم نیست

غزاله77 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    884
    پسند کرده
    1307
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلماز بانو نمایش پست ها
    خانمی کاری نداره که بده یه خیاط خوب برات تغییر مدلش بده
    مامان خودم خیاطه منتها سر اون لباسها کلی مزد دوخت به یه خیاط داده بودم
    گفتم اگه دمده نیست فعلا تغییرش ندم
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

khorshidkhanooom آواتار ها
    شیما
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    252
    پسند کرده
    853
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    دوستای گلم یه راهنمایی میخواستم یه هفته دیگه قراره بریم مسافرت شهرهای شمالی تا لاهیجان از مشهد دو سه سالی هست مسافرت اینجوری که با ماشین خودمون بریم نرفتم حالا میخوام بدون لباس راحت میخوام تهیه کنم هم برای توی راه که اذیت نباشم هم برای کنار دریا ایده یا نظری یا عکس چیزی دارین برام بزارین الان چی مده واسه اون منطقه من مانتویی ام مشکلی تو حجاب ندارم اما خیلی همی تنگ و کوتاه نمیپوشم ممنون

عزیزم منم دقیقا همین سوالات داشتم قبل از سفر ;) منم دقیقا همین مسیری که شما رفتین رفتم! چه تفاهمی !!
    دوست گلم من سارافون گرفتم و مانتو جلو باز گه فقط با یک بند بسته میشه . تو ماشین با زیر سارافونی بلند و شلوار تنگ بودم،جایی هم که پیاده میشدیم سریع سارافون می پوشیدم. راحت بودش... برای جاهای شیک و باکلاس! هم مانتو جلو بازم می پوشیدم و جلوش اکثرا باز بود البته بستگی به محیط و جو داشت! البته یک مانتو بیرونی هم برده بودم که از اونم گاهی استفاده میکردم :) برای لب دریا هم جون ویلا شخصی کرایه کزده بودیم . معمولا با تی شرت و شلوار و کلاه و گاهی بدون حجاب بودم :)یک دمپایی پلاستیکی (لژ بلند ) گل گلی هم داشتم، راحت بود و شیک ،البته می گفتن! ولی ساری رفتیم پلاژ ادارات که دوباره با همون زیبر سازافونی و یک بلوز آستین بلند مدل مردونه شلوار تنگ بودم :) البته سارافون رو هم برده که اگه چیزی گفتن سریع تنم کنم :) کلاه حتما ببر از این بیس بالی ها(اگه اسمش اشتباه نگم) . هم کوچیکه هم راحت جلو آفتاب میگیره :) چادر برای حرم یادت نره و اگه تو دهتن بودم واسه منم دعا کم :)
    سفر خوش بگدره عزیزم :)
    دلمه

خدایا ;
    منو جایی ببر که خودت میحوای،با ادمهایی آشنا کن که خودت میخوای،
    دیگه هر گلی زدی به سر خودت زدی

شیما

mamanilia آواتار ها
    میزان امتیاز
    195
    پسند شده
    6178
    پسند کرده
    5562
    نقل قول نوشته اصلی توسط khorshidkhanooom نمایش پست ها
    عزیزم منم دقیقا همین سوالات داشتم قبل از سفر ;) منم دقیقا همین مسیری که شما رفتین رفتم! چه تفاهمی !!
    دوست گلم من سارافون گرفتم و مانتو جلو باز گه فقط با یک بند بسته میشه . تو ماشین با زیر سارافونی بلند و شلوار تنگ بودم،جایی هم که پیاده میشدیم سریع سارافون می پوشیدم. راحت بودش... برای جاهای شیک و باکلاس! هم مانتو جلو بازم می پوشیدم و جلوش اکثرا باز بود البته بستگی به محیط و جو داشت! البته یک مانتو بیرونی هم برده بودم که از اونم گاهی استفاده میکردم :) برای لب دریا هم جون ویلا شخصی کرایه کزده بودیم . معمولا با تی شرت و شلوار و کلاه و گاهی بدون حجاب بودم :)یک دمپایی پلاستیکی (لژ بلند ) گل گلی هم داشتم، راحت بود و شیک ،البته می گفتن! ولی ساری رفتیم پلاژ ادارات که دوباره با همون زیبر سازافونی و یک بلوز آستین بلند مدل مردونه شلوار تنگ بودم :) البته سارافون رو هم برده که اگه چیزی گفتن سریع تنم کنم :) کلاه حتما ببر از این بیس بالی ها(اگه اسمش اشتباه نگم) . هم کوچیکه هم راحت جلو آفتاب میگیره :) چادر برای حرم یادت نره و اگه تو دهتن بودم واسه منم دعا کم :)
    سفر خوش بگدره عزیزم :)

مرسی دوست خوبم که این همه راهنماییم کردی منم یه مانتو جلو باز نخی خواهر شوهرم از تهران واسم خریده از گیشا که برام میاره اگه عکس کلاه و وسایل سفرتو بزاری خیلی ممنون میشم اونجوری بهتر میتونم تهیه کنم ا/ه حرم رفتم چشم حتما هم شما و هم بچه های گل مامی سایتی رو دعا میکنم خدا خیرتون بده من کلی از شما ها چیز یاد گرفتم
    دیزی

این روزهــــایم به تظاهر می گذرد
    تظاهر به بی تفاوتی،
    به بی خیـــــالی،
    به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست
    اما . . .
    چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504
    دوستان لطفا موقع نقل قول، عکسها رو حذف بفرمایید که حجم اینترنت کاربران هدر نره.
    ممنون.
    galaxy_a این نوشته را پسندیده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

khorshidkhanooom آواتار ها
    شیما
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    252
    پسند کرده
    853
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    مرسی دوست خوبم که این همه راهنماییم کردی منم یه مانتو جلو باز نخی خواهر شوهرم از تهران واسم خریده از گیشا که برام میاره اگه عکس کلاه و وسایل سفرتو بزاری خیلی ممنون میشم اونجوری بهتر میتونم تهیه کنم ا/ه حرم رفتم چشم حتما هم شما و هم بچه های گل مامی سایتی رو دعا میکنم خدا خیرتون بده من کلی از شما ها چیز یاد گرفتم
    لطف داری عزیزم :) این صندلها (دمپایی) لا انگشتی هم خیلی خوشگلن :) توی بازار هم خیلی زیادن :) البته من مشکل دارم با هاشون . عزیزم اون مانتوهایی که گفتی نخی ها عالیه هم خنک و هم شاد :) سفر خوش بگدره :)

نام: 20140627_173809.jpg نمایش: 495 اندازه: 99.8 کیلو بایتنام: DSC09107.jpg نمایش: 499 اندازه: 100.8 کیلو بایتنام: DSC09149.jpg نمایش: 497 اندازه: 102.0 کیلو بایتنام: DSC09152.jpg نمایش: 505 اندازه: 106.6 کیلو بایتنام: DSC09178.JPG نمایش: 495 اندازه: 86.6 کیلو بایت
    دلمه

mamanilia این نوشته را پسندیده.
    خدایا ;
    منو جایی ببر که خودت میحوای،با ادمهایی آشنا کن که خودت میخوای،
    دیگه هر گلی زدی به سر خودت زدی

شیما

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50197
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

*دوستان کسی مدل شینیون خیلی ساده و شیک که جدید باشه داره ؟ تو ارشیوم مدلهای قدیمی دارم و برای عروسی پسر عموم دنبال مدل ساده هستم

پیشاپیش ممنونم!
    .............

Haleh.K این نوشته را پسندیده.

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

• بانک بند ناف