نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 425 به 432 از 5366
صفحه 54 از 671 نخستنخست ... 445152535455565764 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    من دیروز رفتم پارچۀ کرپ مشکی خریدم برای نو عید پدر شوهرم که باهاش مانتو کتی و شلوار بدوزم . رفتم دکمه بخرم یه دکمه های زیبایی دیدم که طلایی بود و چشمم رو گرفت . خیلی از نظر من شیک بود و با سلیقۀ منِ بد پسند جور در اومد .قصد داشتم روش رو کار کنم با این تورها و نوارهای آماده .
    الان موندم اگر روی یقه رو با مشکی کار کنم بد نمی شه؟؟؟؟؟؟؟
    پلیز نظر راجع به یقه و تزیینش
    مام بهار جونی !
    مشکلتون با یقه هست الان ؟
    چرا بد بشه ؟

2. بانک بند ناف
    anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

برای کوچک*نمایی شکم چه لباسی بپوشیم
    پوشیدن لباس*های متناسب با جثه و اندام خودمان، هنری است که همه باید آن را بیاموزیم. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می*کند که اندازه*های طبیعی بدن از چارچوب استاندارد خود خارج *شوند و مشکلاتی در پوشیدن لباس*های دلخواه ایجاد *کنند.برای کوچک*نمایی شکم چه لباسی بپوشیم (برای خانمها و آقایان)

پوشیدن لباس*های متناسب با جثه و اندام خودمان، هنری است که همه باید آن را بیاموزیم. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می*کند که اندازه*های طبیعی بدن از چارچوب استاندارد خود خارج *شوند و مشکلاتی در پوشیدن لباس*های دلخواه ایجاد *کنند. یکی از این مشکلات، بزرگی شکم و پهلوها و تجمع بیش از حد چربی در این منطقه است. اگر شما هم از داشتن شکمی بزرگ رنج می*برید، چاره اول مشکلتان این است که سعی کنید با ورزش و پیاده*روی روزانه و مستمر، شکمتان را کوچک کنید. اما چاره دومش این است که موقع لباس پوشیدن، حواس*تان به توصیه*های زیر هم باشد…
    قبل از هر توصیه*ای، باید این نکته را مدنظر داشته باشید که مد همیشه تغییر می*کند اما لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نشان می*دهد تغییر زیادی نخواهد کرد؛ پس بی*دلیل از مدها پیروی نکنید و توصیه*های ما را جدی بگیرید:

* توصیه های عمومی
    ۱) دور پارچه*های سنگین (فاستونی، پشمی، فلانل) را خط بکشید و از پارچه*های سبک با نخ طبیعی و رنگ* تیره و مات استفاده کنید.
    ۲) از پوشیدن هر لباسی که به تن می*چسبد (جلیقه، لباس*های اندامی، تی*شرت*های تنگ، لباس*های کاموایی دستباف و سفت و پیراهن*های آستین*کوتاه تنگ) خودداری کنید.
    ۳) لباس*های گشاد و تیره بپوشید. رنگ تیره، اندام را کوچک*تر نشان می**دهد. ضمن آنکه لباس گشاد، بزرگی شکم را پنهان می*کند.
    ۴) از پوشیدن لباس*هایی که راه*های افقی دارند، بپرهیزید و برعکس، از لباس*هایی که راه*های عمودی و ریز دارند، استفاده کنید.
    ۵) شلوار را روی شکمتان نیاورید.
    ۶) از شلوارهای تنگ و باریک استفاده نکنید و برعکس از شلوارهای دمپا استفاده کنید که انتهای آن از زانو به پایین به تدریج گشاد می*شود.
    ۷) کمربند شلوار را پهن انتخاب نکنید و هیچ*گاه آن را بالای شکم یا زیرشکم نبندید بلکه دقیقا روی شکم ببندید.
    ۸) شلوار جینی انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی*تان یک سایز بزرگ*تر باشد. در این صورت، به راحتی دور کمرتان قرار گرفته و شکم شما را می*پوشاند.
    ۹) صاف بایستید. قدتان کوتاه باشد یا بلند، مدل ایستادن شما روی فرم بدن و چگونگی ایستادن لباس روی آن تاثیر دارد.

* توصیه های مردانه

۱) کمتر تی*شرت بپوشید. در غیر این صورت، زیر تی*شرت*تان زیرپوش پوشیده و آن را توی شلوار بزنید تا شکم*تان را ثابت نگه دارد. بهتر است روی تی*شرت، سویی*شرت یا پلیور بپوشید.
    ۲) پیراهن آستین بلند با رنگ تیره بهترین مدل لباس برای تمام آنهایی است که شکمی بزرگ دارند.
    ۳) ترجیحا از پیراهن و شلوار یکرنگ استفاده کنید.
    ۴) از آویزان کردن موبایل، دسته کلید، زنجیر ساعت و این*جور چیزها در ناحیه شکم و کمرتان خودداری کنید.
    ۵) از پوشیدن لباس*های براق و تی*شرت*هایی که در ناحیه شکم عکس*های بزرگ دارند، پرهیز کنید.
    ۶) شلوارهایی که در ناحیه بالای زانو و ساق پا جیب دارند، گزینه خوبی برای پوشیدن هستند؛ به شرط آنکه ران*های پایتان هم به بزرگی شکم*تان نباشد!

* توصیه های زنانه

۱) پیراهن و بلوزهای مدل Wrap (رپ:مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می*شود) بپوشید؛ چون موجب می*شود سینه شما کاملا به دو قسمت تفکیک شود و کمر مشخص*تری برایتان ایجاد کند و در نتیجه، شکمتان کوچک*تر به نظر برسد.
    ۲) دامن*هایی که خط کمر آن پایین*تر است، شکم شما را کوچک*تر نشان می*دهد.
    ۳) جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم سبب می*شود که شکم شما بزرگ*تر به نظر برسد.
    ۴) از پوشیدن کت، مانتو، پیراهن و هر نوع لباس کمردار خودداری کنید. کمر باعث ایجاد جمع*شدگی و چین در قسمت شکم می*شود و دور شکم را بزرگ*تر از آنچه هست، نشان می*دهد.
    ۵) گوشواره*ها و گردن*بندهای بزرگ، هدبند یا روسری، همگی روش*هایی عالی برای ایجاد توجه به صورت و عدم توجه به قسمت*های نامناسب اندام شما می*شود.
    ۶) دامن*های کلوشی انتخاب کنید که در قسمت کمر جمع نمی*شود.
    ۷) دامن*های راسته یا باریک و تنگ، اندام پایینی بدن شما را باریک*تر و کم عرض*تر نشان می*دهد و این تصور را ایجاد می*کند که فرم کلی بدن شما لاغرتر است.
    ۸) می*توانید شلوارهای جین نسبتا گشاد را با تی*شرت یا پلیور که روی آن را بگیرد، بپوشید.
    ۹) بهتر است از پوشیدن شلوارهای پیله*دار بپرهیزید؛ چرا که بزرگی میان*تنه را بیشتر توی چشم می*آورد.

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

آشنایی با اضافه کردن مو (ا*کستنشن)

آشنایی با اضافه کردن مو (ا*کستنشن)
    دیگر هیچ*کس غم و غصه موهای کم*پشت*اش را نمی*خورد؛ حدود ۱۰سالی است که اضافه کردن مو (ا*کستنشن) در لابه*لای موهای طبیعی باب شده.

البته بیش از ۳۵ سال از همگانی شدن این فرایند زیبایی می*گذرد. در این روش، دسته*های باریک موهای طبیعی یا مصنوعی از جنس نایلون، لا*به*لای موهای خودتان اضافه می*شود. بعضی* ها از این روش برای بلندتر کردن موها و برخی برای پرپشت نشان دادن آنها استفاده می*کنند.
    البته می*توانید رنگ این موهای اضافی را متفاوت از موهای طبیعی خودتان انتخاب کنید تا به*عنوان های*لایت یا مش استفاده شوند.

این موها اگر جنس مناسبی داشته و توسط یک متخصص، لابه*لای موهای طبیعی اضافه شوند، کاملا با موهای طبیعی مخلوط شده و غیرقابل تشخیص خواهند بود؛ همچنین مشورت با یک متخصص، در زیبایی و سلامت بعدی موها و پوست سر مؤثر است.

یکی از ساده*ترین روش*های اکستنشن، به این ترتیب است که ابتدا یک دسته باریک از موهای شما جدا شده و کمی بالاتر از ریشه موها، محلول چسبناک خاصی مالیده می*شود و یک دسته باریک از موهای اکستنشن روی آن قرار می*گیرد.

به وسیله گیره یا انبرک ویژه*ای این موها به هم فشرده شده و حرارت انبرک، چسب را ذوب کرده و موهای مصنوعی به موهای طبیعی می*چسبند.

این روش به اتصال حرارتی معروف است. البته علا*وه بر این روش، با کلیپس و نخ نیز می*توان موهای مصنوعی را به موهای طبیعی متصل کرد. فراموش نکنید که اضافه کردن مو، حتما باید به وسیله یک فرد آموزش*دیده و باتجربه انجام شود.

شما می*توانید طول موهایتان را حداکثر تا ۲۶ یا ۳۰ سانتی*متر بلند کنید. به این نکته توجه کنید که هر چه طول موهای مصنوعی و مقدار آنها بیشتر باشد، فشار بیشتری به پوست سرتان می*آید چون وزن این موها زیاد خواهد شد.

فشار زیاد ممکن است باعث آسیب و ریزش موهای طبیعی و کم*پشت شدن آنها شود. بهترین طول موی اضافه شده برای خانمی که قد متوسطی دارد، ۲۲ سانتی*متر یا کوتاه*تر از آن است.

موهای مصنوعی را درست مانند موهای طبیعی*تان می*توانید بشویید و نرم*کننده به آنها بزنید. شامپوها و لوسیون*های خاصی برای موهای اضافی در بازار موجود است که از آنها می*توانید در هنگام خواب، شنا و… برای زیبایی و حفاظت بیشتر موها استفاده کنید.

بیشتر اکستنشن*ها حدود ۳ تا ۴ ماه لابه*لای موهای شما دوام می*آورند. البته دوام این موها بستگی به نظر فرد و نحوه مراقبت از آنها دارد.

اگر بخواهید بدانید که این موها پس از چه مدت از کف سر فاصله می*گیرند، باید گفت که سرعت رشد موها در ماه، تقریبا در حدود ۵۲/۱ سانتی*متر و در سال حدود ۱۵ سانتی*متر است. هر چه سن شما بیشتر باشد، سرعت رشد موهایتان کاهش می*یابد و بنابراین موها دیرتر از کف سر شما فاصله می*گیرند.

بعضی افراد نیز به دلیل کشش زیاد موها دچار سردرد می*شوند. گاهی چسب یا خود این موهای مصنوعی، موجب ایجاد حساسیت در پوست*سر خواهند شد.

مطلب آخر اینکه اگر بخواهید یکباره موهایتان را بلند کنید و همیشه آنها را به همان شکل نگه دارید، باید منتظر آسیب آنها باشید ولی استفاده از موهای اضافی، برای مدت کوتاه و فقط چند سانتی*متر بلندتر، خطرات و مشکلات کمتری را در پی دارد.

یادتان باشد:
    ۱ – موها را با یک برس بسیار نرم و مرحله به مرحله ا*ز پایین به بالا شانه کنید.

۲ – هنگام خوابیدن باید موهای خود را در بالای سرتان جمع کنید. قرار دادن این موها در زیر سر، موجب نامرتب شدن و گره خوردن*شان به یکدیگر خواهد شد.

۳ – موهای اضافه را نباید خودتان در خانه رنگ کنید.

۴ – برای جلوگیری از درهم پیچیدگی موها، همواره دست خود را به داخل حاشیه موهای اضافه شده برده و به سمت پایین بکشید.

۵ – از تافت و سایر حالت*دهنده*های حاوی سیلیکون برای موهای اضافه شده استفاده نکنید. این کار باعث می*شود که موها از محل اتصال خود جدا شوند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    میشه در مورد کرم ابرسان پوست توضیح بدین برای چه پوستایی خوبه و اصلا چکار میکنهمارکا ی خوبش هم معرفی کنید که دیگه غوغا کردین

عزیزم من نمی دونم اینجا جاش هست یانه ولی جواب میدم اکه بخوام خلاصه بگم پوست چندلایه داره که یکیش درم هست یاپوست روی که مرده هست کرم آبرسان در حقیقت پوست رو مرطوب میکنه ولی آبرسانی به پوست باید هم خوراکی باشه مثل خوردن آب هم استفاده از ماسک و کرم یعنی آماده سازی بستر پوست محصولات اوریاژ بسیار مفید هستند هم کرم برای پوست خشک دارن هم معمولی واین کرم ها برای پوست کم آب خوب هستند هم حاوی گیاهان آبرسان هستند هم در برابر رادیکالهای آزادپوست رو محافظت می کنند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh53
    ماهك جون 10 ماه كامل ناخونهاتون كاشت بود؟؟؟
    اخه تا جايي كه من شنيدم فوقش 6 ماهه
    شما كه تجربه داريد ميشه بگين اگه بخوام ناخون بكارم فقط واسه 3/4 ماه باز هم خوب نيست؟
    عزیزم من پارسال 3 ماه رو ناخنام بود در هر صورت خیلی ناخن ادم ضعیف میشه
    ولی اینبار که 10 ماهه بود علاوه بر ضعیفیش درد هم میکرد چون فوق العاده نازک بود به هر جا میخورد گریه ام مینداخت
    مامان سمی عزیزم کسی که واسم گذاشت کارش فوق العاده بود
    تا نمیگفتم کسی نمیفهمید کاشتم
    ولی پوستم به ناخنام چسبیده وخیلی نازک وضعیفن
    ترجیح میدم هزینه ای که واسه کاشت میکردم رو بزارم واسه تقویتشون

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky

ممنون گلم

من همیشه لباس پسرم رو رنگ های شاد و روشن می گیرم

اخه رنگ تیره چیه !!!! بچه و رنگ تیره !!!!

از حالا عادتش دادم که بعدها هم با این رنگ ها مشکلی نداشته باشه

گلم پسر من 10 سالشه
    قربونت بلو اسکای جون !!
    یه جوری گفتی پسرم، من فکر کردم یکی دو سالشه !!
    خوب حالا که ماشاله شاخ شمشاده میتونه شلوار شکلاتی یا کرم بگیره
    کفش هم که دیگه اکثر اسپورت ها عموما با کتون ست میشن

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    من نمی دونم عقیده ام درسته یا نه ولی خودم به اون معتقدم. آخه شما تصورش رو بکنید روی یک گیاه یک کیسه ی پلاستیک بکشید بعد از مدتی می گنده !!!! ناخن که جای خودشو داره!!!! من فکر می کنم کسانی که این روش ها رو ابداع می کنند برای استفاده ی مقطعی است نه این که 6 ماه یا 1 سال رو ناخن بمونه!!!! ولی خوب ما ایرانی ها وقتی از یک روش استفاده می کنیم می خواهیم حداکثر استفاده رو از هزینه ایی که کرده ایم ،ببریم.!!! (امیدوارم حرف های من باعث دلگیری کسی نشه).
    من بیشتر از سه ساله که ناخونام کاشته و تا حالا که نگندیده! استفاده از کاشت زمان نداره چون هر سه هفته تا یه ماه هم بخش زیادی از مواد قبلی میره و مواد جدید جاش میذازن هم ناخن هات رو کوتاه میکنی و ناخنای جدید جاشو میگیره!و نمیشه با گیاه مقایسه اش کرد! تازه هرچی بیشتر رو ناخنت بمونه بیشتر باید هزینه کنی چون هر سه هفته پول ترمیم و بعضی ها هم طراحی مرتب بهش اضاففه میشه
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط somaye.80
    دوستای گلم سلام
    کسی میدونه امسال چه رنگی مد هست منظورم پوشاکه نه مو ممنون

به نظرم سبز سیدی

نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    ولی من نارنجی اجری تن ملت دیدم
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

صفحه 54 از 671 نخستنخست ... 445152535455565764 ... آخرینآخرین