نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 4,089 به 4,096 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911
    عزیزم شرط ادب به نظر من اینه که کفش خونه رو تو خونه بپوشین . من خودم وقتی کسی با کفش میاد تو خونم خیلی بهم بر میخوره . خودمم همیشه کفشامو میبرم تو خونشون میپوشم که یاد بگیرن .
    ayd, Nicole68 و zardin این نوشته را پسندیده.
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط satia70 نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال داشتم به نظرتون پوشیدن ساری لباس هندی توی مراسم عقد برادرم مناسبه؟ البته یکم توپولم فکر میکنم بهترین لباس باشه . کسی اگه مدل داری میشه بهم نشون بدید ؟ یا خیاط مناسب میشناسه معرفی بهم کنید .
    ساری که اصلا نپوش . این لباس برای تپل ها عالیه ... یقه هفت ... مدل چپ و راست که شدیدا ادمو باریک نشون میده ... قدش هم بستگی به پری ساق پات داره ... قدش از 5 سانت بالای زانو تا روی زانو خوب میشه.. یادت باشه از لباسهایی هست که ثمر پوشیده
    نام: 560667_10151205092364657_178417789656_13172073_259751041_n.jpg نمایش: 1219 اندازه: 85.4 کیلو بایت

دو تا لباس سمت راست ... درسته که خیلی ساده هستن ولی اون پرش های کنار پهلو که مشکی هست باعث میشه موقع عکس گرفتن .. پهنای بدنت کمتر نشون بده و کمرت به نظر باریک باشه
    نام: For.Me-Elena-Miro-Fall-Winter-2013-Plus-Size-Collection-04.jpg نمایش: 659 اندازه: 78.5 کیلو بایت

لباسای طاح معروف النا میرو که برای سایز بالا طراحی میکنه ... در عین سادگی ..شیک هستن

نام: elena-miro035a.jpg نمایش: 699 اندازه: 35.6 کیلو بایتنام: 85076080-404822_0x420.jpg نمایش: 686 اندازه: 41.0 کیلو بایت

کفشت رو دربیار .. ولی برای توی خونه حتما کفش ببر نه صندل
    satia70, *Afsaneh*, honysea55 و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    150
    پسند شده
    13826
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

سلام ببخشید یه سوال داشتم به نظرتون پوشیدن ساری لباس هندی توی مراسم عقد برادرم مناسبه؟ البته یکم توپولم فکر میکنم بهترین لباس باشه . کسی اگه مدل داری میشه بهم نشون بدید ؟ یا خیاط مناسب میشناسه معرفی بهم کنید .
    من پوششیدن ساری یا هر لباس محلی ای رو توی مراسم اقوام درجه دو ترجیح میدم. توی مراسم اقوام درجه یک، بهتره لباس رسمی تری بپوشین که بعدا هم پشیمون نشین.
    و با احترام به نظر دوستان عزیز ، فکر نمی کنم به رقص مربوط باشه.
    و تا اونجایی که من میدونم و بلدم لباس های چین دار و شلوغ، چاق تر نشون میدن. بهتره لباسی با رنگ تیره و تقریبا ساده و در عین حال شیک انتخاب کنین.
    satia70, *سیندرلا*, zardin و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    264
    پسند کرده
    542
    سلام عزیزم .من خودم خیاطی می کنم وباتوجه به تجربه ام بنظرم ساری نپوش.بهتره یه لباس مجلسی با برشهای عمودی با رنگ تیره (یا رنگ ترکیبی)انتخاب کنی .البته ترجیحا پارچه براق نباشه بهیره.
    satia70, hastiye mamani, Negara و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    35
    پسند کرده
    35
    منم میخوام کفش ببرم صندل قدیمی شده.فقط خواستم بدونم کفش 3-5 سانت میتونم توی خونه میزبان بپوشم؟؟؟ممنونم دوستان

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia69 نمایش پست ها
    منم میخوام کفش ببرم صندل قدیمی شده.فقط خواستم بدونم کفش 3-5 سانت میتونم توی خونه میزبان بپوشم؟؟؟ممنونم دوستان
    خانمی به نظرم برا روی فرش هرچی پاشنه کوتاه تر باشه بهتره و از اون هم بهتر کفش پاشنه تخت و یا کفشی با لژ کوتاهه

پرنسس.م آواتار ها
    میزان امتیاز
    350
    پسند شده
    9106
    پسند کرده
    12069
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahim68 نمایش پست ها
    من پوششیدن ساری یا هر لباس محلی ای رو توی مراسم اقوام درجه دو ترجیح میدم. توی مراسم اقوام درجه یک، بهتره لباس رسمی تری بپوشین که بعدا هم پشیمون نشین.
    و با احترام به نظر دوستان عزیز ، فکر نمی کنم به رقص مربوط باشه.
    و تا اونجایی که من میدونم و بلدم لباس های چین دار و شلوغ، چاق تر نشون میدن. بهتره لباسی با رنگ تیره و تقریبا ساده و در عین حال شیک انتخاب کنین.
    فهیمه جون من وقتی کنکور داشتم بسیار تپلی شده بودم.همون مواقع عروسی دختر خالم بود.منم ی مدل لباس چین دار انتخاب کردم و دادم خیاط.لباس توی تن واقعا خوب شد.من خودم دوست نداشتم پهلو و شکمم بزنه بیرون.واسه همین چین دار بهترین گزینه بود.اصلا هم تپلی نشونم نداد
    *Afsaneh* و fahim68 این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    150
    پسند شده
    13826
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behnaz khanom نمایش پست ها
    فهیمه جون من وقتی کنکور داشتم بسیار تپلی شده بودم.همون مواقع عروسی دختر خالم بود.منم ی مدل لباس چین دار انتخاب کردم و دادم خیاط.لباس توی تن واقعا خوب شد.من خودم دوست نداشتم پهلو و شکمم بزنه بیرون.واسه همین چین دار بهترین گزینه بود.اصلا هم تپلی نشونم نداد
    بله عزیزم به مدل لباس هم مربوطه.
    من توی بخش مد خیلی خودمو صاحب نظر نمیدونم ولی چیزی رو که از سایتهای مد خونده بودم گفتم.
    شما هم درست میگی. بستگی به بخشی داره که لباس چین میخوره
    *Afsaneh* این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...