نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 401 به 408 از 5366
صفحه 51 از 671 نخستنخست ... 414849505152535461 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط tensido2000
    خانما تورو خدا رنگ سال 91 روهم زود اعلام کنید من می خوام پارچه بخرم شایدهم زودتر برم خرید
    اره زود باشین منم میخوام لباس مهمانی بدوزم و بگیرم 10 روز مهمانی شام دارین نمیدونم چه غلطی بکنم اخه خیر سرم امسال من محجبه تر شدم یعنی شال و لباس بلندتر یعنی تا روی ران و شلوار و دامن بلند و بلوز استین دار نمیدونم مدل از کجا بیارم با این شوهر خسیس نمیتونم گرون بخرم باید بدوزم کمکمکمکمکمک
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

2. بانک بند ناف
    MooniYa آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    4028
    پسند کرده
    2983

نقل قول نوشته اصلی توسط azi.a
    امسال رنگ سال يه رنگي بين آجري و نارنجيه
    هنوز برای رنگ لباس یک کم زوده
    رنگ سال 2012 نارنجی متمایل به قرمز هست
    اما تو ایران احتمالا سرمه ای و قهوه ای میارن بوتیکها ...و احتمالا براق( اینو از کسی که مغازه داره شنیدم )
    باید یکی دو هفته دیگه صبر کنید تا ببینید بوتیکها چی رو میکنن

ولی همشون میگن قیمتها در حد غیر قابل باوری بالا میباشد !
    دلتو به هيشكي نسپار اونو واسه من اونو واسه من اونو واسه من نگهدار

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    سمیه جون می تونی عکسی از این مری که گفتید با رنگ موهاش بذاری. ممنون میشم . من هم دنبال یک رنگ موی تک هستم.پوستم گندمی هست.

برای دیدن تصویر بزرگتر کلیک کنید

این هم یک نمای دیگه از رنگ موش که برای عید به نظر من خیلی خوشگله
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط sima67
    سلام من بازم اومدم maman somiعزیز من هنوز هم نتونستم قهوه ای بژ تهیه کنم به اون جایی هم که گفتی سر زدم کسی جوابمو نمیده نمیدونم برای این رنگ حتما باید قبلش بلوند کنم یا نه لطفا جوابمو بدین
    سیما عزیزم، کمی صبر کنید شاید بخاطر تعطیلات و همینطور تعداد بالای سوالات باران جان فرصت نکردند جواب بدهند.
    ترکیب رنگ بژ و قهوه ای که مشخصه، اما شماره هاشو باید یک آدم وارد بهتون بگه.. ضمن اینکه فکر نمیکنم نیازی به بلوند کردن مو باشه برای این رنگ
    حتی اگر رنگ خیلی روشن هم بخواهید، با تکرار همین ترکیب رنگ در فواصل زمانی مشخص مثلا سه هفته یکبار، به اون رنگ روشن هم میرسید.

من خودم رو در جایگاهی نمیبینم که ترکیب رنگ بگم بهتون دوست گلم، خودم هم هنوز شاگرد باران جونم

cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981

نقل قول نوشته اصلی توسط sima67
    نمیدونم برای این رنگ حتما باید قبلش بلوند کنم یا نه لطفا جوابمو بدین
    سيماي عزيز. .هم اسم من هستي
    من موهامو تازه رنگ کردم بژ+ کمي زيتوني . آرايشگاه که مواي منو بي رنگ کرد .

چيه نميخاي بيرنگ کني ؟

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

سیما جانا! :)

دکلره کردن بسیار بسیار به مو آسیب میزنه.. من توصیه میکنم تا جایی که میتونید از رنگ بدون دکلره استفاده کنید. یعنی اگر میشه رنگی رو بدون دکلره روی مو در آورد، همون کار رو بکنید

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

کاملا موافق حرف سمیه جون هستم دکلره خیلی به موها آسیب میزنه من خودم با دکلره کردن چنان موهام خراب شد که حالا هر چه قدر پایین موهام رو کوتاه میکنم بازم از شر اون خراب هاش راحت نمیشم.حتی فکر میکنم غیر از مو به پوست سرم هم آسیب زد.
    خلاصه که سمیه جون درست میگه سیما جان دکلره نکنید :)

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

نکات آرایشی مخصوص عینکی ها

هدف از آرایش شما نمایش بهتر صورتتان است نه عینکتان , پس درانتخاب رنگها دقت نمایید.
    آرایش چشمهای با عینک اگر قاب عینک شما تیره باشد نیازی به استفاده ازرنگها در سایه چشم نمیباشد ,فقط کافی است مژه ها را به بالا داده و از هم جدانمایید. اگر از انواع قهوه ای ریمل استفاده مینمایید ,سعی کنید به جای آن از انوع مشکی و بصورت نازک در آرایشتان استفاده نمایید.
    از ریملهای چند کاره جهت استفاده در پایین مژه هاو فر دادن و صاف کردن آنها استفاده نموده و به سمت بالا آنها را حالت دهید. اگر از عینکهای کائوچویی و دسته شاخی استفاده میکنید باید وقت بیشتری برای آرایش ابروهایتان صرف نمایید. توجه داشته باشید هدف از آرایش شما نمایش بهتر صورتتان است نه عینکتان , پس درانتخاب رنگها دقت نمایید.
    عینک همواره باید زیبایی طبیعی فرد را تقویت کند اما هرگز نباید بر آن پیشی بگیرد. عموما، بایستی آرایش چهره منطبق با شکل و رنگ عینک صورت پذیرد.
    بطور کلی برای نیل به تناسب و زیبایی بیشتر، عینک باید مشخصات زیر را دارا باشد: ۱)عینک نباید ابروها را بپوشاند؛ بلکه لبه فریم باید در محاذات ابروها باشد. ۲)اگر می خواهید که بینیتان بزرگتر بنظر برسد، عینکتان را روی ریشه بینی و اگر می خواهید که کوچکتر بنطر برسد،آنرا روی پل بینیتان قرار دهید. ۳)رنگ ماده آرایشی لبها بایستی متناسب با رنگ عینک باشد. ۴)فریم عینک نبایستی مژه ها را مخفی کند ویا با آنها تماس داشته و آنها را ازهم فاصله دهد. ۵)اگر شیشه عینکتان رنگی است، بایستی رنگ آرایش چشم هایتان پررنگ باشد تا رنگ شیشه آنرا مخفی نکند. ۶)پشت شیشه های عینک نزدیک بین، چشم ها ریزتر به نظر می رسند؛ بنابراین نباید فریم باریک توأم با شیشه ضخیم انتخاب کنید. در چنین شرایطی همیشه شیشه های کم رنگ را انتخاب کنید. ۷)اگر دوربین هستید، چشم هایتان پشت عینک درشت تر به نظر می رسد و عینک باعث تشدید و پر رنگ تر شدن آرایش چشم ها می شود. بنابر این؛ توصیه می شود طوری از مداد آرایش استفاده کنید که توازن مطلوب برقرار شود.
    توصیه های مربوط به رنگ و مدل مو: انتخاب عینک مناسب نیز همانند آرایش مو ها می تواند عیوب کوچک صورت را بپوشاند. تناسب موها و عینک نیز از اهمیت بسزائی برخوردار است. همواره عینکتان را متناسب با مدل موهایتان انتخاب کنید و اگر مدل مویتان را عوض می کنید، عینکتان را نیز تعویض کنید. اگر موهای شما سیاه است، رنگ فریم بنفش روشن، سبز روشن و یا آبی روشن مناسب تر است. اگر رنگ موهایتان بولوند است، فریم خاکستری، نقره ای، فریم نارنجی، قرمز، سبز تیره یا آبی یا مشکی راه راه پیشنهاد می شود. اگر سبزه رو هستید فریم های زرد، قرمز تیره، یا فریم های شفاف مناسب تر است. اگر موهای قرمز شرابی دارید، فریم های سبز روشن، آبی خاکستری، و قهوه ای تیره پیشنهاد می شود. زندگی زیباست و با عینک آن را زیباتر و شفاف تر می بینیم. از طرفی و بخصوص در نگاه اول، عینک بر قضاوت اطرافیان نسبت به ما تأثیر بسزائی دارد. امروزه زمان آن سپری شده است که عینک صرفا یک وسیله اصلاح کننده عیب انکسار باشد؛ بلکه علاوه بر این؛ عینک تبدیل به یک وسیله تزئینی شده که بیانگر شخصیت و موقعیت اجتماعی- اقتصادی فرد است. امروزه انواع فریم های عینک این فرصت را فراهم می کند که چهره شما زیباتر و متناسب تر شود.

صفحه 51 از 671 نخستنخست ... 414849505152535461 ... آخرینآخرین