نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 4,057 به 4,064 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    eli26 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    166
    پسند کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamelia69 نمایش پست ها
    مختلط هست محدودیت حجاب ندارم. در واقع همون بله برون میشه.ولی دیگه انگشتر دستم میکنن.
    سلام.به نظر من بلوز با دامن یا پیرهن کوتاه یا کت کوتاه با دامن ،مناسبه.چند تا مدل میزارم برات اگه خوشت نیومد بگو بازم مدل دارم

نام: 139932252032442.jpg نمایش: 807 اندازه: 35.9 کیلو بایتنام: image.jpg نمایش: 812 اندازه: 30.3 کیلو بایت

نام: image-1E1D_51AA60D0.jpg نمایش: 1110 اندازه: 49.5 کیلو بایتنام: image-3E85_52923CEB.jpg نمایش: 3639 اندازه: 28.1 کیلو بایت
    نام: image-4E6B_4FB34D70.jpg نمایش: 917 اندازه: 61.8 کیلو بایتنام: image-9F82_528A02B6.jpg نمایش: 1098 اندازه: 32.1 کیلو بایت
    نام: image-1168_51CC8F3D.jpg نمایش: 824 اندازه: 61.5 کیلو بایتنام: image-A852_52B6FE64.jpg نمایش: 988 اندازه: 32.6 کیلو بایت

نام: image-CC0B_5196993A.jpg نمایش: 853 اندازه: 46.2 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-no0019.jpg نمایش: 798 اندازه: 52.0 کیلو بایت
    نام: لباس-مجلسی-no0022.jpg نمایش: 806 اندازه: 51.7 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-no2014 (2).jpg نمایش: 792 اندازه: 54.0 کیلو بایت
    khorshidkhanooom, cma و *فاطیماه* این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    eli26 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    166
    پسند کرده
    137
    نام: لباس-مجلسی-no2014.jpg نمایش: 788 اندازه: 48.2 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-nomaj5 (1).jpg نمایش: 776 اندازه: 43.2 کیلو بایت
    نام: لباس-مجلسی-nomaj5 (8).jpg نمایش: 782 اندازه: 23.8 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-nomaj5 (11).jpg نمایش: 779 اندازه: 37.0 کیلو بایت
    نام: لباس-مجلسی-nomajlesi4 (2).jpg نمایش: 777 اندازه: 41.0 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-nomajlesi4 (8).jpg نمایش: 777 اندازه: 26.5 کیلو بایت
    نام: لباس-مجلسی-nomajlesi4 (12).jpg نمایش: 777 اندازه: 39.9 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-دانت&#1.jpg نمایش: 770 اندازه: 47.2 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-دانت&#1.jpg نمایش: 774 اندازه: 42.2 کیلو بایتنام: لباس-مجلسی-دانت&#1.jpg نمایش: 773 اندازه: 58.1 کیلو بایت

اینم بقیه مدل ها.امیدوارم بپسندی عزیزم
    zardin, صفورا 71, khorshidkhanooom و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    296
    پسند کرده
    175
    نقل قول نوشته اصلی توسط khorshidkhanooom نمایش پست ها
    مبارکتون باشه :)
    عزیزم تو قسمت کت دامن و کت شلوار ،کلی مدل هست که میتونی ازشون استفاده کنی :)
    تشکرگلم اونارودیدم اماباتوجه به مشخصاتی که نوشتم خواستم دوستانی که تجربه وسلیقه دارن بگن چه مدلی بهم میادک هم شیک باشه وهم لاغرنشونم بده تواون قسمت همه باربی ان اندام روفرم گونی هم بپوشه بهش میاد
    khorshidkhanooom و cma این نوشته را پسندیده.

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    13819
    پسند کرده
    14510

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه گلی نمایش پست ها
    تشکرگلم اونارودیدم اماباتوجه به مشخصاتی که نوشتم خواستم دوستانی که تجربه وسلیقه دارن بگن چه مدلی بهم میادک هم شیک باشه وهم لاغرنشونم بده تواون قسمت همه باربی ان اندام روفرم گونی هم بپوشه بهش میاد
    نجمه گلی جون من فقط خواستم یه نکته رو بگم که اگر کت و شلوار میدوزی سعی کن شلوارت تا حدودی دمپا باشه . چون دیدم خانوم هایی که شکم و **** دارن، وقتی کت و شلوار میدوزن (حتی شلوار راسته) ، شلوار توی تنشون مثل شلوار کردی میشه. (به خاطر عدم تناسب قسمت کمر و قسمت مچ پا)
    فقط به این نکته توجه کن و اینکه همونطور که خودت گفتی، حتما کت رو یه مقدار بلند در نظر بگیر. البته من روی زانو مد نظرم نیست ولی در حدی که چند سانت پایین تر از حد معمول باشه بهتره.
    برای یقه اش هم بهتره مدلی انتخا کنی که که یه کم باز باشه تا حالت مانتو به خودش نگیره. از ایم مدل هایی که زیرش باید تاپ پوشید خیلی خوبه.

در واقع لباستون سه تیکه باشه. شامل تاپ، کت و شلوار. یه طوری که حتی بتونین بدونین کت، تاپ و شلوار رو هم بپوشین. اینطوری اگه در طی مجلس گرمتون شد یا مجلس زنونه بود میتونین به راحتی کت رو در بیارین.
    دو سال پیش برای من از یکی از کشور های خارجی همچنین لباسی رو سوغاتی آورده بودن که متاسفانه سایز تنم نبود و دو سایز برام بزرگ بود و مجبور شدم به کسی اهداش کنم ولی واقعا مدل شیکی داشت.
    khorshidkhanooom, cma, Negara و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه گلی نمایش پست ها
    سلام خوش سلیقه هامیشه راهنماییم کنیدیه پاچه کرپ بنفش دارم میخوام کت وشلوار بلند ترجیحاتانزدیک زانو(اجیم میگه پس بگو مانتو!!!!)باشه چون کمی تپلم **** وشکم دارم میخوام تودیدنباشه وشیک وپوشیده قدم168وزنم 83 پوستم سفید سن37اگه مدل بذاریدیاراهنمایی کنیدچه مدلی بهم میادممنون میشم حتی اگرباتوجه به قدووزنم مدل دیگه ای غیرکت شلوارخوبه برام ممنون میشم راهنمایی کنید
    توی گوگل سرچ کن curve body fashion یا plus size fashion
    بی نهایت ترکیب های کت و دامن .. یا شلوار میاره

به نظرم شلوارت دمپا و از قد خودت بلند تر باشه که پاشنه کفشت و بپوشونه .
    چون قد لباس بلنده . با خیال راحت قسمت رون شلوار رو تنگ بگیر تا استایلش خوب باشه . یه چیزی شبیه به این
    نام: Milan+Fashion+Week+Elena+Miro+Fashion+Show+gW7knc7B1HSl.jpg نمایش: 2267 اندازه: 57.9 کیلو بایت

به نظرم کتت تک دکمه باشه و باز بزارش. زیرش یه بلوز حریر کرم ( یا طوسی که عالی میشه)خالدار بنفش یا قلبی
    بپوش که لاغر تر نشونت میده

یقه اش هفت بلند باشه تا پائینش مماس به جائی باشه که دکمه میخوره

دکمه اش حتما از پارچه خود کت باشه
    Negara, khorshidkhanooom, yalin و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

سالاری آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4168
    پسند کرده
    10657
    سلام خوش تیپا
    خاستم بدونم مانتو عبایی برا ی چه هیکل و تیپی میخوره ?من قدم کوتاهه بنظرتون این مانتوها چاق و کوتاه نشون میدن ??البته من لاغر حساب میشم.
    بعد اینکه این مانتو های عبایی و گشاد با چه روسری و شلواری باید پوشیده بشه منظورم مانتوی عبایی گلدار و شلوغه
    [HIGHLIGHT=#ffffff]الهم صل علی محمد وال محمد[/HIGHLIGHT]

*فاطمه* آواتار ها
    میزان امتیاز
    36
    پسند شده
    2904
    پسند کرده
    1796

ویترین مدال ها

سلام خوش سلیقه ها
    یکشنبه قرار بریم عروسی. موهام دو رنگ شده یعنی موهای خودم که خرمایی هست و تقریبا 10 سانت پایین موها رنگ قهوه ای روشن.
    به نظرتون موهام رو چه مدلی درست کنم که خوب بشه؟!
    ممنون
    ماکارونی

كنار تو در باران قدم می زنم
    "چتــــر" برای چه؟!
    خیـــــال كه خیس نمی شود!

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

دوستان به نظرتون با موهای رنگ آلبالویی چه رنگ ابرویی خوبه ؟ اگه ابروهامو دکلره کنم خوب میشه ؟

یه رنگ ابرو خیلی روشن بهم معرفی کنید (من از رنگ مو استفاده میکنم )
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....