نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 5366
صفحه 5 از 671 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط رزماری
    خانمای شیک پوش این مانتوئه لباسه نمیدونم چیه همنیا که توی این فیلم و سریالا میپوشن یه 3-4 تا چی رو هم میپوشن رنگ به رنگ با استین بدون استین کوتاه و بلند و ..... اینا توی بازار برای خرید هم پیدا میشه یا اینکه طراح لباسشون این ایده ها رو میده و اینقدر جالب میشه خیلی برای مهمونیهای مختلط عالیه نظر شماها چیه دیدین جایی برای خرید ؟
    اینایی که تو فیلمها میبینی اغلب خاصن و طراحی شده برای اون فیلم و اون شخص و..!

ولی با همین شالهای نخی میتونی مشابهشون رو خودت درست کنی یا حتی اماده اش رو از جاهایی که این تیپ لباسها رو میفروشن بخری...

من البته مختلط و غیر مختلط تیپم تقریبا یکیه..ولی برای بعضی جاها و جلوی اشخاص خاص که بخوام این تیپی بپوشم از اونایی که خودم درست کردم استفاده میکنم....مامانم از مکه برام دو تا شال اورده بودن با عرض زیاد و رنگ بندیهای خوشگل..تنها کاری که کردم این بود که از طول تاش کردم...بعد یه گردی برای گردنش در اوردم و دو طرفشم کمی دوختم تا بشه استین..البته خواهری اینکارو کرد که خیاطی بلده نه من:دی

با یه زیر سارافونی خیلی شیک و راحت میشه تو این جور مهمونیها پوشیدش...نه دست و پا گیره..نه خیلی بلند و..!

این مدلای شلوغم میتونی اول دو تا شال رو از طول به هم بدوزی...تا عرضش زیاد بشه..بعد یه شال با رنگ متفاوت ولی هماهنگ رو بذاری وسط این دو تا و گردی یقه رو در بیاری...خیلی خوشگل میشه اینم...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    تاپيكه خيلي جالبيه

خانماي باسليقه اگه نظر بدين ممنون ميشم

من مانتو قهوه اي خريدم معمولا مشكي ميگيرم اما چون شوهرم دوست داشت قهوه اي خريدم جنسش نخي ترك هست و يه تيكه هاي چرم عسلي داخلشه كمربندشم يه طرفش چرم عسلي و يه طرفش از جنس مانتو هست كه ميشه از هر دو طرف استفاده كرد

به نظر شما شلوار و روسري و كيف چه رنگ بگيرم ؟؟؟؟

دوست ندارم سرتا پا يه رنگ باشم ازاين صندلهاي بندي كه مچ پا هم بند بندي هست فكر كنم ديده باشيد ازاونا خريدم رنگ مشكي اما موندم كه بقه لباسامو چه رنگ بگيرم ؟؟؟؟؟؟؟
    با اون مانتو شما میتونید شال توسی خیلی کم رنگ هم ست کنید، شلوار جین خیلی قشنگش میکنه، اما میتونی از همین شلوارهای گشاد که مد شده بیگیری و با رنگ شالت ست کنی. چون اغلب مشکی پوشیدی ممکنه اولش برات سخت باشه اما تیپ روشن و قشنگی میشه

اگر کفشتون مشکی هست ایرادی نداره، میتونید کیف رو هم مشکی بندازید. اما اگر کیف رنگ روشن هم بندازید بازم کفش چندان تاثیری در کل ماجرا نمیگذاره چون بندیه

رنگ آرایش و الباقی رو هم که نرگس جان گفتن

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

ضرر پوشیدن کفشهای پاشنه دار:
    شامل بيرون زدگي استخوان، شكستگي، درد در محل اتصال پنجه به پا، ضخامت بافت عصب، بيرون زدگي استخوان در پشت پا، پينه پشت پا، انحراف پنجه پا، بيماريهاي مربوط به ناخن پا، كوتاهي يا سفتي تاندونهاي پشت پا مي باشد.
    میدونم کفش پاشنه دار شیکتره و خودمم عاشقشم اما دوستای گلم دوست ندارم شماها به این دردها مبتلا شوید
    ایمان زاییده ی ایدئولوژی ارزش دارد ، نه ایمان ارثی یا تقلیدی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    راستی اینا میخواستم بپرسم من اگه بخوام ناخن بکارم دیگه غسلم قبول نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام ببخشيد من اولين بار اينجا مي نويسم ولى وظيفه خودم دونستم جواب شما رو بدم، عزيزم كاشت ناخن باعث ميشه آب به ناخن واقعى شما نرسه در نتيجه غسل و وضو ندار متأسفانه!

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

راستی اینا میخواستم بپرسم من اگه بخوام ناخن بکارم دیگه غسلم قبول نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    غزل بانو جان

در این زمینه بین علما بحث زیاده، تعدادی گفتند که کاشت ایرادی نداره و اسامیشون رو اغلب ناخن کارها بلندن که اگر بری در اختیارت میگذارند

عده ای هم گفته اند که ایراد دارد..
    اما درمجموع بر میگرده به تصمیم و اعتقاد خود آدم، چون همیشه در همه کارها حتی دروغ هم دین ما تبصره داره

من خودم یکسال کاشت داشتم، اما بعدش دیدم مرتب ترمیم رفتن برام سخته و الان فقط مانیکور و پدیکور میکنم و خب بیشتر از اون زمان از ناخنهام راضیم.
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

ببخشید دوستان .
    اگه مسائل دینی براتون اهمیت داره حتما پیگیر باشید در مسائل دینی نظر از کسی نمیپرسن( فقط از مرجع تقلید خودت ) . اگه کسی مسلمونه باید طبق قوانین دین عمل کنه وگرنه مسلمون نیست و اگه غیر از اینه و دین دیگه ایی داره و یا براش اصلا مهم نیست مساله دیگه اییه . مربوط به غسل و وضو باید به مرجع دینی خودت رجوع کنی . ربطی به خلوص نیت نداره .
    این روزها زیادی ساکت شده ام ،
    نمی دانم چرا حرفهایم ،
    به جای گلو ....
    از چشمهایم بیرون می آیند...!

rahil-moshiri آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    255

نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیم جون
    غزل جون من خودم به شخصه کاشتم و نماز قضا هم ندارم من با لاک نمازم می خونم به نظر من مهم اینکه به یاد خدا باشی البته جسارت به دوستان نباشه نظرم کاملا شخصیه
    دوست خوبم خیلی لطف کردی که گفتی نظرت شخصیه. بزرگواری و روشنفکر بودنت رو می رسونه.
    منم نظر شخصی ام رو بگم. نظرم اینه که تو اینجور مسائل بهتره به دیگران مشاوره ندیم. اگه شما اطلاعات پزشکی نداشته باشی و فقط برحسب اینکه یه داروی خاصی واسه خودت خوب بوده اون رو به بقیه هم توصیه کنی؟ اگه طوری اش بشه، احساس گناه نمی کنی؟
    اینجور مسائل هم اگه اعتفاد به آخرت داشته باشیم به قول قدیمی ها مسئله بهشت و جهنمه. پس اگه متخصص این امور نیستیم راه خودمون رو انتخاب کنیم و بریم و به کسی چیزی توصیه نکنیم.
    غزل جان شما هم همونطور که دوستان گفتن می تونی از مرجع تقلیدت بپرسی می تونی هم نپرسی و به تصمیم خودت عمل کنی.
    گیسو خاتون این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    2

من اگر نظرمو نگم تو گلوم میمونه و خفه میشم
    یکسال و نیمه ناخنام کاشته , خودمم ناخن کارم . اما مشکل دینی باهاش ندارم . یعنی اصلا بهش فکر نمیکنم آما اگر کسی براش مهمه و میخواد نماز بخونه , غسل کنه و ... خب به نظر من حکمش مثل روز روشنه . گفته شده که هر چیزی که مانع رسیدن آب به سطح وضو و غسل بشه , وضو یا غسلو باطل میکنه . حد وسطی هم در کار نیست . من به مشتریهای خودمم که گاهی ازم میپرسن همینو میگم . اصلا هم برام مهم نیست کسی زیر دستم یهو پشیمون بشه و کار ناتموم بمونه .
    مذهب به نظر من یه چیزیه که اعتدال نداره , یا اینوری باید بشیم یا اونوری . خلوص نیت و دلمون باید با خدا باشه , همون کلاه شرعی هست که خیلی مد شده اینروزا
    اصلا قصد جسارت و توهین به شخص یا مذهبی رو نداشتم , فقط چون کارم اینه اومدم نظرمو بگم و خفه هم نشم
    آدینا این نوشته را پسندیده.
    درد من تنهايي نيست؛
    بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت؛
    بي عرضگي را صبر
    و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خداوند مي نامند.

صفحه 5 از 671 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین