نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,945 به 3,952 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504
    نقل قول نوشته اصلی توسط goli_8862 نمایش پست ها
    سلام دوستانی سلام ویژه خدمت نگارا جوووووووووووووونبه نظرتون با ی دامن بسیار ساده میدی از جنش کرپ،رنگ خامه ای،چی بلیزی میشه پوشید؟اصن میدونید قضیه چیه؟؟!!!این دامن قسمتی از ی کت دامنه! حالا من ک مجلس رسمی نمیرم ک کت دامن بپوشم (راستش اهل لباس رسمی هم نیسم!!!!)میخوام از دامنش ی جورایی استفاده کنمبعدش این ک با ی شلوار لی سفید بسیارررر دمپا،تو ی مهمونی مولودی، چی میشه پوشید؟؟؟تشکر بسیاررررر از همه
    گلی جان هر دو مورد مستلزم اینه که **** و رونتون لاغر باشه، وگرنه اصلا نباید پایین نته رنگ روشن بپوشید.

دامن رو می تونید با کتهای دامنهای دیگه میکس کنید. بلوز زیر رو همرنگ دامن بگیرید و یه کت رنگ دیگه روش بپوشید.

یا می تونید با بلوز چسبون مشکی و جوراب شلواری مشکی بپوشید. شرط اول بازهم فراموش نشه.
    فرگل 2, &yeganeh&, fahim68 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    دوستان یه راهنمایی لطفا

از پارچه ای که برای مانتو شلوار اداری گرفته بودم 70 سانت اضافه اومده جنسش فاستونیه

حالا به نظر شما با این چی میشه درست کرد
    خودم فکر میکنم سارافون یا جلیقه بشه باهاش درست کنم به نظر شما با این پارچه جالب میشه یا اینکه برم 50سانت دیگه بگیرم بدم برام کت درست کنه
    اگه با پارچه فاستونی مدلی داشتید ممنون میشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    35
    پسند کرده
    35
    نقل قول نوشته اصلی توسط soormeh نمایش پست ها
    سلام بچه ها منو راهنمایی کنین به یه کفش احتیاج دارم تو مایه های عروسکی و بدون پاشنه (با پاشنه بلد نیستم راه برم ) و چون بودجه م کمه باید یه جفت بگیرم که به هر دو تا مانتوم بیاد یکیش مانتوی سفیده که با جین خیلی دمپای سورمه ای می پوشم و اون یکی یه مانتوی قرمز تیره ی سنتی که خیلی بلنده و با جوراب شلواری می پوشم. حالا نمی دونم چه جوری با یه تیر دو نشون بزنم چه کفشی چه مدلی چه رنگی می تونم بگیرم که با هر دو مانتو بشه پوشید؟؟

- - - Updated - - -

سلام بچه ها منو راهنمایی کنین به یه کفش احتیاج دارم تو مایه های عروسکی و بدون پاشنه (با پاشنه بلد نیستم راه برم ) و چون بودجه م کمه باید یه جفت بگیرم که به هر دو تا مانتوم بیاد یکیش مانتوی سفیده که با جین خیلی دمپای سورمه ای می پوشم و اون یکی یه مانتوی قرمز تیره ی سنتی که خیلی بلنده و با جوراب شلواری می پوشم. حالا نمی دونم چه جوری با یه تیر دو نشون بزنم چه کفشی چه مدلی چه رنگی می تونم بگیرم که با هر دو مانتو بشه پوشید؟؟
    عزیزم میتونی سرمه ای بگیری کفشتوت رو.به ست اولتون که میاد...با قرمز تیره هم سرمه ای میاد که شالتونم سرمه ای قرمز باشه.... سفید یا شیری هم میتونین بگیرین

eli26 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    166
    پسند کرده
    137
    نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمایی لطفا

از پارچه ای که برای مانتو شلوار اداری گرفته بودم 70 سانت اضافه اومده جنسش فاستونیه

حالا به نظر شما با این چی میشه درست کرد
    خودم فکر میکنم سارافون یا جلیقه بشه باهاش درست کنم به نظر شما با این پارچه جالب میشه یا اینکه برم 50سانت دیگه بگیرم بدم برام کت درست کنه
    اگه با پارچه فاستونی مدلی داشتید ممنون میشم
    سلام عزیزم.به نظر من پارچه بخر کت بدوز چون سارافون و جلیقه زیاد مد نیست کت همیشه و همه جا قابل پوشیدنه
    live این نوشته را پسندیده.

amir mami آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    353
    پسند شده
    4493
    پسند کرده
    9722

ویترین مدال ها

سلام دوستان من قدم 160 و وزنم 75 (تپلم ) صورتم گرد پوستم سفید وبالاتنم پر همیشه تو خرید مانتو و لباس مشکل دارم میشه یکم کمکم کنید الا مانتو واسه تابستون

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    145
    سلام
    لباس عروس الان چی مده؟ دامن پفی یا از این حالتهای ریخته؟
    فرگل 2 این نوشته را پسندیده.
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

آدینا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    134
    پسند کرده
    76
    سلام دوستان میخوام مانتو بدوزم چون باردارم و نمیتونم برم بگردم برای مانتو چند تا مدل مانتو حریر بلندوعبایی جدید میخواستم که مناسب حاملگی هم باشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    342
    پسند کرده
    156
    دوستان من تاپیک عینک افتابی رفتم اما خیلی خاک خورده بود بنابراین مجبور شدم اینجا بگم من صورتم گرده و تپلیم هست به نظرتون چه فریم عینک آفتابی با چه رنگی انتخاب کنم؟؟؟کلا جدا از این هرچی به نظرتون بهتره بدونم برای خرید عینک بهم بگید
    خدایا منو وهمسرمو تنها نذار