نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,873 به 3,880 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517
    سلام به همه دوست خوشملا و نگارا جووونی
    راهنماییییی میخوام زیاد
    یه مهمونی دعوتم که حدوده 20 نفر دختر و پسر از 20 تا 35 ایناسنشونه
    بعد میخوام لباسم پوشیده باشه به دلایلی...
    قدم 165 وزنم 65
    پاهامم بزرگ تر از شکممه فکر کنم نگارایی بهم بگه گلابی
    خودم تو فکرمه یه تونیک مشکی با ساپورت مشکی بپوشم یه تونیکی که یکم آستینم داشته باشه
    موهامم برم آرایشگاه بدم برام ل خ ت کنه
    بهم کمک میدین؟آخه همه ادمای مهمونی منتظرن منو ببینن که من چه شکلی ام
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    10
    سلام به نګارای عزیز و دوستان ګل خوش سلیقه برای کسی که هیکلش موزیه و بالاتنه لاغری داره (البته شونه هام طبق نظر اطرافیان کمی پهن تره ولی سی.نه هام کوچیکه)این مدل یقه ها میاد؟کلا چه مدلایی بهم میاد؟ میخوام مانتو کتی بدوزم دنبال یقه ام:نام: 139958256420766.jpg نمایش: 697 اندازه: 53.5 کیلو بایتنام: مدل یقه کت.jpg نمایش: 3495 اندازه: 33.3 کیلو بایت
    live و reyhan777 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    10
    یه سوال دیګه هم داشتم حدود یه ماه دیګه عروسی خواهرمه می خوام موهامو شرابی بادمجونی و تواین مایه ها کنم...حالا به من بګین چه رنګ لباسی به این رنګ مو میاد و چه رنګ هایی نمیاد آخه خواهرم هم حنابندون داره هم عروسی هم پاتختی.
    واسه عروسی لباسم نقره ایه که فکر کنم به اون رنګ مو بیاد. واسه پاتختی که یه جشن خودمونی و ساده است یه شومیز صورتی شاد دارم با دامن کوتاه ساتن مشکی نمی دونم به موهام بیاد یا نه. واسه حنابندونشم تصمیمی نګرفتم لطفا راهنمایی کنید دوستا...راستی این رنګ مو واسه من که ۲۴ سالمه مناسبه؟

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050
    دوستان برای شام سالن به مناسبت سالگرد فوت چی بپوشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara نمایش پست ها
    لی لی جان برای هیکل های موز شکل یا همون لاغر و کشیده.
    برای توت فرنگی ها یا اونایی که پاهای لاغر و سینه بزرگ دارن هم خوبه.
    من چون رونام بزرگتر نسبت به جاهای دیگم می*شه گلابی شاید به قول نسیمک جون و چون میدونم نباید شلوارر تنگ بپوشم فکر می*کردم این خوب بشه که رونمو بپوشونه کلاً لاغرم ولی* قدم م و زی* نیست اشتباه فکر می*کنم
    nasimak این نوشته را پسندیده.
    lebasno

mamanilia آواتار ها
    میزان امتیاز
    195
    پسند شده
    6176
    پسند کرده
    5562
    سلاام به بچه های خوش سلیقه و باهنر من هفته دیگه مجلس بله برون داداشمه که حدود 200 نفر مهمون داریم لباسی که خریدم کوتاهه همه منو پشیمون کردن که چرا بلند نگرفتم حالا عکس لباسمو براتون میزارم 28 سالمه ببینین میتونم تو همین لباس یه تغییراتی بدم نام: CAM00779.jpg نمایش: 955 اندازه: 83.7 کیلو بایتنام: CAM00775.jpg نمایش: 973 اندازه: 111.7 کیلو بایت
    خیاط که رفتم دو تا راه حل داد که یکیش هم آسونتر هم به صرفه تره گفت از پپشت کمرش یه دامن حریر بلند اضافه میکنم برات یعنی تغریبا تو این سبکی که میزارم براتون
    نام: 139958231454022.jpg نمایش: 656 اندازه: 44.6 کیلو بایتنام: Black-Asymmetrical-Chiffon-Sweetheart-Peplum-Evening-Dress-Sequins-Dresses-19726-57275.jpg نمایش: 636 اندازه: 42.2 کیلو بایتحالا به نظرتون حریر مشکی بدم یا ساتن
    یه راه دیگه هم گف که کلا دامنشو پارچه بگیرم بلند بدوزه برام ولی دو دلم نمیدونم به نظر شما این لباسو تغییر بدم یا نه همینجوری بپوشمش چون یه خواهر بیشتر نیستم و خیلی ها چشمشون به لباسمه میدونم چرا موقع خرید گیج شدم و کوتاه خریدم که این همه مشغله نداشته باشم اگه راهنماییم کنین در مورد مدل مو کفش هم خوشحال میشم بازم مرسی از همتون البته این عکس تو پیوست هم یه ارچه کار شده روی دامن ساده است میتونم یه پارچه کار شده هم بگیرم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    دیزی

nasimak این نوشته را پسندیده.
    این روزهــــایم به تظاهر می گذرد
    تظاهر به بی تفاوتی،
    به بی خیـــــالی،
    به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست
    اما . . .
    چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11063
    پسند کرده
    5910
    مامان ایلیای عزیز به نظر من اینکار فقط مدل لباسو تا حدی عوض میکنه و عملا نقشی در بلند شدن لباستون نداره
    باید ببینی نظر خودت و بقیه در مورد لباس بلند چیه ؟ یعنی اینکه مثلا میخوان حجاب بیشتری داشته باشید یا فقط میخوان بلند باشه که مثلا مجلسی تر باشه ؟
    به نظرم برای بله برون شما خیلی گرفتاری و کلی کار داری و باید تو لباست راحت باشی .
    پس کوتاه بهتره ضمن اینکه ایشالا مراسم بعدی هم هست و میتونین برای عروسی بلند بپوشین که متفاوت باشه
    Negara, *Afsaneh*, fahim68 و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    266
    پسند شده
    19467
    پسند کرده
    36832
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    سلاام به بچه های خوش سلیقه و باهنر من هفته دیگه مجلس بله برون داداشمه که حدود 200 نفر مهمون داریم لباسی که خریدم کوتاهه همه منو پشیمون کردن که چرا بلند نگرفتم حالا عکس لباسمو براتون میزارم 28 سالمه ببینین میتونم تو همین لباس یه تغییراتی بدم
    خیاط که رفتم دو تا راه حل داد که یکیش هم آسونتر هم به صرفه تره گفت از پپشت کمرش یه دامن حریر بلند اضافه میکنم برات یعنی تغریبا تو این سبکی که میزارم براتون
    حالا به نظرتون حریر مشکی بدم یا ساتن
    یه راه دیگه هم گف که کلا دامنشو پارچه بگیرم بلند بدوزه برام ولی دو دلم نمیدونم به نظر شما این لباسو تغییر بدم یا نه همینجوری بپوشمش چون یه خواهر بیشتر نیستم و خیلی ها چشمشون به لباسمه میدونم چرا موقع خرید گیج شدم و کوتاه خریدم که این همه مشغله نداشته باشم اگه راهنماییم کنین در مورد مدل مو کفش هم خوشحال میشم بازم مرسی از همتون البته این عکس تو پیوست هم یه ارچه کار شده روی دامن ساده است میتونم یه پارچه کار شده هم بگیرم
    عزیزم لباست خیلی خوشگله مبارک باشه ، من با نظر آفتاب شیراز عزیز کاملن موافقم.
    اگه قد خودتون خیلی بلند نیست فکر کنم قد لباس معمولی بشه اگر هم خیلی کوتاه شد با یه جوراب شلواری شیک میتونی این مشکلو حل کنی. الان که سنت کمه میتونی از این جور لباسا بپوشی واسه لباس بلند همیشه وقت هست
    fahim68 و فیونا این نوشته را پسندیده.