نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 377 به 384 از 5366
صفحه 48 از 671 نخستنخست ... 384546474849505158 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    coffee آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1458
    پسند کرده
    940

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

جایی برای ارائه این ایده جالب پیدا نکردم...گفتم شاید به درد خانمهای خوش تیپ بخوره....

اگه در مواقعی بند سوتین شما بالاجبار از زیر یه لباس می زنه بیرون .. میشه اینجوری یه کم ، رد گم کرد....

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط avajan
    دوستان سلام من اصلا نمی دونم چی مده در ایران میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم دوست دارم خیلی خیلی شیک بشم
    عزیزم مد یعنی هماهنگ و مرتب لباس پوشیدن، شما حتی اگر اطلاعات کمی هم داشته باشید، با انتخاب درست بر اساس همون دانسته های کم هم میتونی موفق باشی
    علاقه در مد و خوشتیپی خیلی شرطه، چون باعث میشه حواست جمع باشه و هرجا که رد میشی به لباسها با دقت نگاه کنی و در ذهنت تجسم کنی که این لباس فارغ از زشت و زیباش مناسب چه جا و مراسمی هست و اینجوری خودت رو ارتقا بدی

مد خیلی متغییره، اما رنگهای به مد تر هرسال رو میتونی با نگاه کردن به کانال های فشن شوی م ا ه و ا ره هم بشناسی، به مدهای مثلا بهار 2012 که نگاه کنی متوجه میشی چه رنگهایی بیشتر در کار طراحان مشهور بکار رفته
    فرم کفشها و کیفها چی هست
    رنگ موها چطوره
    و از همونها هم کلی الهام میگیری

اینجا هم که دوستان حاضر به خدمت هستند دیگه، موردی سوال کن تا پاسخ بدن
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط maman parsa jon
    کسی مدل قشنگ برای شلوار چرم مشکی سراغ داره میخوام خودم بدوزم ؟
    مامان پارسا شلوار چرم معمولا به صورت تنگ قشنگه، یعنی پاچه هاش چسبان تا مچ پا
    برای زیباتر شدنش میتونید برشهای عمودی اضافه روش بزنید که هم بهتر روی بدن بخوابه و هم مدل بگیره
    جیب از پشت هم بهش میاد و میتونید روی جیبش رو کار کنید.
    چرمهای خیلی براق معمولا جالب نمیشن، چرم مات یا نیمه مات خیلی شیکه :)

مدیر بازنشسته
    ♪♥ nas!m♪♥ آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1386
    پسند کرده
    601

ویترین مدال ها

Re: لباس بارداري

نقل قول نوشته اصلی توسط غریب آشنا
    دوست جونا من می خوام برم آتلیه عکس بارداری بگیرم بنظرتون چه لباسی بپوشم که شیک باشه؟

خانومی[مامان آینده } تبریک می گم بهت امیدوارم همیشه سالم باشی و یه نی نی سالم و توپولی به دنیا بیاری عزیزم.

مدل های مختلف زیاده ولی من خودم به شخصه دوست دارم تیپ اسپرت بزنم یعنی یه تی شرت تنگ و شلوار لی .این مدلی قشنگه به نظرم ویا سارافون های خیلی خوشگل هم توی تن زیبا دیده بشه ولی اندامی نه گشاد.پس اندامی. موفق باشی

البته من هنوز مامان نشدم اینا تو خیالم بود. دوست داشتم بهت بگم.
    امروز زیباترین روز دنیاست!

زندگی را آنگونه که دوست داری تصور کن تا آنگونه شود!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti honey
    دوستای گلم اینم پالتوم،
    با هانیم با هم خریدم،خیلی دوسش دارم اما نمیدونم با چی ست کنم،واسه همین اصلا نپوشیدم و هانیم فکر میکنه دوسش ندارم.ناراحتم.کمکم کنید

>

>
    اینم رنگش از نزدیک
    وای چه خوشگله .به نظر من چون دو رنگه میتونی با رنگهای زیادی ست کنی مثلا شلوار لی تیره وکفش یا بوت صورمه ای وشال طرحداری که توش یکی از این رنگهارو(کمرنگتر یا پررنگتر) داشته باشه کلا فکر میکنم ترکیب رنگش به رنگهای تیره بیشتر بیاد
    [HIGHLIGHT=#e5e0ec]خدایا ، راهی نمیبینم ، آینده پنهان است[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#e5e0ec] اما مهم نیست[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#e5e0ec] همین کافیست که تو راه رامیبینی و من تو را[/HIGHLIGHT]

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

بهترین لباس در هر موقعیت

می دانم که کفش های بدون پاشنه تان خیلی راحت است! بله بله، البته که شلوار جین تان را خیلی دوست دارید اما بدون شک این لباس ها برای هر موقعیتی مناسب نیستند. انتخاب لباس گاه آنقدر وقت گیر و دشوار می شود که ساعت ها ذهن مان را به خود مشغول می سازد. در ادامه چند توصیه ی ساده و عملی خواهید یافت که می تواند به شما در انتخاب لباس برای موقعیت های مختلف کمک کند تا هم در محیط کار و تحصیل، و هم در مهمانی ها و حتا تعطیلات آخر هفته، جذاب تر و شیک تر به نظر رسید.
    لباس روز

لباس روز معمولا لباسی است که در محیط کار و یا تحصیل از آن استفاده می کنید. بسته به نوع محل کار و یا تحصیل تان، نوع لباس تان نیز متفاوت خواهد بود اما در هر شرایطی بهتر است لباس روز خود را طوری انتخاب کنید که جدی تر و رسمی تر به نظر رسید و در عین حال آنقدر شیک و جذاب باشید که بتوانید با همین لباس دعوت دوستانتان برای ناهار را بپذیرید.
    چند توصیه برای انتخاب لباس روز

شاید بهترین انتخاب برای لباس روز، یک کت زیبا باشد. کت شما را آراسته، شیک و باهوش نشان خواهد داد و در عین حال راحت نیز هست.
    گرچه در محیط کار لازم است جدی تر باشید اما این بدان معنا نیست که باید زیورآلات را فراموش کنید. یک لباس ساده با زیورآلات مناسب بسیار زیباتر از لباس های گران قیمت به نظر خواهد رسید. تنها باید به خاطر داشته باشید که زیورآلات مناسب روز اغلب خیلی شلوغ نیستند.
    سعی کنید یک کیف چرمی با کیفیت خوب داشته باشید و آن را همیشه تمیز و براق نگه دارید.
    رنگ ها در روز بسیار اهمیت دارند. برای انتخاب رنگ مناسب برای محل کار لازم نیست تنها به دنبال رنگ های خاکستری و آبی باشید اما داشتن حداقل دو سه دست دامن و یا شلوار به رنگ های خاکستری و مشکی برایتان ضروری است. با داشتن این لباس ها، می توانید در هنگام خرید بلوز و یا تاپ، رنگ های متنوع و روشن را انتخاب فرمایید. گرچه بهتر است همواره ژاکت و یا کتی متناسب با شلوار و یا دامن خود به همراه داشته باشید تا در موقعیت های رسمی تر چون جلسات از آن استفاده کنید.
    حتما قبل از خارج شدن از خانه، خود را در آینه با دقت ورانداز کنید زیرا تنها یک اشکال کوچک می تواند تمام زحمتتان را به باد دهد. پس برای رفتن عجله نکنید.

لباس شب

لباس شب مخصوص مهمانی هاست. چه این مهمانی یک قرار ملاقت دو نفره باشد، چه یک مهمانی بزرگ با مدعوین زیاد، هیچ فرقی نمی کند توجه به جزییات اهمیت زیادی دارد. شکل لباس شب، بسته به نوع مهمانی که به آن دعوت شده اید می تواند متفاوت باشد اما معمولا این لباس کمی بازتر از لباس روز است و می تواند تزیینات بیشتری داشته باشد. رنگ لباس شب بیشتر بستگی به نوع آرایش چهره تان دارد اما اغلب افراد لباس هایی به رنگ تیره را برای شب ترجیح می دهند.
    چند توصیه برای انتخاب لباس شب

برای تکمیل لباس شب به جواهر و زیورآلات بیشتری نیاز دارید اما اگر مایلید زیورآلات زیادی در بر کنید بهتر است رنگ لباس خود را تیره انتخاب نمایید.
    برای انتخاب کفش فقط به سراغ کفش های پاشنه بلند بروید. کفش های روباز هم طرفداران بیشتری دارند و هم مناسب تر هستند. به خاطر داشته باشید با چنین انتخابی لازم است ناخن های پایتان آراسته و مرتب باشد.
    اگر از زیورآلات شلوغ استفاده می کنید بهتر است تاحد ممکن لباس خود را ساده انتخاب کنید. گرچه در لباس شب بیشتر از پولک و سنگ های براق در تهیه ی لباس استفاده می شود اما برای این که ریسک نکرده باشید بهتر است پیراهن های ساده تر را انتخاب کنید.
    برای زینت دادن به لباس خود می توانید از شال های براق و لمه هم بهره ببرید. این نوع لباس در مراسم رسمی تر بیش از لباس های شلوغ و پرزرق و برق به شما جلوه خواهد بخشید.

لباس تعطیلات آخر هفته

آه....، آخر هفته ها زمان استراحت، تفریح و آرامش است پس لباسی که می پوشید هم باید نشان دهنده ی همین حس باشد. در تعطیلات آخر هفته می توانید از پوشیدن تاپ، تی شرت و شلوارک لذت ببرید. در هوای گرم و شرجی بهتر است لباس های کتانی به رنگ روشن را انتخاب کنید تا دچار گرمازدگی نشوید.
    چند توصیه برای انتخاب لباس آخر هفته

رنگ های روشن و شاد را انتخاب کنید. راز زیبا بودن در تعطیلات آخر هفته این است که راحتی و زیبایی را با هم ادغام کنید. لازم نیست حتما تی شرت و شلوار جین بپوشید اما انتخاب رنگ های تیره به جز در مواقع خاص، چندان مناسب نخواهد بود.
    لطفا از پوشیدن لباس های گشاد و بی قواره به بهانه ی راحتی دست بردارید. اطمینان حاصل کنید که تی شرت ساده تان درست به اندازه ی شماست.
    گرچه در چنین مواقعی لباس رسمی نمی پوشید اما باز هم توجه به لوازم تکمیلی، به ویژه زیورآلات، اهمیت ویژه ای دارد. توصیه می کنیم زمان کافی برای انتخاب نوع مناسب این لوازم اختصاص دهید.
    رنگ طلایی را فراموش نکنید. زیورآلات براق طلایی، کفش هایی با پاشنه ی طلایی، کیف با بند طلایی ... طلایی در این فصل پرطرفدارترین رنگ است. با قرار دادن طلایی در کنار رنگ های روشن، ترکیبی جذاب و جادویی به وجود آورید.
    بهترین زمان برای پوشیدن شلوار جین مورد علاقه تان است. شلوارهای جین، محبوب ترین لباس برای تعطیلات هستند اما اگر از آن دسته کسانی هستید که دوست ندارند در تعطیلات، خیلی هم ساده به نظر رسند، برای خرید جین فقط به سراغ جین های طرح دار نروید گاه اضافه کردن یک زنجیر باریک به لباس تان، آن را بسیار زیباتر از قبل می کند.

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

سه چهره، سه رنگ، یک زیبایی

انتخاب رنگ های مناسب برای آرایش چهره موجب می شود تلاش تان برای زیباتر شدن نتیجه ی خوبی در برداشته باشد. برای بهترین انتخاب لازم است رنگ های مناسب پوست خود را بهتر بشناسید.

پوست روشن

پوست روشن از پرطرفدارترین و البته دشوارترین پوست ها برای آرایش است. کمی اشتباه در انتخاب رنگ ها می تواند حاصل کار را به یک فاجعه بدل کند. برای داشتن یک آرایش زیبا می توانید از آرایش چشم اسموکی برای چشمانتان بهره ببرید. این نوع آرایش برای پوست های روشن جلوه ی زیباتری دارد. سایه، مداد و ریمل قهوه ای نیز می توانند به همان اندازه زیبا به نظر رسند. کمی رژ گونه به رنگ صورتی و یا مرجانی به پوست های روشن سرزندگی و طراوت خواهد بخشید و بهترین رژ لب برای این پوست صورتی، مرجانی و یا قرمز روشن است.

پوست گندمی

با انتخاب رنگ های مناسبی که به پوست چهره تان جلوه ای طبیعی و شاداب می بخشند، از دیدن برق حسادت در چشم دیگران لذت ببرید. بگذارید چشمانتان با استفاده از سایه های برنز، قهوه ای روشن، سبز ملایم و مرجانی، جلوه ای به مراتب زیباتر یابند. رژ گونه ی خود را به رنگ هلویی، مرجانی و یا نارنجی ملایم انتخاب کنید و برای لب هایتان از رژلب های صورتی و کرم بهره ببرید.

پوست سبزه

رمز موفقیت در آرایش این نوع پوست آن است که تا حد ممکن رنگ ها را طبیعی تر انتخاب کنید و از اغراق در رنگ ها بپرهیزید. اغلب سایه ها به این رنگ پوست خوب می آیند، البته به جز صورتی. با این وجود بهتر است به جای انتخاب رنگ های روشن، از سبز تیره، آبی نفتی و بنفش استفاده کنید. توصیه می کنیم تا حد امکان رنگ های نقره ای و طلایی را نیز انتخاب نکنید. بهترین ریمل برای شما ریمل مشکی است اما می توانید با مداد آبی تیره، بنفش و یا سبز به چشمان تان جلوه ی زیباتری ببخشید. رژ گونه های قهوه ای روشن و حتا برنز نیز برایتان مناسب است. برای لب ها از رنگ های مات پرهیز کنید. صورتی نیز رنگ مناسبی برای رژ لب نخواهد بود. در عوض می توانید ارغوانی و قرمز تیره را امتحان کنید.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط M & M
    دوستان خانواده همسری هفته دیگه میخوان بیان خونه جدید مامانم اینا رو ببینن.حالا من غصه گرفتم که چی بپوشم و چه آرایشی کنم!
    آخه الان نامزدیم و دلم میخواد وقتی شوهرم با خانوادش میان ذوق کنه از سلیقه بنده!!(چه خودشیفته شدم یدفعه!!!)

لطفا کمکم کنید ...

ریحانه عزیز، یک توضیحی از قد و سایز و رنگ مو و سایز و ...... پوشیده یا باز بودن لباس بدید که دوستان بدونند چی پیشنهاد بدهند

صفحه 48 از 671 نخستنخست ... 384546474849505158 ... آخرینآخرین