نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,785 به 3,792 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    4
    سلام.یه عروسی دعوتم که واسم خیلی مهمه.میخوام یه تیپ اروپایی بزنم که خیلی خاص باشم.تصمیم گرفتم لنز آبی بذارم موهامم بلند کنم.فقط تو مدل لباس وکفشم موندم.رنگ پوستم تقریبا سفیده.قدم 165 سانت اندامم تو پر.نه چاقم نه لاغر.استخون بندیم درشته...دوست جونام کمکم کنین خواهشا

2. بانک بند ناف
    amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala6014 نمایش پست ها
    سلام.یه عروسی دعوتم که واسم خیلی مهمه.میخوام یه تیپ اروپایی بزنم که خیلی خاص باشم.تصمیم گرفتم لنز آبی بذارم موهامم بلند کنم.فقط تو مدل لباس وکفشم موندم.رنگ پوستم تقریبا سفیده.قدم 165 سانت اندامم تو پر.نه چاقم نه لاغر.استخون بندیم درشته...دوست جونام کمکم کنین خواهشا
    عزيزم در مورد اتخاب لباست بيشتر بگو كوتاه باشه يا ماكسي؟لختي يا پوشيده؟ساده يا مدل دار؟رنگش هم بگي كه خيلي خوبه من كه سليقه و نوع پوششتون رو نميدونم

شیرین ب آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    43
    سلام من یه مانتو طوسی روشن که کمر میخوره و رو آستین و جلو سینش خیلی کم کار شده خریدم و تا روی زانوهامه.میخوام براش شلوار و شال بخرم .نمیدونم چه رنگی و مدلی خوب میشه.دمپا؟؟؟کفش همیشه اسپرت و پاشنه کوتاه میپوشم.شلوار روشن خیلللللی ساله نپوشیدم مثلا سرخابی یا صورتی..اگه میشه عکسم بذارید
    مهمترین2 روز زندگی تو روزی است که به دنیا می آیی و روزی است که دلیل به دنیا آمدنت را بفهمی.

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین ب نمایش پست ها
    سلام من یه مانتو طوسی روشن که کمر میخوره و رو آستین و جلو سینش خیلی کم کار شده خریدم و تا روی زانوهامه.میخوام براش شلوار و شال بخرم .نمیدونم چه رنگی و مدلی خوب میشه.دمپا؟؟؟کفش همیشه اسپرت و پاشنه کوتاه میپوشم.شلوار روشن خیلللللی ساله نپوشیدم مثلا سرخابی یا صورتی..اگه میشه عکسم بذارید
    عزيزم تركيب رنگي طوسي صورتي يا ياسي بهترين ست براي رنگ طوسيه شما ميتونيد شلوارتون رو يا رنگ مانتو يا جين بگيرين و شال و كفش رو صورتي يا ياسي يا حتي ليمويي ست كنيد
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده           
    مامان عاشق 1, شیرین ب و پرناک این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط amd1361 نمایش پست ها
    عزيزم در مورد اتخاب لباست بيشتر بگو كوتاه باشه يا ماكسي؟لختي يا پوشيده؟ساده يا مدل دار؟رنگش هم بگي كه خيلي خوبه من كه سليقه و نوع پوششتون رو نميدونم
    دوست جونم منم تو همین موندم.نمیدونم بحوام یه تیپ اروپایی وفوق العاده شیک وجلب توجه کننده چه جوریه.اینو گذاشتم به عهده شماها...
    لطفا کمکم کنید....خیلی خیلی واسم مهمه این عروسی...اگه عکسم بذارین ممنون میشم

maman tohid آواتار ها
    نادیا
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    489
    پسند کرده
    330
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین ب نمایش پست ها
    عزیزم به نظرم سفید با یاسی خیلی به طوسی میاد
    شیرین ب این نوشته را پسندیده.

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط tala6014 نمایش پست ها
    دوست جونم منم تو همین موندم.نمیدونم بحوام یه تیپ اروپایی وفوق العاده شیک وجلب توجه کننده چه جوریه.اینو گذاشتم به عهده شماها...
    لطفا کمکم کنید....خیلی خیلی واسم مهمه این عروسی...اگه عکسم بذارین ممنون میشم
    عزیزم من نظرمو میگم همونطور که خودت میدونی تیپ اروپایی یعنی مدل لباس تقریبا ساده با موی باز یا شینیون ساده
    اول از همه بهت میگم چون پوستت سفیده حتتتتتتتتتتتتتما رنگ لباس تیره انتخاب کن مثل یشمی-زرشکی-ابی نفتی-بادمجونی این رنگا برای پوست سفید خیلی رویاییه و جلب توجه میکنه من خودمم سفیدم تجربه کردم!
    من نمیدونم موهات چه رنگیه اگه مشکی یا قهو هایه میتونم یه پیشنهاد بهت بدم البته خودم با چشم دیدم و لذت بردم اگر میخوای لباس بدوزی این مدلو با همین رنگ پارچه یا رنگایی که گفتم با ارایشی که عکس سوم برات گزاشتم البته مدل موهاش نه مدل موی همین اولی قشنگه واقعا معرکه میشه یکی از فامیلام همین کاررو کرده بود تک شده بود خواهرشوهر هم بود واقعا میدرخشید اگه خواستی اسم ارایشگاهی که این جوری درست میکنه رو هم بهت میگم مثل مدل ژورنالیا شده بود

نام: 22[4].jpg نمایش: 3671 اندازه: 95.4 کیلو بایتنام: 23[3].jpg نمایش: 2201 اندازه: 79.1 کیلو بایتنام: 333213_368863213126415_1391260975_o.jpg نمایش: 1469 اندازه: 22.5 کیلو بایت

واما اگه موهات طلاییه و میخوای لباس ماکسی بپوشی مثل عروسای اروپایی لباست ماکسی ساده کمیش هم روی زمین بکشه پشتش باز میتونه دانتل باشه یا کاردست یا اصلا هیچی نباشه مثل یقه شل باشه باز اگه نخوای میتونی یقه ایستاده با استین تور بلند یا دانتل
    من بهت پیشنهاد میکنم اگه تو این سبک میخوای مدلای طراح tarik ediz رو حتما نگاه کن خیلی شیکه

نام: B21.jpg نمایش: 1704 اندازه: 49.6 کیلو بایتنام: 65292_430165337077423_1026808823_n.jpg نمایش: 3018 اندازه: 105.6 کیلو بایتنام: 1401519_627831640610931_2122835240_o.jpg نمایش: 3799 اندازه: 35.7 کیلو بایتنام: 14151.jpg نمایش: 34279 اندازه: 82.1 کیلو بایتنام: 14145.jpg نمایش: 1876 اندازه: 74.6 کیلو بایت

باز اگه سوالی بود درخدمتم
    مامان عاشق 1, بهار 44, MaryamYas و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050
    دوستان من اولین باره که به یه مجلس مولودی خوانی(به مناسبت تولد ائمه خانوما جمع میشن و یه شعر شاد میخونن و دست میزنن)دعوت شدم.اما نمیدونم دراینجور مراسم چی باید پوشید.لطفا راهنماییم کنید.مرسی