نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,777 به 3,784 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    بورلا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    881
    پسند کرده
    260
    دوستان یه پارچه هایی هست تو بازار سنندج که واسه لباس کردی استفاده می شه، می دونم جاهای دیگه هم هست یا نه مثل لمه می مونه توش بافت زری داره. رو اتیکتش نوشته مخمل کشی زری دار.
    به نظرتون خوبه واسه عروسی دختر خاله ازش ماکسی بدوزم؟ اگه رفتم بازار عکسشو می ذارم.
    لوبیا پلو

2. بانک بند ناف
    نیلوفران آبی آواتار ها
    نیلوفر(لوتوس)
    کالاهای من
    5
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1783
    پسند کرده
    679
    صدف خاتون جان اگه مدل لباسی که انتخاب کردی تا برات بدوزن و بگی بهتر میشه کمکت کرد - راستی سنت و هم بگو

بورلا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    881
    پسند کرده
    260
    من 30 سالمه، 170 قد و 62 وزن. واسه عقدش پیراهن کوتاه پوشیدم. الان فکر کنم ماکسی بهتر باشه. می خوام خیلی گرون نشه. آخه شاید بزودی باردار شم و دیگه لباسام اندازه ام نشه. خودم از این پارچه پولکی ها خوشم می آد وهمین زری دارها که گفتم تو سنندج هست.
    مشکل من اینکه تو سنندج پارچه خوشگل ها رو فقط 2.5 متر می فروشن واسه لباس کردی. که حداقل 400-500 تومن می شه. از این تور و دانتل ها هم من زیاد ندیدم. اصلا ساتن و تافته اینجا پیدا نمی شه. چون اکثرا لباس کردی می پوشن. ما هم کرد نیستیم وگرنه لباس کردی که خیلی قشنگه.
    لوبیا پلو

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065
    نقل قول نوشته اصلی توسط صدف خاتون1 نمایش پست ها
    من 30 سالمه، 170 قد و 62 وزن. واسه عقدش پیراهن کوتاه پوشیدم. الان فکر کنم ماکسی بهتر باشه. می خوام خیلی گرون نشه. آخه شاید بزودی باردار شم و دیگه لباسام اندازه ام نشه. خودم از این پارچه پولکی ها خوشم می آد وهمین زری دارها که گفتم تو سنندج هست.
    مشکل من اینکه تو سنندج پارچه خوشگل ها رو فقط 2.5 متر می فروشن واسه لباس کردی. که حداقل 400-500 تومن می شه. از این تور و دانتل ها هم من زیاد ندیدم. اصلا ساتن و تافته اینجا پیدا نمی شه. چون اکثرا لباس کردی می پوشن. ما هم کرد نیستیم وگرنه لباس کردی که خیلی قشنگه.
    صدف جون سلام.اگه براتون مقدوره برین مریوان یا دیوان دره یا بانه یا اگه نشد بیجار.اینجاها پارچه خوشگلهاشون را متری میدن هر قدر که بخواین.همه جور هم دارن.
    حالا با اون پارچه ای که میگین بهتره یا یه پیراهن بلند که دنباله خیلی کوتاهی داشته باشه بدوزین.حالت ماهی مانند.و رو ی بالاتنه اش را اپلیکه دوزی یا سنگ دوزی کنین. یا با حریر نازک تلفیق کنین. یا کوتاه بدوزین با اون پارچه و حریر را دو سوم پشت دامن بدوزین مثل

یا
    فرگل 2 و ferii این نوشته را پسندیده.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981
    سلام . ميشه لطف كنين چند مدل مانتو اداري كه خيلي هم ساده نباشه برام بذارين . شايد مجبور شم بدوزم.

فرگل 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    1738
    پسند کرده
    9106
    نقل قول نوشته اصلی توسط bita_t نمایش پست ها
    سلام خانوما. من می خوام واسه تابستون مانتو خنک بدوزم، اما لاغرم و نمی خوام خیلی تنگ باشه. تو نت گشتم اما چیز خوبی پیدا نکردم. قدم 162 و وزنم 42.
    شما مدل خوبی سراغ ندارین؟؟؟
    سلام دوس جونیا منم شرایطم تقریبا مثل این دوستمونه با این تفاوت که من پارچه خنک باگل های بهاری خریدم و دنبال مدل هایی هستم که به این مدل پارچه بیاد
    لطفا من و این دوستمون رو هم یاری کنید.
    نیلوفران آبی این نوشته را پسندیده.
    یک جهان قاصدک ناز به راهت باشد
    بوی گل، نذر قشنگی نگاهت باشد
    و خداوند شب و روز و تمام لحظات
    با همه قدرت خود پشت و پناهت باشد

نیلوفران آبی آواتار ها
    نیلوفر(لوتوس)
    کالاهای من
    5
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1783
    پسند کرده
    679
    نقل قول نوشته اصلی توسط صدف خاتون1 نمایش پست ها

صدف جان به نظر من چون قرار هستش به سلامتی باردار بشی مدلی انتخاب کن که هم به سنتون بیاد هم حتی بعد از بارداری یا حین بارداری هم بتونی استفادش کنی مدلی که مد نظر من هست بلند و ماکسی باشه اما دقیقا از زیر سینه حالت آزاد و پفی بگیره
    نام: image-DD2A_528A0389.jpg نمایش: 685 اندازه: 40.0 کیلو بایت
    فرگل 2 و Shiva Sh این نوشته را پسندیده.

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2879
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرگل 2 نمایش پست ها
    سلام دوس جونیا منم شرایطم تقریبا مثل این دوستمونه با این تفاوت که من پارچه خنک باگل های بهاری خریدم و دنبال مدل هایی هستم که به این مدل پارچه بیاد
    لطفا من و این دوستمون رو هم یاری کنید.
    با این پارچه چی بدوزم خوبه؟
    فرگل 2 این نوشته را پسندیده.