نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,665 به 3,672 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    236
    نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ی یونا نمایش پست ها
    سلام .من مانتو مشکی مجلسی ساتن گرفتم.3 تا سوال دارم

1/شلوار لی بگیرم یا پارچه ای؟؟؟؟

2/شلوارش چ رنگی باشه؟؟؟؟اگه لی یا کتان بگیرم دمپاگشاد بد میشه؟؟؟

3/ روسری بگیرم یا شال؟؟؟؟ چ رنگی بهتره؟؟؟؟

خودم در نظر دارم شلوار لی یا کتان دمپا گشاد سورمه ای با روسری سرمه ای یا ابی کاربنی بگیرم پطوره ب نظرتون؟؟؟؟
    1=لی
    2=تیره-تنگ
    3=روسری-سورمه ای
    خاله ی یونا و amd1361 این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط m**k نمایش پست ها
    سلام دوستان باسلیقه من مانتو عسلی خریدم جلو سینه و پایین سمت راستش گل قهوه ای سوخته داره یه کفش پاشنه دار مخمل قهوه ای سوخته هم دارم کناره هاش طلاکوب داره بنظرتون برای روسری یا شال و شلوار چکار کنم ؟ چه رنگی بهتره ؟
    شلوار و روسریتون باید رنگ هم باشه شلوار جین سورمه ای با روسری همرنگش یا شلوار کرم با روسری طلایی ست میشه
    * منصوره * این نوشته را پسندیده.

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط niyousha نمایش پست ها
    amd1361 ممنونم عزیزم بابت راهنماییت ولی عزیزم ب نظرتون شلوار قهوه ای کیف و کفش مشکی با رگه های طلایی قشنگ میشه؟
    هر خانمی ک میتونه راهنمایی کنه لطفا
    حیثییتی هست دی:
    به نظر من مانتوی سفیدکرم با شلوار قهوه ای و کیف و کفش مشکی ست نمیشه تازه اگه روسریتون قهوه ای باشه به کیف و کیفشت نمیاد اگه مشکی باشه به شلوارت نمیاد
    niyousha این نوشته را پسندیده.

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط آیلین جون نمایش پست ها
    سلام من یه مانتو ساتن مشکی خریدم که روی سینه طلایی و مشکی کارشده به نظرتون با چه شلوارو روسری ست کنم ؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگه میخواین ست شیک و سنگین داشته باشین میتونید با شلوار مشکی و روسری طلایی مشکی ست کنید اگه اسپرت میخواین رنگ شالو شلوارتون یکی باید باشه به مشکی هم هررنگی میاد

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_khanoomi نمایش پست ها
    منظورم اینه با توجه به قد و هیکلم چی بپوشم بهم بیاد و خوشتیپ شم از مانتو گرفته تا لباسای مهمونی و مجلسی شکل بدنمم ساعت شنی هست البته از نوع تپلش
    برای اینکه شما شکل بدن خود را پیدا کنید باید خود را عریان و بدون هیچگونه ترس و دلهره ببینید، اینکار را در حمام و زمانی که از هیچ موضوعی ناراحت ونگران نیستید انجام دهید، همچنین شما به یک آینه تمام قد نیاز دارید و ترجیحاُ اینکار را در روشنایی روز و مناسب انجام دهید. پیشنهاد می کنم زمانی که موهای شما دارای فرم مناسب است نسبت به دیدن شکل بدن خود اقدام کنید چون مدل زیبای مو به شما روحیه و اعتماد به نفس می دهد و اگر مدل مو شما مناسب نیست حتماُ به آرایشگاه بروید.

اندام ساعت شنی پر:
    اندامی که ران و سینه*ها نسبتا بزرگ ولی متناسب هم و بسیار زنانه است این چنین اندام کمر باریکی دارند. اگر چنین فرم بدنی دارید خیلی خوشحال باشید چون تعداد زیادی از خانم*ها دوست دارند چنین اندامی داشته باشند.

برای تعادل اندام ساعت شنی پر و چاق:

یقه لباستان را هفت یا گرد عمیق انتخاب کنید. لباس*های یقه ایستاده و طرح*دار با طرح*های درشت نپوشید چون حجم سینه*های شما را بیشتر نشان می*دهد.

کت و مانتوهایی که در قسمت کمر تنگ و قالب تن هستند بپوشید و شلوارهایی با کمر بلند و چسب مناسب شماست که پاهای شما را بلند و کشیده*تر نشان می دهد.

از این موارد پرهیز کنید:

کت*، مانتو و پالتوهای دو ردیف دوگمه دار کوتاه

بالاتنه های بدون شکل و فرم و راسته

بلوز و تاپ*های بگی و شل

پارچه*های کتانی خیلی کلفت

ترجمه و تالیف در واحد ترجمه سایت دوخت
    fatemeh_khanoomi این نوشته را پسندیده.

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    اندامهایی که شبیه ساعت شنی هستند سرشانه های پهن ، کمر باریک و **** پر و گوشتالویی دارند اما چاق نیستند . اگر چه این نوع اندام بطور یکدست متناسب می باشد اما انگار بطور سر تاسری زاویه دار و کج به نظر می رسد .
    رییس می گوید : لباسهایی را انتخاب کنید که با انحناهای طبیعی بدنتان حرکت کند و برروی این انحناها ننشیند .
    مدلهایی که نباید بپوشید : مدلهای کیسه ای و بدقواره مثل پیراهنهای مدل عروسکی ، تونیک ها و ژاکت های خیلی بزرگ
    شلوار مناسب این نوع اندام : شلوارهایی کمر دار بلند
    این نوع شلوار در خط کمر می چسبد و موجب جلب نگاهها به سمت قسمتهای لاغر بدن می شود .
    پیراهن مناسب این نوع اندام : پیراهن های مدل لنگی Wrap Dress
    نین می گوید : این مدل پیراهن از این سو به آن سوی بدن یک حرکت ضربدری ایجاد می کند که واقعاً قابل چشم پوشی است .
    تاپ یا بلوز مناسب این نوع اندام : مدلهای یقه هفت
    یک بلوز چسب بدن با یقه بازانحناهای بدن را قشنگ ترنشان می دهد اما خیلی آنها را گنده نمی کند .
    مدل دامن مناسب این نوع اندام : دامنهای که قالب فرمهای بدن دوخته می شوند.
    این مدل کلاسیک بر روی اندامهای ساعتی بهتر می نشیند زیرا قسمت کمر را برجسته تر می کند و نگاه به سمت **** نمی رود .

نام: mo3646.jpg نمایش: 853 اندازه: 13.9 کیلو بایتنام: tf1csbedxjffxpvhebt1.jpg نمایش: 1142 اندازه: 34.3 کیلو بایت

اندام ساعت شنی بلند
    این فرم ایده ال ترین فرم بدنه که ما معمولا تو مانکن ها می بینیمشون و به همین دلیل برای نمایش لباس از این افراد استفاده می*شه .بلند بودن معیار اقلیمی داره مثلا توی کشور های اروپایی یه خانم بلند یعنی کسی که قدش از۱۷۵بیشتر باشه ولی یه جای دیگه ممکنه ۱۶۵ هم بلند محسوب بشه در نتیجه بلند بودن یا کوتاه بودنتونو با عرف جامعه خودتون بسنجید.اما در مورد ساعت شنی بودن استاندارد وجود داره و اون استاندارد این که: کسانی که عرض شانشون با عرض باسنشون یکی باشه و کمر باریک داشته باشن یعنی دقیقا همون فرم ساعت شنی، در تمام دنیا کسانی که به طور طبیعی همچین فرمی دارن خیلی کم هستند ومعمولا بین سایز سینه وباسن اختلاف وجود داره وجود یک سایز اختلاف (**** بزرگتر از سینه)هم ساعت شنی محسوب میشه این افراد در انتخاب لباس آزادند و هر چیزی که بخوان رو می تونن بدون محدودیت بپوشن!
    wrap مناسب برای هر نوع اندام:
    اگر هر کسی می*توانست برای خود لباس طراحی کند، آن لباس warp بود. هر کسی با هر نوع اندامی، بلند و باریک، کوتاه و خوش ترکیب، ریزه*اندام و حتی اندام چاق و توپر می*تواند از مدل Wrap استفاده کند ودر هر مکان یا زمانی می توان آن را برای پوشاندن معایب بدن به کار گرفت.
    نام: 65043.jpg نمایش: 855 اندازه: 15.5 کیلو بایت
    wrap مناسب اندام ساعت شنی:
    اگر اندام شما شبیه ساعت شنی( سینه و **** بزرگ با کمر باریک) است بهتر است از یک wrap که دارای طراحی متقاطع است استفاده کنید و یک کمربند باریک با یک گره محکم بپوشید که اندام شما را زیباتر نشان دهد.

نام: 34574.jpg نمایش: 1589 اندازه: 13.2 کیلو بایت
    پوشیدن پیراهن را بیشتر از شلوار به شما پیشنهاد می کنیم . از آنجایی که شما بالاتنه چاقی دارید بهتر است از پیراهنی یک رنگ و ملایم استفاده کنید . دامنتان می تواند تنگ اما تا زیر زانو باشد . توجه کنید اگر بازوهای شما جزء اندام های چاق شماست بهتر است پیراهنتان آستینی هرچند کوتاه داشته باشد و اگر آستین حلقه ای را انتخاب می کنید فراموش نکنید که حلقه آن حتما تنگ و کیپ باشد.
    نام: 410.jpg نمایش: 1115 اندازه: 11.3 کیلو بایتنام: Silhouette (3).jpg نمایش: 905 اندازه: 33.2 کیلو بایت

لباس های متناسب اندام شما کدامند ؟
    fatemeh_khanoomi این نوشته را پسندیده.

lady baran آواتار ها
    میزان امتیاز
    57
    پسند شده
    7276
    پسند کرده
    5682
    سلام دوستان.من کیف و کفشم باربری کرم و قهوه ایه.امشب هم پارچه گرفتم واسه مانتو ساتن طلایی قهوهای.بنظرتون شلوار چه جنسی بگیرم?چه رنگی?دمپا یا راسته?روسری چه رنگ بخرم?
    قد مانتوم تا رو زانوست.
    ممنون از جوابتون
    ماکارونی

سهم من از تو
    دلتنگی بی پایانیست
    که روز ها دیوانه ام میکند
    و شبها شاعر...

amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady baran نمایش پست ها
    سلام دوستان.من کیف و کفشم باربری کرم و قهوه ایه.امشب هم پارچه گرفتم واسه مانتو ساتن طلایی قهوهای.بنظرتون شلوار چه جنسی بگیرم?چه رنگی?دمپا یا راسته?روسری چه رنگ بخرم?
    قد مانتوم تا رو زانوست.
    ممنون از جوابتون
    شلوار رو میتونید کرم-قهوه ای-مشکی بگیری اگه بخوای مجلسی باشی راسته و از جنس تافته بگیر روسری هم میتونی همون طرح باربری یا طلایی یا کرم یا قهوه ای ساده بگیری
    lady baran این نوشته را پسندیده.