نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,473 به 3,480 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    amd1361 آواتار ها
    Sahar
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    2878
    پسند کرده
    1332
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیلی نمایش پست ها
    واقعا ممنونم خانوما..نظرتون راجع به این مانتو چیه؟فایل پیوست 21484یا این یکیفایل پیوست 21486ویافایل پیوست 21488فایل پیوست 21488فایل پیوست 21491 فایل پیوست 21492
    من قدم 163 ووزنم 65 پوستم هم سبزه با چشمای قهوه ای تیره.چادری هم هستم.لطفا یه رنگ و یه مدل برام انتخاب کنید.اگه هم مدل خاصی دارین بهم بگین لطفا..بازم ممنونم
    عزيزم به نظر من مدل اول شيكه و برأي شما مناسبه مدل دوم و پنجم رنگاش بي نظيرند ولي به سفيدپوستا بيشتر ميان مدل سه و چهار رو من أصلا نميپسندم و بيشتر شبيه سارافونه تا مانتو و مدل اخر هم خيلي شيكه ولي چاق نشون ميده من خودم أين مدل مانتو رو برأي خودم دوختم و پشيمون شدم شما اگه در زمينه مشكلي نداري ميتوني مدل اخر و مدل اول رو انتخاب كني
    marzyeh a این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065
    امیلی عزیز .من هم دقیقا دقیقا شرایط شما را دارم.چادری هستم.دوست دارم مدل مانتومم با توجه به حجابم شیک باشه و معلوم باشه.خصوصا برای عید.
    معمولا دنبال مدلهایی میرم که سرشونه تا سر سینه اش مدل دار باشه و با سر استینش هم هماهنگ باشه .یا سراستینش مدل خاص داشته باشه.چون فقط اونه که مشخصه.
    روسری یا شالم هم که باید روی سرسینه ها را بپوشونه.پس مدل یقه محو میشه.صد البته همه را مدلهای شیک و یقه ایستاده و هلالی و ... انتخاب میکنم اما خیلی قابل مانور دادن نیست.فقط به درد وقتهایی میخوره که بخوام مانتوم را تو مهمونی در بیارم که جلوی مهمونهای خانم نمای شیک یقه ام معلوم بشه.
    اما مدل هایی بر میدارم که روی نوار دکمه ها یا یقه پهن مدلدار یا سراستین شیک و هماهنگ داشته باشه.چون معمولا اینها از زیر چادر معلوم میشه!
    و ساق و روسری و ... را هم همرنگ ست میزنم یا هماهنگ!
    بعد از اینهمه تفاسیر به نظرم 1و2و4 خوب هستن.اما 3 خیلی شیکه ولی به درد مهمونیهای معمولی میخوره البته کمب مدلدارتذ باشه بندینکش!ولی اصلا مناسب عید و... نیست
    خودم بودم یه چیزی تو مایه های 2و4 میدوختم!
    راستی همون مدل 2 را کمی بازتر مثلا 4 انگست باز باشه بین دکمه هاش و یه زیر سارافونی بلند تا سر ران! همرنگ با شلوارتون بپوشین هم خیلی شیک میشه
    مهدیه خاتون, MaryamYas و hastiye mamani این نوشته را پسندیده.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065
    نقل قول نوشته اصلی توسط Camelia نمایش پست ها
    سلام برو بچ
    من اين لباسو خريدم اما شوشو ميگه خيلي ساده هست اما من از ساده اش هم خوشم مياد حالا به نظرشما همينطور سادش بهتر يا روي كمر يا يقه اش سنگ دوزي كنم؟
    فایل پیوست 21006
    کاملیا جون بستگی به مجلسی که میرین داره!
    ولی اگه میخواین سنگدوزی کنین به نظرم روی سه گوشهایی که سمت راست کار ایجاد شدن را کار کنین قشنگ میشه.با رنگ ملیله یا سنگهای هماهنگ! یا اگه نه همون تک رنگ هم میشه
    رنگ هماهنگ منظورم مثلا از سبز تیره یواش یواش بیاد تا سبز لجنی و بعد صدری و روشن

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065
    دوستان برای عید کیف و کفش مدل باربری ست کنم قشنگتر میشه یا روسری و کیف؟!
    چادری هستم اما فکر نکنم ربطی داشته باشه چون کیفم که بیرون از چادره و کیپ هم نمیگیرم که مدل روسریم معلوم نباشه!
    Camelia و marya این نوشته را پسندیده.

tamara63 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2 نمایش پست ها
    دوستان برای عید کیف و کفش مدل باربری ست کنم قشنگتر میشه یا روسری و کیف؟! چادری هستم اما فکر نکنم ربطی داشته باشه چون کیفم که بیرون از چادره و کیپ هم نمیگیرم که مدل روسریم معلوم نباشه!
    فافا عزیز معمولا شما تو مهمونیای عیدتون با کفش که وارد خونه میزبان نمیشید.... پس روسری و کیف بیشتر براتون جلوه خواهد داشت تا کیف و کفش
    aftab shiraz, marya, MaryamYas و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    همه چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم بدون آنها زندگی کنیم....

آدینا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    134
    پسند کرده
    76
    نام: P1100750.JPG نمایش: 697 اندازه: 66.1 کیلو بایتسلام خوش سلیقه هامیخواستم این مانتو رو از سادگی در بیارم ولی نمیدونم چطور ونیازمند نظرهای شمام از سنگ ومنجوق ملیله خوشم نمیاد خودش سراستینش ویقه ش پلنگی داشت با یه کمربتد پلنگی ولی چون میخوام با شال قرمز وشلوار قرمز ویا شایدم ساپورت مشکی بپوشم اونارو کندم ومیخوام خوشگلترش کنم که با تیپم ست بشه .چیکار کنم بهتره؟؟؟؟
    راستی کدوم ازینا با این مانتو بهتره
    1-شال وشلوار قرمز کیف وکفش ورنی مشکی
    2-ساپورت مشکی شال و کیف قرمز کفشمم همون ورنی مشکی
    3- این گزینه ای که نظر شما باشه
    ویرایش توسط آدینا : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ در ساعت ۱۲:۳۴ بعد از ظهر

* منصوره * آواتار ها
    منصوره. ک
    میزان امتیاز
    229
    پسند شده
    19114
    پسند کرده
    28832
    نقل قول نوشته اصلی توسط آدینا نمایش پست ها
    سلام خوش سلیقه هامیخواستم این مانتو رو از سادگی در بیارم ولی نمیدونم چطور ونیازمند نظرهای شمام از سنگ ومنجوق ملیله خوشم نمیاد خودش سراستینش ویقه ش پلنگی داشت با یه کمربتد پلنگی ولی چون میخوام با شالو شلوار قرمز بپوشم اونارو کندم ومیخوام خوشگلترش کنم که با شال وشلوارمم هماهنگ باشه.چیکار کنم بهتره؟؟؟؟
    عزیزم این پارچه های مدل سنتی رو دیدید روی مانتو بصورت تکه دوزی شده هست؟ اون پارچه ها یا نوار آماده سنتی که توش رنگ قرمز باشه یا پارچه های ساتن با گل قرمز مثل اون مانتوهایی که صفحه قبل دوست عزیزمون امیلی گذاشتند که با شال و شلوارتون ست باشه بنظرم قشنگ میشه
    ویرایش توسط * منصوره * : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴ در ساعت ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
    آدینا, taranom777 و MaryamYas این نوشته را پسندیده.

آدینا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    134
    پسند کرده
    76
    مرسی عزیزم خوب اینایی که گفتی رو کجاش کارکنم؟