نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,337 به 3,344 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050
    نقل قول نوشته اصلی توسط *victoria* نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من هفته ی بعد به یک مراسم مذهبی دعوت شدم.
    یه تونیک مشکی دارم که بلندیش تا پایین ب اس ن م هست.
    اگه نخوام بوت بپوشم، باید با چی ست کنم این تونیک رو؟

ممنون از همه ی دوستان.
    اگر تونیکتون حالت اسپرت داره و مراسم احتمالا توی خونه برگزار میشه نظر من اینه که بوتتون رو بیرون بپوشین و از این کفشای بدون پاشنه مجلسی برای داخل استفاده کنید.
    *victoria* این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    665
    پسند کرده
    1683
    رنگ لباس‎ها را با رنگ پوست‎تان ست کنید

یکی از مهم‎ترین دغدغه‎های هر خانمی هنگام خرید پوشاک، تناسب_رنگ لباس با رنگ پوستش است. در حقیقت، هماهنگ کردن رنگ لباس*‎ها و انتخاب رنگ*‎هایی که به رنگ پوست و موی خانم*ها می*آید. می*تواند از آنها یک آدم شیک*_پوش بسازد
    اگر پوست تیره*ای دارید، رنگ*های سفید، صورتی، آبی روشن، خاکستری روشن و خاکی بپوشید.
    برای کسانی که علاوه بر پوست_تیره، رنگ موها و چشمان‎شان هم تیره است، بهترین رنگ*ها آنهایی است که با رنگ چهره‎شان در تضاد باشد تا روشن*تر به نظر برسند. توصیه ما به شما رنگ*های زیر است: آبی، به‎خصوص آبی نفتی، سبز، ترکیبات قرمز و مشکی. هرچه پوست‎تان تیره*تر باشد، لباس*های روشن*تر بیشتر به شما می*آید. برای آرایش کردن بهتر است از رنگ*های روشن ولی مات استفاده شود. مانند: طلایی، سفید و آبی.
    اگر پوست صورت‎تان دارای رنگی تیره است و رنگ چشمان‎تان آبی و یا سبز روشن است و رنگ موهایتان روشن، بلوند و یا مش روشن است، می*توانید رنگ*ها و ترکیبات بژ و به‎خصوص، سبز، ترکیبات قهوه*ای، نارنجی و قرمز بپوشید. بهتر است رنگ*های مشکی (البته به جز لباس*هایی که فقط چند لکه و یا رنگ مشکی به کار برده شده است)، شرابی، آبی لجنی و سفید نپوشید. برای آرایش کردن بهتر است از رنگ*های قهو*ه*ای که رگه*هایی از طلایی دارند و همچنین از رنگ*های بژ استفاده کنید.
    در صورتی‎که پوست_گندمی دارید، از رنگ مشکی، صورتی، زرشکی، بژ، سرمه*ای و لاجوردی، استفاده کنید. رنگ مو و رنگ چشم این افراد از روشن تا تیره بسیار متنوع است. خوشبختانه بیشتر رنگ*ها از جمله رنگ*های خاکی به پوست‎تان می*آید. از رنگ*های هم*رنگ با پوست‎تان استفاده نکنید. از رنگ سبز پسته*ای، بنفش مات و کم‎رنگ، قهوه*ای تیره هم دوری کنید.
    اگر رنگ پوست‎تان روشن و یا سفید است و اگر رنگ چشمانتان آبی، سبز و یا فندقی است و اگر موهایی به رنگ قهوه*ای، قرمز (شرابی) و یا فندقی دارید، رنگ*های زیر را انتخاب کنید: آبی، سبز (به‎خصوص اگر رنگ مو*هایتان حنایی و یا قرمز باشد)، قرمز و رنگ*هایی که مایل به بنفش باشند. قرمز سیر و تیره، خاکستری، مشکی.

اگر پوست‎تان روشن است ولی موهایتان تیره است و رنگ چشمانتان نیزمانند رنگ موهایتان مشکی و یا قهوه*ای است، بهتر است از رنگ*های زیر استفاده کنید: رنگ*های آبی، قرمز تند، رنگ سبز و ترکیبات آن و مشکی. از رنگ*های گفته شده در زیر اجتناب کنید: رنگ*هایی ملایم، قهوه*ای و سفید و برای آرایش کردن خود، رنگ*های گرم را انتخاب کنید و از رنگ*هایی مانند قهوه*ای، طلایی و نارنجی استفاده کنید.
    اگر خیلی سفید هستید، رنگ سفید و آبی روشن را کنار بگذارید. افرادی که پوست_روشن دارند معمولا موهایشان قرمز یا بلوند است. بهتر است از رنگ*های خیلی روشن و تند که در تضاد با پوست آنها است، مانند رنگ بنفش، قرمز، نارنجی یا زرد خودداری کنند.
    چند نکته برای برقراری تناسب رنگ بین لباس*ها
    • سفید و سیاه جزء رنگ*های خنثی هستند و شما می*توانید آنها را با هر رنگی هماهنگ کنید.
    • خاکستری روشن و طوسی نیز از جمله رنگ*هایی است که به تمامی رنگ*ها می*آید.
    • حتی*الامکان از رنگ*های تیره در زیر و رنگ*های روشن*تر در روی لباستان استفاده کنید. رنگ تیره شما را لاغرتر نشان می*دهد.
    • از پوشیدن رنگ*هایی که خیلی به هم نزدیک*اند یا خیلی تضاد دارند مانند بنفش و زرد، سبز و آبی، قرمز و صورتی، آبی تیره و مشکی خودداری کنید.
    یکی از مهم‎ترین دغدغه‎های هر خانمی هنگام خرید پوشاک، تناسب_رنگ لباس با رنگ پوستش است. در حقیقت، هماهنگ کردن رنگ لباس*‎ها و انتخاب رنگ*‎هایی که به رنگ پوست و موی خانم*ها می*آید. می*تواند از آنها یک آدم شیک*_پوش بسازد.

بانو - رنگ لباس‎ها را با رنگ پوست‎تان ست کنید
    پرپرک و صفورا 71 این نوشته را پسندیده.
    "آرامش" آن است که بدانی در هر گام دست تو در دست "خدا"ست.

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عباس نمایش پست ها
    یادم رفت بگم دامنم گلای قرمز وابی نفتی داره با چه رنگی بپوشم خوبه؟؟؟یه ذره تپلم
    عزیزم میتونین تاپتون را با یک رنگ از گلهای دامنتون ستش کنین اما چون میگین تپل هستین به نظرم قرمز خیلی مناسب نیست یا تاپتون را آبی نفتی بگیرین یا اینکه تاپ مشکی تنتون کنین
    ...

صفورا 71 این نوشته را پسندیده.
    بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    11060
    پسند کرده
    5910
    نقل قول نوشته اصلی توسط simsam نمایش پست ها

دوستان این لباسو میخوام وقتی برام نشون میارن بپوشم به نظرتون با دامن بپوشم یا شلوار؟ چه رنگی؟ اگر دامن اندازش چقدر باشه ممنوووون شال چه رنگی روش بپوشم؟
    منتظر پیاماتون هستم

اول اینکه مبارک باشه به سلامتی عزیزم ایشالا خوشبخت بشی گلم .
    بعد اینکه به نظر من حتمن با دامن بپوش خیلی خوشکلتر میشه هم بلوزت مجلسیه و با شلوار خوب نیست هم اینکه داری عروس میشی دیگه
    هر رنگ دامنی بهش میاد . سعی کن رنگ شاد بپوشی دور قهوه ای و مشکی و ... خط بکش .
    اندازه دامن هم تا زانو باشه خوبه .
    البته این نظر منه ها . دوستان هم میان و نظر میدن .
    simsam و sasari این نوشته را پسندیده.
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

beverly آواتار ها
    دریا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    813
    پسند کرده
    906
    نقل قول نوشته اصلی توسط atorban2004 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عروسی خواهر شوهرم هست و یه دختر دارم دوم راهنمایی در سن نوجوانی.برای دخترم چی پیشنهاد می دهید که نه بچه گونه باشه نه بزرگونه و مناسب حال و هوای دخترهای نوجوان باشه.در ضمن بعد از شام مراس ممختلط می شه و می خوام لباس پوشیده تری داشته باشه.اگه عکس هم دارید برای ایده گرفتن بذارید ممنون می شم.
    عزیزم کاش روحیات دخترتونو مینوشتید که راحتتر بشه نظر داد اگه دخترتون مثل اکثر نوجوونا ی دختر طرفدار تیپای اسپرته یک شلوار چسبان مشکی که کمی کار شده باشه البته فقط کمی که حالت زنونه پیدا نکنه با یک بوت مشکی با پاشنه کم و یک کت صورتی تیپ جالبیو بوجود میاره موهاشم میتونه بالای سرش یک شینیون کلاسیک خیلی ساده کنه و با یک کیف دستیه کوچولو شیک خیلی خانم برازنده ای میشه اگرم که طرفدار لباسای شب هست یک لباس شب ساده تر با رنگهای روشن و دخترونه میتونه گزینه مناسبی باشه که در مراسم مختلطم روش یک کت کوچولو بپوشه که پوشیده باشه بهترین ها رو برای خانم کوچولوی ناز ارزومندم
    خوبی کن حتی اگر سپاست نمیگویند تو جاودانه خواهی شد

سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3767
    پسند کرده
    3376

دوستان این لباسو میخوام وقتی برام نشون میارن بپوشم به نظرتون با دامن بپوشم یا شلوار؟ چه رنگی؟ اگر دامن اندازش چقدر باشه ممنوووون شال چه رنگی روش بپوشم؟
    منتظر پیاماتون هستم
    عزیزم یه عالمه مبارکت باشه.اندازه ی همه ی خوبیای دنیا برات آرزوی خوشبختی دارم.
    پیشنهاد اول من یه دامن میدی فیروزه ای رنگ با جنس ظریف و ***(یه چیزی تو مایه های حریر فیوره) هست.اگه رنگ پوستت روشنه شال رو هم فیروزه ای ساده سر کن.مانیکور سفید یادت نره.البته من پیشنهاد میکنم انگشتی که قراره انگشتر توش بره فیروزه ای طلایی(اگه انگشترت زرده) یا فیروزه ای نقره ای (اگه انگشتر سفیده) طراحی کنی.
    پیشنهاد بعدی سبز مغز پسته ای و پیشنهاد آخرم صورتیه.تصمیمتو بهمون بگو.
    خوشبخت بشی عروس خانوم خوشگل
    هستی ساغر و simsam این نوشته را پسندیده.
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    53
    پسند کرده
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط beverly نمایش پست ها
    عزیزم کاش روحیات دخترتونو مینوشتید که راحتتر بشه نظر داد اگه دخترتون مثل اکثر نوجوونا ی دختر طرفدار تیپای اسپرته یک شلوار چسبان مشکی که کمی کار شده باشه البته فقط کمی که حالت زنونه پیدا نکنه با یک بوت مشکی با پاشنه کم و یک کت صورتی تیپ جالبیو بوجود میاره موهاشم میتونه بالای سرش یک شینیون کلاسیک خیلی ساده کنه و با یک کیف دستیه کوچولو شیک خیلی خانم برازنده ای میشه اگرم که طرفدار لباسای شب هست یک لباس شب ساده تر با رنگهای روشن و دخترونه میتونه گزینه مناسبی باشه که در مراسم مختلطم روش یک کت کوچولو بپوشه که پوشیده باشه بهترین ها رو برای خانم کوچولوی ناز ارزومندم
    مرسی از راهنمایی تون . بچه ام خیلی قانع و خانمه و خیلی روی موضوع خاصی پا فشاری نمی کنه. ولی در کل تیپش کلاسیکه. مرسی از جوابتون......
    beverly این نوشته را پسندیده.

سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3767
    پسند کرده
    3376
    ممنون از دو دوست عزیزم که راهنماییم کردید اره درست میگید فیروزه ای هم قشنگ میشه باهاش ولی من پوستم سبزه روشن هست سفید نیستما شال فیروزه ای شاید بهم نیاد شال چه رنگی بپوشم؟ بعد شما گفتید دامن فیروزه ای بپوشم تا کجای پام باشه؟ زیرش ساپورت چه رنگی بپوشم؟ صندل چی؟ممنون گلم اینقدر خوب راهنماییم کردید
    الهی شما هم خوشبخت باشید عزیزانم
    دوست جونم بنظرم چون مراسمت رسمیه دامن نه زیاد کوتاه باشه نه خیلی بلند که زنونه بشه.من 5سانت زیر زانو پیشنهاد میدم.
    ساپورتم مشکی به نظر من از همه شیکتره
    درمورد شال من پیشنهاد میدم بری تو یه مغازه که تنوعش زیاده و هررنگی رو که دوست داری و فکر میکنی بهت میاد امتحان کنی.البته رنگای روشن و شاد برای مراسمت مناسب تره.اول شال رو انتخاب کن چون اولین نگاه همیشه به صورتته نه دامنت بنابراین اون رنگی رو که بیشتر از همه بهت میاد انتخاب کن و دامنت رو باهاش ست کن.
    موفق باشی
    simsam این نوشته را پسندیده.
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو