نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 313 به 320 از 5366
صفحه 40 از 671 نخستنخست ... 303738394041424350 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    بچه ها ببخشید شماها که اینقدر سلیقه تان خوبه میخواستم بدونم مدل بلوزها یا تونیکهایی که بتونم با شال جلوی مردا بپوشم دارین که بدم خیاط بدوزه اخه بیرون یا خیلی گرونه یا مدلهاش تکراریه من 7 روز مهمانی دعوتم میخوام واسه فامیل مریخی فک بشکنم تازه گی محجبه شدم در حد شال سر کردن ولی همه بی حجابن اونجا و تو مد منم میخوام کم نیارم میشه اگه حتی خودتون بلوز یا تونیک یا پیرهنی دارین که بشه اونجاها تنم کنم و مدلها و پارچه های قشنگ حتی مال خودتون عکس برام بزارین اگه شد خصوصی مرصیییییی اگه کمکم کنین ممنون میشم
    مامان عاشق عزیز مدل حجاب ترکیه ای قشنگه!!
    کت و دامن اندازه تنتون بپوشید با روسریهای ساتن زیبا!
    مثلا این یک مدل است که با بستن یک روسری ساتن ست کت و دامن، خیلی شیک میشه!
    (البته آستینش رو میشه کمی بلندتر گرفت )

2. بانک بند ناف
    گل گلاب آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    80
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    بچه ها ببخشید شماها که اینقدر سلیقه تان خوبه میخواستم بدونم مدل بلوزها یا تونیکهایی که بتونم با شال جلوی مردا بپوشم دارین که بدم خیاط بدوزه اخه بیرون یا خیلی گرونه یا مدلهاش تکراریه من 7 روز مهمانی دعوتم میخوام واسه فامیل مریخی فک بشکنم تازه گی محجبه شدم در حد شال سر کردن ولی همه بی حجابن اونجا و تو مد منم میخوام کم نیارم میشه اگه حتی خودتون بلوز یا تونیک یا پیرهنی دارین که بشه اونجاها تنم کنم و مدلها و پارچه های قشنگ حتی مال خودتون عکس برام بزارین اگه شد خصوصی مرصیییییی اگه کمکم کنین ممنون میشم
    عزیزم شاید بتونی از این مدلها ایده بگیری :

ای پیر ترین جوان تاریخ بیا ... اللهم عجل لولیک الفرج

گل گلاب آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    80
    پسند کرده
    25

ای پیر ترین جوان تاریخ بیا ... اللهم عجل لولیک الفرج

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

بهترین کوپ شلوار جین برای اندام شما به پیشنهاد مجله Glamour!

برای انتخاب یک شلوار جین مناسب ابتدا باید فرم اندام خود را بشناسید تا بتوانید با یک انتخاب درست عیوب خود را بپوشانید و...

بیشتر افراد چه خانم ها و چه آقایان انتخاب اولشون بعنوان پوششی راحت، اسپرت و بادوام برای تقریبا هر چار فصل شلوار جین است .پس شاید اینکه کدام شلوار جین با کدام کوپ و رنگ و طرح برازنده اندام شماست نکته ای مهم و کلیدی در ظاهر شما باشد.

این همراه همیشگی شماست که می تواند شما را جذاب، خوش اندام و خوش پوش کند پس بیایید بار دیگر فرم اندام خود و شلوار جین مناسب آن را انتخاب کنید.

اگر شما از جمله افراد با سایز بالا هستید

Bernadett برنادت 31 سال سن دارد و سایزش بالای 46 است . او عاشق شلوار جین است و همیشه می گوید : " می توانم از صبح شلوار جین بپوشم و با اون دور شهر رو بدوم و فقط موقعه رفتن به رختخواب جینم رو در بیارم."

شلوار جین مناسب من کدام است ؟
    شلوار جینی براق اما نه طرح دار با رنگی تیره و جیبهایی پهن و همرنگ با شلوار در پشت . برای اینکه کمی از تیرگی شلوارتان کم کنید می توانید آن را با یک تاپ یا بلوز روشن ست کنید.

چند پیشنهاد دیگر :

شلوار جین کلاسیک

شلوار جین کار

شلوار جین با کمری پهن

اگر شما از جمله افرادی با فرم بدنی گلابی شکل هستید

Nadianna نادیانا 22 سال سن دارد.

کدام شلوار جین من را بلند قامت نشان می دهد در حالی که انحنای کنار رانم را هم پوشش می دهد؟

پیشنهاد برتر ما شلوار جینی است که با آن بتوانید باریکی کمرتان و بلندی پاهایتان را به رخ بکشید . این میسر نمی شود مگر با پوشیدن شلواری فاق بلند و کمر دار و کمی دم پا گشاد و با حداقل دوخت چرا که دوخت و چرخ کاری انحنای رانهایتان را بیشتر نمایان می کند.

چند پیشنهاد دیگر :

شلوار جین فاق بلند تیره

شلوار جین فاق کوتاه اما کمردار

شلوار جین تیره اما براق

اگر شما از جمله افراد ریز اندام اما کمی چاق هستید

من 27 سال سن دارم و ریزاندام و گردهستم . فکر می کنم این مدل شلوارجین تیره و بدون طرح با فاق بلند من را کمی کشیده تر و جمع و جور تر نشان می دهد. نباید درز عمودی در بالای جیب ها را فراموش کرد!

چند پیشنهاد دیگر :

شلوار جین شسته شده

شلوار جین رگه دار

شلوار جین راسته سنگ شور شده

اگر شما از جمله افراد قد بلند هستید

Brianna بریانا 23 سال دارد و از جمله دختران قد بلند است . نمی توان حضور این پاهای بلند را نادیده گرفت . در پشت شلوار جین بهتر است دو جیب با خط و خطوط از هم جداشده باشند تا هر اندازه که ممکن است از بوجود آمدن مسیری صاف در قسمت پشت و پاها جلوگیری شود.

چند پیشنهاد دیگر :

شلوار جین چروک و کمی کهنه

شلوار جین الگوی دهه 70

شلوار جین سفری

گردآوری : گروه سبک زندگی *****
    و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

با سلام و تشکر از همه میخواستم بدونم کسی میدونه پارچه این مانتو ها یا خودشونوکجا میتونم بیابم یا سایت اینترنتی فروش داره یا نه ؟
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

مامان عاشق جان اشتباه نکنم این مانتو ها مال تولیدی ماهو، من پارسال کلی تونت گشتم تا جاشو پیدا کردم وقتی رفتم یه جایی نزدیک میدون مادر بود داشتن جاشون رو عوض میکردن شماره تلفن منو گرفتن که جای جدید رو اس ام اس کنن که البته خبری نشد .حلا از مانتو ها بگم که خوب از نزدیک اون چیزی نیست که تو عکس میبینی برشها اینقدر که تو عکس تر تمیزه خوب نبود وکلا از نزدیک خیلی جالب نبود جنسهاشم خیلی کیفیت بالایی نداشت و البته طرحها به این قشنگی نبود.البته من زمستان رفتم و شاید بهاره تابستونش بهتر باشه شاید چون داشتن جاشون رو عوض میکردن جنسای خوبشون نبود خلاصه گفتم که خیلی مثل من چشمت پشت سر این مانتو ها نباشه.

aidakhanom آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    152

Re: لباس عروس

میشه بگید برای قد 165 و اندام متوسط کدوم مدل لباس مناسبه؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    301
    پسند کرده
    146

موسسه رنگ «پنتون» ، رنگ سال 2012 را تعیین و معرفی کرده است .

به گزارش «تابناک» ، «واشنگتن پست» در این باره نوشته است که جهان سال آینده به رنگ خاکستری نیاز ندارد ، جهان به رنگی نیاز دارد که از آن انگیزه ، انرژی و شجاعت برای اقدام برخیزد به همین جهت موسسه رنگ «پنتون» براساس تحلیل روانشناسان خود رنگ نارنجی مایل به سرخ را به عنوان رنگ سال 2012 انتخاب کرده است .

وی همچنین در این باره اضافه کرده است که مشتری نقشی اساسی در احیای اقتصاد دارد و این نارنجی مایل به سرخ است که آدرنالین تولید کرده و مشتری را به فعالیت بیشتر در جهت خرید تشویق می کند ، سالهای قبل هم صورتی گرم ، فیروزه ای و زرد هم بر اساس دلایلی خاص انتخاب شده بودند .

اگر چه انتخاب رنگ سال توسط موسسه پنتون تاثیر بسیار بالایی در تعیین رنگ البسه و وسایل دکوراسیون خانگی در کشور های غربی می گذارد ، اما این بدین معنی نیست که رنگ های دیگر مورد بی توجهی طراحان و تولید کنندگان قرار می گیرد ، بلکه بر اساس نیاز مشتری این رنگ ، رنگ غالب در طراحی و تولید در چنین صنایعی می گردد.

منبع:سايت پرشين وي

صفحه 40 از 671 نخستنخست ... 303738394041424350 ... آخرینآخرین