نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 5366
صفحه 4 از 671 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    rahil-moshiri آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    255

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    سنتی دوس نیمیدارم اسپرت باشه
    یکی دارم اما سری کار نمیشه بپوشم توسیه یه کم کوتاس
    غزل جون حالا که همشهری هستیم، امروز پاساژ ارکیده بودم طبقه منفی 1 درست روبروی پله ها یه مغازه ای بود از این مانتوهای نخی تابستونی داشت اینایی که یه کم چروکن ولی اصلا شبیه اینا که همه می پوشن نبود به قول من حسابی پدر مادر دار بودن. مدل ها و رنگ هاش هم تک بود.
    ولی واسه سرکار اگه باید مثل ما مقنعه سر کنین خوب باید مانتویی بخری که با مقنعه جور دربیاد. از این مدل ها که یه کم هم بلند هستن (من قدم 168 هست، واسه من می شه روی زانو) خریدم. من از این پاساژه که روبروی پاساژ افتخار هست اسمش الان یادم نیست خریدم. رنگ هاش خخوشگل بودن و خنک هم هستن. اگرم سرکار زیاد می شینی زیاد چروک نمیشن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

بچه ها من از این شلوارهای گشاد سفیدشو خریدم با اکثر مانتو ها ست میشه فقط باید مواظب باشید خیلی نازک نباشه
    من شلوارمو با مانتو صورتی چرک و مانتوی سرمه ای و شال سفید ست کردم بنظرم خیلی شیک شد.
    خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی بگو ما هم بخندیم !!!!
    اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری بگو ما هم بخوریم ,,

به نظر من برای سرکار اگه باید مقنعه بپوشین این مدلهای مهمونداری که مقنعه رو تو یقه کت می کنن خیلی شیکه ....
    برای بیرون هم مدل مانتو هایی که روی یقه کار شده خیلی دیده نمیشه...من بعضی موقعا شال رو رو به عقب می بندم ویقه مانتو دیده می شه ولی مناسب نیست کلا برای تو خیابون خیلی جلب توجه می کنه ...فقط برای قبل ار مهمونی مناسبه...
    بعد هم فکر می کنم اگه ساعت قاب درشت یا دستبند هایی که تازگی مد شده با کمربند قلاب گرد و....شال و کیف و کفش واینا رو با مانتو ست کنین جلوه مانتو بیشتر میشه ...مانتو ساده هم می تونه با اینا شیک بشه.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیم جون
    من روی تمیزی ناخن خیلی حساسم حتما باید ناخنها همیشه مرتب و لاک زده باشه اگه نظر منو بخواهید من میگم برای دست لاک های ملایم و برای پا لاک های تیره قشنگه
    نکته : رنگ لاک دست و پاتون یک رنگ نباشه
    بنظر من بهترین گزینه برای دست برق ناخن و قسمت سفید ناخن هم لاک سفید
    هم سنگینه و هم ناخن رو زیبا می کنه
    خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی بگو ما هم بخندیم !!!!
    اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری بگو ما هم بخوریم ,,

مدیر انجمن
    shahrzad-rezaii آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    9
    میزان امتیاز
    39
    پسند شده
    2769
    پسند کرده
    2130

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim
    نقل قول نوشته اصلی توسط تسنیم جون
    من روی تمیزی ناخن خیلی حساسم حتما باید ناخنها همیشه مرتب و لاک زده باشه اگه نظر منو بخواهید من میگم برای دست لاک های ملایم و برای پا لاک های تیره قشنگه
    تسنیم جون این نکته بستگی به رنگ و جلوه ای که اون رنگ لاک رو ناخن ایجاد میکنه هم داره ...
    من که تو مهمونیا مخصوصا از نوع رسمیش ترجیح میدم رنگ لاک و نوع فرنچ رو جوری انتخاب کنم که برای هم دست و هم پا بشه ازش استفاده کرد ...
    اتفاقا اینکه رنگه لاک ناخن دست با پا فرق کنه اشتباهه و بقول نسیم جون جوری باید انتخاب بشه که با مهمونی ولباس همخوانی داشته باشه
    آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد رویا ببارد دختران برقصند قند باشد بوسه باشد،خدا بخندد بخاطر ما،ما که گناهی نکردیم.

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

من هم از این شلوارهای گشاد دارم و خیلی دوستش دارم و با مانتو کوتاه شیک است .در مورد لاک ناخن هم من رنگ های ملیح و ملایم را دوست دارم وفکر می کنم برای هر سنی مناسب است. در مورد آرایش هم هر خانمی با یک آرایش ملایم زیبا تر می شود.نمی دانم شما هم با افرادی مواجهه شدید که وقتی آنها را می بینید فکر می کنید آینه در منزلشان نداشته اند!!!!! لباسهایی می پو شند که انگار مال یک یا دو سایز کوچکتر از هیکلشان است و طوری تو چشم میزنه که آدم تعجب می کنه چطوری آن را پوشیده!!!!!!یا نوع آرایششان که این فکر را القا می کنه که الان باید روی سن برای اجرای یک برنامه رقص یا شو باشد.نمی دانم شاید من خیلی سخت گیرم!!!!!!!!!!!!!!!!
    taranom777 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

[quote=shahrzad-rezaii]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim
    نقل قول نوشته اصلی توسط "تسنیم جون":1zn5q2c4
    تسنیم جون این نکته بستگی به رنگ و جلوه ای که اون رنگ لاک رو ناخن ایجاد میکنه هم داره ...
    من که تو مهمونیا مخصوصا از نوع رسمیش ترجیح میدم رنگ لاک و نوع فرنچ رو جوری انتخاب کنم که برای هم دست و هم پا بشه ازش استفاده کرد ...
    اتفاقا اینکه رنگه لاک ناخن دست با پا فرق کنه اشتباهه و بقول نسیم جون جوری باید انتخاب بشه که با مهمونی ولباس همخوانی داشته باشه[/quote:1zn5q2c4]
    دوستان گلم مهمونی با تیپ بیرون فرق داره مهمونی تمام اجزاء آرایشت باید با هم مچ باشه اما من تیپ بیرون مد نظرمه
    من خودم برای عروسی خواهرم دستم فرنچ صورتی خیلی شیک کردم پاهم صورتی ساده اما اون فرنچ بود این لاک ساده اینجوری خوبه اما نه اینکه دستت هر لاکی زدی پاتم همون رنگ باشه
    ایمان زاییده ی ایدئولوژی ارزش دارد ، نه ایمان ارثی یا تقلیدی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    تاپيكه خيلي جالبيه

خانماي باسليقه اگه نظر بدين ممنون ميشم

من مانتو قهوه اي خريدم معمولا مشكي ميگيرم اما چون شوهرم دوست داشت قهوه اي خريدم جنسش نخي ترك هست و يه تيكه هاي چرم عسلي داخلشه كمربندشم يه طرفش چرم عسلي و يه طرفش از جنس مانتو هست كه ميشه از هر دو طرف استفاده كرد

به نظر شما شلوار و روسري و كيف چه رنگ بگيرم ؟؟؟؟

دوست ندارم سرتا پا يه رنگ باشم ازاين صندلهاي بندي كه مچ پا هم بند بندي هست فكر كنم ديده باشيد ازاونا خريدم رنگ مشكي اما موندم كه بقه لباسامو چه رنگ بگيرم ؟؟؟؟؟؟؟
    پیشنهاد آرایش : آرايش آجري، طلايي، كرم قهوه اي روشن و بژ براي چشم ها و رژهاي ملايم قهوه اي روشن، آجري و نارنجي كمرنگ براي لبها.
    پیشنهاد شلوار : عزیزم مانتویی که شما میگی اسپرت پس به نظر من جین بگیر حتی المقدور تیره نباشه روشن شیکتره
    کاش کفشت قهوه ای میگرفتی چون معمولا کمربند مانتو با کفش ست میشه چون کفشت مشکی کار سخت شده امیدوارم دوستان برات ایده داشته باشن
    ایمان زاییده ی ایدئولوژی ارزش دارد ، نه ایمان ارثی یا تقلیدی .

صفحه 4 از 671 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین