نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,185 به 3,192 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    parand.co88 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7293
    پسند کرده
    7557

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط امیلی
    خانومای باسلیقه سلامیه سوال داشتم.من مال یه خانواده ی فوق العاده مذهبی ام طوری که اگه کسی بیاد خونمون ویا ما بریم حتی خونه ی پدر شوهر(چون برادر شوهردارم)باید سرم چادر باشه.اما من نمیخوام خونه ی خودم چادر سرم کنممیخوام راهماییم کنید ترجیحا باعکس.لباس آزاد و قشنگ ...شلوار و شال یاروسری. تاکید میکنم طوری باشه که هیج جای اندامم معلوم نباشه.وشیک باشم.ممنونم

سلام عزیزم. فکر میکنم این لباسا مناسب باشن، من خودم از اینا میپوشم.

http://lb1f.lilypie.com/MAxMp4.png?ss864nxO

*fariba* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2066
    پسند کرده
    2263

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار60
    بچه ها برای ل - خ - ت کردن مو قبل از اتوی مو چه چیزی بهتره به مو بزنیم؟مثلا سرم کریستال خوبه یاچیزدیگه.ممنون میشم زودترجواب بدید برای فردا میخوام
    بهار جان سرم مو انواع مختلفی داره. بعضی هاشون برای از بین بردن وز مو است بعضی برای محافظت مو مقابل نور خورشید و بعضی ها هم که قبل از سشوار کشیدن و اتوی مو استفاده میشن. البته همه انواع سرم حالت نرم و زیبایی هم به مو میدن

پس شما موقع خرید سرم مو نوشته اش رو بخون سرم مویی رو بگیر که برای اتوی مو استفاده میشه. اتفاقا این دسته از سرم ها از همه قوی تر هستن. چون اتوی مو خیلی به مو اسیب میزنه و سرمی باید استفاده بشه که مانع اسیب دیدن مو در اثر این میزان از حرارت اون هم تماس مستقیم با مو بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط parand.co88 نمایش پست ها
    سلام، شامپو سير کريستال نرم کننده مو هست ، فکر ميکنم خوب باشه قبل از اتوی مو ازش استفاده کنی!
    معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز است

گونش آواتار ها
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    1017
    پسند کرده
    1074

دوستان خوش سلیقه یه همفکری اساسی میخوام
    من این دستبندمو پارسال گرفتم
    (البته ببخشید عکس تنهای خودشو نداشتم و تواین عکس هم بیشتر گل و.. جلوه میکنه تا خودش ... امکان عکس گرفتن مجدد هم نشد)

حالا میخوام از این سه مدل انگشتر هم خوشم اومده ولی موندم کدومو بگیرم

از هر سه تاش یه جورائی خوشم میاد...
    سومی به نظرم با دستبند بیشتر جوره و خوبیش اینه که گوشواره شبیهش هم هست
    و در صورت انخاب این مدل شاید بخوام از همون دو تا مروارید به اویز های دستبندم هم اضافه کنن
    ولی حس میکنم این سه تا با هم خیلییی دیگه شلوغ میشه یا نه؟؟؟؟

اون دوتای دیگه رو هم دوست دارم خیلییییییی

و توضیح اینکه دستای بنده استخوان بندی درشت و تپل می باشد
    و فرم صورتم هم گرد و پر هست(برا مدل گوشواره گفتم.. )
    و دیگه اینکه اینا که من پسند کردم از سایت تو مغازه نداره گفتن هر کدومو خواستم پرینت بگیرم میگن از تهران بفرستن یعنی قبل اینکه رو دستم امتحان کنم باید انتخاب کنم

با توجه به مدل دستبندم و مشخصات فرم دستام و..... شما کدومو پیشنهاد میدین دوستان

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

خانم گونش سلیقتون خیلی زیباست هر سه انگشتر خیلی خاص و زیبا هستند من سومی رو بیشتر پسندیدم به دستبندتون خیلی میاد و با تقریبا ست میشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط *سیندرلا* نمایش پست ها
    گونش جان عزیز باید بگم منم با انگشتر سومی خیلی موافقم بسیار خوشگله
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار60 نمایش پست ها
    فریبا وپرندعزیزممنون ازجوابهاتون.راستش من صبح دیگه بایدخریدمیکردم ومغازه داره گفت بایداسپری دوفازبگیری.که nellyوcristallداشت که به ترتیب 45و10 تومن بودند.منم چون مطمین نبودم همون کریستال روگرفتم.وبعدحموم باموهای کمی مرطوب زدم و اتوکشیدم.خوب بود ولی اون حالت خیلی *** و پرکاه بودن رونگرفت موهام یادمه یه نفراینجایاشایدم تو ازخریدش راضیم یه محصول دراین رابطه معرفی وتعریف کرده بوداما یادم نمیادچی بود.سرم رو هم حالا بایدامتحان کنم.ممنونم باز

بهار جان من یه بار ماسک موی *** کننده اورئال که جعبه زرد کهربائی داره گرفتم و توی تایپیک از خریدش اضیم راجبش نوشتم منظورت این ماسک مو نبود؟ من ازش راضی بودم ولی دکتر پوست گفت استفاده مداوم از نرم کننده و تونیکهای سر باعث ریزش مو میشه
    .............

*fariba* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2066
    پسند کرده
    2263

بهار جان همانطور که مانا سهیل عزیز گفتند اوریال خوبه و محصولات خوبی برای مو داره
    با توجه به اینکه میخواهی با اتو موهاتون را صاف کنی شما دو محصول لازم داری. یه سرم برای محافظت موهات از داغی اتو )
    heat protector[HR](همانطور که قبلا هم نوشتم خود این دسته سرم ها در عین حال موهارو نرم هم میکنه) در اخر هم بعد از اینکه کارتون تموم شد یک کرم مو یا باز هم سرم مو از نوع "آنتی فریز" که اگه وزی داره انرا بخوابونه. من ایران نیستم و با محصولات داخل بازار ایران اشنا نیستم وگرنه دقیق تر میگفتم. اما اینطور که مانا سهیل جان گفتن اوریال محصولاتش ایران هست. به نظر من خودت را با خرید محصولات مارک های دیگه خسته نکن (کاری که سالها من انجام دادم و هر بار پولم را دور ریختم ). از بین اوریال این دو نوعی را که برای اتو کشیدن مو ضروریه بگیر اما یه نکته رو یادت باشه تا جایی که ممکنه از اتوی مو کمتر استفاده کن
    معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز است

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط گونش
    دوستان خوش سلیقه یه همفکری اساسی میخوام
    من این دستبندمو پارسال گرفتم
    (البته ببخشید عکس تنهای خودشو نداشتم و تواین عکس هم بیشتر گل و.. جلوه میکنه تا خودش ... امکان عکس گرفتن مجدد هم نشد)

http://www.mamipic.com/share-8724_5217C447.html
    با توجه به مدل دستبندم و مشخصات فرم دستام و..... شما کدومو پیشنهاد میدین دوستان

گونش جلن به نظر من انگشتر آخری با دستبند و گوشواره خودش خوبه فقط مروارید هاشون رو باید یکی کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL نمایش پست ها
    گونش جون هرسه تا انگشتر خیلی خوشگلن و شیک... ولی انگشتر سومی خیلی به دستبند و گوشواره میاد...
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miti
    دوستای خوشتیبم سلام.
    می خواستم یه راهنمایی از شما بگیرم. من یک مانتوی سنتی گرفتم که زمینه اون مشکیه و خامه دوزی های نارنجی داره. به تعداد خیلی خیلی کم هم گلهای آبی فیروزه ای داره. البته زیرش زیر سارافونی مشکی داره. روش مانتو ماننده که این طرحه. متاسفانه مدلی پیدا نکردم که براتون بذارم. در مواقع معمولی با روسری مشکی و شلوار تنگ می پوشم با کفش پاشنه بلند. اما اینبار می خواهیم بریم مراسم مهمانی دختر خاله همسرم که به مناسبت ازدواجشون در سالن گرفتن. یعنی فقط شام می خوریم!
    اما چون برای مراسم شادی است دلم می خواد یه ذره شاد تر بشه این تیپم. حالا شما پیشنهادی برای روشن شدن لباس های من دارید؟زیرسارافونی نارنجی که نمی تونم بپوشم. لطفا درباره رنگ و مدل روسری نظر بدهید.
    نگارا جون مانا سهیل جان به شدت نیازمندتون هستم.

دوست گلم با توجه به اینکه مانتوی شما کار شده ست اگر روسریت ساده باشه خیلی بهتره و تیپتن شلوغ به نظر نمیاد به نظرم روسری و کیف و کفشتون رو با هم ست کنید مثلا روسری ساده فیروزه ای و کیف و کفش فیروزه ای میتونید تو آرایشتون هم تن نارنجی تو رژ گونه و رژ لب داشته باشین . به نظرم رنگ زیر سارافونیتون رو عوض نکنید مشکی مجلسی تره
    .............

• بانک بند ناف