نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,169 به 3,176 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    حناخانوم آواتار ها
    حنا
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    412

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

[quote=ماناسهیل]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "حناخانوم":2li0pzrl
    دوستان خوش سلیقه میخوام یه ساعت بگیرم. لطفا پیشنهاد بدید چه جور مدلی بگیرم که بتونم توی بیشتر موقعیتها استفاده کنم.

عزیزم این کاملا بستگی به سلیقه و تیپ خودتون داره که بیشتر مواقع تیپتون اسپرته یا نه ؟ ولی کلا الان ساعتهای بزرگ و اسپرت بندفلزی بیشتر مده .اما ساعتهای مجلسی و پرنگین هم شیکن[/quote:2li0pzrl]

منم تیپم غالبا اسپرته ولی گاهی اوقات که میرم مهمونی یکم (نه زیاد) خانمی تر میشم. بنظرتون این ساعتای بزرگ و بند فلزی برای اینجور مواقع هم مناسبن؟

2. بانک بند ناف
    ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50195
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفران آبی نمایش پست ها
    سلام
    دوستای گلم .یه راهنمایی ازتون میخوام.یه لباس شیری کوتاه دارم که خیلی سادست.به نظرتون چکاری روش انجام بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    5شهریور هم عروسی دعوتم. به نظرتون خوبه که این و بپوشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست خوبم به مامی سایت خوش اومدین!

به نظرم بیشتر زیبایی لباس به سادگشیه میتونین روش یه گل سینه ظریف پر نگین بزنین یا با توجه به رنگ لباستون دو رشته مروارید بلند صدفی رنگ روی پیراهنتون بیاندازید و پایین گردنبند رو گره بزنید .

باز اگه براتون مقدور بود عکس پیراهنتون رو بذارید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهی۲ نمایش پست ها

عزیزم با کیف وکفش قرمز یا آلبالویی خوشرنگ از سادگی درش بیار
    بسته به مدلش داره که برای عروسی خوبه یا نه ولی معمولا تو مهمونی شب لباس کوتاه روشن خیلی مناسب نیست
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

ماهی۲ آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1392
    پسند کرده
    320

="پرپرک"]موچکرم دوستان خوبم
    با این حساب باید برم یه جین ساق بخرم
    نمیتونم روی هیچکدومتون رو زمین بندازم
    :))

اینم لباسی که خریدم و برای رنگ موهام ازتون مشاوره خواستم
    عزیزم کیف وکفش سفید صدفی که سفیدش یه کم به نباتی بره قشنگ می شه

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط eellhhaammii
    نقل قول نوشته اصلی توسط lovermom
    دوستای گل مدتهاست که پیشنهاداتتون رو میخونم و کسب اطلاعات میکنم اما حالا خودم ازتون راهنمایی میخوام.اواخر شهریور یه عروسی در پیش داریم.عروسی پسر خواهر شوهر. و من تنها عروس این خانواده ام.تا حالا همیشه خیلی ساده پوش بودم ولی حالا میخوایم با هستی جونم خوشتیپ باشیم.حالا سوالاتم:برای عروسی لباسم قهوه ای رنگه که روش تکه های گیپور داره.
    1-موهامو چه رنگی کنم؟(اینم بگم که 9 ساله ازدواج کردم کلا یه بار رنگ قهوه ای یا میشی گذاشتم که خیلی بهم میومد یه بارم زمینه موهای خودم و روش لایتهای زیتونی به تعداد نسبتا زیاد،که اونم خیلی شیک شد)حالا الان چه کنم؟
    2-در مورد آرایشم هم نظر بدید ممنون میشم.
    ضمناپوستم خیلی سفید نیست ولی گندمی هم نیستم.موهام هم تقریبا کوتاهه.
    و اماااا در مورد گل دخترم که 4 سالش نشده ولی هر که میبینش فکر میکنه 5 ساله اس.سفید و تپله و هر رنگ و مدلی هم بهش میاد .فقط سوالم اینه که واسه عروسی براش لباس عروسکی سبز دارم میدوزم.میخوام برای حنابندون و پاتختی تیپش کلا تغییر کنه.خواهش میکنم مدل لباس و رنگایی که به نظرتون خوبه بهم بگید.خیلی خیلی ممنونم.اطلاعاتم هم زیاد نیست.ولی مطمئنم که راهنماییهای شما برام خیلی مفیده.
    به نظرم همونقدر که لباسای دخترونه و دامن وپیرهن میتونه قشنگ باشه, لباس اسپرت هم خوشگله. من خودم بلوز و شلوار جین های شق و رق و خوشگل رو برای دخترا دوست دارم.
    :))

من برای دخترم که 3.5 سالش بود برای عروسی عموش.شب عروسی یه لباس دامن پفی که اموزشش تو سایت هست را دوختم و تنش کردم.برای پاتختی هم یه پیراهن کوتاه بدون جوراب استین حلقه ای که رنگ گل صندل و گل سرش را با گلهای لباسش ست زدم.همه خوششون اومده بود.
    برای عموی دومش که 4 سالش بود یه لباس دکلته مثل لباس عروی ولی رنگ زرد و دخترونه کار شده تنش کردم با کیف و کفش سفید. برای پاتختی هم یه جلیقه شلوارک هر دو جین.(یعنی اسپرت) موهاش را هم مث باشکاه از پشت معمولی بستم.همه از تیپ زدنش خوششون اومده بود.
    به نظرم شب عروسی باید دخترت و خودت بدرخشید.میتونی لباس عروس هم تنش کنین.ولی بهتره لبس پاتختی و حنابندونش تو یه سبک نباشن.یکی دامن و تاپ یکی پیراهن.یکی رنگی رنگی یکی تک رنگ.برای یکی صندل پاش کنی .برای یکی نه!
    راستی من عروسی دوم را دادم دخترم را ارایشگاه موهاشو براشینک کرد و پشتش را با موس و ... پوش داد خیلی خیلی ناز و عروسکی شده بود.تا اخر شب هم که کلی ورجه و وورجه کرد و خوابید عصریش ولی موهاش آخ هم نگفتن.
    در صورتی که عروسی عمو اولیش زود موهاش به هم ریخته شد(خودم تو خونه براشینگ حرفه ای ولی بدون مواد کرده بودمش!)

نظر من اینه یه دامن جین خوشگل براش بگیر.با هر تاپ و رنگی و تو هر مراسمی و هر فصلی میتونی تنش کنین.از اینهایی که کمرش سایزش دست خودتونه.یعنی به درد بعد از پاتختی هم میخوره.
    حواست به رنگ بندی هم باشه.اگه یکیشون سبزه یکی را هم شیری بگیر.یعنی تضاد رنگی شدید!بیشتر به چشم میاد.حتما گل سر خوشکل یا تل نازی براش ست با لباسش بگیر.اگه خودت خیاطی بلدی یه کیف دستی ناز و کوچولو از اینها که با یه نخ سرشون جمع میشه و کیسه ای میشه.براش بدوز خیلی ناز میشه.و یه گل سر درست کن براش یا همرنگ کیفش یا دو تا گل یکی برا سرش یکی هم روی کیفش.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مامان زینب جون آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1219
    پسند کرده
    1429

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjoo
    سلام.با دامن پلیسه ی طلایی کوتاه چی بپوشم. شما رو به مقدساتتون قسم جواب بدین
    دیوانه ام کردین

به نظر من با مشکی قشنگ میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل نمایش پست ها
    زینب جون طلایی جزء رنگایی هست که تقریبا با همه رنگی میشه ستش کرد به نظرم با رنگای جیغ و تابستونی ستش کن مخصوصا اگه کیف و کفشتم یه رنگ جیغ و زنده باشه اگه زیرش ساپورت مشکی بپوشی قشنگی دامنتو چندبرابر نشون میده !

نمیدونم برای چه مجلسی میخوای استفاده کنی ؟ میتونی با تاپ بپوشی یا بلوزآستین حریر
    خواندم و چه زیبا نوشته بود: بیایید عهدی را که در طوفان با خدای خویش می بندیم در آرامش فراموش نکنیم.

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم نمایش پست ها
    لطفا راهنماییم کنتید برای عروسی برادر شوهرم چی بپوشم
    خیلی حیثیتیه ها :)
    همه می خوان ببینند من چی می پوشمممممممم
    بعد از زامانم یه کوچول شکم دارم یه چیزی باشه که شکمم معلوم نباشه در مورد رنگ و اندازه اش هم نظر بدید
    کفش هم بگید چی خوبه
    عروسی احتمالا پاییزه وقت زیاد دارم

شاهزاده جون دوستم. یه لباس خاص باید بپوشی نه از اینهایی که تو ویترین همه مغازه ها هست.به قول خواهرم ادم رو تن هر کی میدونه لباسش را چند خریده.به نظرم لباسی خوبه که همه بپرسن بچه ها فکر میکنین چقدر پولش را داده یا از کدوم مزون خریدتش؟؟!!
    به نظرم بده به یه خیاط یا مزون برات بدوزه.از زورنال انتخاب کن.بلند و ماهی شکل و یه نمه دنباله دار خیلی بهتره.سنگین و رنگین. اگه همیشه بلند میپوشیدی کوتاه بپوش البته از این مدلهایی که از پشت دامن کوتاهت دنباله دار میشه دامنت!!
    اگه شهرستانین بیاین تهران و از مدلهایی که تو شهرتون نیست بخرین.تو پاساز پروانه جمهوری تهران قیمت خوب زیاده!
    کفشتون هم بستگی به لباستون داره دیکه .کیف و کفش دستی ست بگیرین.چون تو عروسی هی دارین این ور و ان ور سالن چرخ میزنین.خیلی نما خواهد داشت!
    برای شکمتون هم لباس را تغییر نده برو یه گن خوب و مجلسی بگیر.طبقه پایین همون پاسازه گن فروشی پره!پرو هم میتونی بکنی همونجا!!

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    فافا جون ممنونم از راهنماییت.اصلا به کیف و تاپ و شلوارک جین فکر نکره بودم.به نظرم عالیه.در مورد نظرات دیگه ای هم که دادی حتما رعایت می کنم و خیلی ممنونم.

حالا مشکل دخترم حل شد.اما خودم موندم!!دوست دارم برای عروسی رو زمینه موهای خودم یه رگه هایی از شرابی ایجاد بشه اما با توجه به اینکه روز عروسی لباسم قهوهای تقریبا تیره اس آیا خوب میشه؟در ضمن در مورد آرایشم هم نظر بدید خواهش می کنم خوش سلیقه ها یه مشاوره هم در این مورد به من بدن.با توجه به اینکه پوستم بیشتر به سفید میخوره تا به گندمی چه آرایشی با رنگ لباسم متناسبه؟
    خواهش میکنم گلم.کیف مجلسی دخترونه تو خیابان سپهسالار هستش 10-15 تومنه! چرم مانند!
    در مورد خودتون هم دوست داشتن خودتونو بگذارین کنار.این نظر شخصیه منه! به نظرم خوب نمیشه.شرابی و قهوه ای همخونی نداره .اگه مشکی بود لباست بهتر بود. ارایشت را هم لایت کن.مگه ارایشگاه نمیخوای بری؟
    آرایشگاه میرم ولی موضوع اینه که در مورد رنگ مو دوست دارم خودم یه رنگ خوب انتخاب کنم و در مورد آرایش روز عروسی هم که چون عروسی توی شهرستان هست و من قبلا تو همون شهر یکی دو بار آرایشگاه رفتم ولی اصلا به دلم نمی شینه.هر چقدرم که گفتم آرایش ملایم.آخرش یه جوری شد که مجبور شدم دوباره بیام خونه خودم یه تغییراتی بدم.بخاطر همین دوست دارم حتی رنگ رژ و سایه و ... رو خودم انتخاب کنم تا دوباره اون مشکلات پیش نیاد.من اصلا آرایش زیاد بهم نمیاد.حالا شما به نظرت چه رنگی واسه موهام شیک تره؟
    عزيزم واسه رنگ مو اگه تو مايه هاي شرابي دوست داري، تم قرمزش رو زيادتر كن. شرابي هم خيلي زياد شده هم خيلي مناسب اين فصل نيست. مي تونيد موهاتون رو تا جايي كه ميشه تيره كنيد مثلا با شماره 2، بعد با توجه به مدل موهاتون تيكه هاي قرمز توش دربياريد. يه چيزي شبيه هايلايت. منتها با زمينه مشكي و لايت هاي قرمز.
    اما در كل به نظر من با توجه به اينكه لباستون قهوه اي و نسبتا تيره است و الان هم هوا گرمه رنگ روشن خيلي بيشتر به لباستون مياد. مي تونيد از دكو كرم و دكوپاژ استفاده كنيد ، اگه دكلره دوست نداريد.

در مورد آرايش هم منم چون از آرايش غليظ آرايشگرا خوشم نمياد وقتي واسه براشينگ ميرم آرايشگاه، ميگم يه ميكاپ ساده چشم ترجيحا اسموكي كه به همه لباسي مياد واسم انجام بده و كرم و رژ گونه و رژ رو خودم بعدا مي زنم.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    حالا سوال خودم از خانمهاي باسليقه
    براي مراسم پاتختي پسر جاري، موهام سفيد و صورتيه:) كه همون روز قراره كوتاهش هم بكنم. با يه آرايش تقريبا صورتي تو برناممه.
    واسه لباس مي خوام يه تاپ جذب مشكي كه يه بند پشت گردني داره با دامن ميدي مشكي يا طرح هاي محو بپوشم. تو لباسم نميشه هيچ چيز صورتي كار كرد. يعني راه نميده. ميتونم فقط اگه بيابم يه سرويس بدل كه طرح صورتي داشته باشه بگيرم. اون هم اگه تو اين فرصت كم پيدا كنم. حالا به نظرتون كفش صورتي بهتره، يا مشكي؟ اگه مشكي باشه كه انواع و اقسامش رو دارم ولي صورتي رو بايد برم بخرم.
    خوش به حالتون من ارزوم این رنگ مو هستش!!
    نه عزیزم به هیچ عنوان کفش صورتی برندار.زیادی دخترونه و لوس میشه! همون تیپ مشکیتون عالیه باعث میشه صورتی موهاتون بیشتر تو چشم بیاد.سرویس را هم جوری انتخاب کن که تو اون هم سنگهای محو صورتی داشته باشه نه همش صورتی!!!!
    اگه خواستی فکر کنم کمربند نازک صورتی بهتر باشه تا کفشش!!!
    یا یه گل یا یه جفت سنجاق سینه دارای نگین صورتی روی کفش مشکیتون نصب کنین.