نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,041 به 3,048 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    غریبه تنها آواتار ها
    مهتاب بانو
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    270
    پسند کرده
    198

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparake_shomal
    بچه ها بعد عروسی فقط عکس برا ادم میمونه ها . یکشب تموم میشه میره پی کارش . ولی عکسا میمونه. شما میگین بیخیال عکس شم؟؟؟؟؟؟؟؟
    شاپرک جون با احترام به نظر بقیه دوستای عزیز

به نظر من این مسئله اینقد مهم نیست که بخاطر این موضوع بخای خاطره بدی از عروسیت تو ذهنت بذاری ،یه لباس پوشیده و خوشگل بپوش و کلا هم شاد و خوشحال باش، فک نکن لباس پوشیده پوشیدن یه ضعفه ، حرف کسی هم برات مهم نباشه ، مهمونا بعد همه میرن خونه شون و تو میمونی و شوهرت پس دل شوهرت رو به دست بیار .لباس های پوشیده قشنگ هم زیاد هست هیچ قانونی هم نگفته قشنگی لباس که به باز بودنشه خانم گل

بذار عکسایی با خاطره ی خوب برات بمونه نه عکس هایی با لباس باز اما با دلخوری و ...

ایشالا خوشبخت بشی

rahil-moshiri آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    255

بچه ها از همتون ممنونم. من اصلا برام فیلم مهم نیس .عکس مهمه . که شوهری میگه اگه خانمش هم عکس بگیره بالاخره اقا موقع کار کردن و چاپ عکستو میبینه. با مو مشکل نداره میگه بالا تنه مخصوصا بالای س ی ن ه پوشیده باشه.
    لباسم مدلش طوریه که دقیقا تمام قشنگیش به بالاتنه هستش که کتم باید طوری باشه که جلوه ی لباسو نگیره مثل عکس کت کوتاهی که نگارا جون زحمت کشیدن گذاشتن تو پست اخری. ولی اون گیر داده که لخته
    خانمی من هم مجبور بودم به خاطر خانواده همسری عروسی ام رو شهرستان بگیرم و مشکل شما رو داشتم. راه حل من این بود که با آتلیه طی کردم که فیلم وعکس رو همون شب عروسی به صورت خام ازشون بگیرم. عکس رو که لپتاپ بردیم توسالن عکاسشون واسمون ریخت تو لپتاپ. عکس هم آتلیه هم چون نور آتلیه کاملا تنظیم شده است اصلا نیازی به ویرایش و کارکردن نداره. واسه کارهای فانتزی روش هم می تونی از قالب های آماده استفاده کنی یه کوچولو فتوشاپ بلد باشی می تونی خودت عکس هات رو درست کنی، خیلی هم لذت بخشه! خود آتلیه هم از این قالب های آماده استفاده می کنه و خدا تومن پولش رو می گیره بعد هم عکس هات رو می بری یه مرکز چاپ با هزینه خیلی پایین در هر سایزی که خواستی چاپ می کنی. مرکز چاپ هم تو تهران من ایران فیلم رو می شناسم که همه پرسنلش خانم هستن و همون موقع کار رو چاپ می کنه و بهت میده. هم هزینه اش خیلی کمتر میشه هم اطمینان بیشتری داری. اطمینان داشته باش مثل کار آتلیه میشه چون اونا دوربین خوب دارن و نور آتلیه هم که خوبه، پس هر سایزی که بخوای چاپ کنی خوب میشه.
    فیلمت رو هم می تونی بدی واست تبدیل کنن و بعدا ببری بدی میکسش کنن. یه جای مطمئن. واسه تبدیل هم باز ایران فیلم این کار رو انجام میده. 2-3 ساعت هم بیشتر طول نمی کشه. میکس هم نکردی، خیلی مهم نیست. مهم اینه که این فیلم و عکس قراره واستون خاطره باشه اگه هربار که اونا رو ببینید بخواین حرص بخورید که چرا این لباس رو پوشیدم و چرا این کار رو کردم دور از جون میشه آینه دق. سال به سال هم نمیاری ببینیش.
    موفق باشی.

maman parsa jon آواتار ها
    شکوفه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    25

Re: ساير موارد همراه با پرسش و پاسخ

دوستان برای کار دست روی این لباس پیشنهادی دارین اگر عکس بزارید ممنون میشم
    به جون خودم اگه بخندی تموم دنیا بهت میخنده امتحان کن ضرر نمیکنی

maman parsa jon آواتار ها
    شکوفه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    25

سلام دوستان من این لباس رو رنگ زرشکی دوختم حالا دنبال مدل برای کار دست برای روش میگردم ممنون میشم راهنمایم کنید و اگر پیشنهاد یا عکس دارید بزاریدو بگید بهتره سنگ کار کنم یا منجوق وملیله

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    فک کنم الان سنگ و نگین بیشتر از ملیله استفاده میشه... مدل خاصی ندارم وگرنه برات میذاشتم...
    به جون خودم اگه بخندی تموم دنیا بهت میخنده امتحان کن ضرر نمیکنی

سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3768
    پسند کرده
    3376

نقل قول نوشته اصلی توسط m_eshghi31
    سلام 30 مرداد عرئسی داییمه به نظرتون چه جور لباسی بپوشم هیچی پیدا نکردم بخرم مجبورم بدوزم 22 سالمه 164قد و 66وزنمه کمککککککککککک
    عزیزم یکم دقیق تر بگو.عوسی جداس؟مختلطه؟لباس باز میخوای؟پوشیده میخوای؟کوتاه؟بلند؟کدوم قسمت بدنت درشت تره؟ کجا رو میخوای بیشتر نشون بدی؟کدوم قسمت رو میخوای پنهان کنی؟رنگ چی دوست داری؟ساده باشه؟ کار شده باشه؟
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: ساير موارد همراه با پرسش و پاسخ

سلام دوستان

به راهنمايي شما نياز دارم. خيلي فوري*ي*ي*ي*ِ و اورژانسي

چادر با شرايط زير، چه مدل و پارچه*اي پيشنهاد مي*كنيد، حدود قيمت و اگر آدرسي رو ميشناسيد (تهران و كرج) بفرماييد.

1- سبك و خنك براي تابستان

2- مدلي كه بدون نياز به كش، روي سر بايسته و مقنعه يا روسري رو عقب نكشه ******* اين خيلي برام مهمه. بدون كش خنك تره ، نه؟ مثل مدلهاي لبناني كه مثل كاسه روي سر ميشينه و تكون نميخوره؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    259
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m_eshghi31
    چون برا بقیه داییام کوتاه پوشیدم بلند یا اگه کوتاهه پفی عروسی مشهده و کاملا جدا بازوامو باسنم تو آفساید میخوام بازوام یه کوچولو پوشیده باشه رنگه خاصیم مد نظرم نیست راستی خیلیم تک باشم
    عزيزماگه كوتاه و پفي بخاي بپوشي خيلي تپل نشونت ميده ها ...به نظر من مدلاي دخترونه اي كه بشه با ساپورت پوشيد و كوتاهه خيلي شيك و مناسبه...
    بستگي داره خودت چطوري ست كني و چطوري بپوشي وگرنه با هر لباسي ميشه تك بود و هم در عين حال ميشه طوري پوشيد كه اصلابه چشم نيومد
    در روزگاري كه همه به دنبال چشمان زيبا هستند،تو به دنبال نگاه زيبا باش...

skymoon.1100@yahoo.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    259
    پسند کرده
    0

سلام خانوما واقعا به کمکتون احتیاج دارم
    من شهریور عروسیمه. شوهرم بشدت حساسه که لباسم پوشیده باشه بخاطر اینکه کسی که رو عکس و فیلم کار میکنه مرد هستش. تو شهرستان ما جایی رو پیدا نکردیم که تمام کارکنان اتلیه زن باشن. چند جا استین دانتل و تور هم دیده میگه اینکه بدتر از دکلته ها جلب توجه میکنه. میگه باید بدوزی اونم با ساتن. هرچی تونت میگردم مدل قشنگی از بالاتنه ساتن نیس. از طرفی از ارایشگر گرفته تا فامیل و دوست و اشنا همه مسخرم میکنن که عروس قشنگیش به باز بودن لباسشه .یه مدل یا طرحی بدین از بالا تنه که قشنگ باشه و کسی ازم ایراد نگیره
    عزيزم پيشنهاد يكي از دوستان خيلي خوب بود.اگه بتوني عكساتو از آتليه بگيري كه زير دست اون آقا نره و همسرت خيالش راحت باشه كه اينطوري ميتوني خيلي راحت همون لباسي كه دوست داري رو بپوشي...
    اگه همسرت مخالفت كرد و اين پيشنهادو قبول نكرد...
    به نظر من فيلم جذابيتي نداره.بعد مدت ها كيفيتش پايين مياد و گاهي اوقات هم از فيلم راضي نيستي و...
    ولي عكس خيلي عاليه...
    براي اين هم اصلا به حرف ديگران توجه نكن. با بهترين و شيكترين مدل كت ميتوني بهترين عكس ها رو داشته باشي...
    اتفاقا من عروس با لباس پوشيده و شيك رو هم خيلي ميپسندم...
    خيلي لباس هاي خاص و متفاوت هم ديدم...فك نميكنم آرايشگر آدم حقي داشته باشه كه مسخره كنه انتخاب آدمو
    در روزگاري كه همه به دنبال چشمان زيبا هستند،تو به دنبال نگاه زيبا باش...

skymoon.1100@yahoo.com

• بانک بند ناف