نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,033 به 3,040 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5910

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    کسی جواب منو نمیده خوبه قهر کنم من یه پارچه فاستونی بادمجونی گرفتم به نظرتون چه مدلهایی بهش میاد برا مانتو میخوام

عزیزم به نظرم با پارچه فاستونی بیشتر مدلای ساده و کارمندی خوشکل میشه .
    یه تاپیک داشتیم با این پارچه چی بدوزم

انقدر دوستان بی نظمی کردن که مدیرای عزیز قفلش کردن . اگه بود الان خیلی از بچه ها اونجا میتونستن مدل برات بزارن .
    ببینید چه مدلی به خودتون بیشتر میاد .
    از خودتون هیچ مشخصاتی ندادین خانومی ..اما به نظرم همون ساده و نهایتش با برش عصایی و یقه انگلیسی خوب میشه .
    امیدوارم کمک کرده باشم .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

2. بانک بند ناف
    سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3768
    پسند کرده
    3376

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    کسی جواب منو نمیده خوبه قهر کنم من یه پارچه فاستونی بادمجونی گرفتم به نظرتون چه مدلهایی بهش میاد برا مانتو میخوام
    عزیزم اینو داشته باش تا بگردم ببینم دیگه چی دارم برات. این تو مانتوهای رسمی و اداری مدل خیلی خاصیه.فکرکنم با بادمجونیهم خوب بشه

خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparake_shomal
    سلام خانوما واقعا به کمکتون احتیاج دارم
    من شهریور عروسیمه. شوهرم بشدت حساسه که لباسم پوشیده باشه بخاطر اینکه کسی که رو عکس و فیلم کار میکنه مرد هستش. تو شهرستان ما جایی رو پیدا نکردیم که تمام کارکنان اتلیه زن باشن. چند جا استین دانتل و تور هم دیده میگه اینکه بدتر از دکلته ها جلب توجه میکنه. میگه باید بدوزی اونم با ساتن. هرچی تونت میگردم مدل قشنگی از بالاتنه ساتن نیس. از طرفی از ارایشگر گرفته تا فامیل و دوست و اشنا همه مسخرم میکنن که عروس قشنگیش به باز بودن لباسشه .یه مدل یا طرحی بدین از بالا تنه که قشنگ باشه و کسی ازم ایراد نگیره

شاپرک جان دوتا پیشنهاد برای شرایطت دارم.
    اول اینکه من جات بودم ترجیح می دادم فیلمبرداری حرفه ای نداشته باشم و یکی از اقوام یا یک خانم فیلم ساده بگیره و میکس نشه ولی لباس خوشگل می پوشیدم نه اینکه به خاطر یک نفر فیلمبردار یا تدوینگر مرد خودم رو بد لباس کنم. یا اینکه یک کت ظریف و کوتاه بدوز که روی شونه هات رو بگیره و فقط وقتی اونو می پوشی فیلمبرداری باشه و وقتای دیگه در بیاری و زیرش مدل دکلته یا باز باشه.
    دوم اینکه از مدلهای دانتل انتخاب کن و زیرش رو هم آستر کار کن که زیبایی گیپور بمونه اما زیرش هم جلب توجه نکنه.
    به هر حال برات تعدادی مدل می ذارم بعضیاش رو می تونی آستینشونو بلند تر کنی یا یقیه شون رو پوشیده تر کنی.
    در ضمن برا اینکه آستین بلند بدوزی پارچه ات رو هر چی می تونی ظریف و نازک و بی آهار بگیر.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

من شهریور عروسیمه. شوهرم بشدت حساسه که لباسم پوشیده باشه بخاطر اینکه کسی که رو عکس و فیلم کار میکنه مرد هستش. تو شهرستان ما جایی رو پیدا نکردیم که تمام کارکنان اتلیه زن باشن. چند جا استین دانتل و تور هم دیده میگه اینکه بدتر از دکلته ها جلب توجه میکنه. میگه باید بدوزی اونم با ساتن. هرچی تونت میگردم مدل قشنگی از بالاتنه ساتن نیس. از طرفی از ارایشگر گرفته تا فامیل و دوست و اشنا همه مسخرم میکنن که عروس قشنگیش به باز بودن لباسشه .یه مدل یا طرحی بدین از بالا تنه که قشنگ باشه و کسی ازم ایراد نگیره
    سلام دوست خوبم.مبارک باشه و به شادی
    نگارا باز هم مثل همیشه بهترین پیشنهاد رو دادی. من هم عقیده دارم که بهتره میکس و افکت را بیخیال بشین.من هم مقید هستم امااصلا تو کتم نمیره که لباس عروسی جز دکلته باشه.حتی یه بند ساده هم منو اذیت میکنه!! البته این روهم بگم که زیاد خودتو درگیر این مسایل نکنی.دو ماه پیش یه عروسی رفتم که مداح اورده بودن و مولودی تو عروسی میخوند!!!!!!! عروس هم یه کت خوشکل رو لباس دکلته اش پوشیده بود.در عین سادگی اما هیچی از یه عروس واقعی کم نداشت.خیالتون راحت باشه و اصلا اجازه دخالت به کسی از اطرافیانتون را نده.این شب ,شب عروس و داماده نه اونها.پس فقط خوش بگذرونین و به حرف مردم بخندین.به خدا خاطره اون شب به یه تیکه پارچه کم و زیاد رو تنتون نمی ارزه.
    در هر صورت از تموم این مدلها به نظرم یه کت کوتاه با یقه های ایستاده خیلیی خیلی بهتر هستن خصوصا که لبه یقه را هم بدین کار بکنن.خیلی تو نمای کار تاثیر داره.دیگه کسی استین را نمیبینه همه حواسشون به یقه مدلدار و کار شده شماست.نگارا جون مدلهای بلندتر از این هم تو چنته داری گلم؟ یادمه 7-8 سال پیش از اینها مد شده بود البته با استین حلقه ایش.

ولی اگه من جای شما بودم.فیلمبرداری را به یه خانوم تواتلیه میدادم و میکس را کنسل میکردم.و فیلم خام را میدادم به کسی که بلده یا حتی تو یه شهر دیگه میدادم به یه خانوم که برام میکس کنه. البته خیالتون راحت میگن خانوم روش کار میکنه اما بعد از اکران جمعی تو اتلیه!!!!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

فافا جان ممنون
    این مدلهای کت رو دارم

کلا تو سرچ گوگل کلمه Bolero رو بزنید مدلهای زیادی از کت کوتاه میاد.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    0

من شهریور عروسیمه. شوهرم بشدت حساسه که لباسم پوشیده باشه بخاطر اینکه کسی که رو عکس و فیلم کار میکنه مرد هستش. یه مدل یا طرحی بدین از بالا تنه که قشنگ باشه و کسی ازم ایراد نگیره
    شاپرک جان
    منم تیر ماه پارسال عروسیم بود و چون مراسمم مختلط بود خودم دوست داشتم یه لباس پوششیده و در عین حال شیک بپوشم، به همین دلیل یه لباس با پف خیلی کم و با روکش کاملا دانتل دوختم ولی چون گل های دانتل خیلی با فاصله بود و بازهم بدنم مشخص می شد ، از خیاطم خواستم که از پارچه های باقی مانده گل در بیاره و بچسبونه رو قسمت هایی که گل نداره به این ترتیب لباسم هم خیلی پوشیده بود و هم خیلی زیبا تقریبا شبیه عکس چهارمی که نگارا جان گذاشتن.اتفاقا خیلی از اطرافیان منم نظرشون این بود که لباس باز برای عروس زیبا تره ولی بعد از عروسیه من نظرشون عوض شد و همه خیلی هم تعریف می کردن.

برای حنابندون هم همین مشکل رو داشتم و یه لاس دکلته با کت کوتاه پوشیدم که اونم زیبایی خاص خودش رو داشت.
    «یک مادر خوب به صد استاد و آموزگار می*ارزد»

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

بچه ها از همتون ممنونم. من اصلا برام فیلم مهم نیس .عکس مهمه . که شوهری میگه اگه خانمش هم عکس بگیره بالاخره اقا موقع کار کردن و چاپ عکستو میبینه. با مو مشکل نداره میگه بالا تنه مخصوصا بالای س ی ن ه پوشیده باشه.
    لباسم مدلش طوریه که دقیقا تمام قشنگیش به بالاتنه هستش که کتم باید طوری باشه که جلوه ی لباسو نگیره مثل عکس کت کوتاهی که نگارا جون زحمت کشیدن گذاشتن تو پست اخری. ولی اون گیر داده که لخته

والا من زیاد نمیدونم ولی فکر میکم حتی دیدن عکستون از لحاظ شرعی ایراد نداره.چون عکاس هم مثل دکتره و کارش اینه.شما اولین و آخرین عروسی نیستین که اون میبینه و کارشو انجام میده.بهتره انقدر حساس نباشید و با شوهرتون صحبت کنید که اون فقط عکس شما رو میبینه نه خود شما رو. و انقدر این کار براش عادیه که انگار داره عکس یه آقا رو رتوش میکنه.من هم با بولرو موافقم.عروس ما هم یه بولروی دانتل پوشیده بود و خیلی هم شیک بود.ایشالا خوش بخت بشی .این مهمه
    در ضمن به نظر من بهتره کار را به داماد بسپارید.بگو یه مدل خوب پوشیده شیک باکلاس پیدا کن .من هم بپوشم
    فقط برای امروز انسان بهتری باش

• ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5150
    پسند کرده
    1825

عزیزم باید کت داشته باشه؟ خودش همینجوری خوبه دیگه مجلستون مختلط که نیس؟

اگه میخوای کت براش بدوزی یا بدوزونی ( ) ساده باشه بهتره. چون خودش کار شدس (مخصوصا قسمت سینش) کتش ساده باشه بهتره.
    !After all, tomorrow is another day