نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 297 به 304 از 5366
صفحه 38 از 671 نخستنخست ... 283536373839404148 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24444
    پسند کرده
    30047

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    نیوشا عزیز من فکر کنم همون نسکا فه ای بهتر باشه حالا که می گی ابروهات زیاد پر نیست کمی کمرنگ تر بکش با یه برس کوچیک که مخصوص ابرو هست محوش کن تا طبیعی تر جلو بده تاتو مایع استفاده نکن که به نظر من رو ابرو هر کسی دیدم خیلی مصنوعی بوده و اکثر رنگاش غلیظه که در نتیجه برای هر جایی مناسب نیست
    برای آرایش هم نیاز نیست که آرایش عربی داشته باشی به کرم پودر معمولی با یه رژ لب صورتی ایده خوبیه
    موفق باشی

راستی یه سوال رنگ ابرو دودی چه طوری در میاری؟ میشه به من بگی ممنون
    مرسی عزیزم از کمکت ....

ابروی من دودی هست ... رنگش نکردم.....

2. بانک بند ناف
    *سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24444
    پسند کرده
    30047

[quote=Parastesh]
    نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Niusha
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*SAHRA*":3l26845w
    می تونی با مداد کمی پهن ترش بکنی چون منم ابروهام پهن هست اما با کمی مداد بیشتر بهش مدل میدم البته مداد زیاد فشار نده رو ابروهات
    مرسی عزیزم از راهنمایی ....

و همچنین ممنون از رزیتای عزیز

من ابروهام دودی رنگه و زیاد پر نیست..... مداد نسکافه ای بگیرم خوب میشه ..... موهای ابروهام ذوق نمیزنه ؟؟
    تاتوی مایع چطوره ؟؟ ریزش ایجاد نمیکنه؟؟

آخه من زیاد اهل آرایش زیاد نیستم مخصوصا ابرو ...واس همین یکم دلهره دارم .... با این ابروی آرایش شده باید آرایش چشمم عربی باشه یا ساده ؟؟
    همیشه من یه خط باریک زیر چشمم میکشم .... و یه رژ صورتی خیلی روشن یا نارنجی خیلی محو میزنم ...ابرو رو ارایش نمیکنم ...

ممنونم پیشاپیش
    عزيزم از لوسيون بتانتازون استفاده کن . ماست ماننده و روي ابرو واي مي ايسته . شب تا صبح روي ابروت باشه .
    البته يکي از دوستان گفتن کرتون هست و زياد نبايد استفاده شه در حد يکي نوبت استفاده کني تا تموم شه اشکال نداره .
    واقعا موثره در مشکي کردن موهاي ابرو و پر پشت شدنش هم همينطور .

عزیزم سلام..منم با نظر میشاجون موافقم..اگه 1کم دیرتر بری آرایشگاه و کمتر از مداد استفاده کنی بهتره...
    1نظر دیگه هم دارم...از محلول رشد مو و ابروی سینره استفاده کن..واقعا عالیه...قیمتش حدود 7500تومن میشه....[/quote:3l26845w]

مررررررسی دوستم ...... من اصلا از مداد استفاده نمیکنم .... خودمم ابرومو اصلاح میکنم و خودمو به ارایشگاهها نمی سپرم ... شنیدم قرص ال دی هم معجزه میکنه درسته ؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    با سلام من یک کت مخمل خوابیده اسپرت یقه انگلیسی سوسنی دارم میخوام بدونم با چی میتونم ست کنمش یک مدل پوشیده یک مدل مهمانی زنانه ای بگید با چه رنگی ست میشه رنگش بیشتر به صورتی میره تا بنفش
    مرصی
    با اجازه مدیر جون این تاپیک باید بگم اگر کتت به صورتی متمایله هم میتونی با یه دامن طوسی و ذغالی ست کنی و یا با یه شلوار سرمه ای
    خیلی وقتا بهم گفتن چرا میخندی بگو ما هم بخندیم !!!!
    اما هرگز نگفتن چرا غصه میخوری بگو ما هم بخوریم ,,

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24444
    پسند کرده
    30047

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    با سلام من یک کت مخمل خوابیده اسپرت یقه انگلیسی سوسنی دارم میخوام بدونم با چی میتونم ست کنمش یک مدل پوشیده یک مدل مهمانی زنانه ای بگید با چه رنگی ست میشه رنگش بیشتر به صورتی میره تا بنفش
    مرصی
    رنگای مشکی و سفید و خاکستری با هر رنگی ست میشن .... حالا هم میتونی کت خوشگلتو با شلوار ست کنی یا دامن ....

من شلوارو بیشتر میپسندم چون حس میکنم صرف دامن کلا چه بلند یا موتاه یا هر مدلی یه مقدار آدمو چاقتر و مسنتر نشون میده ...

اگه مدلش اسپرته میتونی با جین سفید ست کنی .... یا بقول مرمری جون سورمه ای هم خوب میشه ...

حواست به صندلهاتم باشه زیاد بلند نگیر .... رنگشم به نظرم تون بنفش یا صورتی که یکم روشنتر یا تیره تر از کتت خوبه ...البت برا صندل تیره تر باشه قشتگ تره ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

[quote=*Niusha]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان عاشق":1ykwclbe
    مرصی
    رنگای مشکی و سفید و خاکستری با هر رنگی ست میشن .... حالا هم میتونی کت خوشگلتو با شلوار ست کنی یا دامن ....

من شلوارو بیشتر میپسندم چون حس میکنم صرف دامن کلا چه بلند یا موتاه یا هر مدلی یه مقدار آدمو چاقتر و مسنتر نشون میده ...

اگه مدلش اسپرته میتونی با جین سفید ست کنی .... یا بقول مرمری جون سورمه ای هم خوب میشه ...

حواست به صندلهاتم باشه زیاد بلند نگیر .... رنگشم به نظرم تون بنفش یا صورتی که یکم روشنتر یا تیره تر از کتت خوبه ...البت برا صندل تیره تر باشه قشتگ تره ...[/quote:1ykwclbe]
    مرصی عزیزم خیلی خوش سلیقه ایی با سفید و سورمه ای اونم جین عالیه فقط نمیدونم تاپشم باید سفید یا سورمه ای باشه از نظرت درباره صندل هم خیلی خوشم اومد
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار60
    نقل قول نوشته اصلی توسط erisa
    سلام بهار 60 برای کاشت از چه مارک چسبی استفاده می کنید وچند میخرید؟
    من خودم هنوزامتحان نکردم واینجاپرسیدم که یکی ازدوستان زحمت کشیدندوراهنمایی کردند.مارک چسب ونگفتند فقط گفتندازاون چسبهایی که سیاهه و توآرایشگاه مصرف میکنند

دوست جونی هام مارک اون چسب که میگفتم DON هستش. قیمتشم دقیق یادم نیس 2 3 تومن فکر میکنم
    اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک “زندگی خوب” حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

Re: لباسهاي مهماني (انواع بلوز و دامن،پيراهن و ...)

عید مهمانی داریم و یک نفر از فامیل شوشو میاد منم راستشو بخوای تنها عروس کم سنتر از عروسای دیگه ام یکی از فامیلهای شوهر (دختر خاله اش )یکم که نه زیاد جونش میخواره برای شوهرم منم میخوام کفش ببره و شوهرم اصلا بهش نگاه نکنه اون خوش تیپ و خوش پوشه البته بگم بیشترشسوغاتی فرنگه البته منم به تازه گی طی جریاناتی یکم مذهبی شدم یعنی تو اون سر لختها استین حلقه ای ها من روسری و لباسهای استیندار یا نیمه استین میپوشم حالا دلیل اینهمه حرف این بود که بپرسم لباسها یا مدلهای لباسی میخوام که اینطوری باشه هر جا رو نگاه میکنم کمه این مدلها منم که اعصاب ندارم باید چشم در بیارم کمکم کنید اگه مدل دارین بفرستین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

عید مهمانی داریم و یک نفر از فامیل شوشو میاد منم راستشو بخوای تنها عروس کم سنتر از عروسای دیگه ام یکی از فامیلهای شوهر (دختر خاله اش )یکم که نه زیاد جونش میخواره برای شوهرم منم میخوام کفش ببره و شوهرم اصلا بهش نگاه نکنه اون خوش تیپ و خوش پوشه البته بگم بیشترشسوغاتی فرنگه البته منم به تازه گی طی جریاناتی یکم مذهبی شدم یعنی تو اون سر لختها استین حلقه ای ها من روسری و لباسهای استیندار یا نیمه استین میپوشم حالا دلیل اینهمه حرف این بود که بپرسم لباسها یا مدلهای لباسی میخوام که اینطوری باشه هر جا رو نگاه میکنم کمه این مدلها منم که اعصاب ندارم باید چشم در بیارم کمکم کنید اگه مدل دارین بفرستین
    راستی اینم عکس اون کت سوسنی صورتیمه البته تنگم شده باید لاغر لاغر شم

صفحه 38 از 671 نخستنخست ... 283536373839404148 ... آخرینآخرین