نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 3,017 به 3,024 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط سارای همین روزها
    سلام بچه ها.
    اگه خدا بخواد قراره که مهرماه عقد کنم.برنامه مونم اینه که بریم محضر و بعدشم رستوران.من دلم نمیخواد کت و شلوار بپوشم و دنبال یه مدل مانتو سارافون شبیه اینام که هم مناسب محضر باشه هم رستوران.

اولا بنظرتون خوبه؟پیشنهاد دیگه ای دارین؟دوما کسی ازین سبک مدلا عکس نداره برام بذاره؟تو نت چیز زیادی پیدا نکردم.
    رنگ چی پیشنهاد میدین؟من خودم خیلی به صورتی و سفید علاقه دارم ولی یکم کلیشه ای نشده؟
    سفید و طلایی چطوره؟
    بوستون میکنم!
    والا من هر دو ترکیب رنگ رو دوست دارم ولی جدیدا به ترکیب سفید و طلایی خیلی بیشتر تمایل دارم ببین خودت چی بیشتر دوست داری و اینکه ده سال دیگه هم به عکسات نگاه کنی ازشون لذت ببری نگی کاش فلان

نقل قول نوشته اصلی توسط narges goli
    منم میگم سفید و طلایی خوشگله
    در ضمن با همچین مانتویی هم موافقم از کت دامن بهتره
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

تابستان شروع شد ، پیشنهاد ما برای این فصل گرم اما دلچسب؛ انتخاب یك رنگ تابستانی است. رنگی كه تابستانی بودنش را بیش از هر چیز به رخ بكشد. درست مثل رنگ زرد كه نماد شادی و آفتاب است... برای هماهنگ*شدن با این رنگ تابستانی از همین حالا دست *به*كار شوید.
    1. جای یك كمر*بند زرد در كمد شما خالی است. این كمربند را با شلوار جین سرمه*ای البته تا حد امكان تیره هماهنگ كنید. برای یك شلوار قهوه*ای توتونی نیز می*توانید روی این كمربند حساب كنید.

[HR]
    2. تركیب رنگ زرد با خاكستری درست مثل النگوی پیشنهادی ما می*تواند حال*وهوای تازه*ای به زیورآلات همیشگی شما ببخشد. حال*و*هوای تازه و درعین*حال كاملا رسمی.

[HR]
    3. اگر طرح*های فانتزی را می*پسندید در زیورآلات* زردرنگتان به تركیب*رنگی مثل دستبند پیشنهادی ما فكر كنید یعنی تركیب زرد و سرمه*ای. این تركیب ظاهر شما را مناسب یك مهمانی خودمانی و البته كاملا دوستانه می*كند.

[HR]
    4. تركیب رنگ سفید با زرد هم می*تواند انتخاب ایده*آلی برای شما باشد، درست مثل تل پیشنهادی ما!

[HR]
    5. جای یك كفش زرد در میان كفش*های تابستانی شما خالی است. البته قرار نیست این كفش را همه*جا بپوشید حتما شما هم با ما هم* عقیده*اید كه این رنگ كفش، برای مهمانی*های عصر مناسب است. پیشنهاد ما شلوار پارچه*ای و حتی دامن سرمه*ای یا سبزرنگ* است.

[HR]
    6. این كیف یك نمونه كامل برای اثبات همخوانی رنگ زرد با قهوه*ای است. اگر این تركیب رنگ را می*پسندید در انتخاب كفش سراغ رنگ قهوه*ای و البته جنس چرم بروید. این را هم فراموش نكنید كه این تركیب رنگ از ظاهر شما، ظاهری كاملا رسمی می*سازد.

[HR]
    7. اگر خیال دارید از ظاهر تابستانه*تان، ظاهری اسپرت و درعین*حال فانتزی بسازید، سراغ تركیب رنگ سرمه*ای با زرد بروید. تركیب رنگ زرد و سرمه*ای در این ساعت دلیلی است برای اثبات این ادعای ما.

[HR]
    8. یك روسری بزرگ نخی با حاشیه*های زردرنگ می*تواند نقطه تكمیل ظاهر تابستانه شما باشد. بهتر است در تركیب رنگ روسری*تان سراغ طرح*هایی بروید كه مثل مدل پیشنهادی ما زمینه*ای روشن و متمایل به رنگ سفید دارند. این تركیب رنگ از تند و تیزی رنگ زرد می*كاهد و این رنگ شاد تابستانه را همه*جا پوش*تر می*كند.

به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

شیک پوشیدن و به روز بودن می تواند نقش به سزائی در ایجاد انگیزه برای رفتن به سالنهای ورزشی ایفا کند. اگر از نوع پوشش خود راضی باشید آنگاه در تمرینهای خودتان نیز از اعتماد به نفس کافی برخوردار خواهید بود.

یجاد انگیزه لازم برای رفتن به سالن ورزش خودش به اندازه کافی مسئله ساز است، نوع پوشش در این موقعیتها نیز می تواند کاملا موثر باشد. شیک پوشیدن و به روز بودن می تواند نقش به سزائی در ایجاد انگیزه برای رفتن به سالنهای ورزشی ایفا کند. اگر از نوع پوشش خود راضی باشید آنگاه در تمرینهای خودتان نیز از اعتماد به نفس کافی برخوردار خواهید بود.
    1- بستن موها

بستن موها با یک باندانا(دستمال بلند طرح دار) اگر چه ظاهر زیباتری به شما می دهد اما تنها برای زیبایی نیست. استفاده از باندانا یا دستمال عرق گیر باعث می شود که به هنگام تمرین قطره های عرق وارد چشم نشده و موهایتان نیز اذیتتان نکند.

2- استفاده از رنگهای متنوع

لازم نیست حتما لباسهای ورزشی ساده بپوشید، بهتر است هنگام تمرین کردن از لباسهایی با رنگهای مورد علاقه تان استفاده کنید. می توانید از یک تاپ ، شورت ورزشی یا حتی کفش اسپرت با رنگبندی های متنوع استفاده کنید.

3- عضلاتتان را به رخ بکشید!

اگر برای داشتن بدنی متناسب و زیبا زحمت می کشید پس در به رخ کشیدن آن به هنگام ورزش تردید نکنید. استفاده از لباسهایی که عضلات را کاملا در معرض دید قرار می دهند علاوه بر راحتی باعث می شود به هنگام تمرین حرارت بدنتان بیش از حد افزایش پیدا نکند.

4- استفاده از لباسهای ورزشی با مدلهای مجلسی

شرکتهای تولید کننده لباس به خوبی می دانند که خانم ها مایلند به هنگام ورزش هم راحت بوده و هم ظاهر مطلوبی داشته باشند. لباسهای اسپرتی طراحی شده که برگرفته از مدلهای مجلسی است اما کاملا راحت بوده و به هنگام ورزش مشکلی ایجاد نمیکند اما بسیار شیک و جذاب هستند. این لباسها با الیاف مخصوص خود عرق بدن را به خود جذب کرده و با حالت استریچی که دارند اندام را کاملا محکم نگاه می دارد.

6- استفاده از حوله

وقتی به سالن ورزش می روید حتما حوله خود را همراه داشته باشید. همیشه عرق روی بدنتان را خشک کنید؛ جهت حفظ بهتر بهداشت وسایلی را که با آنها کار کرده اید را خشک و تمیز کنید. این کار نشانه دقت و شخصیت شماست.

7- شلوار شل و ول نپوشید

به هنگام ورزش می توانید از شلوار یوگا یا اسپندکس استفاده کنید، بگذارید عضلات قوی پاهایتان دیده شوند. به علاوه، لباسهای اینچنینی کاملا به بدن شما می چسبند و به هنگام تمرین از آزادی عمل بیشتری برخوردار خواهید بود. همچنین وقتی در هوای آزاد قصد تمرین دارید شلوارهای یوگا گزینه مناسبی برای ماههای سرد سال خواهند بود.

8- ژاکت اسپورت بپوشید

هنگام رفتن به سالن یا پس از تمرین برای گرم نگاه داشتن بدنتان از یک ژاکت زیبای اسپرت استفاده کنید. وقتی خیس عرق هستید و بیرون هم نسیم خنکی می وزد آنگاه قدر این ژاکت را می فهمید!

9- موهایتان را جمع کنید

موهایتان را بالا یا پشت سرتان جمع کنید تا هنگام تمرین راحت باشید. اینکار باعث می شود عرق، موهایتان را خیس نکند تا بعد از تمرین معطل خشک کردن و سشوار کشیدن نباشید. با یک کش مو خیلی ساده موهایتان را پشت سر جمع کنید تا ظاهری زیبا و ساده داشته باشید.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

خانمای خوش سلیقه من این تیکه بارچه مشکی رو دارم که کمه .میخوام با یه بارچه دیگه ترکیب کنم بیراهنش کنم اما نمیدونم اصلا مناسبه من هست ؟بعد اینکه با چه بارچه ای ترکیبش کنم و چه مدلی مثلا دانتل یا حریر یا هر چیز دیگه ......میشه راهنمایی ام کنیم 20 سالمه .

سارای همین روزها آواتار ها
    سارا
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    45
    پسند شده
    3767
    پسند کرده
    3376

نقل قول نوشته اصلی توسط sara23
    خانمای خوش سلیقه من این تیکه بارچه مشکی رو دارم که کمه .میخوام با یه بارچه دیگه ترکیب کنم بیراهنش کنم اما نمیدونم اصلا مناسبه من هست ؟بعد اینکه با چه بارچه ای ترکیبش کنم و چه مدلی مثلا دانتل یا حریر یا هر چیز دیگه ......میشه راهنمایی ام کنیم 20 سالمه .
    عزیزم اول از همه بنظر من تو این سن مشکی نپوش.واقعا حیفه.اما خوب اگه اصرار داری همین پارچه رو بدوزی پیشنهاد من ( که مناسب سنت باشه) ایناس:

میتونی بالاتنه رو از پارچه ی خودت بدی و پایین تنه رو اگه لاغری دوسه لایه حریر.اگه شکم داری یا بدنت پره این مدل زیاد مناسب نیست چون دورکمرت رو بزرگتر نشون میده.

این مدل رو میتونی با ساتن بدوزی و کمی هم روی پارچه ات کار دست انجام بدی تا شکیل تر بشه.زیر پارچه ی بالا تنه ت حتما باید لایی حسابی بخوره تا خودشو بگیره.

من اینو توصیه میکنم بهت.میتونی یه پارچه ی برررراق نقره ای تهیه کنی و با پارچه ی خودت ترکیب کنی.حتی رنگای دیگه هم میشه خرجش کرد.مثلا قررررررمز براق یا همین طلایی.

اینم پشتش.مدل راحتیه.کاملا هم مدرن و شیک و دخترونه س

خوش باشی
    خُنُک آن دم که نشینیم در ایوان من و تو
    به دو نقش و به دو صورت، به یکی جان، من و تو

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    11060
    پسند کرده
    5910

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1018
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1018
    دوستان عزیزم سلام
    ازتون یه راهنمایی* می*خواستم،می*شه لطف کنید منو راهنمایی* کنید و بگید با این مانتو چی* بپوشم، کفش؟شلوار؟شال؟روسری؟کیف؟
    این مانتو رو خیلی* دوست دارم ولی* همیشه موقع *ست کردنش گیج میشم و میذارمش کنار
    از طرح پارچش هم عکس گرفتم،اون قسمت تیره هم تقریبا بادمجونی خیلی تیرس
    راستی* اولین بار که عکس میزارم پس اگه اشتباهی* کردم از همتون معذرت می*خوام بار اولمه
    http://www.mamipic.com/share-F660_51D307AA.html

http://www.mamipic.com/share-D6D6_51D307AA.html

دوستان منم کمک میکنید لطفا؟

عزیزم به نظر من با کیف و کفش کرم شلوار جین روشن و شال شکلاتی خوب میشه .
    یا اینکه با شلوار کرم و شال کرم شکلاتی و کیف و کفش قهوه ای
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

من این دوتا شلوار رو تازه خریدم. صورتیه رو خیلی دوست دارم و تصمیم دارم با همین کیف هم ست کنم.
    فقط نمی دونم با چه مانتویی؟ (مدل و رنگ؟)

شلوار دمپا گشاد رو هم خیلی وقت بود که هوس کرده بودم بخرم اما بعد از خریدش پشیمون شدم. نمی دونم با چی بپوشم؟مانتو و کفش ست باهاش ندارم.

تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بنیتا جون به نظرم اگه بخوای شلوار صورتی رو با کیف کرم ست کنی بهتهر کفشه رنگه کیفت بخری به همراه یه مانتو رنگ شلوارت. این شلوارت با مانتو سفیدم عالی میشه
    یا میتونی مانتو جلوباز کرم رنگ کیفت بخری زیرشم تیشرت رنگ شلوارت

شلوار دمپاتم با مانتو کوتاه تنگ خیلی خوب میشه. خص.صا اگه قدت بلندهههه!

• بانک بند ناف