نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,993 به 3,000 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام خانوما

من برای عروسی یه پیرهن کوتاه اسپرت خریدم که بالا تنه اش حریر طرحداره و دامنش مشکی ساده.نمی دونم با چی بپوشمش؟ ساپورت؟ جوراب ضخیم؟ یا هیچی؟ در مورد کفش چی؟ بنظرتون صندل پاشنه بلند بهتره یا کفش؟ 34 سالمه.

باران جون عکس لباستو بذار تا ببینیم چی بهش میاد .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

2. بانک بند ناف
    (ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    473
    پسند شده
    18106
    پسند کرده
    17214

نقل قول نوشته اصلی توسط hastiye mamani
    سلام دوستای خوش سلیقه میشه لطفن به منم یه راهنماییی بدید من برای عروسی خواهر شوهرم سفارش یه لباس دادم که یقه اش تا زیر سینه تور دانتل یا گیپ.ر با گلهای ریز باشه البته آسترش ساتن و از روی سینه شروع بشه تا پایین گیپورشم تا زیر سینه باشه با همون گیپور یه آستین کوتاه هم براش بزنم برای دامنش مدلی ندارم ( من یه کمی شکم دارم ) دوست دارم یه مدلی باشه که تا حدی شکممو بگیره به نظرتون چه مدلی برای دامنش خوبه؟
    مدلهایی که از زیر سینه گشاد میشن بزرگی شکم رو نشون نمیدن هر چی قسمت کمر لباس تنگتر باشه بزرگی شکم بیشتر نمایش داده میشه
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

نقل قول نوشته اصلی توسط متینا
    سلام دوستان.نمیدونم جای سوالم درسته یا نه؟اگه نیست ببخشید دیگه به بزرگی خودتون
    حقیقتش من دیگه از خودم داره حالم به هم میخوره. توی این 22 سال کوچکترین تغییری نکرده قیافم.حتی وقتی عروسی کردم خیلی خوشگل شده بودم(اعتماد به نفس تاکجا! )ولی تغییری که دلم میخواستو نداشتم.
    من نسبتا تپلم.موهام مشکی کم پشت و فوق العاده لخته.چشم و ابرو هم مشکیه.پوستم گندمیه و چون همش یا دانشگام یا سرکار یا خرید و کلاس ورزش تیپم خیلی خیلی ساده و اسپرته.حالا تصمیم گرفتم واسه اولین بار موهامو رنگ کنم شاید تغییر کنم!
    چه رنگی قشنگه و بهم میاد؟موهامم خیلی ضعیفه واسه همین میترسم دکلره کنم!اگه نظر دیگه ایم واسه تغییر من دارین ممنون میشم کمکم کنین
    متینا جون اولین حس زیبایی تو وجود خودته
    میتونه هر ایرادی که به نظرت میرسه رو تو وجودت پیدا کنی اما اگه عزت نفست بالا باشه یا باهاشون کنار میای یا رفعشون میکنی گلم
    اول روی احساست کار کن. تو زیبایی و پتانسیل بهتر شدن رو داری
    دوم یه عکس واضحتو اگه دوست داری واسه یه دوست خوب مثه نگارای عزیز خصوصی کن تا با توجه به مشخصاتت کمک کنه که چه رنگی بهت میاد
    سوم اینکه خوب نگاه کن و الگو برداری کن. من هر وقت بخوام کفش بخرم میرم جاهای خوب خوب کفشای دخترا رو نگاه میکنم و تصمیم میگیرم چه مدل کفشی بخرم. چون به نظرم اونا واسه مدل کفششون وقت گذاشتن و من با کمترین وقت کفش مدل روز رو انتخاب میکنم
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    0

حقیقتش من دیگه از خودم داره حالم به هم میخوره. توی این 22 سال کوچکترین تغییری نکرده قیافم.حتی وقتی عروسی کردم خیلی خوشگل شده بودم(اعتماد به نفس تاکجا! )ولی تغییری که دلم میخواستو نداشتم.
    من نسبتا تپلم.موهام مشکی کم پشت و فوق العاده لخته.چشم و ابرو هم مشکیه.پوستم گندمیه و چون همش یا دانشگام یا سرکار یا خرید و کلاس ورزش تیپم خیلی خیلی ساده و اسپرته.حالا تصمیم گرفتم واسه اولین بار موهامو رنگ کنم شاید تغییر کنم!
    چه رنگی قشنگه و بهم میاد؟موهامم خیلی ضعیفه واسه همین میترسم دکلره کنم!اگه نظر دیگه ایم واسه تغییر من دارین ممنون میشم کمکم کنین
    عزيزم چون بار اولته كه رنگ موهاتو عوض مي كني بهتره خيلي رنگشو باز نكني و رنگ رو تو طيف بلوند يا قهوه اي انتخاب كني. ضمنا مي توني موهاتو فر درشت بكني كه خيلي قيافه رو تغيير مي ده. نمي دونم تيپت تا چه حد اسپورته ولي مي توني با انتخاب كفش عروسكي يا پاشنه بلند و كيف متناسب با كفشتون و انتخاب يه شال يا روسري با رنگ شاد تا حدودي از اين يكنواخت بودن خارج بشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا
    به نظر منم بهتره زیاد موی روشن انتخاب نکنی چون چشمت سیاه رنگه . در هر صورت مهم سلیقه ی خودته و همسرت
    پیشاپیش مبارکه
    انتخاب با توست ، میتوانی بگوئی : صبح به خیر خدا جان
    یا بگوئی : خدا به خیر کنه ، صبح شده . .
    ( وین دایر )

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

متینا جون من نمی دونم دقیقا چا چهره ای داری ولی تغییراتی که می تونی بدی در خودت و هم به چشم بیاد و هم خودت احساس کنی به خودت رسیدی:
    موهات رو یکی دو درجه روشن
    یک کوپ جدید انتخاب کن ، اگر موهات یک دسته برو لیر خورد بزن
    چتری بذار
    ناخن بکار
    مدل و رنگ ابروهات رو تغییر بده
    تیپت رو کمی از اسپرت در بیار مثلا اگر کفش ورزشی می پوشی تبدیلش کن به کفش عروسکی ساده اگر شال ساده می اندازی برو شال چند رنگ بخر. از این مانتو کوتاه بلند رنگی پنگیا بخر...
    رژیم بگیر لاغر کن
    برو استخر خودتو برنزه کن خط مایوی خوشگل بنداز روی بدنت
    و...
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    سلام لطفا اگه براتون امکان داره جواب منم بدهید من واسه اولین بار میخوام کت ودامن بپوشم ومیخوام بدم خیاط بدوزه من 37 سالمه پوست سبزه باقد160 میخوام مدلی بهم معرفی کنید که قدم را بلندتر نشون بده وکمی شکم دارم بپوشونه لطفا توی رنگش هم کمکم کنید اگه با مدل باشه بهتره ممنون
    سلام خانومي به نظر من براي بلند تر ديده شدن قدتون بهتره دامن رو بلند بگيرين. البته اگه دوست داريد مي تونيد دامن رو كاملا بلند بگيرين و تا روي پاتون بياد ولي چون خود من چندان علاقه اي به دامن بلند ندارم اينو انتخاب نمي كنم. بنابراين اگه حتي چند سانت پايين تر از زانوتون باشه هم تا حدودي قدتون رو بلند تر نشون مي ده ضمنا بهتره دامن رو راسته بگيرين و چين دار نباشه. كفش پاشنه بلند فراموش نشه. ضمنا اگه تو پاييز و زمستون مراسم داشته باشين پوشيدن چكمه رنگ تيره با كت و دامن هم قد رو بلند نشون مي ده. براي مخفي كردن شكم هم بهتره از كتي استفاده كنيد كه پايينش چين داشته باشه تا شكم پوشيده بشه مشابه مدلاي زير:

ضمنا براي رنگ هم مي تونيد از رنگ هاي كاربني، بادمجاني و... استفاده كنيد كه دوست اندامتون هم هستند.
    انتخاب با توست ، میتوانی بگوئی : صبح به خیر خدا جان
    یا بگوئی : خدا به خیر کنه ، صبح شده . .
    ( وین دایر )

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911

نقل قول نوشته اصلی توسط ~mersedeh~
    دوستان سلـام
    من ی کفـش کتـونی دارم طوسی با بنـدآی صورتـی...ی کولـه هم دارم طوسیـه..روش دوتا جیب داره ک رو جیباش خال های صورتی داره...

ب نظرتون با چ مانتو و شلوار و شال یا روسری یا مقنعـه ستـش کنم؟؟؟؟؟
    ی سوال دیگ هم دآشــَم...ی مانتو دارم سرمـه ای..دوس دارم با شلوار سفید بپوشمـش
    ب نظرتون روسری و کفشم چ رنگی باشه؟!

شرمنده انقـد سوالای پیشه پآ افتاده میپرسم...سلیقه خودمو قبول ندارم اصـن :(
    مرسده جون عزیزم مانتوی سورمه ایتو با کفش قرمز یا نارنجی حتی زرد و یا طلایی میتونی بپوشی . برای روسری هم میتونی از رنگای ترکیبی استفاده کنی یا تک رنگ از هرکدوم از رنگایی که برای کفش گفتم .

اون کیف و کفش طوسی رو هم با مانتوی مشکی سفید و سورمه ای میتونی بپوشی با شال سرخابی
    این نظر منه .دوستان دیگه هم نظر میدن به نتیجه میرسی .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maniiita
    نقل قول نوشته اصلی توسط mergan
    یه سوال خیلی فوری این مانتو دو رنگ ها که بالا تنه یه رنهگه پایین یه رنگه دیگه از مد افتاده؟
    به نظر من چیزی که تنه همه هست از بچه 12 ساله تا خانم 50 ساله حتـــــــــی اگر مدم باشه اصلا قشنگ نمیشه بپوشی ...
    اخه من جز یکی دو مورد تن کسی ندیده بودم
    راستش من همیشه خیلی ساده لباس می پوشم مانتوهام همه مشکی و قهوه ای و سورمه ایه مدل خاصی هم ندارند در جریان مد و این چیزها هم نیستم. این بار به قصد یک خرید متفاوت ، یکی از این مانتوهای دو رنگ گرفتم. البته اگه به سلیقه خودم بود حتی پروش هم نمی کردم اما به اصرار فروشنده پوشیدم و خیلی هم خوشم اومد با اینکه یک کمی تپل تر نشونم می داد ولی تن خورش قشنگ بود بعد که اومدم خونه زن داداشم گفت قشنگه ولی این مانتوها قبل از عید مد شده بود
    واسه همین اون سوال رو پرسیدم می خواستم ببرم با یه مانتو قهوه ای ساده عوض کنم. ( این کار رو نکردم ومانتو رو نگه داشتم)

حالا اگه بپوشمش ملت بهم می خندن؟ اخه من اینجا تن کسی ندیدم، شاید قبلا می پوشیدن الان نمی پوشن، شاید هم می پوشن من دقت نکردم