نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,953 به 2,960 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

[quote=مريم پاييزي][quote="رز آبی":3osewldq]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مريم پاييزي":3osewldq
    ممنون عزیزم بله مانتوم سبزه ولی یه سبز خاص دقیقا این رنگیه

به نظر خودمم عسلی یا قرمز خشگله من عاشقه قرمزم[/quote:3osewldq][/quote:3osewldq]
    اگه اینه که حتما با قرمز خوشجل می شه اینو هم برات یافتم کفش و شلوار و ایناشو ببین
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamss58
    سلام دوستان. یه عروسی توی باغ دعوتیم، مختلط. فامیل نزدیک هم محسوب میشیم. عروسی دختر دایی هست. لباس کاملا پوشیده هم می خوام انتخاب کنم. به نظرتون چی مناسبه؟ (سن ۳۳ و قد و وزن و اینا همه معمولی.) لباس مجلسی بلند و خوب زیاد دارم اما چون کاملا جذب هستند فکر می کنم باید روش چیزی بپوشم، اما نمیدونم چی! معمولا تو این جور عروسی ها، با حجابها چه جور لباسی می پوشن؟ در ضمن سر عقد که مانتو مجلسی خوبه دیگه نه؟
    می تونی یه حریر متناسب با رنگ لباست انتخاب کنی بدی برای روی لباست بدوزن من جدیا تن آنجلینا جولی یه همچین چیزی دیدم باید بگردم یافتم عکسش رو برایت می ذارم اینجا ولی درمورد اینکه با حجابها چه جوری می پوشند شرمندتم

بیا یافتیدم

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی

به نظر من کت شلوار هم خوب میشه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sharina
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharina
    سلام خدمت همه خانم های خوش تیپ و باسلیقه.
    راستش من میخوام از این مدل دامن هایی که زیر مانتو میپوشن با ساپورت بپوشم.هوا خیلی داره گرم میشه. اما چون تا حالا زیاد تو مودش نبودم نمیدونم باید چه جوری باشه. اما الان شدیدا دوست دارم اونجوری لباس بپوشم. میشه ویژگی های دامن و مانتو رو بگید؟ مانتو باید جذب باشه؟ قد مانتو؟ و اینکه کلا چه جور دامنی باید باشه؟ ممنونم پیشاپیش
    دوستان منتظرم
    ببین خیلی بستگی به سلیقه ات داره ولی در کل مانتوت نباید زیاد بلند باشه ( البته من با بلند جلو باز هم دیدم بد نمی شه) دامنت هم ترجیحا تک رنگ باشه که این می تونه چند رنگ هم باشه با توجه به رنگ مانتوت و این دامنها معمولا از بالا گشادند اگه اسم خاصی دارند من نمی دونم ولی الان باید برم بیرون شب اگه بقیه بچه ها چیزی اضافه نکردند، عکس می یابم برات می ذارم

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    سلام برا یه مدیر دبیرستان خوش سلیقه چه مدل مانتو با چه رنگهایی را پیشنهاد می دهید

مدل رو بسته به فرم بدن باید انتخاب کرد ولی برای رنگ من توسی و سرمه ای رو همیشه خیلی دوست داشتم. ولی یه بار دیدم یه نفر مانتو شلوارش تک رنگ بود و مقنعه اش یه رنگ دیگه بعد هم رنگ مقنعه دور آستین مانتوش نوار پارچه ای نازک رو 2 لایه دوخته بود . خیلی قشنگ دیده میشد
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    به نظرتون مانتو شلوار یه رنگ باشه بهتره یا دورنگ ولطفا اگه مدلی دارید زحمتشو بکشید ممنون میشم
    به نظر من مانتو و شلوارتون را یک رنگ انتخاب کنید و بعد متناسب با رنگش رنگ مقنعه را ست کنید اینجوری خیلی شیک میشه
    رنگ مقنعه را میتونید تو رنج رنگ مانتو و شلوار کمرنگ تر یا پر رنگ تر انتخاب کنین یا اینکه از رنگ مکملش استفاده کنین
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    من اون موقع که سر کار میرفتم مانتو شلوار و کفش یک رنگ می پوشیدم و کیفم رو با مقنعه هماهنگ می کردم
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357

نقل قول نوشته اصلی توسط setare2222
    سلام دوستان

به همفکریتون نیاز دارم من یه مانتو دادم واسم بدوزن رنگش طوسی تیره هست می خوام دور مچ و کمرش رو یا حتی پایینش رو با یه چیزی تزیین کنم لطفا اگه ایده ای دارین بگین و این که رنگ قهوه ای با این رنگ ست می شه آیا
    سلام دوست عزیز
    به نظرم به مدل بستگی داره
    ولی به نظرم با قهوه ای ست نکن تو رنگا با زرشکی ،بادمجونی و صورتی چرک خوب میشه با قرمزم ست میشه
    برای تزیین نوار های مختلفی وجود داره که میتونی استفاده کنی،خرازی ها و گاهی مغازه های بدلیجات از این چیزا داره

اینم هست
    خوجله
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    18

[quote=دختر متولد دي]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "دختر متولد دي":3fxs8nt1
    دوستاي خوبم سلام
    من براي مراسم عروسي يکي از دوستان و همکارانم (دانشگاهي) دعوتم. مراسم مختلط هست ولي من نمي*خوام کاملا بي روسري باشم. ميشه مدل شينيون يا بستن مو پيشنهاد بديد که تا حدي موها رو بپوشونه؟

لطفا شيک باشه و خيلي ضايع نشه
    لباسم پيراهن ساتن بلند به رنگ بنفش هست
    ممنونم
    کسي پيشنهادي نداره؟؟ [/quote:3fxs8nt1]عزيزم بهت پيشنهاد مي كنم به ارايشگرت بگي موهاتو كاملا جمع كنه و با يك كلاه كوچك كه حالت تل تزييني داره پوشش بده من اينكارو چند پارسال روي سر يك عروس ديدم جالب بود.موفق باشي...
    نقل قول نوشته اصلی توسط aysal_araz
    والا شادی جون من وقتی مراسم مختلط دعوتم لباسمو پوشیده و شیک انتخاب میکنم و یه شال مخالف رنگ لباسم هم میندازم رو سرم.البته عین بیرون خودمو نمیپوشونم و موهامو سشوار میکشم و بیرون هست ولی به خاطر اینکه بگم موهام هم پوشیده است یه شالی سرم میندازم.شالت باید سبک باشه تا به سرت نچسبه.همه هم میگن بهت میاد.البته پیشنهاد کلاه هم خوبه . اگه کلاه شیکی پیدا کنی خوبه.در ضمن قرار نیست که تو مهمونی مختلط حتما بیحجاب باشی.من آدمهایی را دیدم که با مانتو روسری نشستن.خیلی هم راحت.!مهم عقیده خودته که به چی معتقدی.من هم وقتی برای اولین بار میخواستم تو همچین مراسمی شرکت کنم خیلی استرس داشتم.مخصوصا که خیلی از فامیلای شوشو هم برای اولین بار بود که میخواستن منو ببینن و چون تا حالا نرفته بودم(خانواده ما کمی مذهبی تر هستن)نمیدونستم اصلا چیکار باید کنم؟ ولی حالا تجربه خودم را میگم.لباس و آرایشی کن که توش خودت باشی و معذب نشی.وقتی راحتی و اعتماد به نفس داری شیک هم دیده میشی والا اگه بهترین لباس را هم بپوشی و معذب باشی و راحت نباشی از جات نمیتونی تکون بخوری

setare2222 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    146
    پسند کرده
    684

مهدیه جان ممنون که جوابمو دادی
    مدل مانتوم کاملا اندامیه استین شمشیری از کمر تیکه خورده و دامنش هم ترک و فون هست و کوتاهه تا بالای زانو
    این رنگی

بوی حرص و بوی کبر و بوی آز
    در سخن گفتن بیاید چون پیاز