نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 289 به 296 از 5366
صفحه 37 از 671 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط Roz.Rozi
    من خودم برا خودم کاشت مژه میکنم خالم بهم یاد داد اون رفته بود اراشگاه براش کرده بودند مبلغ زیادی هم گرفته بودند 2 هفته نشده همش ریخته بود. پلک دونه ای های max factor میگیرم و البته چسب مخصوص که اراشگاهام با او میچسبونن خود چسب مشکی رنگه، بعدش با موچین پلکهارو به چسب اغشته میکنم میذارم رو پلکهام و مطمئن میشم که محکمه 1 2 بار بذاری راه می افتی چیزی نداره اگه خوب نگهش داری 3 هفته 1ماه میمونه

سوال بعدیتون هم اره چرم مد شده و چرم مشهد سایت وفروش اینترنتی داره .
    رزیتاجون مرسی که جوابمودادید.یه سوال یعنی اینوکه خودتون میچسبونید باحموم رفتن وشستن صورت سه چهارهفته میمونه؟؟؟
    چرم مشهدرو هم سایتشو سرچ کردم .خیلی خوشگل بودنداما قیمتها بالا.ولی کفش توشون نبود.
    بازم ممنونم
    نیا باران
    زمین جای قشنگی نیست
    من ازاهل زمینم
    خوب میدانم که گل درعقدزنبوراست
    ولی سودای بلبل داردوپروانه راهم دوست میدارد

2. بانک بند ناف
    *سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    24446
    پسند کرده
    30047

نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    می تونی با مداد کمی پهن ترش بکنی چون منم ابروهام پهن هست اما با کمی مداد بیشتر بهش مدل میدم البته مداد زیاد فشار نده رو ابروهات
    مرسی عزیزم از راهنمایی ....

و همچنین ممنون از رزیتای عزیز

من ابروهام دودی رنگه و زیاد پر نیست..... مداد نسکافه ای بگیرم خوب میشه ..... موهای ابروهام ذوق نمیزنه ؟؟
    تاتوی مایع چطوره ؟؟ ریزش ایجاد نمیکنه؟؟

آخه من زیاد اهل آرایش زیاد نیستم مخصوصا ابرو ...واس همین یکم دلهره دارم .... با این ابروی آرایش شده باید آرایش چشمم عربی باشه یا ساده ؟؟
    همیشه من یه خط باریک زیر چشمم میکشم .... و یه رژ صورتی خیلی روشن یا نارنجی خیلی محو میزنم ...ابرو رو ارایش نمیکنم ...

ممنونم پیشاپیش

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نیوشا جان اگه ابروهات دودیه مداد مشکی تاتو بگیر چون رو ابرو دودی رنگ میشه اصلا مشکی نیستش و خیلی طبیعی تا نگی کسی متوجه نمیشه، نسکافه ای به نظرم خوب نشه.
    اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک “زندگی خوب” حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

دوست خوبم تو شهرستان ما که زیاد ندیدم چرم بپوشن... من هویجوری هوس کردم چرم بپوشم .. بنظرم چرم یه ابهتی به ادم میده که جنسهای دیگه ندارن ...می تونی برای خرید به سایت فروشگاه انلاین چرم مشهد بری گلم .. درسته قیمتاش بالاست ولی مطمئن باش که ارزشش رو داره .. من که تا ابد دیگه از این کیف های خارجی استفاده نمی کنم . فقط و فقط چرم ... عاشق کیفاشم ...یه چند سال پیش از منوچهری تهران یه کوله چرم گرفتم 80 ت اونموقع خیلی گرون بود ... !!!ولی خب خریدمش ... باورکنین الانم بعد از سه سال ازش استفاده می کنم اگه ببینی میگه همین الان خریده شده .... پس سعی کنیم برای خوش تیپ شدنمان از پولهای زبون بسته مون بگذریم
    بهمین راحتی .. دوستون دارم
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

دوست خوبم

اگه می خوای ابروهات پهن شه یه مدت اصلاحشون نکن بخدا از همه راهها بهتر ه .. هر مدادی رو اگه استفاده کنی بعد یه مدت باعث میشه ابروهات بریزه ... من خیلی شنیدم که بعداز یه مدت کشیدن مداد ابرو ابروها کم پشت شدن ... منم می خواستم
    ابروهام پهن شه دوهفته بهشون دست نزدم .. الان کلی پهن و خوشکل شدن ...بوووووووووووووووووووسسس سسس
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981

[quote=*Niusha]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*SAHRA*":9g0y9cye
    می تونی با مداد کمی پهن ترش بکنی چون منم ابروهام پهن هست اما با کمی مداد بیشتر بهش مدل میدم البته مداد زیاد فشار نده رو ابروهات

من ابروهام دودی رنگه و زیاد پر نیست..... مداد نسکافه ای بگیرم خوب میشه ..... موهای ابروهام ذوق نمیزنه ؟؟

آخه من زیاد اهل آرایش زیاد نیستم مخصوصا ابرو ...واس همین یکم دلهره دارم .... با این ابروی آرایش شده باید آرایش چشمم عربی باشه یا ساده ؟؟
    همیشه من یه خط باریک زیر چشمم میکشم .... و یه رژ صورتی خیلی روشن یا نارنجی خیلی محو میزنم ...ابرو رو ارایش نمیکنم ...

ممنونم پیشاپیش[/quote:9g0y9cye]
    عزيزم از لوسيون بتانتازون استفاده کن . ماست ماننده و روي ابرو واي مي ايسته . شب تا صبح روي ابروت باشه .
    البته يکي از دوستان گفتن کرتون هست و زياد نبايد استفاده شه در حد يکي نوبت استفاده کني تا تموم شه اشکال نداره .
    واقعا موثره در مشکي کردن موهاي ابرو و پر پشت شدنش هم همينطور .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

نیوشا عزیز من فکر کنم همون نسکا فه ای بهتر باشه حالا که می گی ابروهات زیاد پر نیست کمی کمرنگ تر بکش با یه برس کوچیک که مخصوص ابرو هست محوش کن تا طبیعی تر جلو بده تاتو مایع استفاده نکن که به نظر من رو ابرو هر کسی دیدم خیلی مصنوعی بوده و اکثر رنگاش غلیظه که در نتیجه برای هر جایی مناسب نیست
    برای آرایش هم نیاز نیست که آرایش عربی داشته باشی به کرم پودر معمولی با یه رژ لب صورتی ایده خوبیه
    موفق باشی

راستی یه سوال رنگ ابرو دودی چه طوری در میاری؟ میشه به من بگی ممنون
    [HIGHLIGHT=#e5b9b7]رفیق من سنگ صبور غمهام به دیدنم بیا که خیلی تنهام[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#e5b9b7]
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

[quote=cma]
    نقل قول نوشته اصلی توسط *Niusha
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*SAHRA*":y8n8fogk

ممنونم پیشاپیش
    عزيزم از لوسيون بتانتازون استفاده کن . ماست ماننده و روي ابرو واي مي ايسته . شب تا صبح روي ابروت باشه .
    البته يکي از دوستان گفتن کرتون هست و زياد نبايد استفاده شه در حد يکي نوبت استفاده کني تا تموم شه اشکال نداره .
    واقعا موثره در مشکي کردن موهاي ابرو و پر پشت شدنش هم همينطور .[/quote:y8n8fogk]

عزیزم سلام..منم با نظر میشاجون موافقم..اگه 1کم دیرتر بری آرایشگاه و کمتر از مداد استفاده کنی بهتره...
    1نظر دیگه هم دارم...از محلول رشد مو و ابروی سینره استفاده کن..واقعا عالیه...قیمتش حدود 7500تومن میشه....
    دل کندن اگر حادثه ای آسان بود.....
    فرهاد به جای بیستون دل میکند....

صفحه 37 از 671 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین