نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,929 به 2,936 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط حناخانوم
    یه مانتوی فیروزه ای و یه مانتوی قهوه ای سوخته با طرحهای سنتی فیروزه ای و آجری خریدم با چه رنگ کفش و شال یا روسری ستشون کنم؟ پوستم روشنه.
    فکر کنم اولی با کرم یا قهوه ای سوخته خوب بشه دومی هم شاید آجری فکر کنم بستگی به طرحش داره بیشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn
    حنا خانوم مانتوی قهوه ای فیروزه ایتو با قهوه ای ست کن. قهوه ی با فیروزه ای خیلی شیکه. قهوه ای خردلیتم با هم میشه با قهوه ای ست کنی هم خردلی یا کرم رو به خردلی
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

baran_68_mn آواتار ها
    مرضیه
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    3158
    پسند کرده
    391

نقل قول نوشته اصلی توسط شاینی
    بچه ها من رفتم ارایشگاه وموهای بلندم رو کوتاه کوتاه کرده یعنی فقط یه خورده از موهام تا روی شوهاهامه وبا کلیپس هم همش جمع نمیشه حالا عروسی خواهرمم هست ومن نمیدونم موهام رو چه رنگی کنم وچه مدلی درست کنم که خوب بشه هم برای شب حنابندون هم شب عروسی تورو خدا راهنماییم کنید دسترسی به اینترنت هم ندارم اگه میشه زود جواب بدید مدل هم بزارید خخیلی خیلی ممنون

آران خانوم اگه اهل موی مصنوعی(گیس) هستی و آرایشگاهی و میشناسی که خوب و طبیعی برات دراره شب عروس بده شنیون یا جمع و باز درست کنه و حنابندون هم براشینگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    مدل مو بستگی زیادی به لباسی داره که می پوشی و آرایشگرت داره. به نظرم با نظر آرایشگر مدل انتخاب کن. در مورد رنگ هم الان تک رنگ مدده . ولی دوست داری مش کنی ؟
    --------------------

دنیا بدون مادرم چه سرد و تاریکه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1363
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1363
    دوست جون ها سلام
    يه راهنمايي ميخواستم،عروسي خواهر شوهر نزديكه،ميخوام لباس بگيرم،چي بگيرم بهتره?قدم ١٥٥،رنگ پوستمم روشنه،احتمالا موهامو رنگ و هايلايت كنم،نميدونم لباس كوتاه بگيرم يا ميدي يا بلند،ميخوام خيلي شيك بشم،ممنون ميشم كمكم كنيد
    من خودم شخصا برای عروسی نزدیکان بلند رو می پسندم به نظرم شیکتر هستش ولی خوب بستگی به خودت داره که چی بیشتر بهت میاد
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

baran_68_mn آواتار ها
    مرضیه
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    3158
    پسند کرده
    391

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    دوستان از این جوراب شلواری توری ها یا لونه زنبوری ها از مد افتاده؟با دامن کوتاه برای مهمونیها مثل پاتختی یا تولد خوبه یا بد؟

fafa2 جان فکرنکنم از مد رفته باشه ولی خیلی لونه زنبوری مدلای جدیدتری هم اومده.
    --------------------

دنیا بدون مادرم چه سرد و تاریکه

mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357

چرا هیشکی منو نمیجوابه خو من نیدونم چیکار کنم ...چی رو با چی بپوشم(فقط واسه کلاس و دانشگاه)
    یک عدد مانتو دارم

این مدلی

میخوام با شلوار مشکی و کیف مشکی و شال سورمه ای استفاده کنم خوب میشه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کفش چه رنگی باشه سورمه ای ؟مشکی یا...؟؟؟
    رنگ شالم
    >
    اینم شال

نظر بدید لطفااااااا
    دوست دارم بپوشم اما نمیدونم با چی خوب میشه؟؟؟از طرفی شال مشکی هم زیاد گذاشتم دوست داشتم یکم بفرقه...حالا بازم منتظر نظر خوش سلیقه ها هستممممم
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh7
    چرا هیشکی منو نمیجوابه خو من نیدونم چیکار کنم ...چی رو با چی بپوشم(فقط واسه کلاس و دانشگاه)
    یک عدد مانتو دارم این رنگی تقریبا

این مدلی

میخوام با شلوار مشکی و کیف مشکی و شال سورمه ای استفاده کنم خوب میشه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کفش چه رنگی باشه سورمه ای ؟مشکی یا...؟؟؟
    رنگ شالم
    >
    اینم شال

نظر بدید لطفااااااا
    دوست دارم بپوشم اما نمیدونم با چی خوب میشه؟؟؟از طرفی شال مشکی هم زیاد گذاشتم دوست داشتم یکم بفرقه...حالا بازم منتظر نظر خوش سلیقه ها هستممممم
    چون تابستون هست به نظر من توی رنگ بندی یه رنگ روشنتر انتخاب کن مثلا برای کفش رنگ عسلی روشن یا خردلی رو انتخاب کن ببین باهم چه جوری می شن .
    اگه شالت رو می خوای تغییر بدی یه امتحان با سبز کنی بد نیستش ببین وقتی همه تیپت رو باهم ست می کنی خوب می شه یا نه ؟ رنگ بندی اینو ببین چه باهم قشنگ شده یکی از این رنگها رو می تونی انتخاب کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz

خانومی به نظرم با شلوار جین سورمه ای و کفش رنگ مانتوت بد نمیشه . برای شالم میتونی از شالای ترکیبی و طرحدار استفاده کنی که زمینه روشن داشته باشه و طرحای زرشکی و سورمه ای و .. . اگه زمینه سفید گیر بیاری میتونی کفشتو سفید بپوشی با کیف سورمه ای . کیفتو رنگ مانتوت نگیر به نظر من
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان آریا
    پیراهن ریون کوتاه قهوه ایی که بالاتنه یقه شل وپلنگی وپشت لباس بند بند مشکی داره به نظرتون با جوراب شلواری مشکی ضخیم بپوشم ؟یا با یه جوراب شلواری که تا زیر زانو ضخیمه یه پاپیون از طح جوراب پشت پا داره وبقیه تا بالا نازک میشه وحالت بند بند داره اونم مشکیه
    اگه می تونی عکسشون رو بذار ولی اونچیزی که به ذهن من رسید چون لباست پلنگی و پارچش شلوغه جوراب شلواری ساده بپوش

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

عسل 10266 آواتار ها
    عسل
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    378
    پسند کرده
    1206

نقل قول نوشته اصلی توسط sima67
    سلام دوستای گلم من یه پارچه تترون قرمز خریدم میخوام باهاش یه پیراهن بدوزم یه عروسی در پیش داریم واسه اون میخوام میشه راهنماییم کنین چه مدلی بدوزم شیکتره؟
    استین بلند باشه به نظرتون بد میشه؟ پارچه م ل - خ - ت نیست لطفا راهنماییم کنین اخه عروسیه مهمیه باسلیقه ها بیان کمک

سیما جان سلام البته من با سلیقه نیستم ولی تترون واسه عروسی خیلی فکر نمی کنم مناسب باشه بعد هم استین بلند دیگه میشه عین مانتو بهتر یه پارچه ریون بگیری اگر هم می خواید پوشیده باشه برای روش یه کت کوتاه از اینها که دو تا استینه به هم چسبیده بدوزید به نظرم خوب باشه برای تترونه هم می تونی یه کت بلند بدوزی یقه باز از اینا که زیرش باید تاب بپوشی بعد با تاب و شلوار مشکی یقه کتتون هم می تونی از ساتن بگیری و روش رو کار کنی یا از یه گل سینه استفاده کنی تا ببینی خودتون چی می پسندی

خدایا نگویم دستم بگیر
    عمریست گرفته ای
    مبادا رها کنی

• بانک بند ناف