نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,881 به 2,888 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    11

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

[quote=khale leila]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "لیلا حا":10yyajnp
    بچه ها نمیدونستم کجا سوالمو بپرسم شما شیشه های عینک افتابی با چی پاکی میکنید با دستمال مخصوص عینک لک هاش پاک نمیشه؟ ممنون
    من محلول عینک پاک کن از عینک فروشیها میگیرم
    اگه نبود محلول رقیق الکل و آب درست و به عینکت اسپری کن[/quote:10yyajnp]

جدیدا شرکت نیوساد که پدهای پاک کننده لاک میزده هم دستمال مرطوب برای پاک کردن شیشه عینک زده که خیلی خوب هم هستن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز88
    سلام

ممنون ميشم بهم مشاوره بديد. اين روزها وضعيت هوا جوريه كه انگار نه هوا گرمه و نه سرد و گاهي بادهاي شديدي مياد.

من يه دختر 3 ساله دارم كه سرش به سرما حساسه و من توي زمستون مرتب اونو با كلاه بافتني بيرون ميبرم ولي الان كه نميشه بچه رو با كلاه بافتني بيرون برد ، در عين حال لازمه كه سرش رو به خاطر وزش باد محافظت كنم.

راستش روسري رو براش نمي پسندم ( حتي فانتزيش). يعني اصلا به بچه اين سني نمياد و تيپش به هم ميخوره.
    اين برام شده يه معضل . وقتي ميخوام دخترم رو بيرون ببرم نميدونم سرش رو چجوري بپوشونم .
    اگه چيزي به ذهنتون ميرسه ممنون ميشم كمكم كنيد.

فرناز عزیز
    دستمال سرهای بچه گونه خوشگل هست یا کلاه آفتابگیرها هم خوبه.
    اگه زیاد سرش گرم بشه ممکنه عرق کنه و بدتر سرما بخوره.به نظر من زیاد نپوشونش دخمل گلتو
    موفق باشید

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید 2
    بچه ها می شه به من هم کمک کنید من کلی بهتون بگم میخام از هم عروسام خوشتیب تر به نظر برسم چه کار کنم که همهیشه خوشکل و خوش بو و خوشتیب باشم که کم نیارم
    1.باید یکم بیشتر خرج کنی اما هدفمند
    2.زیاد نت بیا و تو خیابون یا مهمونیا به افراد و طرز پوشششون دقت کن تا بتونی مد روز تر باشی.
    3.به هیکلت برس و باشگاه برو و پوست و مو و ...را با مشورت با دکتر در بهترین حالت نگهدار
    4.با توجه به عرف خانواده ارایش ملایم رو همیشه در کنارشون داشته باش.
    البته اینا نظرات منه که سعی میکنم خودم کم و بیش عمل کنم و نظرات افراد دیگه هم محترممه.

راستی.هم عروس یعنی جاری؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    رومینا جون شهرهای جنوبی به جاری میگند هم عروس.البته من نمیدونم دوست خوبمون از کجا هست.

*مهربان* آواتار ها
    میزان امتیاز
    184
    پسند شده
    9726
    پسند کرده
    2806

نقل قول نوشته اصلی توسط Ameneh.
    سلام دوستان روزتون بخیر
    من به اتفاق همسرم قراره هر سال بریم آتلیه عکس بندازیم از بینشون یکی رو انتخاب کنیم واسه اتاقمون اندازه یه تابلو کوچیک ولی نمیدونیم چه طوری لباس بپوشیم؟
    به نظر شما چون هر ساله چطور لباس بپوشیم یعنی به مد سال باشه بهتره؟یا نه برنامه ریزی کنیم هر سال با تیپی که ربطیم به مد و رنگ سال و از این حرفا نداره بریم ؟
    از عید تا حالا که نتونستیم تصمیم بگیریم دنبال یه ایده ناب میگردم میشه شما خوشتیپها کمکم کنید؟

آمنه عزیز من سالها این مشکل داشتم امااااااااااا هنوز اون عکس رویاییم نگرفتم .
    بنظرم یه لباس ساده انتخاب کن.لباسی که بیشتر از همه بهت میاد. لباس از مد افتاده باعث میشه که عکس دلتون بزنه. آرایش ملایم و دلنشین کن .

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

[quote=Negara]
    نقل قول نوشته اصلی توسط مريم پاييزي
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مريم پاييزي":17rswakx
    سلام روزتون بخیر
    من شدیدا به همفکریتون نیاز دارم ما یه مراسم شب قدر داریم که من خیلی برام مهمه تیپم خوب باشه میدونم الان زوده ولی چون یه کوچولوی شیطوون دارم از الان باید به فکر باشم خودم دوست دارم کت دامن اسپرت بپوشم ولی چون قدم زیاد بلند نیست و لاغرم حس میکنم دامن بلند بهم نمیاد به نظر شما چیکار کنم کت دامن بلند بدوزم یا اینکه کت با دامن تا زانو و با جوراب شلواری بپوشم نمیدونم چیکار کنم میشه کمکم کنید
    قدم 160 و وزنم 49 سنم 23

مریم عزیز
    آیا در این مراسم قراره روی زمین بنشینید؟ آیا قراره بچه توی بغلتون باشه؟ آیا شیرخواره؟ آیا مراسم مختلطه؟
    لطفا جواب این سوالها رو مشخص کنید تا بشه بهتر راهنمایی کرد.
    عزیزم نه من خودم پذیرایی باید کنم مراسم مختلط کامل نیست ولی خوب باید با حجاب باشم دخترمم شیرخواره

مریم جان
    می خواست کت و شلوار بهتون پیشنهاد بدم که با توجه به اینکه برای پذیرایی باید خم و راست بشید جالب نیست. همون کت و دامن تا زانو بهتره... دامن بلند برای قد کوتاه مناسب نیست اصلا. (البته 160 به نظر من بلنده ها)[/quote:17rswakx]

مریم جون به نظرم اگه خانومها رو زمین میشینن بهتره کت شلوار بپوشین البته با شلوار کوتاه کارشده.چون با هر دولا راست شدنی ...
    اگر هم که مبل و صندلی ارجحیت داره پس کت دامن کوتاه عالی میشه.
    راستی با توجه به شیرخواره بودن کوچولوت بهتره کتی انتخاب کنین که تاپ لازم نداشته باشه یا تاپش ریون باشه که موقع شیر دهی اذیت نشین.خصوصا که مراسم طولانیه!
    یه دامن مدل دار هم عالی میشه ها!یا خمره ای که عشق منه!
    راستی یه کریر هم براش در نظر بگیرین که مسلما احتیاج به جا به جا کردنش پیدا میکنین.بچه خوابه و یهو یکی از مهمونها گرمش میشه و در و نجره را باز میکنن و بچه معصوم تو معرض باد قرار میگیره!!! تجربه بچه کوچیک دارم تو این مراسمات آخه!!!!
    راستی حالا که مراسمتون براتون مهمه یه لباس یدک هم داشته باشین.چون بچه شیرخواره و لباس مشکی و کثیف کاری و... خدای نکرده دلهره نداشته باشی!!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط joojoo7035
    سلام دوستان من یک مانتوی قهوه ای سوخته دارم که قسمت پایینش گاهای فیروزه ای رنگه. نمیدونم چه کیف و کفشی ست کنم
    کیف و کفش قهوه ایی یا مشکی روسری قهوهایی و فیروزه ای با یه دستبند فیروزه و یا انگشتر فیروزه

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره مامی آریانا
    سلام
    یه بار پرسیدمممممممم هیچکی جواب ندادددددددددددددد
    یه مهمونی با تم توت فرنگی داریم دنبال یه مدل لباس هستم که خیلی هم لختی و مجلسی نباشه برای مهمونی عصرونه خوب باشه
    نمی دونم چه مدلی بدوزم........

زهره جان من گشتم براتون ولی هر چی پیدا کردم ل خ * تی بود...
    شما یک مدل لباس قشنگ انتخاب کنید که پوشیده باشه و از پارچه صورتی تیره بدوزید روش با چسب حرارتی از پارچه مشکی شکل اشکهای خیلی ریز ببریز و بچسبونید و نزدیک یقه اش هم یک لبه سبز رنگ که پایینش تیز تیزی باشه به عنوان برگهاش بدوزید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط leyli

عزیزم اگر میخواهید خیلی مجلسی و رسمی نباشه میتونید یک تونیک یا بلوز با پارچه حریر قرمز بگیرید که خالهای مشکلی داره. اگر تونیک بود با ساپورت و اگر بلوز بود میتونید با دامن کوتاه سبز بپوشید
    ای کاش میگفتید چند سالتونه، مجرد هستید یا متاهل ...
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

سلام
    این پیراهن رو 4 سال قبل دوختم. دیگه نمیخوام از لباسش استفاده کنم. یه پیراهن مشکی ساده دارم که میخوام این پنل رو روی اون کار کنم. به نظرتون چه مدلی روش منتقل کنم؟ رو کمرش کارکنم یا یک طرفه؟ منظورم از یک طرف لباس مستقیم تا رو زانو هست.
    در ضمن همچین یکم تپلم دور کمر خوب میشه؟

خدا اينجاست ،

توي جمله ي " عجب شانسي آوردم "

• بانک بند ناف