نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 281 به 288 از 5366
صفحه 36 از 671 نخستنخست ... 263334353637383946 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

اول در مورد کراتینه ::

راجع به خوبی و بدی کراتینه همچنان صحبت زیاده، آرایشگرها میگن که مواد کراتینه باعث ترمیم موهای آسیب دیده میشه و لابه لای پولکهای مو قرار میگیره و موهارو زنده میکنه.. اما من از یکی دو پزشک هم شنیدم که کراتینه برای مو خوب نیست و اگر بی تاثیر نباشه ضرر داره

تجربه کراتینه هم دونفر از نزدیکانم داشته اند، یکیشون کرج و یکی تهران
    مدت دوام کراتینه حداکثر شش ماه هست، که البته این حداکثره و شما بهتره همان سه تا چهارماه رو برای خودتون در نظر بگیرید، مواد کراتینه بهترینش تا کیلویی 800 یا بیشتر هم هست و به همین دلیل اکثر(90%) آرایشگرها برای اینکه هزینه یک کراتینه بیش از حد نشه و دستمزد خوبی بگیرند هیچوقت از مواد به این گرانی استفاده نمیکنند.

بعضی آرایشگرها سه روز پشت سر هم رو برای کراتینه توصیه میکنند و خب بعضی ها که میشه اکثر آرایشگرها هم تقریبا نصف یکروز رو زمان میگیرند برای کراتینه مو
    در اصل قضیه که ماندگاری این حالت هست چندان تفاوتی نداره و درضمن موهای موخره دار و خیلی ضعیف هم بعد از مدتی به حالت قبل بر میگرده و برای همیشه ترمیم نمیشه

بعضی از کراتینه ها دارای مواد صاف کننده مو هم هستند که در اون مورد دیگه باید با خود آرایشگر مشورت کرد، اما در نهایت ام کراتینه درمانی برای مو به حساب نمیاد از دیدگاه من، چون از نزدیک دیدم و مدتی یکی دوماه موها کمی بهتر و نرمتر میشوند اما بعد دوباره شروع میکنند به حالت قبلی برگشتن و هزینه های الان که روی 200 - 300 میچرخه برای کراتینه اونقدرها هم ارزش نداره

همین هزینه رو اگر خانمها از پزشک پوست و موشون بخواهند که آمپولهای ویتامین براشون تجویز کنه و از این آمپولها استفاده کنند نتایج بسیار بهتری چه در پوست و چه در مو خواهند دید

// درپایان این ها همه تجربه و نظر شخصی هست و جهت کمک به دوستان
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

دوم در باب مد پاییز ::

فصل پاییز همانطور که زیباترین فصل خداست، زیباترین مدهای لباس رو هم با خودش به همراه داره، تقریبا اکثر رنگهای زیبا شاد و قوی رو میشه در این فصل پوشید و با انواع لباسها از جنسهای مختلف کیف کرد

این مدل لباس پاییزه است که هم زیباست و هم بخاطر مد امسال که خز هست میشه ازش استفاده کرد. رنگش هم که همیشه در پاییز مد میشه و بنابراین مدتها میشه ازش استفاده کرد

این مدل بوت جلو کوتاه و تقریبا گرد با سایز پاشنه های مختلف که امسال مدل قفلدارش بیشتر مد شده، یکی دوسالی هست که همچنان روی بورس هست .. در رنگهای آبی اشرافی، دودی، مشکی و قهوه ای (که امسال کمتر مده) طرفدارانش زیاد هستند.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

ادامه مد پاییز

خودم تا به حال تن کسی ندیدم اما این مدل شال و کلاه هم جالبه..

پالتو و مانتوهای پاییزه امسال چندان کوتاه مد نیست و هم بخاطر سخت گیری ها و هم مد اغلب مدلها تقریبا بلند هستند و من چندتایی مدل کوتاه اونهم جلو بسته بیشتر ندیدم.
    طبق معمول این فصل شلوار جین یا کتان تنگ در رنگهای تیره همراه با پالتو و مانتو ست میشه و نیم بوت هم بیشتر از بوت کاربرد خواهد داشت زیرا بوت بلند روی شلوار یکی از موارد من ک ر ا ت ی به حساب میاد.
    اما اگر بشه پوشید بوت تا زیر زانو خیلی با این شلوارها و پالتوهای میدی شیک هست.

چکمه های بدون پاشنه هم که مچ به بالاشون حالت خز و مو داره همچنان امسال مد هستند و البته رنگهای قهوه ای و کاراملی و ... با شال همان رنگ یا کیف هم مدل خودش ست میشه

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

پایتخت شعروادب ایران زمین(شهر حافظ و سعدی)
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=Parmin]
    نقل قول نوشته اصلی توسط narges goli
    نقل قول نوشته اصلی توسط "narges goli":2caalda0
    منم کمی اطلاعات میخوام در مورد کراتینه کردن موهای رنگ و مش شده
    کسی تا حالا انجام داده؟؟؟
    راضی بوده؟؟؟
    موندگاریش تا چه مدته؟؟؟تا رشد مجدد مو از ریشه ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی هیچکس موهاشو کراتینه نکرده؟؟؟
    منم همین سؤال رو دارم
    باعث ریزش مو هم میشه؟[/quote:2caalda0]

سلام خوبید من همیشه خواننده هست تو رو خدا گولشونو نخورید فقط پولتون هدر میره من و زن دائی شوهرم انجام دادیم ولی میره با محصولات دیگه خودتون ویتامینه کنید از چیزای طبیعی موهاتون تقویت کنید نه صاف کنید نه کراتینه با زرده تخم مرغ ماست سس مایونز انواع روغنها کرچک بادام و... کمی سرکه سیب تو شامپو و خلاصه خیلی چیزای دیگه
    خدا محبت است پس هیچگاه فراموشش نکن.
    دوستی:شاید عشق است که میسازد و میسوزد و شاید ترانه ایست که هر دم آوایش در دل جاریست لیکن هر چه هست زیباست.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

راستی ابرو رو یادم رفت

همچنان ابروهای پهن مد هستند اما صاف و با قد متوسط - نه بکوتاهی قبل
    رنگ ابروها هم اکثرا از مشکی بودن در میارند از قهوه ای تیره تا روشن و بلوند .. بعضی ها هم دیدم که دودی میکنند اونم دوست میدارم

رنگ شال این فصل هم خیلی چیزها اومده و واقعا تنوع زیاده، اما تم های پوست ماری و پلنگی چه برای کیف و چه شال و لباس تقریبا امسال استقبال خوبی ازش شده

رنگهای زنده تر هم یک نوع قرمز که به نارنجی هم میزنه رنگ جدید و قشنگیه برای شال

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    الان که بحث چرم هست بگم که چرم مشهد از باسابقه ترین و با کیفیت ترینهاست. مدلهاشم واقعا خوب هستند. اما نوین چرم مشهد اصلا اینطور نیست و از هیچ محصولیش رضایت ندارم.
    توی حراج سال قبلش یک کفش مردانه 100 تومنی خریدیم که دوبار هم نشد بپوشه همسری، انقدر که از شکل و قیافه افتاد. بعد هم زنگ زدن که در قرعه کشیمون برنده شدید و همسری که بهشون گفت من دیگه پامو نمیزارم تو مغازتون
    من رفتم جایزه رو گرفتم و باهاش دوجفت کفش من و خواهری خریدیم. اصلا اصولی درست نشده و از کف ی اش خیلی ناراضی هستم، نمیشه مدت زیاد باهاش پیاده روی کرد.

خلاصه اینکه یکوقت نوین چرم رو با چرم مشهد اشتباه نگیرید، اینروزها چرم فروشی مثل قارچ داره زیاد میشه
    درتایید گفته دوست خوبم باید بگم که واقعا چرم مشهد عالیه ... امروز چند روزی میشه که پالتو و کیفم بدستم رسید اینبار بدون عیب و نقص ... عزیز دلم ممنون که راهنمایی کردی گلم ... من به گفته شما اعتماد کردم و دل رو به دریا زدم و ازشون هم بغیر پالتو یه کیف دوشی و یه کیف پول سفارش دادم که واقعا با کیفیت .. عالی و خوش دوخت وقشنگن ... همه ما از شما دوستانی که اطلاعات ارزشمندو تجربیات مفیدتون رو در اختیار ما میگذارین تا بتونیم انتخابی درست داشته باشیم خیلی ممنونم .. من بشخصه که خیلی استفاده کردم و الان که از خریدم راضیم از لطف شما دوستان خوبم هستش ... در ادامه باید بگم که پول پست رو هم تقبل کردن و در کمال احترام بخاطر تاخیر هم بهم تخفیف دادن ...
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *Niusha
    دوستان لوفن بگید که ابروی بهن غیر از تاتو چه راه حل دیگه ای داره ؟؟
    آخه من از تاتو میترسم...ابروهام بهنه ....اما بهن تر میخوام ......
    نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    می تونی با مداد کمی پهن ترش بکنی چون منم ابروهام پهن هست اما با کمی مداد بیشتر بهش مدل میدم البته مداد زیاد فشار نده رو ابروهات

من از مداد مخصوص تاتو که بدون چربی هست و ابرو رو نمیریزه استفاده میکنم و البته رنگهاش کاملا طبیعی هستش معلوم نمیشه مداد زدم هرچند که مشکی میزنم
    اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک “زندگی خوب” حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار60
    بچه ها آیاکسی درموردکاشت مژه اطلاعاتی داره؟واین که حدودقیمتش چیه؟چه مدت میمونه؟و...
    یه سوال دیگه هم دارم.اینکه آیا امسال چرم زیادمدشده؟چون اینجا خیلی بحثش ودیدم ودیشب هم که کلی مهمون داشتیم اکثرشون چرم پوشیده بودند...
    چرم مشهدسایت وفروش اینترنتی داره. درسته؟؟
    من خودم برا خودم کاشت مژه میکنم خالم بهم یاد داد اون رفته بود اراشگاه براش کرده بودند مبلغ زیادی هم گرفته بودند 2 هفته نشده همش ریخته بود. پلک دونه ای های max factor میگیرم و البته چسب مخصوص که اراشگاهام با او میچسبونن خود چسب مشکی رنگه، بعدش با موچین پلکهارو به چسب اغشته میکنم میذارم رو پلکهام و مطمئن میشم که محکمه 1 2 بار بذاری راه می افتی چیزی نداره اگه خوب نگهش داری 3 هفته 1ماه میمونه

سوال بعدیتون هم اره چرم مد شده و چرم مشهد سایت وفروش اینترنتی داره .
    اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک “زندگی خوب” حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند

صفحه 36 از 671 نخستنخست ... 263334353637383946 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف