نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,857 به 2,864 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    162

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی مامی مملی
    سلام
    تو تعطیلات دستام جلو ماشین نشستم سیاه شده چیکار کنم این آفتاب سوختگی بسیار برنزه اش خوب شه
    عزیز گلیسرین از داروخانه بگیر با کمی ابلیمو قاطی کن شب نا صبح به دستت بزن بکن داخل نایلون دستتو اگه خواست ی یک دستمال نخی هم بپوش تا یک هفته جواب میده

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz

اگر زیر نور آفتاب یا در اثر چسبیدن اتو مو به پوست خود دچار سوختگی خفیف شدید، می توانید با کمپرس آب سرد و چای سبز یا سیاه آن را درمان کنید. برای این منظور، حوله نازکی را درون چای سرد خیس کنید و روی محل سوختگی قرار دهید. ماده گیاهی موجود در چای باعث کاهش سوزش و تاول نزدن می شود.

اینو از اینترنت گرفتم برات امامن خودم خیار رنده شده رو تجربه کردم که واقعا عالیه و ماست هم خوبه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepid123

من همین امروز بخاطر همین مسئله رفتم یه جفت دستکش گیپور گرفتم. البته خیلیا از این دستکش سفیدا میپوشن ولی من خوشم نمیاد. ضمنا تا دقایقی دیگه میخوام انگشتاشو ببرم که بشه از این مدل دستکشهای نصف انگشتی (نمیدونم اسمش چیه)
    اینجوری هم پشت دستم نمیسوزه هم وقتی نوکش بازه کمتر گرم میکنه هم دست رو فرمون کمتر سر میخوره هم اینکه چون مشکیشو گرفتم تضادش با رنگ پوست دست بنظرم جذابه هم لاک ناخنهای آدم معلوم میشه هم ... .
    خداروشکررررر

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911

چگونه در دوران بارداری شیک پوش باشیم؟
    از پوشیدن بالا تنه های پر چین نیز خودداری کنید. به دنبال تاپ هایی باشید که همچنان شما را روی فرم نشان می دهند. تونیک انتخاب مناسبی است. تونیک همه شانه و بازوهای شما را می پوشاند و باعث می شود اضافه وزن شما کمتر دیده شود.

وقتی صحبت از لباس در طول بارداری می شد باید علاوه بر راحتی به شیک بودن آن نیز توجه کرد. اما گذشته از اینها باید بدانید که مثلا در هفته نهم چه لباسی بپوشید و با پوشیدن لباس مثلا هفته چهاردهم تیپ و ظاهر خود را خراب نکنید. به طور مثال، باید بدانید در دو ماه نخست باراداری چه لباسی بپوشید که انحنای شکم شما را نشان ندهد.

سه ماه اول
    بسیاری از مردم دوست ندارند تا پیش از دو ماهگی دیگران متوجه بارداری آنها بشوند. بنابراین، بهتر است کمد خود را نگاهی بیندازید و لباس های خیلی تنگ و چسبان را کنار بگذارید. بهتر است بیشتر لباس هایی را استفاده کنید که روی شکم، **** و ران های شما را می پوشانند. مثلا تونیک های بلند. این لباس ها باعث می شوند تا چند کیلو اضافه وزن شما خیلی به چشم نیاید. ژاکت های ریزبافت، دامن هایی که در بالا تنگ و پایین گشاد هستند، پیراهن و تی شرت های پوشیده بپوشید.

از دیگر گزینه های مناسب برای سه ماه نخست بارداری می توان به تاپ های بلوز دار یا بلوزهایی اشاره کرد که کمربند دارند. پارچه لباس شل روی شکم شما می افتد اما کمربند باعث می شود تا لباس خوش*دوخت تر به نظر برسد و خیلی گشاد و آویزان نباشد. با این نوع بلوزها می توانید شلوار جین بوت*کات بپوشید تا بسیار شیک دیده شوید.

عدم آمادگی برای پوشیدن لباس های بارداری
    برخی از لباس های بارداری بزرگ و گشاد هستند و مشکل اینجاست که شاید شکم خانم باردار به قدری بزرگ شده باشد که لباس های پیش از بارداری نیز دیگر اندازه اش نیستند. برای این منظور باید گزینه های جدیدی به کمد لباس های خود اضافه کنید. به طور مثال، کمربندهای کشی همچون باندهای مخصوص بارداری خریداری کنید که بالای شلوار بسته می شوند و هیچ گونه دکمه یا زیپی هم ندارند.
    این باند باعث می شود تا شلوار جین بدون دکمه بالا بماند و کسی هم متوجه نمی شود که شلوار دکمه ندارد. در شرایط اضطراری می توانید از باندهای کشی استفاده کنید و آن را در سوراخ دکمه بپیچانید تا همان کار مشابه را انجام دهد.

مشکل چاق شدن
    تصور می کنید که چاق و خپل به نظر می رسید اما هنوز برای این نگرانی ها زود است. در این مرحله کمی چاق می شوید ولی آن قدر نیست که باعث ناراحتی شود. برای اینکه اعتماد به نفس خود را از دست ندهید بهتر است از پوشیدن لباس های تنگ دست بردارید زیرا لباس تنگ شما را همچون سوسیس نشان می دهد و به هیچ وجه زیبا نیست.

از پوشیدن بالا تنه های پر چین نیز خودداری کنید. به دنبال تاپ هایی باشید که همچنان شما را روی فرم نشان می دهند. تونیک انتخاب مناسبی است. تونیک همه شانه و بازوهای شما را می پوشاند و باعث می شود اضافه وزن شما کمتر دیده شود.

تاپ یا دیگر لباس هایی که قواره خاصی دارند رشد ناگهانی شکم شما و بزرگ شدن سینه ها را می توانند تا حدی مخفی نگه دارند. تاپ هایی که از پارچه های ژرسه نرم و لطیف دوخته شد اند انتخاب های خوبی به شمار می روند.

سه ماه دوم
    با کمترین هزینه
    در این دوران هر ماه وزن و سایز شما تغییر می کند و مسلما تمایلی ندارید هر ماه برای خرید لباس جدید هزینه کنید. برای برطرف کردن این مشکل باید روی خرید مواردی هزینه کنید که با رشد شما قابل تغییر باشند.

به طور مثال، باید به دنبال خرید جزئیاتی همچون دکمه یا بندهای جمع کننده در کنار باشید تا با کمک آنها لباس های خود را به اندازه شکمتان بزرگ کنید. در ضمن می توانید شمایل جالبی نیز به شکم خود بدهید که در این دوران بزرگ شده است.

از محل کار تا تعطیلات
    شما باید در این دوران لباسی بپوشید که در طول هفته خوب کار کند و در ضمن، راحت نیز باشد. بهتر است از کت یا ژاکت های رویی استفاده کنید. روی مانتوی خود لباس ردا مانند سبکی بپوشید که شکم شما را بپوشاند. این نوع لباس ها حتی برای تعطیلات آخر هفته و گردش با دوستان نیز مناسب است. اگر این لباس ها کمربند دارند حواستان باشد که کجا آن را گره می زنید.

برای شلوار نیز می توانید از شلوار جین بوت*کات استفاده کنید که در قسمت کمر کشی هستند. انتخاب رنگ تیره کمک می کند تا هم در محیط کار و هم در محیط های اجتماعی دیگر بتوانید آن را بپوشید و شیک به نظر برسید.

سه ماه سوم
    کار کردن در ماه های آخر
    در این دوران احساس می کنید بسیار بزرگ شده اید و به هیچ وجه راحت نیستید. دکمه ها، زیپ ها و حتی کمربند برای شما نوعی شکنجه به حساب می آیند. برای خلاص شدن از همه آنها، پیراهن های ماکسی بلند تا قوزک پا بپوشید. این لباس بسیار راحت است و می توانید بدون هیچ درد و ناراحتی همه جا حاضر شوید.حتی می توانید از دامن ها و تونیک های بلند نیز استفاده کنید. این لباس ها نیز پوشیده و راحت و برای دوران بارداری مناسب هستند.

دلمردگی
    در این دوران احتمالا به لباس های تک رنگ مثل مشکی، توسی و ... علاقه مند می شوید زیرا تصور می کنید راحت تر هستند. اما باید مراقب ظاهر خود باشید و از رنگ های شاد و گرم استفاده کنید. بهتر است برای سرحال تر شدن خودتان هم که شده از زیورآلات استفاده کنید.

به طور مثال، هرچه شکم شما بزرگ تر می شود، گوشواره های بزرگ تری گوش کنید. رنگ دستبند و گوشواره خود را با لباس هایتان سِت کنید. از روسری هایی با رنگ های شاد و طرح های برجسته استفاده کنید.از اینکه به ظاهر خود برسید هراسی نداشته باشید. کیف و کفش همرنگ و زیورآلات زیبا همه باعث بهتر شدن روحیه شما در ماه های آخر می شوند.

روزهای پایانی
    از لباس های خود خسته شده اید و می دانید این آخرین ماه بارداری شماست و نباید لباسی بخرید. اگر خیلی دوست دارید خرید بروید و برای خود لباس نو بخرید به سراغ چیزهایی بروید که پس از زایمان هم برایتان قابل استفاده باشد، مثلا کفش. کفش های صاف و تخت،راحتی یا پاشنه دار فرقی نمی کند. با انواع کفش ها می توانید به راحتی راه بروید و شیک نیز باشید. سعی کنید کفش هایی با رنگ ها و طرح های شاد خریداری کنید.
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh343
    سلام
    به نظرتون اگر کسی قدش 170 باشه کفش پاشنه 10 سانت بپوشه چجوریه؟
    عالی میشه چراکه نه؟
    من قدم 171 هست و پاشنه 10 سانت هم میپوشم.
    کوشش کنیم آنچه ما را راضی میکند بدست آوریم
    وگرنه زمانی خواهد رسید که ناچاریم به آنچه که بدست آورده ایم راضی باشیم!

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط *Ghasedak*
    دوستان سلام .
    من 24 سالمه و یه دختر کوچولو هم دارم . میخوام یه مانتو بلند تا زیر زانو و راسته بدوزم ، قدم 167 هست و وزنم 63 میخواستم ببینم به نظرتون رنگ آبی کاربنی بهتره یا روشن یا سبز . میخوام برای تابستون بدوزم و خنک باشه .
    در ضمن چادری هستم .
    ممنون میشم راهنماییم کنید .

کاملا سلیقه ایه اما اگر پوستتون روشنه همه این رنگهایی که گفتین بهتون میاد به خصوص آبی ها... اگر پوستتون گندمی یا سبزه است، آبی نمیاد ، سبز بدوزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط بنیتا.ر

به عقیده من انتخاب رنگ سلیقه ایه وهمینطور بستگی داره به رنگ پوستتون چی میاد اما من به شخصه رنگ آبی کاربنی رو نمی پسندم. البته زیباست اما دیگه چندان مد نیست.
    من سبز رو ترجیح میدم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

pishimalus آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    616
    پسند کرده
    745

سلام به دوستای خوش سلیقه. مخصوصا نگار جونی
    راستش این کت دامنو مامانم 2سال پیش برام خرید ولی من تا حالا نپوشیدمش به خاطر رنگش. به نظرتون خیلی رنگش زشته؟ اگه خوبه با چه کیف و کفشی ست کنم؟
    آش رشته

خوشبختی یعنی اینکه

خداوند آنقدر عزیزت کند که وجودت آرامبخش دیگران باشد.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط pishimalus
    سلام به دوستای خوش سلیقه. مخصوصا نگار جونی
    راستش این کت دامنو مامانم 2سال پیش برام خرید ولی من تا حالا نپوشیدمش به خاطر رنگش. به نظرتون خیلی رنگش زشته؟ اگه خوبه با چه کیف و کفشی ست کنم؟
    http://www.mamipic.com/share-02F2_517EDA91.html

مهسا جون اتفاقا خوش رنگه که.... با یه سایه سبز همرنگ که توی گوشه های خارجی چشمت با یشمی تیره محوش کنی و کیف و کفش مشکی خوب می شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi15
    کت و دامن به این خوش رنگی خیلی سبز چشم نوازی . من خیلی رنگ و ست شدن حالیم نیس اما دوستم نقاشه همیشه میگه هر وقت توی ست کردن ماندی به طبیعت نگاه کن توی طبیعت همیشه میشه ست کردن راحت پیدا کرد من فکر میکنم اگه میخواهی کمی خانمانه بنظر بیایی رنگ قهوه ای خوشگل بشه همانی که در طبیعت اما اگه میخواهی کمی شاد تر باشه رنگهای خانواده نارنجی با احتیاط استفاده کنی اما بهرحال همانی که گفتم دور ورت نگاه کن یعنی بیرون پنجره توی اسمان و درختان و خلاصه طبیعت
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    دوستان یه سوال خیلی فوریانه
    من فردا سه شنبه عروسی برادرشوهر دعوتم.یه لباس کاملا قرمز دکلته تا بالای زانو میپوشم از اینها که از سر زانو تا رو زمین را از پشت دامن فقط بلند هست.یه لایه استر مانند زیر را مشکی داده و یه پاپیون مانند مشکی پشت دامن
    حالا میخوام ببینم کفش قرمز براش خوبه یا مشکی؟!
    قبل از ساعت یک که میخوام برم اتلیه بهم جواب بدین خواهشن.خواهرم زحمت چک کردنش رو میکشه
    یه عالمه ممنون خوش سلیقه ها!

فافا جان هر دوش اوکیه.. به نظر من مشکی بهتره چون در اقلیته... اگر شد به موهاتونم یه گل قرمز و مشکی بزنید...
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط lee jong hyun
    سلام دوستان
    چند تا ایده خوب واسه خوشتیپ بودن توی خونه بدید آخه شوهر من خیلی خوشش میاد که به خودم حسابی برسم ولی دیگه عقلم قد نمیده چه کارا میشه کرد

مدلهای مختلف مو : صاف ، فر ، ویو ، چتری ، دم اسبی با پاپیون، دو تا بافته ، شینیون های ساده ، موهای شلوغ و به هم ریخته
    لباسهای کوتاه و رنگی، دامنهای چین دار مینی ، تاپ با یقه خیلی باز، شلوارک های خیلی خیلی کوتاه ، زیور آلات بدلی رنگی
    تنوع رنگ و مدل آرایش و اپیلاسیون همیشگی
    ناخنهای درست شده و بلند و مرتب لاک خورده
    ست رنگ رژ لب با لاک
    صندلهای پر دار یا نگین دار
    گوشواره های بلند و چلچراغی با موهای جمع
    طراحی روی اعضای بدن با مداد لب یا چشم اکلیلی
    تتوی موقت چسبوندنی
    نگین های چسبوندنی بدن
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

• بانک بند ناف