نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,833 به 2,840 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط بنیتا.ر
    برای مراسم بله برون برادر همسری چه جور لباسی باید بپوشم؟
    یه پیراهن مشکی آستین کوتاه تا بالای زانو دارم که روش هم یه کمر مشکی باریک می خوره. تصمیم داشتم با ساپورت مشکی ضخیم بپوشم که متوجه شدم خانواده عروس تقریبا مذهبی هستن و فقط هم بزرگ های فامیل رو که همه مسن هستن دعوت کردن.
    دلم نمی خواد بین مهمون ها وقتی همه چادر سر می کنن من خیلی متفاوت باشم .نمی دونم چی باید بپوشم و 6 روز هم بیشتر فرصت ندارم.
    با توجه به اینکه کت شلوار دوست ندارم بپوشم میشه نظر بدید و یا عکسی بذارید که من بتونم ایده بگیرم.
    ضمن اینکه احساس می کنم کت دامن خیلی زنونه و سن بالا به نظر بیاد و من اصلا دوست ندارم لباسی بپوشم که سن بالا نشونم بده.
    31 سالمه. 167 قدمه و 57 کیلو وزنم.
    ممنونم.

بنیتا جون سلام .مبارک باشه.
    به نظرم میتونی از این مانتو مجلسیهای کارشده بپوشین.یه چیزی بین مانتو و کت هستش.هم پوشیده هم شیکه.تو هفت تیر زیاد دیدم! حتی خودتون هم میتونین رو یه مانتوی شیک کار کنین.یا حتی یراق دوزی کنید.
    راست میگین اصلا به چهره تون نمیاد ماشالله.و همینطور راست میگین که تفاوتی اگه میخواستید داشته باشین میتونستین .اما تا اخر مراسمها یه جوری نگاهتون میکنن که انگار ... شرمنده
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shermine
    سلام بچه ها . شبتون بخیر.. من چند وقته دنبال این مدلای سرهمی تاپ و شلوار مجلسی میگردم .نمیدونم اسم مدلش چیه....... امشب اتفاقی تو فیلم گل لاله دیدم یشیم پوشیده خیلی از مدلش خوشم اومد میخواستم بدونم اولا اسم این مدل چیه بعدش کجا تو تهران یا کرج میفروشن ... ممنون میشم جواب بدین یا اگه مدلشو داشتین برام بزارین . مرسی پیشاپیش
    من تو تیراژه تهران دیدم.طبقه دومش.چند تا از مغازه هاش تو ویترین گذاشته
    تاپ و شلوار مشکی با کمربند قهوا ای بود .تاپش بدون بند و جلوش مدل دار بود.بهمن ماه 70 تومن بود .الان نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtehff

تو ترکیه به این مدل لباس می گن تولوم tulum می تونید تو گوگل سرچ کنید tulum modelleri مدل های قشنگی میاره . البته پارسال خیلی مد بود . امسال رو نمی دونم . اگه کاملا متناسب و قد بلند باشید خیلی شیک می شه ولی برا کسایی که شکم یا چربی اضافه تو ناحیه پشت دارن اصلا مناسب نیست چون پارچش فوق العاده ل خ ته . البته مدل هایی با شلوارک داره که برای قد کوتاها هم مناسبه ..

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

برای مراسم بله برون برادر همسری چه جور لباسی باید بپوشم؟
    یه پیراهن مشکی آستین کوتاه تا بالای زانو دارم که روش هم یه کمر مشکی باریک می خوره. تصمیم داشتم با ساپورت مشکی ضخیم بپوشم که متوجه شدم خانواده عروس تقریبا مذهبی هستن و فقط هم بزرگ های فامیل رو که همه مسن هستن دعوت کردن.
    دلم نمی خواد بین مهمون ها وقتی همه چادر سر می کنن من خیلی متفاوت باشم .نمی دونم چی باید بپوشم و 6 روز هم بیشتر فرصت ندارم.
    با توجه به اینکه کت شلوار دوست ندارم بپوشم میشه نظر بدید و یا عکسی بذارید که من بتونم ایده بگیرم.
    ضمن اینکه احساس می کنم کت دامن خیلی زنونه و سن بالا به نظر بیاد و من اصلا دوست ندارم لباسی بپوشم که سن بالا نشونم بده.
    31 سالمه. 167 قدمه و 57 کیلو وزنم.
    ممنونم.

بنیتا جان به نظر من لباس خودتون خیلی خوبه و نباید سبک خودتون رو به خاطر اونا تغییر بدین به خصوص که عروس دیگه خونواده هستین. من بودم برام فرقی نداشت اونا چی می پوشن. هر چی هم می خوان بگن. فقط.... اگر مادرشوهرتون موافق باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط رز آبی

خانومی از این مدلی که یشیم می پوشه هم خوبه ها ، سر همی هستش شلوار گشادی هم داره کت و شلوارم نیست که بدت بیاد به نظر من چیز تک و قشنگیه مخصوصا پارچه لختی هم داشته باشه
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

@زهرا@ آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1236
    پسند کرده
    2005

بنیتا جان منم به شما توصیه میکنم که تا یه حدی سعی کنین شما هم حجابتون رو حفظ کنین چون این یه جورایی احترام به اونا میشه .البته اگه تو خانواده همسرتون فقط شما هستید که میخوایید لباس راحت بپوشین اینو میگم منظورم اینه که اگه مادرشوهر و خواهر شوهر تون هم حجاب ندارن شما هم احتیاجی نیس به خاطر خانواده جدید حجاب داشته باشین ولی اگه این طور نیس اگه با حجاب باشین بهتره.مثلا زن دایی شوهرم اصلا به حجاب اعتقادی نداره و ما ها کلا هممون حجاب داریم و اکثرا هم خانمامون چادری هستن...حالا ایشون هر وقت بخوان بیان خونه ی ماها حجابشونو رعایت میکنن.واسه همینم مادر شوهرشو خواهر شوهراش حسابی دوسش دارن و همیشه ازش ممنونن به خاطر احترامی که بهشون میزاره...فک کنم پیراهن آستین بلند با ساپورت زخیم بپوشینم خوب باشه...میتونین یه شال مجلسی هم بزارین یا یه مدل خوشگل شالتونو ببندین...
    من فقط تجربه و نظرمو گفتم عزیزم...خوش بگذره بهتون خانمی
    نفسم پسرم فردادم هر روز عاشقترت میشم.خدایا شکرت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

ممنون از دوستایی که جوابم رو دادن.
    خانواده همسر من حجاب سفت و سخت ندارن و اغلب بی روسری هستن.نمی دونم مادر همسرم اون روز روسری سر کنه یا نه؟ اما می دونم چادر سر نمی کنه. خواهر همسرم هم به احتمال زیاد یه شال سبک سر کنه.
    من خودم هم تصمیم داشتم یه شال سبک سرم کنم. اما این لباسی که دارم با شال یه جورایی خنده دار میشه.
    مجبورم یه لباس دیگه تهیه کنم. اما هیچ ایده ای ندارم. میشه اگر عکسی از یه لباس که نه خیلی پوشیده باشه نه خیلی باز دارین برام بذارید؟

بنیتا جان با راهنمایی فرشته جان این عکسها رو یافتیندم و چقدر با حجاب ستش کردن این مدلها رو

یک کت و دامن شیک هم انتخاب خوبیه ها ، اگه خوش برش باشه و رو تن بشینه و خوب ست کنی به نظرم با روسری خوب می شه

زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه(مامان النا)
    دوست جونا پنج شنبه دیگه عروسی دختر خاله همسری هست.. خانواده همسری زیاد در قید حجاب نیستن یعنی دختراشون تو خط روسری سر کردن نیستن اما اینم بگم همیشه لباساشون پوشیده هست یعنی درسته بلوز جذب میپوشن اما یا دامن بلند میپوشن یا با ساپورت....

من خودم بیشتر بلوز شلوار میپوشم ... تو این عروسی میخام لباسم پوشیده و راحت باشه تا تو فیلم برداری راحت باشم و نخوام همش یه چیزی رو شونه هام بندازم چون به احتمال زیاد روسری سرم نمی کنم...
    عروسی تو تالاره

به نظرتون کت شلوار بپوشم بهتره یا یه پیراهن ماکسی که بالاش باز باشه وقتی داماد اومد یه کتی چیزی روش بپوشم...
    میخام یه تیپ موقر و باکلاس باشه
    من با پیرهن ماکسی موافقم کت و شلوار خیلی به درد عروسی نزدیکان نمی خوره البته این نظر کاملا شخصیه

نقل قول نوشته اصلی توسط samaaneh

به نظر من پیراهن میدی بهتره. یعنی نمیخواد خیلی بلند باشه. تا روی زانوها یا یه کمی پایین تر از زانو. بالاتنه اش هم باز نباشه بهتره که معذب نشی و بخواهی یه چیزی بندازی رو شونه هات.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

maman neda آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    322
    پسند کرده
    23

من خیلی ازین مدلهای تولوم خوشم میومد پارسال هم کلی دنبالش بودم و بالاخره یافتم

اینهم یه عکس از خانوم serenay sarikaya یا همون یشیم خانوم که مدل معروفی هم در ترکیه هستند

اینهم چند مدل دیگه که تو آرشیوم داشتم

سلاممم

من به مامی سایت برگشتم

maman neda آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    322
    پسند کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn
    دوست جونا سلام
    به من یه پارجه ی سبز خوشرنگ کرپ کت و دامنی هدیه دادن...من اگه بخوام واسه دامادی برادر همسری کت و دامن بدوزم چی باشه که خیلی شیک باشه آخه من جاری بزرگه ام مثلا:-) ولی به سنمم بخوره 24 سالمه

عزیزمم حتما میخوای کت و دامن باشه ؟؟

من این دو مدل کت و دامن رو داشتم که خیلی دوسشون دارم نمیدونم بدردت میخوره یا نه ؟

سلاممم

من به مامی سایت برگشتم