نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,801 به 2,808 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    60
    پسند کرده
    0

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra6212
    سه تا سوال دارم

یکی اینکه آیا پوشیدن دامن ماکسی مشکی برای بیرون (با لباس زیر چادر) و مهمونی های کوچیک خیلی خانومانه و سن بالابره؟ من همیشه بیرون دامن و شومیز می پوشم با چادر. یه دامنی میخوام که مناسب سنم باشه. یه دامنی دیدم 8 ترک و مدل ماهی و مشکی رنگ اما احساس کردم خیلی سن رو بالا میبره. لطفا اگر دم دست دارید مدل دامن بلند و جوونانه بذارید

دومی اینکه
    یه سارافون ریون گلبهی (تک رنگ) با یقه شل دارم که میخوام با جوراب شلواری و زیرسارافونی مشکی ستش کنم. چون رنگش خیلی خاصه به گفته نگارا جان دیدم با مشکی بیشتر رنگش رو نشون میده. برای رنگ و جنس روسری چی پیشنهاد میدید؟ اگر برای زیر سارافونی و جوراب شلواری پیشنهاد دیگری هم هست پذیرا هستم

سومی
    یه بلیز یقه شل، ریون، آستین کیمینو، رنگ آجری (تک رنگ) دارم اما آستینش کوتاهه (بالای آرنج). بنظرتون اگر زیرش زیرسارافونی مشکی بپوشم و تو مهمونی های سبک استفاده کنم بده؟

الان این عکس رو دیدم
    چقدر گلبهی با سفید متناسبه
    میشه حتی روی زیرسارافونی و جوراب شلواری سفید هم فکر کرد. زیادی مهدکودکی نمیشه؟ حیف که روسری سفید خیلی بهم نمیاد وگرنه چقدر روسری سفید باهاش میاد. شایدم قیدش رو زدم و با روسری سفید پوشیدم

2. بانک بند ناف
    zardin آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    631
    پسند شده
    17137
    پسند کرده
    20225

سلام
    اینم عکس کتی که داده بودم برام بدوزن.
    [/IMG]
    با بلوزی که پارسال دوخته بودم ست کردم و همین طور با تاپ یقه 3 سانت مشکی.

[/IMG]
    اینم بلوزی که پارسال دوخته بودم.بسیار تو تن شیکه .

[/IMG]
    [/IMG]

*fariba* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2066
    پسند کرده
    2263

نقل قول نوشته اصلی توسط حناخانوم
    بچه ها من و همسرم از دو نقطه متفاوت ایرانیم. ما توی عروسیامون لباس محلی میپوشیم ولی همسرم اینا لباس محلی ندارن. تا حالام توی عروسیاشون نبودم.

عروسی پسرعموش نزدیکه، حالا بنظرتون توی این مراسم لباس محلی بپوشم و وسط مراسم عوض کنم بد نیست یا بده؟ یه دست لباس محلی خوشکل تازه دوختم خیلی دوست دارم اونجاها بپوشمش فرهنگمو به همه نشون بدم
    حنا خانم گل اتفاقا ایده ای که داری به نظرم خیلی جالبه
    اگه برایتون مقدور باشه که با هر دو لباس محلی و سنتی و همینطور لباس مدرن تو مراسم حاضر بشی که عالیه

اما یه نکته رو هم در نظر بگیر و اون اینکه چون تو جامعه ما، مردم اغلب شهرها عادت ندارن که افراد رو با لباس های سنتی و محلی ببینند شاید برخورد مهمانها تو عروسی باهاتون کمی براتون عجیب باشه پس برای اون هم خودتون را اماده کنید

این کاری که شما میخواهی انجام بدی رو مردم کشورهای دیگه مثل کره، ژاپن و حتا تو اروپا و کشورهای اسکاندیناوی همیشه انجام میدن. در عین اینکه زندگی مدرن رو قبول کردن و لباس های مدرن میپوشن اما تو مراسم رسمی شون حتما لباس های سنتی شان رو میپوشن تا بتونن به این شکل فرهنگ شون رو زنده نگه دارن و به بقیه هم معرفی کنند مثلا ژاپنی ها و کره ای ها یک مراسم عروسی سنتی دارن که عروس و داماد لباس سنتی میپوشن و بعد هم یک مراسم مدرن دارن که همون لباس غربی ست. اما متاسفانه تو کشور ما اینطور نیست و به جز چند تا انگشت شمار قوم نتوستن لباس های محلی و سنتی شون رو حفظ کنند

در ضمن کاش یک عکس از لباس محلی تون که تازه دوختید رو بذارید اینجا تا ما هم ببینیم
    معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز است

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204

نقل قول نوشته اصلی توسط به اتریس
    سلام دوستای خوب و با سلیقه .دیشب یه کفش خریدم و وقتی اومدم خونه دیدم با رنگ لباسم که سفیده خیلی تفاوت داره برام خیلی مهمه همرنگ باشن . حالا تو جمعه بازار عکسشو گذاشتم که خداکنه فروش بره و اگر نره نمی تونم هزینه کنم و یه کفش سفید بخرم .میشه راهنمایی کنید چطور میشه رو کفش تزییناتی انجام داد که سفید به چشم بیاد . ازین نگین هایی که رو بعضی کفش هاس می شه بیرون تهیه کرد ؟ با چسب رازی می چسبه ؟
    همه انواع گل و نگين روي كفش رو خودت ميتوني از سپهسالار تهيه كني و بچسبوي به كفشت
    بعدش هم خيلي مهم تيست كه كفش و لباس كاملا يه رنگ باشن
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

سه تا سوال دارم

یکی اینکه آیا پوشیدن دامن ماکسی مشکی برای بیرون (با لباس زیر چادر) و مهمونی های کوچیک خیلی خانومانه و سن بالابره؟ من همیشه بیرون دامن و شومیز می پوشم با چادر. یه دامنی میخوام که مناسب سنم باشه. یه دامنی دیدم 8 ترک و مدل ماهی و مشکی رنگ اما احساس کردم خیلی سن رو بالا میبره. لطفا اگر دم دست دارید مدل دامن بلند و جوونانه بذارید

دومی اینکه
    یه سارافون ریون گلبهی (تک رنگ) با یقه شل دارم که میخوام با جوراب شلواری و زیرسارافونی مشکی ستش کنم. چون رنگش خیلی خاصه به گفته نگارا جان دیدم با مشکی بیشتر رنگش رو نشون میده. برای رنگ و جنس روسری چی پیشنهاد میدید؟ اگر برای زیر سارافونی و جوراب شلواری پیشنهاد دیگری هم هست پذیرا هستم

سومی
    یه بلیز یقه شل، ریون، آستین کیمینو، رنگ آجری (تک رنگ) دارم اما آستینش کوتاهه (بالای آرنج). بنظرتون اگر زیرش زیرسارافونی مشکی بپوشم و تو مهمونی های سبک استفاده کنم بده؟
    سلام زهرا جان

سوال دوم مشکی نخی ساده
    سوال سوم نه اگر دامن یا شلوارت و روسریت هم مشکی باشه خوبه.
    سوال اول
    دامن ماکسی گشاد بی قواره مال سن بالاست ولی ماهی قشنگه
    اینم بقیه

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

*fariba* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2066
    پسند کرده
    2263

دوستان مدتیه دنبال یک کیف مشکی میکردم اون مدلی که مورد نظرمه پیدا نکردم. دیروز یک کیفی دیدم که تا حدی نظرمو گرفت اما یه ایراد داشت و اونم اینکه مشکی نیست. رنگش سرمه ای خیلی خیلییییی تیره است. یعنی یه جورهایی حتا میشه گفت رنگش مشکییه اما نه مشکی پرکلاغی
    درواقع رنگش چیزه شبیه به رنگ

3G Dark Blue Metallic
    است اما تیره تر از این
    حالا به نظرتون این کیف رو میشه به جای رنگ مشکی استفاده کرد یا خیلی زشت میشه؟
    البته با با کفش مشکی که زشت میشه نه؟ اما اگه با کفش رنگ دیگه بخوام استفاده کنم چطور؟
    تبصره : منظورم رنگ های دیگه رنگهای جینگل پینگیلی مثل قرمز یا زرد از این قبیل میباشد

ببخشید اینقدر با توضیحات رنگش را توصیف کردم. روم نشد عکس بگیرم ازش میدونم اونجوری براتون راحتره نظر دادن تا تصورکردن

پی نوشت : یادم رفته بود عکس رو بذارم. نشستم منتظر پاسخ نگاه میکنم میبینم عکس نیست
    معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز است

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط *fariba*
    دوستان مدتیه دنبال یک کیف مشکی میکردم اون مدلی که مورد نظرمه پیدا نکردم. دیروز یک کیفی دیدم که تا حدی نظرمو گرفت اما یه ایراد داشت و اونم اینکه مشکی نیست. رنگش سرمه ای خیلی خیلییییی تیره است. یعنی یه جورهایی حتا میشه گفت رنگش مشکییه اما نه مشکی پرکلاغی
    درواقع رنگش چیزه شبیه به رنگ

http://www.mamipic.com/share-D38C_516678E2.html

3G Dark Blue Metallic
    است اما تیره تر از این
    حالا به نظرتون این کیف رو میشه به جای رنگ مشکی استفاده کرد یا خیلی زشت میشه؟
    البته با با کفش مشکی که زشت میشه نه؟ اما اگه با کفش رنگ دیگه بخوام استفاده کنم چطور؟
    تبصره : منظورم رنگ های دیگه رنگهای جینگل پینگیلی مثل قرمز یا زرد از این قبیل میباشد

ببخشید اینقدر با توضیحات رنگش را توصیف کردم. روم نشد عکس بگیرم ازش میدونم اونجوری براتون راحتره نظر دادن تا تصورکردن

پی نوشت : یادم رفته بود عکس رو بذارم. نشستم منتظر پاسخ نگاه میکنم میبینم عکس نیست

فریبا جان به نظر من تو ترکیبی قشنگ می شه که اصلا توش مشکی نباشه که این رنگ باهاش مقایسه بشه چون اینجوری به نظر مشکی بود میاد، و اینکه یک آیتم دیگه، حالا هرچی شده : کفش، کمربند، گل سر ، گل سینه و... به این رنگ پیدا کنید و یک جای outfit استفاده کنید.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5910

سلام به همه خوش سلیقه ها
    ما قبل عید یه عروسی داشتیم که بعلت تلفات کنسل شد و حالا هفته آینده قراره برگزار بشه . من این لباسو دوخته بودم که پارچش مخمله و رنگش هم سبز معروفه امسال حالا با توجه به تغییر فصل به نظر شما بد نیست که همینو بپوشم ؟

خودم از آینه عکس گرفتم ببخشید خوب نیست

و اینکه قسمت باسنم یه کم پهن شده بعلت نشستن زیاد سر کار و احساس میکنم خیلی توتنم قشنگ نیست اون قسمتش . ترو خدا در هر دو موردش نظر بدید صادقانه . ممنون

این لباسو هم قبلا گذاشته بودم و در مورد اینکه بالاتنشو تزیین کنم پرسیده بودم .یکی از دوستام زحمت کشید برام اینجوریش کرد . میخواستم در مورد اینم نظرتونو بگین .

شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .