نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 265 به 272 از 5366
صفحه 34 از 671 نخستنخست ... 243132333435363744 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    مرسي غزل بانو جون از نظرت
    فكر مي كني با شلوار مشكي خوب ميشه؟ خيلي رنگ به رنگ نميشم؟!
    آره خودم هم فكر كردم بوت رنگي كه به كيفم بياد بخرم
    گل بانو جون آخه غیر از شلوار مشکی چه رنگی شلوار میخوای بخری عزیزم
    فکر نکنم رنگای دیگه خیلی قشنگ بیاد به پالتوت مثلا قهوه ای و کرمی بدتر میشه که

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11788

نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    سلام به دوستان باسليقه خوش تيپ
    همسر من از سفرش به ازبكستان برام يك پالتوي چرم قهوه اي روشن ميدي آورده به نظرتون شلوار و كفش چي باهاش ست كنم؟ شلوار جين آبي؟ يا كتون قهوه اي؟ بوت همرنگش بخرم يا تيره تر؟ يك كيف قهو هاي تيره چرم مشهدهم دارم
    گل بانو جان به نظر من اينا رو ميتوني بپوشي
    جين مشكي با كيف و بت مشكي

جين كرم با كيف و بت قهوه اي

يا جين قهوه اي با كيف و بت كرم يا استخوني

يا جين قهوه ايبا كيف و بت مشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    بنظر منم بهتره که با بوت و کیف مشکی و همچین جین مشکی ستش کنی بهتره ...اخه اگه همه ر و که قهوه ای بگیری که اصلا خوب نمیشه ... یه کمی یکنواخت میشه ... خوش تیپ

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

نقل قول نوشته اصلی توسط narsis70
    سلام كسي در مورد ليزر موهاي صورت چيزي ميدونه ؟ بعضيا ميگن يه مدت بعد از ليزر موها دوباره رشد ميكنن . كسي اگه تجربه اي داره يا چيزي ميدونه كمكم كنه؟ اخه چند روز ديگه نوبت دارم....
    عزیزم برای لیزر بعد از تمام شدن مدت درمان ،باید حتما برای تثبیت درمان هر شش ماه همان ناحیه لیزر بشه .

مدیر انجمن
    Paeez آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3524
    پسند کرده
    5181

Re: لباس عروس

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام70
    1سوال
    نمیشه یه تاپتیک بزنیم به اسم لباس عروس بچه های مامی سایت
    بعد عکس لباسامو بزاریم؟؟
    آخه فکر میکنم استفاده اون تاپتیک بیشتر باشه تا مدل های خارجکی!!!!!
    الهام جان
    فکر می کنی چند تا از دوستان حوصله می کنن عکسشونو با فتوشاپ درست کنن و لباسشونو بذارن تو تاپیک ؟
    تازه یه عده هم لباساشون مارکه که همون مدل خارجکی میشه !
    در شهر ما
    بهارِ پر از گل، رباعی است
    پائیز مثنوی ست
    زمستان قصیده است..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    رنگ موي مد چيه ؟

سیما جون رنگه زیتونی و با شکلاتی روشن قاطی کن زیتونیش بیشتر باشه خیلی خوشمل میشه
    بهش میگن کنفی

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenaa
    بچه ها به نظرتون تو یه مجلس مختلط که دی جی هاش هم پسرای جوون هستن همه ی خانومها هم حسابی تیپ می زنن و بقیشو دیگه خودتون می دونید! من که حجاب دارم چی کار باید بکنم ؟
    چی بپوشم؟
    اصلا برم؟
    نمیشه نرفت مهمونیه جاریمه
    به نظر من هر کسی اعتقاد خودشو داره، اگه دوست داری بری حتما برو، به نظرم یه پیراهن خوشگل بدوز، یا یه سارافون با یه بلوز خوشگل + یه کفش خوشگل + یه آرایش ملیح. ماه میشی
    [HIGHLIGHT=#ffffff]خدایا لطفا به بعضی از آنهایی که ایمان آورده اند، یادآوری کن که: تو خدا هستی نه آنها !!![/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Lenaa
    بچه ها به نظرتون تو یه مجلس مختلط که دی جی هاش هم پسرای جوون هستن همه ی خانومها هم حسابی تیپ می زنن و بقیشو دیگه خودتون می دونید! من که حجاب دارم چی کار باید بکنم ؟
    چی بپوشم؟
    اصلا برم؟
    نمیشه نرفت مهمونیه جاریمه
    بنظر منم که برو ... همه چی به خود ادم بستگی داره .. . ادم می تونه تو نهایت پوشیدگی هم قشنگ و جذاب باشه .. با یه کت وشلوار مشکی با کفش پاشنه بلند مشکی ویه پیراهن سفید خوشکل زیرش بپوشی معرکه میشی یا برعکسش ...تا نظر دوستان چی باشه ... امیدوارم بتونی تو مهمونی بهت خوش بگذره ... تو زندگی پر از این مهمونیها اگه بخوای از همه شون که بگذری که باید قید دنیا و زندگی رو بزنی و همه ش تو خونه خود خوری کنی ... بابا برو خوش باش خوش تیپ ...یه تیپ محشر بزن و حالش و ببر
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

با رعایت چندین توصیه مفید می توان از برش صاف دامنهای تنگ برای هر نوع اندامی استفاده كرد .

اگر اندامی شبیه ساعت شنی دارید ( كمر باریك و پایین تنه پر )

قالب هایی را انتخاب كنید كه باریك بوده اما استرچ نباشد تا پهلوها را بپوشانند . به درد مدلهایی می خورد كه بر روی ناف یا زیر ناف قرار می گیرند .Bridgette Raes بریجت ریس كارشناس مد ساكن شهر نیویورك و نویسنده كتاب مدل RX می گوید : دامنهایی كه ارتفاع دور كمرشان زیاد است بالا تنه را پرتر و پایین تنه را لاغرتر نشان می دهند .

پرو كردن : باریک بودن کمر دامن باعث می شود كه باریك بودن كمر بیشتر به چشم آید و ساسون های روی **** باعث می شود دامن قالب تن گردد .

نحوه ست كردن دامن : این دامن را با یك تاپ چسب بدن ، ژاكت های تنگ و یا بلوز ساسون دار بپوشید تا كمر باریك تان بیشتر به چشم آید .

اگر ران و **** پری دارید

دامن را به تدریج و فقط كمی تنگ كنید . خانم ریس می گوید : اگربرش دامن طوری باشد كه از روی **** به سمت پایین راسته و صاف باشد شما شبیه یك مربع خواهید شد و میخكوب می مانید و با این دامن نمی توانید راه بروید و شبیه یك لامپ به نظر خواهید رسید . برای دوخت این دامن پارچه را از نوع نخی محكم و یا پشمی سبك كه رنگ تیره یكدستی دارد انتخاب كنید كه آهار كمی داشته باشید ( از انتخاب پارچه های پشمی كلفت ، زری یا فاستونی خوداری نمایید ) .

پرو كردن : این دامن پشمی كه توسط Brooks Brothers براداران بروكس طراحی شده است بر روی پاسن كاملاً آزاد است اما به تدریج به سمت پایین تنگ می گردد . یك آستری استات مانع چسبیدن دامن به بدن می گردد .

ست كردن دامن : ژاكت های تنگ یقه دكمه ای یا ژاكتهای كمربند دار بر روی قسمتهای لاغر و باریك بدن تاكید می كند و موجب می شود این قسمتها بیشتر به چشم آیند . Aimee Wolpin-Evans خانم آمی ولپین ایوانز رییس بخش طراحی لباس زنانه شركت Brooks Brothers برادران بروكس دوست دارند كه لباسهای تنگ و تیره ای از همان رنگ دامن اضافه كنند تا یك خط بلند كج بسازند .

اگر كه اندام صافی دارید

برای اینكه پایین تنه تان تپل تر و پرتر به نظر آید از پارچه های ضخیم و نقش دار استفاده نمایید و آن را به اندازه قالب تن كه به تدریج تنگ می گردد برش دهید . Ricci DeMartino ریچی دی مارتینو طراح مد معروف ساكن لوس آنجلس می گوید : با انجام كارهای تزیینی شبیه یك كمر بلند كه بر روی رانها پیلی می خورد یا بصورت كمربند به دور كمر پیچیده می شود تصویری شبیه ساعت شنی به اندامتان بدهید .

پرو كردن : ریس می گوید : پارچه طرح دار و چیبهای دوخته شده در جلوی دامن پشمی كمك می كند كه قسمت رانها تپل تر و پرتر به نظر آید .

ست كردن دامن : دی مارتینو می گوید : یك ژاكت كوتاه و یا ژاكت یقه دار قالب تن كمك می كند كه كمرتان متمایز و مشخص تر گردد .

اگر كه شكم دارید

از مدل دامنهایی استفاده كنید كه كمر پهنی داشته باشد تا شكم را نگه دارد . Wolpin-Evans وولپین ایوانز می گوید : با دوختن جیب بر روی دامن و بستن كمربند بزرگ بودن شكمتان را از نظرها بپوشانید .

پرو كردن : كمر پهن این دامن كه توسط Eileen Fisher الین فیشر طراحی گردیده است كارایی قسمت میانی بدن را افزایش می دهد . آن اندازه كه تنها برای قسمت میانی مورد استفاده قرار گیرد پارچه ویسكوز كشی تهیه كنید .

ست كردن دامن : ریس می گوید : این دامن را با یك تاپ *** بلند بپوشید و حتماً بر روی تاپ یك ژاكت قالب تن بپوشید ، در غیر این صورت خیلی چاقتر از آنچه هستید به نظر می آیید .

گردآوری : گروه سبک زندگی *****
    و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

صفحه 34 از 671 نخستنخست ... 243132333435363744 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف