نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,649 به 2,656 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط snow20
    نگاراجون شماکه انقدباسلیقه این خودتون واسه عیدچه تیپی میزنین؟اگه فضولی نباشه بگین ما بی هنرم ایده بگیریم. بقیه بچه های شیک وپیکم اگه بگین لطف میکنین.ازین جنسای بی کیفیت و داغون دم عیدبدم میاد.هنوزچیزی انتخاب نکردم

دوست عزیزم
    شما به من بیش از حد لطف دارید.

من همون طور که قبلا گفتم امسال زیاد خرید نکرده ام. البته شاید خیلی نزدیک به عید برم چند تا چیز دیگه تو آخرین حراج ها بگیرم ولی در حال حاضر یک بوت بلند بی پاشنه گرفته ام که با شلوار جین تنگ طوسی و شال طوسی ست می کنم. بوت و کیف جیر مشکی ، یک پالتوی مشکی مدل انگلیسی تا زانو و یک کت سبک چپ و راستی کوتاه زیر **** مشکی هم گرفته ام که بسته به اینکه با ماشینم یا بی ماشین، می پوشم . همین ترکیب بوت و پالتو و کیف مشکی رو گاهی با جین سورمه ای تنگ و شال سورمه ای می پوشم. تازه هم یک ساق شلواری سرخابی جیغ گرفته ام با شال همرنگ که باز به همون شکل ست می کنم. اصولا من معمولا از یکی دو تا تیکه اصلی لباس چند جور ست درست می کنم.
    این از لباس رو.

لباس مهمونی هم اصلا هیچ چیز جدیدی نگرفته ام و هنوز یک تعدادی لباس دارم که برام سوغاتی آورده شده و یک مقدار خرید هم خودم پارسال در سفر کردم که چند تاش نپوشیده است و چند تاش هم پوشیده ام و فقط باید یادم بیاد پارسال چی رو کجا پوشیدم.
    چند تا ترکیب لباسام اینه:
    پیراهن تقریبا تا زانو مشکی که داخل بافتش نخهای ظریف طلایی داره با کمر پهن که با پای *** و بوت بلند مشکی پاشنه دار می پوشم.
    بلوز گشاد حالت خفاشی صورتی خیلی ملایم که با شلوار مخمل دمپای سورمه ای و کفش پاشنه دار ورنی صورتی می پوشم.
    کت و دامن مشکی که با تاپ قرمز جیغ و کفش پاشنه بلند ورنی قرمز می پوشم. (البته من اصلا اهل کت و دامن یا کت و شلوار نیستم و اینو هنوز نپوشیده ام شاید امسال هم نپوشم.)
    چند تا پلیور بافت نازک با یقه هفت خیلی باز دارم که با شلوار های مختلف ست می کنم. چون سه تا رنگ مختلف از یک مدل دارم (قیمت جنسش عالی بود) جورای مختلف ست می کنم:
    پلیور قرمز ، زیرش یقه اسکی مشکی با شلوار دمپای پارچه ای مشکی ، کفش پاشنه بلند مشکی ، زیور آلات قرمز
    پلیور سرخابی ، زیرش چیزی نمی پوشم ، توی یقه بازش گردنبند می اندازم با شلوار جین یا مخمل دمپا و کفش سرخابی
    پلیور آبی کاربنی زیرش تاپ طوسی می پوشم جوری که یک مثلث از یقه اش بیاد بیرون ، با شلوار طوسی چسبون و بوت بلند پاشنه بلند..
    دو تا پیراهن بافت نازک دارم یکی طوسی که یقیه اش خیلی بازه و حسابی چسبونه و یکی قهوه ای که یقیه اش اسکی شله و کمی گشاد تره. طوسی رو با بوت بلند پاشنه دار مشکی و پای *** می پوشم. قهوه ای رو با بوت سبز لجنی و کمربند همرنگ.

وای سرتون رو درد آوردم. همزمان داشتم خودم هم لباسامو تو ذهنم ست می کردم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ندااا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نگاراجون شماکه انقدباسلیقه این خودتون واسه عیدچه تیپی میزنین؟اگه فضولی نباشه بگین ما بی هنرم ایده بگیریم. بقیه بچه های شیک وپیکم اگه بگین لطف میکنین.ازین جنسای بی کیفیت و داغون دم عیدبدم میاد.هنوزچیزی انتخاب نکردم

نگارا جون به نظرت برای عید پالتو و بوت و این جور لباسها زیادی گرم نیست؟!

ندااا جان بستگی به دمای هوا داره. اما پالتو احتمال زیاد گرمه و همون طور که گفتم یه کت سبک تر هم گرفته ام. مانتو هام هم که هست ، فکر نمی کنم مانتوی جدید بگیرم. اما بوت ملزوم بعضی از لباس هامه و اگه هوا خیلی گرم بشه کلا اون لباس رو نمی پوشم. معمولا من تیپ لباسهای عیدم زمستونی سبکه ، با توجه به اینکه سرمایی هم هستم. اما همون طور که گفتم اگه زیادی گرم باشه بعضی از ست ها کلا حذف می شه.

راستی اینم بگم ، ما رفت و آمدمون خیلی کمه و بعضی ها رو من عید به عید فقط می بینم. اینه که تو انتخاب لباس آزادم و مجبور نیستم حتما لباس جدید بگیرم چون خیلی مونده تا همه فامیل همه لباسهام رو ببینند.

حالا دوستان دیگه هم بیان و بگن چی می پوشن.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahnooshin آواتار ها
    نرگس
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    3862
    پسند کرده
    3234

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شاینی
    سلام دوستان من عروسی داییم هست واینکه شب قبل از حنابندون یه مراسم داریم به نام جاهل نشینون که معمولا قاطی هست ومن میخوام یه لباس با حجاب ودر عین حال شیک بپوشم با توجه به اینکه شوهرمم حساسه نمیدونم چی بپوشم
    چه پیشنهادی دارین؟ چون اصلا نمیدونم چی باشه. اگه عکس هم بزارین ممنون میشم
    راستی 23 سالمه تازه عروس قد167وزن 60پوستمم روشنه

اران جون توى پاساژ شانزه ليزه يه مغازه سرنبش،سمت راست راهرو هست كه كت و شلواراى ترك مياره،كت شلواراش شيكن و مجلسى از ٣٥٠ تا حدود ٧٠٠
    از پشت ويترينش عكس گرفتم برات ميگذارم
    البته من پارچه تافته سبز خريدم دادم خياط برام بدوزه نميدونم ميتونه قشنگ در بياره يا نه
    >
    >
    >
    آرزو ميكنم هيچ راه نجاتى نداشته باشى.....
    وقتى غرق خوشبختى هستى

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    سلام دوستان من عروسی داییم هست واینکه شب قبل از حنابندون یه مراسم داریم به نام جاهل نشینون که معمولا قاطی هست ومن میخوام یه لباس با حجاب ودر عین حال شیک بپوشم با توجه به اینکه شوهرمم حساسه نمیدونم چی بپوشم
    چه پیشنهادی دارین؟ چون اصلا نمیدونم چی باشه. اگه عکس هم بزارین ممنون میشم
    راستی 23 سالمه تازه عروس قد167وزن 60پوستمم روشنه
    آران جون فاميل هاي پدري منم اين رسم چاهل نشون رو دارن. عزيزم الان تو بازار لباسهاي كوتاه آستين بلند خيلي زياد شده. به نظرم يه رنگ شيك و شادش با بوت و ساق يا جوراب شلواري متناسبش هم شيك ميشه هم پوشيده. اگه رسمتون مثل ما باشه اين مراسم بيشتر مال جوونهاست و لباس اسپرت براش مناسب تره.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

• ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5150
    پسند کرده
    1825

نقل قول نوشته اصلی توسط mer3edeh
    نقل قول نوشته اصلی توسط mer3edeh
    یِ سوال دیگِ...میخوام واس عید ی مانتو سبزلجنی..با شلوار سفید...روسری کِ توش سبز و سفید داشته باشه بگیرم

با کیف و کفش مشکی

خوبه بِ نظرتون؟؟؟؟؟

اگِ ایده ای دارید ممنون میشم بگین بهـم...من15سالمه و دوس دارم تریپم اسپرت باشه

یَنــی کسی نظــری ندآشــت؟؟؟؟

عزيزم بنظر من با توجه به سنت كيف و كفش سفيد اگه انتخاب كني تيپت بهتر وخوشمل تر ميشه
    !After all, tomorrow is another day

mahnooshin آواتار ها
    نرگس
    میزان امتیاز
    149
    پسند شده
    3862
    پسند کرده
    3234

ویترین مدال ها

ماه نوشین جان مانتوها خیلی شیک و خانومانن. ائن اولیه چه مدلی بود؟شومیز زیرش بهش چسبیده بود؟بعد جلوش که بازه زیرش چی میپوشن؟شلوار یا سارافون؟پارچه تافته سبزم خیلی قشنگ میشه.دو خته شدبیزحمت عکسشو بزاار. سال خوبی داشته باشی
    سلام عزيزم انشالا كه شما هم سال خوبى داشته باشى
    گلم اون تور ها به يقه كت متصل شده بود و لباس هم سارافون داشت هم شلوار
    آرزو ميكنم هيچ راه نجاتى نداشته باشى.....
    وقتى غرق خوشبختى هستى

• ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5150
    پسند کرده
    1825

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegelebas
    دوستان من 20 سالمه قد 162 وزن 48 بوست گندمی
    و میخوام برا عید یه لباس خوشگل بخرم
    واسه دانشگاه که مانتو مشکی میخرم ولی موندم برا بیرون چی بخرم چه رنگی بخرم با چی ستش کنم
    دیروز رفتم بازار رنگ سبز و ابی نفتی و رنگ طلایی دیم که برا مانتو زده بودن ولی موندم بین این همه رنگ کدومشو بخرم وبا چی ست کنم

میشه یکی بیاد راهنمایی کنه

عزيزم تو تو سني هستي كه تقريبا تمام رنگ ها بهت مياد. ولي اط نظر من كه تقريبا همسنتم، طلايي يكم خانومانه تره و اگه دوس داري تيپ خانومانه بزني از رنگ طلاييم تو لباسات استفاده كن. كه البته بعيد ميدونم بخواي تيپ خانومانه بزني.
    رنگ مانتوت رو كه انتخاب كني راحت تر ميتوني كيف و كفش و شلوار و شالتو انتخاب كني.
    صفحه هاي قبلم خيلي از ست لباس عيد حرف زديم، ميتونه كمكت كنه.
    !After all, tomorrow is another day

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

نقل قول نوشته اصلی توسط raha285
    سلام من مانتوم مشکیه جنسشم ساتن امریکاییه شالم زمینش سبزه وتوش گل قهوه ای وزرد وسورمه ای داره با توجه به این توضیحات با چه کفش وشلوار وکیفی ست کنم خیلی عجله دارم لطفا زود تر جوابمو بدین

شلوار سبز و کیف و کفش مشکی

یا اگه شلوار رنگی نمیپوشید شلوار مشکی و کیف و کفش سبز

اگه رنگ سبزمانتوتون نزدیک به سبزآبی یاشه متونید با قهوه ای هم ست کنید

• بانک بند ناف