نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,601 به 2,608 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *فاطیماه* آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    509
    پسند کرده
    2604

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

سلام دوستان
    ممنون میشم منو راهنمایی کنیین
    توی بهمن ماه عروسی پسر خواهر شوهرمه، نمیدونم چی بپوشم که خیلی شیک باشه به خصوص جلو قوم شوهر که هر چقدر هم شیک بپوشم بازم هرجا منو دعوت می کنن میگن میخوایم تیپ بزنی یا جلوبقیه کم نیاری،من از این حرفا بدم میاد،هرچند که لباسای خودشون اصلا تعریفی نداره
    24 سالمه،لاغرم با قد متوسط،پیراهن کوتاه بپوشم با نیم بوت ؟ یا یه پیراهن اسپرت تا روی زانوم با بوت ؟ یا یه شومیز قشنگ با دامن کوتاه ؟
    اینم از عکس دو تا از پیراهنام

پدر، بلندترین شعر عاشقانه برای یک دختر است...

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11066
    پسند کرده
    5910

پونه جون به نظرم برای برای عروسی پسر خواهر شوهر باید یه چیز مجلسی بپوشی .پیراهن کوتاهت چجوریه ؟ عکسشو بذار . میخوام از شر این حرفا خلاص شی . میدونم هر چی بپوشی بازم حرف توشه . اما قید شومیز و دامن و لباس اسپورتو بزن و به چیزای مجلسی تر فک کن . سنتو هم بگو . اگه بچه نداری که باید خیلی شیکتر هم باشی آخه بیشتر وقت داری به خودت برسی . من بودم بوت تو عروسی نزدیک نمیپوشیدم . راجع به بوت نظر بقیه دوستان رو هم بشنو . اگه تازه عروس محسوب میشی رنگ روشن و شاد بپوش . حالا عکس لباستو بذار بقیه هم نظراشونو بگن .

خاونمی دومی که مناسب عروسی نیست اونم از نوع خواهر شوهریش .حالا اولیه بهتره . اگه چیز دیگه ای هم داری بذار و اگه نه تو تن عکس بذار تا بیشتر معلوم باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط Atena Mami reihane
    پونه خانوم منم با aftab shiraz موافقم اين اصلا مناسب عروسى نيست، من جاى شما بودم حتما يه لباس مجلسى تهيه ميكردم ولى چون شما خانوم دايى داماد هستين حتى ميتونين به پيراهن ماكسى هم فكر كنين ولى اگه خودتون دوست ندارين و خوب سنتونم پايين به نظر من به يه لباس كوتاه كه مدل خاص داشته باشه (مثلا يه ورى باشه،پشتش باز باشه، روش كار شده باشه) فكر كنيد، البته مدلهاى زيادى توى تاپيك لباس هاى شب كوتاه هست، ببخشيداا فقط يه نظر بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان زرزر
    به نظر من هم اصلا" لباس هایی که پونه جون عکسشونو گذاشتن مناسب نیست
    رسمی تر لازمه در عین حال اسپرت
    حالا که آستین بلند و مخمل مد شده
    رنگ سال هم که سبزه
    میتونی یک مخمل سبز تیره ترجیحا" بخری ...که ساده یقه گرد دوخته شه..فقط در قسمت پهلو با پارچه تور مانند میتونی 1 نیم دایره در بیاری که متفاوت شه+یک کمربند خوشکل......
    نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    منم با نظرات بقيه موافقم. تو الان بهتره مجلسي تر باشي و انقد كه بهت سفارش ميكنن لباس مجلسي و كيف و كفش ستش رو تهيه كني. يا از وسايلي كه داري ست مناسبي واسه عروسي كه عروسي نزديكيم هست جور كني.
    بنظرم چون سنتم بالا نيست يه لباس مجلسي كار شده مخصوصا كه الان گيپور و تور تو بورسه، تهيه كني. البته ببخشيدا. من نظرم اينه كه واسه فاميل نزديك نبايد اسپرت باشي...
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستان

من دارم برا عیدم یه مانتو کتان این رنگی میدوزم

با این مدل یقه

با روش کت یک سوم که تو پهلو درز نداره و تن خور خیلی شیکی داره

به نظرتون اگه بخوام روی این جنس پارچه یراق بدوزم بد میشه ؟ منظورم یراق براق یا سنتی نیستش
    یا اینکه رو این جنس پارچه یراق دوخته نشه بهتره ؟

چه طور بهش جلوه بدم ؟
    میشه لطفا برا رنگ روسری متناسب با این مانتو هم پیشنهاد بدین ؟

سنم 26 ... قد 165
    اندام متوسطی هم دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

آذر جون میتونی از چرم استفاده کنی .
    من یه مانتو داشتم رنگش کرم بود . مارک جاست پدرو ( JUST PEDRO نمیدونم انگلیش و درست نوشتم یا نه ) یه کمربند پهن مشکی براق داشت . فکر کنم جنسش ورنی بود . و آستینشم که سه ربع بود ، حدود 4 سانت بالاتر از لبه آستین هم یه نوار باریک از جنس کمربندش میخورد . پشت مانتو هم یکم پایینتر از سر شونه بازهم این نوار باریک بود .دکمه های مانتو هم مشکی بود یعنی رنگ کمربند . ولی یقه اش چیزی نداشت . البته کمربند مانتو مثل عکس مانتو سبزی که گذاشتی نبود . یعنی گره نمیخورد وسگک داشت و..
    در مورد رنگ روسریم فکر میکنم سفید . تناژهای مختلف قهوه ای . صورتی کمرنگ خوب باشه . البته من خودم سخت گیر نیستم با این رنگ مانتو همه رنگ روسری و کیف و کفش میپوشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    آذر جون منم يه مانتو كرم دارم. يقه انگليسي ايستاده بود. مال منم كمر داره اما كمرش رنگ خود مانتو و گرهيه. مثل همين عكسي كه گذاشتي. قسمتاي آستين مثل هموني كه بهارك گفت نوار نازك داره. رنگ قهوه اي و البته جير نه چرم. قسمت پشتشم دقيقا عين هموني كه بهارك گفته. مانتوي من جيب از رو داره كه دور جيباشم از اين نوارا كار شده. دو تا هم رو قسمت پاها، (پايينتر از كمر و بالا تر از زانو) با فاصله شايد 7 سانت كار شده. خيلي شيك و دخملونه ست. بنظر منم اگه يراق قهوه اي كار كني، بهتره با روسري قهوه اي ست كني. بنظرم بهتره سعي كني دقيقا همرنگ يراقي كه به كار مي بري روسري بگيري.
    به شادي بپوشي عزيزم
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سادات
    خانومای خوش سلیقه! سلام.
    منم کمک می خوام . اگه بتونین در مورد رنگ،مدل، ونوع پارچه مناسب برای کت وشلوار بلند و پوشیده واسه مهمونی های عمومی ایده بدین ممنون میشم.اگه کسی مدل داره لطفا تصویراشو بذاره.
    مشخصات من:پوستم سفیده،قد متوسط(نسبتا کوتاه)، میشه گفت ریزنقشم و سن 35 سال.
    سادات به نظرم آبی کاربنی قشنگه .
    میتونیم کت شیری رنگ بگیری با شلوار مشکی . و لبه آستین و یقه و جیب کت هم نوار مشکی بدوزی .
    یا کت سفید با شلوار قرمز .
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران 1389
    سلام خانوما برای یک مهمونی دعوت شدم که جهت ولیمه کسی که از سفر حج برگشته دفعه اول هست به مهمونی این خانواده میرم نمیدونم چی بپوشم چون نمیدونم اقوامشون چجور خانواده هایی هستن
    کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککک
    به نظرن بهتره یه لباس رسمی که خودت توش راحتی بپوشی. مشکی معمولا همه پسنده. میتونه کت و شلوار یا کت و دامن باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط @زهرا@
    باران جان منم یه بار دقیقا باید مهمونی ولیمه میرفتم که تا حالا اون خانواده رو ندیده بودم چه برسه به فامیلاشون(دوست پدر شوهرم بود چون اونا خونه نبودن ما جاشون رفتیم)
    منم یه شومیز با شلوار ستش پوشیدم موهامم اتو کشیدم که مرتب باشه .مانتو پوشیدم با خودم میرم میبینم اونا چطورین اگه همه احیانا با لباسای بسته و اینا نشسته باشن منم با مانتو میشینم ولی اگر مناسب باشه منم مانتومو در میارمو با همون شومیزم میشینم..که همین جوری هم شد موهامم چون مرتب بود راحت روسریمم برداشتم آراشم که داشتم...
    شما هم میخوای همین کارو بکن تدابیرتو بیاندیش فوقش اگه دیدی مجلسشون خیلی سنگینه مانتوتو در نمیاری...
    به نظر من لباس خیلی مجلسی و باز هم برای این جور مجالس مناسب نیستن...نهایتش همون کت دامن یا کت شلوار میتونه باشه
    خدا اينجاست ،

توي جمله ي " عجب شانسي آوردم "

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    ببخشیدا ولی شلوار قواصی وسوارکاری چه شکلین؟ واقعا لی مد نیست؟
    مخمل واسه عید گرم نیست؟
    خیلی جذب هست تو پا تقریبا مثل جوراب شلواری ولی جنس شلوار ست و جذب جذب
    اینطور که من شنیدم دیگه لی مد نیستش
    مخمل هم به نظر من دیگه فایده نداره
    مد زمستون بوده
    حالا دوستان بگن سوار کاری و قواصی مد هست یا نه

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11066
    پسند کرده
    5910

نقل قول نوشته اصلی توسط ماهنوس
    میشه به منم کمک کنید ،
    ما توی اسفند عروسی داریم هم پسر عموی منه وهم پسر خواهر همسرم !!!!!1
    حالا یه ماکسی دارم که مشکی هست ، توش خط های قرمز داره البته فقط سه تا خط قرمز استینش هم سر خود هستش ، یک شال دارم قرمز ومشکی برای روی شانه هام ولی موندم موهام را چی کنم ؟
    من اهل خرج کردن نیستم در واقع پولی ندارم بخواهم برم ارایشگاه واز این برنامه ها
    دوست دارم چند تا مش قرمز روی موهام در بیارم ، نمیدونم رنگ موهام را چی بزنم ؟ خودم میتونم رنگ کنم ، مش هم برای خودم میزنم ارایش چی کنم ؟ به من کمک کنید که با کمترین هزینه خودم را روبه را کنم ازتون ممنونم

ماهنوس جان اگه به عکسای مدلای معروف نگاه کنید برای رنگ قرمز کلا از رنک مشکی تو آرایش استفاده میکنن . یعنی موهای مشکی /آرایش چشم ملیح و نه خیلی پر رنگ / رژلب قرمز .اما به نظرم موهاتونو مش نکنید یا اگه خیلی اصرار دارین از مشای فوری که بعد هم پاک میشه استفاده کنین روی موی مشکی . دیگه خیلی قرمز مشکی میشین .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

• بانک بند ناف