نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,569 به 2,576 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    nela آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    20

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط *فاطمه*

5 شنبه می خواتم برم عروسی دوستم. لباسم دکلته مشکی و بلنده. به نظرتون آرایش چه رنگی کنم؟

رنگ پوستم هم سفیده. موهام هم زیتونی.

فاطمه عزیز من آرایشهای زیر رو پیشنهاد میکنم البته با توجه به رنگ پوست و موهاتون مورد آخر بهتره...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    سلام خانوماي خوش سليقه. من از اين شال دارم واسه خودم مي بافم. اندازش تقريبا اندازه ي عكس بالاييه. البته رنگش قرمزه. ميخواستم نظر شمارم بدونم.
    بنظرتون يه شال با اين مدل و رنگ قرمز، چه رنگ گلي بهش مياد؟ ممنون

http://www.mamipic.com/share-EF86_50FA956E.html

http://www.mamipic.com/share-7038_50FA956E.html

من یک بار جواب دادم فکر کنم پرید. به نظر من مثل تصویر گلها رو رنگارنگ بگیرید که با لباسهای مختلف ست کنید. فقط صورتی ، نارنجی و قهوه ای نداشته باشه چون با قرمز جور نیست.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3
    سلام نگارا جان.
    من این مانتو رو خریدم چون تن خور قشنگی داشت و به خاطر حالت ترکش(پشت مانتو) کمر باریکم رو خیلی خوش فرم میکنه.

http://www.mamipic.com/share-5973_50FBA859.html

اما راستش در مورد رنگش یک مشکل دارم و اینکه فکر میکنم ترکیبش با یه روسری مشکی و شلوار مشکی و کیف و کفش قهوه ای باشه و این ترکیب خیلی منو خانومانه میکنه!!!
    خوب من 23 سالمه و امسال سومین عیدی هست که عروسم!!! در ضمن هیکل ظریفی دارم (قد 161 و وزن 48)
    حالا کمک میخواستم در مورد اینکه آیا میشه با رنگای دیگه ستش کرد؟ آیا اصلا ترکیب مشکی و قهوه ای مناسب من هست؟
    راستش با توجه به اینکه اسفندماه وقت نمیکنم میخوام تا قبل از شروع ترم جدیدم خریدامو تکمیل کنم!!
    با سپاس

نفیس جان سلام
    دوست عزیز تو عکس به نظر میاد مانتوت مشکی و طوسی باشه اما فکر می کنم بد افتاده و قهوه ایه. درسته؟
    ببین همین ترکیبی که گفتی خیلی خوبه از نظر رنگی. از نظر اینکه مناسب سنت باشه پیشنهاد من اینه که شلوار و شال رو قهوه ای بگیری و کیف و کفش رو مشکی. حالا نکته!!! : شلوار رو مخمل کبریتی بگیر بسیار بسیار سن لباست رو میاره پایین. شال رو هم تک رنگ و ساده و نخی یا دو رو بگیر بازم سن لباس رو میاره پایین.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    یه عینک آفتابی مربعی تقریبا میشه گفت شیری رنگ که بعضی قسمت هاش طلایی کار شده و جز گروه عینک های بزرگ هست رو توی یه مغازه دیدم صورت من پره و تپلی هست و بینی گوشتی دارم که البته بزرگ و ضایع نیست به نظرتون این عینک مناسب صورت من هست و اگه هست با چه جور لباسایی ست میشه؟

بله دوست عزیز بهترین عینک ها برای صورت های گرد و تپل عینکهای بزرگ گرد یا مربع هستند. در صورتی که صورتتون برنزه یا رنگ پوستتون تیره است ، سفید و شیری بهتون میاد. اگر نه از همین خانواده رنگ تیره بخرید.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    دوستان عزیزم برای سئوال قبلم که هیچ جوابی ندادید . اما من ناامید نشدم و بازم سئوال دارم .یه لباس مخمل کشی دقیقا رنگ عکس دوختم مدل یقه رومی بدون آستین . اسفند ماه عروسی داریم . از همون پارچه براش کیف هم درست کردم .میخواستم ببینم برای کفش اگه از رنگ خودش بپوشم دیگه خیلی سبز نمیشم ؟ و چنتا مدل آرایش و مو با توجه به مدل لباسم بزارین لطفا . دوستی که میخواد موهامو درست کنه میگه یه گل بزرگ از پارچه لباسم درست کنه برای موهام .اما میترسم خیلی سبز در سبز بشم. لطفا راهنمایی کنید دوستان خوش سلیقه مخصوصا شما نگارا جونم

آفتاب جان این عکسها رو ببینید. به نظر من کیف رو کنار بگذارید و در موقعیت دیگه ای استفاده کنید. همین طور گل سر رو. لباستون رو با کیف و کفش طلایی مات روشن (نباتی تیره) یا نقره ای ست کنید. لباستون باید تک بیفته.

در مورد مدلهای آرایش دوستان تو صفحه قبل مدلهای زیادی گذاشته اند.
    در مورد مدل مو این عکس رو ببینید. با یقه رومی می تونید موها رو کامل جمع کنید یا از جهت بند لباس روی یک شونه بریزید و شونه دیگه رو خالی بگذارید.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط نازگلک
    با تشکر از نگارای عزیز و بقیه دوستان من به یک عروسی مختلط دعوت شدم و میخوام پیراهن استین بلند مشکی بپوشم و از نظر پوشش سر مشکل دارم چون حتما یه چیزی باید رو سرم باشه میخواستم نظرتون رو در مورد پوشش سرم که چی باشه بهتره بدونم و اینکه نظرتون در مورد کلاه در یک مهمانی مختل چیه با تشکر

نازگلک عزیز
    راستش در مهمونی مختلط کلاه اصلا جالب نمیشه و شما رو مرکز توجه منفی خواهد کرد. پیشنهاد من اینه که یک شال ساده یا مجلسی روی سرتون بندازین و تا قسمتی از موها که پیداست اونا رو درست کنید.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    به نظرتون چی بپوشم
    1.حنابندون
    2.عروسی
    3.پاتختی

در ضمن شوهرم یه خورده حساسه واسه تالار رفتن وبرگشتن باید یه مانتو واسه لباسمم بگیرم نمیدونم روسریم رو هم چجور ببندم که هم با حجاب باشم هم موهام خراب نشه خیلی سئال پرسیدم ببخشید

آران جان در مورد اینکه کلا چی بپوشید نظر دادن خیلی سخته . بهتره خودتون تو تاپیکهای مختلف همین انجمن چند مدل رو کاندید کنید و بعد اونا رو به بحث بگذارید. در مورد سوال دوتون می تونید مثا شنلی که برای عروس می دوزند و کلاه گشاد و بزرگ داره برای خودتون رنگی بدوزید و روی لباس یا مانتو بپوشید یا اصلا بلند بدوزید و کلا همونو بپوشید جای مانتو.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط atena711
    سلام دوستان میشه لوفا کمکم کنید ؟ چند تا مدل کت میخوام برا عید ...
    فقط یه مشکلی وجود داره .......من یه کم شکمم قلمبه ست اخه یه نی نی گولو توشه .
    البته خیلی شکم برجسته ای ندارم . ببجقید اخه تو عمرم همیشه کت و شلوار پوشیدم الان برا عید
    روم نمیشه چیز دیگه ای بپوشم

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com