نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,553 به 2,560 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

سلام دوستان

چند تا از لباسهای خیلی خاص و زیباس گلدن گلوب رو انتخاب کردم که براتون بذارم.

اولین لباس که به نظر من تک ترین و زیبا ترین هم هست لباس جنیفر لوپزه. این لباس به افرادی میاد که هیکل اورگلس یا شکل ساعت شنی دارن و یا به قول خودمون 90-60-90 هستن. به عبارتی فقط لاغری برای این لباس مناسب نیست. برای پوشیدن این لباس حتما باید کمر باریک تر از **** و سینه باشه د اتفاقا همون طور که می بینید خود جنیفر لوپز هم چندان لاغر نیست. بیشتر تناسب هیکل ملاکه تا لاغری.

حالا یکی دو پیشنهاد برای خانمهای تپل

ادل

با انتخاب رنگ تیره و لباس کمر دار هیکل خودش رو فرم داده.

لینا دانام

با انتخاب یقه باز توجه رو از چاقیش منحرف کرده و لباسش پر از خطوط عمودی است.

پیشنهاد های بعدی برای خانمهای میانسال

اول جودی فاستر که 50 ساله هست

بعد هم جولین مور که پنجاه و چند ساله هست

حالا دو خانم لاغر که در عین لاغری تناسب اندام چندانی هم ندارند و کلا هیکل تختی دارند. با طراحی لباسهای ظریف به هیکلشون فرم داده اند.

نیکول کیدمن

خطوط مورب روی کمر لباس باعث شده کمر اون باریک تر از بقیه نقاط بدنش به چشم بیاد در صورتی که این طور نیست و هیکلش از بالا تا پایین یک پهنا داره.

و تیلر سویفت

و در آخر بازهم خانمی که هیکل پری داره اما متناسب.
    ببینید چه طور توجه رو به سینه اش که بهترین قسمت هیکلشه جلب کرده.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aidakhanom
    خوش سليقه ها سلام يك ماه ديگه سالگرد ازدواجمونه. دوست دارم بريم آتليه. به نظر شما براي عكساي سالگردمون چطور لباسي بپوشم خوبه؟يه لباس بلند دارم كه قبلا عكس گذاشتم و نگارا جان در مورد كفشم پيشنهاد داده بودن، يكي اون مدنظرم هست و يه لباس ديگه هم دارم كه تا روي زانوم، رنگش هم ارغوانيه (البته فكر كنم زياد رنگا رو خوب نميشناسم).
    به نظر شما لباس عروس كرايه كنم و با لباس عروس عكس داشته باشم جالبتره يا با لباسايي كه دارم.
    شما اگه پيشناهدي در مورد لباس داريد بهم بگيد تو اين يك ماه مونده، كاراش انجام بدم.
    ممنونم
    سلام عزيزم اولا سالگرد ازدواجتون رو پيشاپيش تبريك مي گم. ثانيا به نظر من هر دو لباس رو ببر. ماهم چند ماه پيش سالگرد ازدواجمون آتليه رفتيم من دو دست لباس با ست كيف و كفشش بردم يه لباس بلند رنگ بژ كه شبيه لباس نامزديه و يه لباس كوتاه و اسپرت مشكي. عكسامون خيلي عالي شدن بخصوص عكساي تركيبي كه چند تا عكسو يه جا مي ندازن چون از هر دو لباسم گذاشته خيلي خوشگل شدن، طوري كه الان پشيمونم كه چرا لباس بيشتري نبردم.
    ببخشيد كه پر حرفي كردم تجربه شخصي بود گفتم شايد به دردتون بخوره. ضمنا عروس شدن و لباس عروس پوشيدن يه بار قشنگه و حيفه خاص بودن عكساي عروسيتو با دوباره پوشيدن لباس عروس كمرنگ كني. البته اين نظر منه و دوستان هم مطمئنا پيشنهاداي خوبي برات خواهند داشت.
    انتخاب با توست ، میتوانی بگوئی : صبح به خیر خدا جان
    یا بگوئی : خدا به خیر کنه ، صبح شده . .
    ( وین دایر )

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    1

واييي مرسي نگارا جون.خيلي توضيحات خوبي داديد
    چند روز پيشا كه عكساي گلدن گلوب رو ميديدم بيشترازهمه لباس تيلور سوييفت و جنيفر توجه ام رو جلب كرد.واقعا قشنگ بودن خصوصا تيلر

به جولين مور هم اصلا نمياد پنجاه سالش باشه.ماشاا... خوب موندنا

لباس ادل هم جالب بود ولي لباسش بازم چاق نشونش ميداد
    از اونجايي كه علاقه خاصي به طبيعت دارم لباس گل منگولي لوسي ليو روهم پسنديدم

[HIGHLIGHT=#ffffff][link=http://lilypie.com][img noborder]http://lbdf.lilypie.com/RJ4Zp4.png[/img][/link][/HIGHLIGHT]

• ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5149
    پسند کرده
    1825

سلام خانوماي خوش سليقه. من از اين شال دارم واسه خودم مي بافم. اندازش تقريبا اندازه ي عكس بالاييه. البته رنگش قرمزه. ميخواستم نظر شمارم بدونم.
    بنظرتون يه شال با اين مدل و رنگ قرمز، چه رنگ گلي بهش مياد؟ ممنون

!After all, tomorrow is another day

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط بیتابیتا
    من یه عروسی دعوت هستم....که فامیلمونه...

چون خیلی خیلی لاغر شدم بخاطر شیردهی....قدم 170 وزنم 52 شده!صورتم هم کشیده بوده و الان خیلی لاغر شده و گونه هام استخونیه......سنم 26 ساله.

یه کمک و هم فکری برای مدل موهام میخواستم.چون سری پیش رفتم ارایشگاه اصلا مناسب فرم صورتم کار نکرد خیلی بد شد حالا میخوام خودم با سشوار و اتو مو یه کارایی خودم انجام بدم.....

موهامم رنگش مشکیه......موهای خودمه.....و بلندیش تا سرشونه هامه خیلی بلند هم نیست.....

موهای جلو هم بلنده.......

بنظرتون جلوی موهامو اگه پف بدم و سشوار بکشم و یه تیکه جلوش رو اتو کنم و بصورت کج بریزم جلوی صورتم و پشت موهامو نصفه بالایی رو جدا کنم و بالا ببندم و بقیرو بیارم از هر دوطرف جلو خوب میشه؟؟؟؟

چه تغییرات و پیشنهادات دیگه ای دارید ممنون میشم بگید.

راستی لباسم هم یه کت یقه انگلیسی باز استین سه ربع قرمز رنگ هست.....با شلوار مشکی.

ارایش صورتم هم خودم میخوام انجام بدم....رنگ پوستم روشنه.و میخوام رز همرنگ کتم بزنم....

اما نمیدونم خوب میشه یا نه پیشنهاد شما برای ارایشم چیه؟؟؟

.

سلام بیتا جان
    راستش من درست مدل مویی که گفتین رو متوجه نشدم اما توصیه ام اینه که موها رو زیاد پف ندین و بالا نبرین صورتتون رو لاغرتر و کشیده تر می کنه. در ضمن مدلی انتخاب کنین که دو طرف صورت و تیزی گونه رو بپوشونه.
    اگر حاضر باشین چتری بزنین هم صورتتون رو تپل تر نشون می ده هم سن رو کم می کنه و صورت رو شاداب می کنه.
    در مورد رژ همرنگ کت بسیار موافقم و برای آرایش پیشنهادم سایه دودی برای بالای چشم و خط یا سایه نقره ای برای گوشه پایینی داخلی چشم و خط چشم مشکی برای دور تا دور چشم با ریمل زیاد.
    اگر کیف و کفش قرمز دارین با لباستون عالی می شه. همین طور نگین های ریز قرمز برای لا به لای موها.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

(ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    469
    پسند شده
    18099
    پسند کرده
    17200

نقل قول نوشته اصلی توسط aidakhanom
    خوش سليقه ها سلام يك ماه ديگه سالگرد ازدواجمونه. دوست دارم بريم آتليه. به نظر شما براي عكساي سالگردمون چطور لباسي بپوشم خوبه؟يه لباس بلند دارم كه قبلا عكس گذاشتم و نگارا جان در مورد كفشم پيشنهاد داده بودن، يكي اون مدنظرم هست و يه لباس ديگه هم دارم كه تا روي زانوم، رنگش هم ارغوانيه (البته فكر كنم زياد رنگا رو خوب نميشناسم).
    به نظر شما لباس عروس كرايه كنم و با لباس عروس عكس داشته باشم جالبتره يا با لباسايي كه دارم.
    شما اگه پيشناهدي در مورد لباس داريد بهم بگيد تو اين يك ماه مونده، كاراش انجام بدم.
    ممنونم
    به نظر منم چند تا لباس ببر کرایه لباس عروس لزومی نداره چون عروسی همون یه شبه که باید خاطره بشه و لباسش تک باشه
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

quote="حلقه عشق"]سلام خانوما کنک اورژانسی من باردارم ومتاسفانه سینه هام خیلی بزرگ شده برخلاف شکمم اما خب ماه اخرم عروسی دعوتم یه مدل لباس میخام خوش فرمم کنه قدم170هستش و فقط سینه وشکمم بزرگ شده فقط میخام لاغرنشون بدم ممنون قشنگم باشه اخه چندتاباردارتوفامیل شوشو هست که میخام بترکونم[/quote]

دوست عزیز شکم نه ماهه رو نمی شه پنهان کرد و لاغر به نظر اومد. به جاش بهتره با پوشیدن یک لباس زیبا که برای بارداری طراحی و دوخته شده ، یک خانم باردار بسیار خوش تیپ باشین.
    این لباسها رو نگاه کنین. بیشترشون بالاتنه کوتاه و ساده یا کار شده و دامن کلوش یا پلیسه گشاد از جنسهای نرم یا *** دارند.
    این لباسهای بارداری واقعا تک هستن و با آرایش و مدل موی ملیح تکمیل شده اند.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

• ♡ MeLi ♡ • آواتار ها
    MeL
    نوشته های وبلاگ
    33
    میزان امتیاز
    141
    پسند شده
    5149
    پسند کرده
    1825

نقل قول نوشته اصلی توسط MeL
    سلام خانوماي خوش سليقه. من از اين شال دارم واسه خودم مي بافم. اندازش تقريبا اندازه ي عكس بالاييه. البته رنگش قرمزه. ميخواستم نظر شمارم بدونم.
    بنظرتون يه شال با اين مدل و رنگ قرمز، چه رنگ گلي بهش مياد؟ ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط shirin asal*
    سلام melعزیزم
    آفرین به شما و سلیقه تون.شال خیلی نازیه
    برای قرمز میتونی از رنگهای سورمه ای.آبی.زرد.سبز مغز پسته ای و سفید استفاده کنی.
    !After all, tomorrow is another day